перерва

Чемпіон світу і Європи Наварро завершив кар

у "Барселоні", але вже у структурі клубу.Наварро протягом 20-річної кар'єри (починаючи з 1997 року) провів 19 сезонів за "Барселону" з перервою на один рік задля виступу в НБА ("Мемфіс"). За цей час він виграв 35 великих титулів, зробивши його найуспішнішим...Unn.com.ua

16:00  ???y 29/07 16:10 [ Всі Гран-Прі | відео | фото ] Як Хемілтон виграв гонку в Угорщині перед великою перервою (ФОТО) Погода у Києві Чемпіонська гонка Себастьян Феттель Фернандо Алонсо Кубок конструкторів Force India Toro Rosso Всі команди Склади...Формула 1 - новости чемпионата 2011

від засмічування від телеканалу Футбол.Сьогодні вибору не було - Суперкубок Європи.Ні, до коментатора матчу Андрія Столярчука питань немає. Але в перерві був фудбол-нью на чолі з паном Бурбасом.Пацани, ви пробили чергове дно. Суркіс-шуби-засуджена Славія... Така програма могла б стати для...Чемпион

16:00  ???y 29/07 16:10 [ Всі Гран-Прі | відео | фото ] Як Хемілтон виграв гонку в Угорщині перед великою перервою (ФОТО) Погода у Києві Чемпіонська гонка Себастьян Феттель Фернандо Алонсо Кубок конструкторів Red Bull Force India Toro Rosso Всі...Формула 1 - новости чемпионата 2011

16:00  ???y 29/07 16:10 [ Всі Гран-Прі | відео | фото ] Як Хемілтон виграв гонку в Угорщині перед великою перервою (ФОТО) Погода у Києві Чемпіонська гонка Фернандо Алонсо Кубок конструкторів Red Bull Force India Toro Rosso Всі команди Склади...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Златан відходить в тінь.

принесла перемога. В ніч на 16 серпня 32-річний форвард сприяв перемозі своєї команди на "Портленд Тімберс", забивши два голи. Перед перервою Вейн класно відкрився під проникаючий пас та реалізував вихід один на один. Цим голом Руні зрівняв рахунок в матчі.Ua-football

16:00  ???y 29/07 16:10 [ Всі Гран-Прі | відео | фото ] Як Хемілтон виграв гонку в Угорщині перед великою перервою (ФОТО) Погода у Києві Чемпіонська гонка Себастьян Феттель Кубок конструкторів Force India Toro Rosso Всі команди Склади команд |...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Київський суд ще вранці. Засідання по обранню запобіжного заходу для нього повинно було відбутися до обіду, втім, суд вирішив зробити перерву, щоб надати чоловікові адвоката. Боєприпаси, в тому числі патрони для гвинтівок і гранати...Новини Харкова

Суд у справі про держзраду Януковича взяв перерву на місяць

Оболонський районний суд Києва має намір продовжити дебати у справі колишнього президента Віктора Януковича, якого обвинувачують у державній зраді, 13 вересня. iPress

Прокуратура просить 15 років позбавлення волі для Януковича у справі про держзраду

Раніше сьогодні перед початком засідання і в перерві сталися сутички між платними адвокатами Януковича та поліцією.День

Суд дав адвокатам Януковича місяць для підготовки до дебатів у справі про держзраду

Суд у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича оголосив перерву у засіданнях на місяць.Интерфакс-Украина

Адвокати Януковича продовжують зривати суд щодо державної зради, не дають прокурору виступати на дебатах

Оболонський районний суд Києва знову оголосив перерву для наведення порядку в засіданні у справі про державну зраду екс-президента України Віктора Януковича.Интерфакс-Украина

Як Хемілтон виграв гонку в Угорщині перед великою перервою (ФОТО) Склади команд | Гран-Прі 16/08 - McLaren вже знайшов заміну Алонсо...Формула 1 - новости чемпионата 2011

16:00  ???y 29/07 16:10 [ Всі Гран-Прі | відео | фото ] Як Хемілтон виграв гонку в Угорщині перед великою перервою (ФОТО) Погода у Києві Чемпіонська гонка Себастьян Феттель Кубок конструкторів Red Bull Force India Toro Rosso Всі команди Склади...Формула 1 - новости чемпионата 2011

покарає нас за найменшу помилку | Формула 1 - новини чемпіонату 2018 Як Хемілтон виграв гонку в Угорщині перед великою перервою (ФОТО) Склади команд | Гран-Прі...Формула 1 - новости чемпионата 2011