перерва

Ані Лорак зачарувала ніжною білою сукнею на морі (ФОТО)

Зірка знову відпочиває Ось кому ми активно заздримо, так це зіркам шоу-бізнесу: в перерві між концертами вони встигають облетіти всі курорти Європи та світу, викласти кільканадцять чудових світлин і поплавати ледь не у кожному...Глянец.com

Деньги в квадрате: как заработать на заграничной недвижимости

рассчитывать на доходность недвижимости в 8-10% в год, тогда как, к примеру, в Испании она составляет 6%. Между тем, Григорий Перерва считает, что все может изменить политическая нестабильность в стране и теракты, которые становятся регулярными. Многие иностранные владельцы турецкой недвижимости...Tristar

Хацкевич про нічию з "Марітіму": вистачало завершального пасу

територіальну. На чужій половині поля достатньо непогано пресингували і активно вступали у відбір. Також не вистачало завершального пасу. Крім того, у перерві ми вказали хлопцям на те, що треба частіше завершувати атаки ударами по воротах. Тому що вони хотіли все красиво...Unn.com.ua

Хацкевич пожалівся на суддівство

приймав не нашу сторону, що було помітно.Ми досить непогано пресингували, активно вступали у відбір, але не було останнього пасу. У перерві порадив хлопцям більше бити по воротах. Але вони чомусь намагались зіграти красиво, а не ефективно", - сказав Хацкевич.Нагадаємо, матч...Sportanalytic

Хацкевич: Арбітр судив не в нашу користь

тренер "Динамо" прокоментував гру своєї команди проти "Марітіму". Арбітр в деяких моментах приймав рішення не на нашу користь. Сказали в перерві бити по воротах, але хлопці шукали непотрібну...Sportgid

Запорожан травмувався в матчі з БАТЕ

перерві Запорожан, капітан команди, попросив заміну. І попросив заміну вже по ходу другого тайму.Ua-football

"Черкаські Мавпи" шукають універсального гравця

У перерві між підготовкою до нового сезону тренерський штаб "Черкаських Мавп" продовжує доукомплектовувати команду. Головний тренер Максим Міхельсон розглядає кандидатури п'ятого номера.ВIККА

пити достатньо води. Шлунок буде природно скорочуватися завдяки невеликій кількості з'їденої їжі. Дієтологи пояснюють, що їжа маленькими дозами з невеликою перервою не дає встигнути зголодніти, допомагає розтягнутому шлунку відновити нормальний розмір, нормалізує рівень цукру в крові, покращує засвоєння поживних речовин.Урядовий Кур'єр

Марітіму - Динамо 0:0.

На чужій половині поля достатньо непогано пресингували і активно вступали у відбір. Також не вистачало завершального пасу. Крім того, у перерві ми вказали хлопцям на те, що треба частіше завершувати атаки ударами по воротах. Тому що вони хотіли все...Ua-football

Солом'янський районний суд міста Києва оголосив перерву в засіданні, на якому розглядається клопотання народного депутата Борислава Розенблатта, обвинуваченого в причетності до так званої «янтарної справі», про зміну йому запобіжного...1NEWS

В Ужгороді Сергій Василюк виконав гімн України та свою пісню-візитівку "Козаки". Відбулося це у перерві футбольного матчу.Ужгород.net.ua

Славетний шахіст 13-й чемпіон світу Гаррі Каспаров після дванадцятирічної перерви вирішив зіграти на четвертому етапі Гран-Чес-Туру у Сент-Луїсі (США), де десятеро провідних гросмейстерів змагаються у швидкі шахи та бліц. Перед...1NEWS

Про це інформують сайти клубів, передає УНН. Після невиразного першого тайму у виконанні записних фаворитів зустрічі, кияни почали активно себе поводити по перерві. 1NEWS

У рівнян після довгої перерви нарешті з'явиться гаряча вода.ЧаРівне.info

"У перерві довелося жорстко поговорити з командою"

ми пропустили гол. А могли пропустити й два, але добре зіграв наш воротар Олег Мозіль, який зумів відбити пенальті. У перерві довелося доволі в жорсткій формі поговорити з командою у роздягальні. Добре, що хлопці нас почули і в другій половині...Галичина спортивная

я радий скористатися цією унікальною можливістю, яку надали мені організатори. Але це не повернення в шахи, це всього лише п'ятиденна перерва", - написав Каспаров в Facebook. Нагадаємо, що професійну кар'єру Каспаров завершив в 2005 році.Високий замок

Оболонський районний суд Києва оголосив перерву у засіданні по справі про державну зраду колишнього президента України Віктора Януковича до 17 серпня 2017 року. Про це повідомив...1NEWS

"Динамо" в Києві проведе спаринг з клубом Мілевського

Зустріч відбудеться на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського в Києві. Таким чином, команди заповнять паузу, яка утворюється у зв'язку з перервою на матчі національних збірних. Нагадаємо, що за брестське "Динамо" виступає екс-нападник киян Артем Мілевський, який підписав контракт з брестським...Зеркало недели (газета)