перерви

року таке бажання виявили 17 сімей. Учасники не лише змагались, але й розважались. Вітали малечу Дід Мороз зі Снігуронькою. У перервах команди завзято підтримували танцювальні колективи. А нагородою стали грамоти, солодкі призи та згуртовані сім’ї.Погляд

У 2018 році контакт-центр «Львівгазу» опрацював 2,4 млн клієнтських звернень

Отримати консультацію споживачі Львівщини можуть і за допомогою Особистого кабінету. Оператори контакт-центру працюють без перерв. Високий замок

золоті медалі чемпіонату. Вважався одним з найкращих крайніх форвардів першої половини 60-х років.У 1973-му став тренером Динамо, яке очолював з перервами 21 рік. Під його керівництвом "біло-сині" двічі вигравали Кубок Кубків, Суперкубок Європи, тричі доходили до півфіналу Ліги Чемпіонів, вісім...Чемпион

наданим Центральною дирекцією. Із 1 січня регіональні канали «Суспільного телебачення», до складу якого входить і Полтавський обласний телеканал «Лтава», мовлять без технічних перерв у мовленні з 07:00 до 23:00. До того перерва в мовленні була з 10:00 до 13:30, канали припиняли виходити...Кременчуцька Газета

У філіях Суспільного ввели нову сітку мовлення без технічних перерв

Із 1 січня регіональні канали мовлять без технічних перерв у мовленні з 07:00 до 23:00.Детектор медіа

В Японії випало 1,5 метра снігу

в містечку в префектурі Гумма - 1 метр 33 сантиметри. Сильні снігопади вже минули свій пік, але випадання снігу з перервами ймовірне протягом неділі вздовж узбережжя Японського...Главком

інформує Xsport.Таймінг виглядає наступним чином: хвилину після виходу на корт, п'ять хвилин на саму розминку і хвилину після неї і перерв під час матчу (25 секунд між розіграшами, півтори хвилини кожні два гейми, дві хвилини між сетами).Крім того, інші турніри...Чемпион

Вивчають українську не тільки під час уроків, але й на перервах школярі у Черкасах учні створили та озвучили двадцять аудіо-лекцій з української мови. Записи тривалістю до пяти хвилин транслюють у перервах...5 канал

Запашної, необхідно виробляти звичку до регулярності: щодня повинні бути сніданок, обід, вечеря, два-три легких перекуси плюс пиття чистої води в перервах. Фахівець стверджує, що людині, яка в цілому харчується правильно, не страшно епізодичне вживання шкідливих і калорійних страв. «У раціоні...Новини Полтавщини

– 90 €, аспіранти з України – 20 €, з інших держав – 70 €. Організатори забезпечують почастунок на кавових перервах та обіди. Оплата проживання та транспортні видатки – за рахунок учасників конференції. Сайт конференції Подія на Фейсбуці The post...Читомо

Maroon 5 може не потрапити на найочікуванішу подію року

– Super Bowl Halftime Show. Але не тільки для пересічних американців, але й для іменитих музикантів. Адже, як відомо, у перервах між таймами на стадіоні з’являються винятково найпопулярніші виконавці країни. Минулоріч удостоїлись презентувати свої нові альбоми перед футбольними фанами Леді...Voiceshowbiz

презентували школярам Віто-Поштової ЗОШ столи та обладнання для гри в малий теніс. “Тепер дітлахам буде чим зайняти свій час на перервах з користю для здоров’я”, – написали на сторінці Віто-Поштової сільської ради. Щоб здобути ще більше прихильності у мешканців Віти-Поштової,...Погляд

У Коднянській школі готують смачно

тис. грн. Тепер їдальня виглядає сучасно, з новими меблями, добре обладнаною кухнею та підсобними кімнатами. Її працівники під час шкільних перерв встигають нагодувати всі категорії школярів: і тих, хто харчується безкоштовно, і тих, батьки яких за обід сплачують 10 грн.Сільске життя

Вдовиченко Вікторія – студентка ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина, а другої віце-міс – Муляр Марта, студентка юридичного факультету. А у перервах між номерами талановиті студенти ТНЕУ створювали музичний настрій для…...Терен

Під час ярмарку студенти зібрали понад 20 тисяч гривень. Терен

Синоптик рассказал, как зима повлияет на будущий урожай

і Старим Новим роком. І лише після цього почнеться справжня зима з тріскучими морозами і снігопадами. Очікується, що сніг із перервами буде йти до 10-12 лютого, випаде в середньому понад 50 см снігу. Морози посиляться перед Водохрещем (19 січня), а...NewsOboz

Судді, швидше за все, до понеділка не оголосять вирок у справі Януковича

не зазначено про те, що у нього травмована голова або травмовані органи мовлення). Тому суд не вбачає підстав для подальших перерв у даному судовому засіданні. Виступ з останнім словом екс-президента призначався вже тричі на 12 жовтня, 23 жовтня та 19...Unn.com.ua

Обов'язковою умовою є також перебування громадян-резидентів на тимчасовому консульському обліку в консульській установі України за кордоном. MediaStar

"Ліверпуль" вирвав перемогу в "Мерсисайдському дербі"

далі у порожні ворота її додав Орігі 1:0. Примітно, що Мерсисайдське дербі це найдовше дербі в Англії, яке проходить без перерв з 1962 року. Додамо також, обидва ліверпульських клуби завоювали 27 чемпіонських титулів, що більше ніж у клубів Лондона або...Unn.com.ua

Ліверпуль - Евертон.

не тільки на Туманному Альбіоні, але й взагалі у всій Європі. Нагадаємо, що це найтриваліше дербі в Англії, яке без перерв триває з 1962 року, 56 років тому Ліверпуль повернувся в еліту англійського футболу і більше не вилітав до нижчого...Ua-football