перервати

"Колорадо" перервав серію з п

Команда виграла в овертаймі у "Кароліни". УНИАН (ИА)

Президент США Дональд Трамп назвав свою телефонну розмову з прем'єр-міністром Австралії Малкольм... Експрес

Надзвичайна ситуація в Авдіївці змусила президента Петра Порошенка перервати візит до Німеччини.Politic.kiev.ua

Президент перервав візит до Німеччини через ситуацію в Авдіївці...zaxid.net

УНН. Президент України Петро Порошенко перервав візит до німеччину через надзвичайну ситуацію у Авдіївці. Про це на своїй сторінці у Твітері написав прес-секретар глави української держави...Allsvit

Порошенко перервав візит до Німеччини через ситуацію в Авдіївці

Сьогодні, 30 січня, в понеділок, президент України перервав візит до Німеччини через обстріли в Авдіївці.Infokava.com

Після цього поєдинку «Ураган» опустився з третьої сходинки турнірної таблиці на п'яту, «ХІТ» ж залишився лідером. Івано-франківський портал новин "Репортер"

"Кінгз" перервали серію "Піттсбурга" з семи перемог в НХЛ, "Колмабус" здобув восьму перемогу поспіль

У НХЛ завершився черговий ігровий день регулярного чемпіонату. УНИАН (ИА)

Триразовий чемпіон "Формули-1" Хемілтон перервав тести через погане самопочуття

Хемілтон приєднався до тестів шин Pirelli для сезону-2017 в останній момент. УНИАН (ИА)

"Вашингтон" перервав серію "Чикаго" з семи поспіль перемог в НХЛ

"Капіталісти" виграли в овертаймі з рахунком 3:2. УНИАН (ИА)

"Поділля" перервало програшну серію

Хмельничани востаннє здобували очки ще в липні. Після цього команда програла 5 матчів поспіль. Vsim.ua

Чи зможе ФК Тернопіль перервати програшну серію у Першій лізі?

Стартовий свисток арбітра з Харкова пролунає о 18:00. Нагадаємо, що ФК Тернопіль програв три стартові матчі чемпіонату і перебуває на останньому місці у турнірній таблиці. Галичина спортивная

Українське подружжя, що прямувало у весільну подорож через Стамбул, опинилося в епіцентрі теракту Експрес

Щонайменше 82 людини загинули і 200 були поранені внаслідок двох вибухів, які прогриміли у столиці І... Експрес