перерва

Віталій Радевич: "Збірній України під силу поборотись за нагороди Євро"

цьому і я я почав більше забивати. - Рівень Екстра-ліги виріс? - Так. Він росте з кожним роком. - Місячна перерва в чемпіонаті — плюс чи мінус? - Ми набрали хорошу форму і показуємо хороші результати, тому перерва — це...Галичина спортивная

Закарпатські Hudaki Village Band презентують в Києві альбом, записаний у старому підвалі в Ужгороді. Після майже трирічної перерви закарпатський гурт Hudaki Village Band дає концерт у Києві.Закарпаття онлайн

Через біль і страждання.

17 червня 2007-го року Анатолій Демяненко в матчі останнього, 30 туру Вищої ліги проти "Арсеналу" випустив в перерві 18-річного вихованця динамівської академії Артема Кравця. Дебют феєричним не став, але форвард в підсумку залишив серйозний слід в історії клубу.Ua-football

Через ризик обвалу трибуни у Португалії зупинили футбольний матч

Інцидент стався у Ешторілі на стадіоні Антоніу Коїмбра да Мота під час гри між "Ешторілом" та "Порту", повідомляє Observador. У перерві матчу вболівальники "Порту" стали спускатися з південної трибуни стадіону на поле через ризик обвалу. Повідомляється, що кільком фанатам було...Еспресо TV

на цьому місці основного лівого бека Бенжамена Менді. Делфі отримав пошкодження коліна в поєдинку проти Ліверпуля 14 січня і в перерві був замінений на Данило. Таким чином, зараз у Гвардіоли є вибір на позицію лівого бека - номінально правий захисник...Спортивний Житомир

Працювати лише півдня, але з важливою умовою: життя українців хочуть кардинально змінити

Україні необхідно ввести робочий день, який би тривав всього 6 годин, тобто з 8.00 до 15.00. Крім того, людям необхідна стабільна перерва з 12.00 до 13.00 Петиція з такою пропозицією з’явилася на сайті президента України Петра Порошенка, передает politeka.net. «Введення 6...Вести-UA

з командою Екстра-ліги: - В першому таймі хлопці були сковані, багато оборонялися, не хотіли йти у відбір, боялися пропустити. В перерві сказав хлопцям, що не потрібно боятися грати, потрібно створювати моменти, відбирати м'яч, бігти в контратаки. Вже пропустили, відступати нікуди.Спортивний Житомир

У Житомирі планують провести Чемпіонат області з волейболу серед чоловічих команд. У березні невеличка перерва через участь деяких команд у чемпіонаті України.Спортивний Житомир

Раньери: Хочу, чтобы Нант в следующем году выступал в Лиге Европы

"Мої гравці провели хороший матч, і це найголовніше. Я сказав в перерві своїм підопічним, щоб вони грали в футбол. У наступному році я хочу вийти в Лігу Європи.Ua-football

місяців. Так голосування за нового російського лідера стартує 18 березня. Нагадаємо, що Путін є президентом Росії з 2000 року (з перервою у 2008-2012 роках). На цю посаду його обирали вже...7 днів

Тренер Чорноморця: Робота в одеському клубі - крок вперед для мене

Роман Кожуховський, який останні чотири роки трудився в Естонії з невеликою перервою на словенський "Копер", увійшов до тренерського штабу "Чорноморця". 38-річний фахівець поділився емоціями після запрошення в одеський клуб. - Після офіційного...Ua-football

з Легніци, за яку виступає добре відомий в Україні Младен Бартулович. Богданов вийшов у стартовому складі та був замінений у перерві. Сам матч завершився з рахунком 2:1 на користь Арки. Богданов результативними діями не відзначився, проте, за інформацією польських ЗМІ,...Чемпион

Ворскла перемогла Насаф завдяки дублю Кадимяна

головний тренер ворсклян задіяв два різних склади у кожному з таймів. Результативніше вдалося зіграти тим, хто вийшов на поле по перерві. «Насаф», до слова, учасник...Sportgid

Екс-хавбек української молодіжки відправиться на збори з польським клубом

результаті чого клубом було прийнято рішення взяти гравця на загальнокомандний збір до Туреччини, повідомляє спортарена. Редван покинув Карпати перед зимовою перервою в чемпіонаті України, і до цього моменту знаходився без команди. Футболіст не був основним у складі львівського колективу, і...Чемпион

Бернард: Було важливо відновити енергію після важкого осіннього етапу

осіннього етапу. Усі чудово розуміють, яку відповідальність покладено на кожного футболіста, тому зосереджуємось на роботі. Повертатися, коли добігає кінця зимова перерва, складніше: через холод і погану погоду поля не завжди в гарному стані, також чимало важить відсутність ігрової практики, тоді...Ua-football

Дніпро переміг у десятому матчі поспіль

від снайпера господарів Олександа Мішули в кінцівці все ж дозволили дніпрянам зробити міні-ривок та дещо відірватися в рахунку перед великою перервою. 49:42 для Дніпра після перших 20 хвилин гри. В другій половині матчу Дніпро продовжив набирати звичну для себе кількість...Спорт.ua

Кобін наблизився до переходу в турецький клуб

Туреччині. Повідомляють Футбольні трансфери.32-річний футболіст розірвав контракт із рівненським "Верес" по обопільній згоді обох сторін.Відзначимо, що сам Кобін перед зимовою перервою зізнався, що має пропозицію з Туреччини, однак остаточне рішення щодо трансферу прийме під час відпустки.Сайт Footballtransfer, оперативні новини про...Футбольні трансфери

Євген Чепурненко залишив Десну

Про це повідомляє офіційний сайт "сіверян". Sportgid

Лейпциг - Шальке.

чотирьох матчів. Швидше за все, Бики просто не витримали навантажень від гри на кілька фронтів. Якщо це дійсно так, то перерва в сезоні мала піти їм на користь. Однак нестабільності складу надає підвішений стан Форсберга, Хальстенберга і Поульсена, плюс Кейта...Ua-football

Футбольний клуб "Динамо" Київ підписав контракт із капітаном національної збірної України... Експрес