перерва

У Карашинській ОТГ відкрили новий кооператив

суттєвою складовою і Стратегії розвитку громади, яку ми допомагали їй розробляти, - зазначає радник із регіонального розвитку Черкаського ЦРМС Григорій Перерва. – Слід зазначити, що у маленьких селах, що стають складовими громад, часто є проблеми із роботою, працевлаштуванням. Проте тут...Вчасно (Черкаси)

І до новин спорту. Після дворічної перерви до Сум повернулася волейбольна Суперліга. Як це відбувалося - бачила наша знімальна група.СТС

запрошують долучатися до участі всіх мешканців району! Програма Євангелізаційного курсу "Нове Життя": П'ятниця17:00 - Молебень17:30 - Вшанування Божого Слова18:30 - Перерва (чай, кава, розмова з аніматорами)19:00 - Тема: "Божа Любов"Субота08:00 - Свята Літургія09:00 - Тема: "Гріх"10:00 - Перерва (чай, кава,...Галич давній сучасний

дитячо-юнацький футбол в Краматорську. Стартом партнерства стала закупівля тренувальних і парадних костюмів, вітровок і курток для дітей нашої Академії. У перерві матчу Авангард-Балкани, де був представлений наш новий партнер, команда Авангард U-13 отримала в подарунок 20 комплектів екіпіровки, вартість кожного...Официальный сайт ФК "Авангард" Краматорск

Андрій Тлумак: "Перед грою сказав своїм хлопцям, що виграємо"

Головний тренер луцької «Волині» Андрій Тлумак на післяматчевій прес-конференції розповів, які корективи в перерві матчу вніс у гру, після чого його підопічні здобули вольову перемогу.Галичина спортивная

21 жовтня берегова охорона РФ після трьох тижнів перерви відновила затримання у Азовському морі суден, що прямують до або з українських портів.Ua.news

Депутати міськради внесли зміни до міського бюджету

Ротації у виконкомі Херсонської міськради: бути чи не бути. У Херсоні російська мова втратила статус регіональної. У роботі сесії міськради перерва до 29...ПІК-Південна Інформаційна Компанія

21 жовтня після трьох тижнів перерви відновилися затримання посеред Азовського моря береговою охороною РФ суден, що прямують до або з Бердянська-Маріуполя.Западная информационная корпорация

«Кубок Скифов» состоялся в Херсоне (фото)

2008 г.р. в весе до 25 кг чемпионом турнира стал Шевцов Ярослав, в весе до 27 кг бронзовый призёр - Перерва Кирилл, в весе до 38 кг третьим стал Дытыняк Артур и в весе до 46 кг так же третье...Херсонская городская Газета

завершити навчання та почати працювати, однак тепер лежить на лікарняному ліжку та не знає, чого чекати далі. “Це була 5-хвилинна перерва, всі підняли окуляри поголовно – і стався цей постріл. Зараз мені дуже погано, я не бачу на праве око”,...Галас

Булінг у закарпатській школі: учениці підсипали віагру в капучино

в чашку капучино таблетку віагри. Учениця 10-А класу цієї школи Віра Д., розповіла Громадській організації "Народний контроль Закарпаття", що на перерві між уроками цього дня, вона із подружкою пішла до кафе, яке розміщене поруч із школою, купила капучино, занесла в...VARTA1

центрі працюють вчитель-логопед, вчитель-дефектолог, вчитель-реабілітолог, практичний психолог. Послуги безкоштовні. Працюємо щоденно з 8:00 до 17:00, крім вихідних та святкових днів, перерва з 12:00 до 13:00. Наша адреса: вул. Пушкіна, 44. Телефон для довідок 2 — 11 — 59, 5 —...Українські міста в інтернеті

Олексій Гуцуляк: "Ми не заслужили на поразку"

Дуже шкода, що я не забив ще, у нас вистачало моментів. В перерві провели короткий аналіз, тренер звернув увагу на наші прорахунки, попросив більше грати флангами.Галичина спортивная

Яремчук перерва безгольову серію

Нападник "Гента" і збірної України - Роман Яремчук перервав безгольову серію. Роман замкнув навіс в матчі проти "Остенде" подвоївши рахунок в матчі. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна. Sportgid

У матчі між “Олександрією” та “Карпатами” господарі поля двічі забили ще до перерви. “Карпати” ж скоротили відставання лише у другому таймі. Олександрія – Карпати 2:1 Про це повідомляє 24 канал. До цього матчу “Карпати” на...Lviv1256

За Олександрію у першому таймі забили Дмитро Шастал та Кирило Ковалець. По перерві ініціативу перехопили Карапати, які зусиллями Олексія Гуцуляка скоротили відставання.Чемпион

А перед перервою перевага "Олександрія" була уже в два голи. Відео моментів першого тайму матчу "Олександрія" - "Карпати"...24 канал

Анри: Не о таком дебюте я мечтал

пропустили гол, який складно пояснити. Це людська помилка. Коли пропускаєш такий гол, складно далі грати, особливо в нашій ситуації. У перерві ми спробували щось змінити, але, на жаль, Грандсір був вилучений. Він зробив це не спеціально, але я не хочу...Ua-football

Колос рятується у матчі з СК Дніпро-1, Волинь робить камбек

У центральному матчі туру Колос приймав лідера турнірної таблиці СК Дніпро-1. Вже після перерви гості відкрили рахунок, і здавалося, зняли питанн...Новости ФК "Металлист"