перерва

Гравець "Динамо" провів один тайм за новий клуб

в матчі чемпіонату Туреччини. Повідомляють Футбольні трансфери В грі проти "Газетепе" українець вийшов в основі "Сівасспора", однак був замінений по перерві матчу.Команда Рибалки програла своєму супернику з рахунком 2:3.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рибалка віддав чудовий пас в Туреччині.Нагадаємо, Рибалка перейшов в турецьку...Футбольні трансфери

Колишній луцький посадовець пробіг близько 30-ти кілометрів без перерви (ФОТО)

Про це пан Моклиця написав на своїй сторінці в Facebook, повідомляє PRESS-ЦЕНТР. Press-Центр

Поблизу лінії розмежування в Донецькій області 25-29 вересня буде працювати мобільний підрозділ Ощадбанку

28 вересня - у смт Миронівський Бахмутського району. Режим роботи підрозділу банку в усіх пунктах - з 9:00 до 15:00, перерва - з 12:00 до 13:00.Интерфакс-Украина

Прокуратура виступала проти оголошення перерви в засіданні. На наступному засіданні суд має намір досліджувати портретну експертизу Януковича.Високий замок

Змусило мене взятися за перо харчування наших дітей у школі. Велика перерва, діти стрімголов летять зі школи у супермаркети... І ось тоді ми з батьками вирішили зайти до школи.Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

Сюрприз в квадрате: продавцы пытаются набить квартирам цену

заложен среднегодовой курс в 29,3 грн./$ и 30,1 грн./$ в течение бюджетного периода. Как считает руководитель агентства «Евро рейтинг» Григорий Перерва, поэкспериментировать с ценами наверняка захотят не только частные продавцы, но и застройщики. «Они попытаются пересмотреть стоимость квадратного метра, или,...Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

вкинути два-три листочки подорожника-бабки. Настояти годину вкутаним. Це — денна частка. Вживати за 30 хв. до їжі, три тижні. Тиждень перерва — і за потреби повторити. Запалення легень. Тато розповідали, що прабабуся Богівна лікували цю недуж подорожни- ком. Розстелялася тонкочинена...Слово Просвіти

Розгляд справи щодо держзради Януковича: суд оголосив перерву

Оболонський районний суд Києва оголосив перерву у розгляді справи щодо державної зради стосовно президента-втікача Віктора Януковича Розглядати справу про держзраду Януковича суд продовжить 27 вересня, повідомляє «Цензор.Нет». Суд...Ракурс

Журналістам в Раді збираються вказати місце, час і надіти на них уніформу

для журналістів в Раді депутати погрожують ввести.Наприклад, є намір  обмежити журналістам час перебування в їдальні, де депутати збираються, щоб поспілкуватися в перерві - без журналістів, які, до того ж, ще там і їдять, а потім помічають, скільки коштує їжа в їдальні...Infokava.com

Державний адвокат колишнього президента Віктора Януковича, якого звинувачують у державній зраді, Максим Герасько заявив відвід головуючому судді через відмову оголосити перерву для того, щоб захисник пообідав.Громадське телебачення

Покровська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області нагадує платникам ПДВ!

лінії (097) 101-59-77. Графік роботи гарячої телефонної лінії: понеділок четвер з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв., перерва в роботі з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хв. пятниця з 9 год. 00 хв. до...06239.com.ua - сайт городов Красноармейска и Димитрова

Сізіхін: Не розумію, за що нам поставили штрафний, який вирішив долю матчу

на два тайми. У першому ми припускалися позиційних помилок, чим дозволили Десні скористатися її сильними сторонами - швидкими флангами. У перерві ми, в принципі, виправили ці помилки. Другий тайм, я вважаю, був повністю за нами. Єдиний неприємний момент - до...Ua-football

У четвер, 21 вересня, народні депутати не підтримали пропозицію працювати без перерв до завершення розгляду законопроектів щодо судової і пенсійної реформи. Спікер Андрій Парубій тричі ставив пропозицію працювати без перерви на голосування...Високий замок

Будівлю Київради замінували

Хочу повідомити, що зараз невідомий дзвонив на лінію „102“ Київської області та повідомив про замінування будівлі. Я зараз спілкувався з керівником поліції. Він просить зробити перерву. Служби вже виїхали, зараз зроблять перевірку […]Запись Будівлю Київради замінували впервые появилась Новини Чернігова.Новости Чернигова

Сачко: Хтось із наших футболістів подумав, що Авангард можна обіграти пішки

Хтось подумав, що пішки можна обіграти хорошу і міцну команду. У перерві ми підкоригували, зробили заміни і гра пожвавилася.Ua-football

гостей зірвали поєдинок, влаштувавши розборки з поліцією, а також представниками АТО і нацгвардії, що стежать за порядком на стадіоні. Перед перервою господарі відкрили рахунок в матчі, після чого ультрас “Карпат” запалили піротехніку і поле вкрив густий...?Повінь

Кубок України.

Перед перервою Денис Долинський після розіграшу кутового класного зіграв на лицьовій лінії та завдав потужного удару в ближній кут.Ua-football

Міськрада Одеси перервала сесію, до зали засідань прорвалися протестувальники

Депутати Одеської міськради оголосили "безстрокову" перерву в сьогоднішній сесії через безлади на Думській площі.iPress

Нові вистави, проекти, фестивалі.Завісу 43-го театрального сезону Рівненського театру ляльок піднято. Вже цими вихідними, після літньої перерви, показали вистави “Злидні” та “Вчимося рахувати”. Окрім цього, актори спільно із театральною студією “Лялькові сходинки” зіграли благодійну виставу “Оскар і...Новини по-рівненськи