перерва

Іван Морозов: Для мене немає особливої різниці, виходжу проти Іллічівця чи Тернополя

враженнями від сезону, який ти розпочав у першому ж турі матчем із Десною (0:2). Забранський тоді замінив тебе вже у перерві. Так, я ще занадто слабкий був. Не розумів, як грати, перший матч, мандраж, розгубився. Першу перемогу Миколаїв здобув лише...Ua-football

Випускники Васильківщини в перерві між ЗНО завітали до авіаторів

Під час екскурсії шкільна молодь ознайомилася з порядком вступу до Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Народна Рада

І.Геращенко оголосила перерву у роботі парламенту

Після перерви парламентарі продовжать розгляд питань відповідно до порядку денного. Парламентарі провалили включення відповідного законопроекту до порядку денного.Unn.com.ua

Чернівецькі депутати не можуть зранку розпочати сесію міськради

обранців, що було достатньо для кворуму. Однак міський голова зазначив, що з такою кількістю депутатів не можливо працювати і оголосив перерву на 2 години, можливо депутати зберуться за цей...Погляд

Бос: Часто, щоб вигравати фінали, потрібно спочатку програти їх

нас. Жодна з команд не створювала багато моментів. Ми хороші в позиційному футболі, і я нагадав хлопцям про це в перерві. Але потім швидкий другий м'яч вибив нас з колії. Ми розчаровані. Я не бачив ту команду, яку звик бачити:...Ua-football

33 науковці, 34 адвокати та 22 кандидати мають сукупний стаж» - інформує «Українське право», - «Стосовно 209 кандидатів (62,8%) оголошено перерву - вони чекають результатів рейтингів, які буде сформовано після засідань Комісії у […]Запись 87% кандидатів до Верховного Суду вже...Публичные люди

Джеррард, Каррагер, Аггер і Макманаман зіграли за Ліверпуль проти Сіднея

Колишній капітан Ліверпуля, півзахисник Стівен Джеррард і захисник Джеймі Каррагер вийшли на поле в стартовому складі. Їх в перерві замінили захисник Деніел Аггер і півзахисник Стів Макманаман.Ua-football

відкривати нову сесію з новими питаннями. Про це повідомили сьогодні, 24 травня, в прес-службі Львівської міськради. Як інформував Щоденний Львів, перерва в сесії ЛМР була оголошеня 18 травня.Щоденний Львів

Генпрокурор Ю.Луценко розпочав виступ у Раді після перерви

прокурор Юрій Луценко розпочав виступ з інформацією у Верховній Раді України щодо діяльності органів прокуратури, передає кореспондент УНН. Так, після перерви у роботі парламенту Генпрокурор розпочав виступ з інформації щодо справ, пов'язаних з екс-президентом В.Януковичем і його соратниками. Нагадаємо, 24...Unn.com.ua

А.Парубій оголосив перерву у роботі парламенту

Після перерви парламентарі продовжать розгляд питань відповідно до порядку денного.Unn.com.ua

Аргентина зазнає другої поразки поспіль на молодіжному Мундіалі

не змогла стримати Лі Сон Ву, який промчав пів поля та реалізував вихід один на один з воротарем. А перед перервою арбітр призначив пенальті, який чітко реалізував Пак Сон Хо. Спроби врятувати гру у другому таймі вилились у гол Луїса...Ua-football

років. Програма Форуму: Субота 27.05.17 10.00 - 12.00 - реєстрація; 12.00 - 14.00 - відкриття, привітання; 14.00 - 14.30 - перерва, загальне фото; 14.30 - 15.30 - обід; 15.30 - 17.00 - відкриті зібрання; 17.00 - 17.30 - перерва; 17.30...Львівська міська рада

Голова Верховної Ради Андрій Парубій поновив роботу парламенту після перерви, передає кореспондент УНН.Unn.com.ua

Григорій Козловський: "Рівень Другої ліги за півроку зріс у кілька разів"

У перерві цього доволі складного поєдинку до роздягальні винниківської команди підбадьорити гравців завітав президент «Руху» Григорій Козловський.Галичина спортивная

Індуска встановила рекорд, двічі підкоривши Еверест з перервою у 4 дні

Поточний рекорд книги Гіннеса - дворазове підкорення вершини за 7 днів. Вона також піднімалася на вершину в 2013 році. Еспресо TV

Між Григорієм та Ігорем Суркісом виникли непорозуміння - брати Суркіси посварилися

Словесна перепалка відбулася у перерві матчу київського "Динамо" проти луганської "Зорі". Перепалка відбулася у ВІП-зоні...UkrMedia

Круїзний теплохід "Принцеса Дніпра" вперше прибув до Києва після трирічної перерви.... Експрес