переможці

і в підсумку програла.Завтра, 13 листопада, відбудуться другі партії 1/4 фіналу ЧС з шахів. Якщо за підсумкам двох класичних партій переможців не визначать, то на 14 листопада призначено тай-брейк.Нагадаємо,Анна Музичук піднялася на третю сходинку у світовому...Чемпион

Ювілей Федерації відзначили з чималими здобутками, із цьогорічного Чемпіонату світу наші спортсмени повернулися переможцями Подробности.ua

кажуть, що "з розумінням" ставляться до проведеного "голосування". Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що ще невідомо, чи вітатиме президент РФ "переможців вибрів". "Ми ставимося з розумінням до факту проведення цих виборів. Ви знаєте, що мова йде про дві республіки, які...Еспресо TV

У Рівненській обласній раді на конкурсі обирають керівників освітянських закладів

Сьогодні та наступними днями члени конкурсної комісії обиратимуть переможців на посади директорів ще десятьох комунальних закладів.Сайт міста Рівне

Яскравими емоціями, щирою радістю та фотографуванням щасливих переможців завершилася офіційна церемонія урочистого закриття Всеукраїнських змагань з волейболу серед членів Профспілки працівників освіти і науки України, які відбувалися у...ПедПресса

Нещодавно у Тернополі визначили переможців «Громадського бюджету». До них увійшло 6 великих та 13 малих проектів, на реалізацію яких у 2019 році виділять більше 11...Терен

також перше місце у змаганнях серед мікс-дуетів категорії 2009 р.н. та молодші посіли Дмитришина Поліна та Пічурін Андрій. Вітаємо наших переможців та висловлюємо щиру подяку тренерам які підготували призерів та переможців змагань: Шумилова Олена, Миронова Ірина, Сінько Олена. Читайте також: «Ви...Корабелов.инфо

Найкращим фільмом року за версією премії People’s Choice Awards став Месники: Війна нескінченності. Список переможців опублікувало The Hollywood Reporter. Нагороду у номінації Актриса року отримала Скарлетт Йохансон за роль Чорної вдови. Посмотреть эту публикацию в...ICTV

На цьогорічній виставці «Міс-Кіс-2018», яка відбулася у ПАДІЮНі 10 листопада, взяли участь близько 30 пухнастиків. Переможців обирали у трьох категоріях: «Породисті Короткошерстні», «Породисті довгошерстні» та «Безпородні». Приз глядацьких симпатій дістався велетенському коту породи Мейн Кун з...Navchas

У кожній з номінації переможців визначатимуть у двох вікових категоріях: учасники віком 6-11 роківThe post Школярі Львівщини можуть взяти участь у Всеукраїнському конкурсі «Стежками Каменяра»...Львівська газета

в американському місті Санта-Моніка. Так, звичайні люди обирали найкращі фільми, серіали та голосували за своїх улюбленців у мережі. Повний перелік переможців опублікувало видання The Hollywood Reporter. Так, найкращим фільмом 2018 року стала стрічка "Месники: Війна нескінченності". Крім того, акторка Скарлетт...24 канал

У міській раді визначили, хто отримає кошти «Громадського бюджету Тернополя-2019»

Зокрема, до списку переможців увійшли 6 великих та 13 малих проектів: 1. №22 Встановлення накриття спортивного майданчика в школі-ліцеї №6 ім. Список малих проектів...TeNews

Ювілей федерації відзначили з чималими здобутками - із цьогорічного чемпіонату світу наші спортсмени повернулися переможцями Подробности.ua

Буковинські спорстмени відзначились на чемпіонаті України з рукопашного бою

який відбувся у Києві. Ці змагання присвятили 25-річчю створення Федерації рукопашного бою. Наші земляки посіли 1 і 3 командні місця. Переможцями змагань стали Назар Луцків (65 кг), Іван Зварич (70 кг), Анатолій Жураківський (75 кг) та Олександр Кисилиця (80 кг).0372.ua

Мукачівка стала чемпіонкою України в перукарському мистецтві (відео)

Журналісти поспілкувалися з чемпіонкою із Мукачева. Мукачівка Ліна Староста - чемпіон перукарського мистецтва. Переможців визначали в кількох номінаціях як в жіночих так, і в чоловічих, зокрема салонна чоловіча стрижка, best barber-авторська чоловіча стрижка та...Закарпатський Кореспондент

Буковинці здобули нагороди кубку України з рукопашного бою

України, який відбувся у Києві. Ці змагання присвятили 25-річчю створення Федерації рукопашного бою.  Буковинці посіли 1 і 3 командні місця. Переможцями змагань стали Назар Луцків (65 кг), Іван Зварич (70 кг), Анатолій Жураківський (75 кг) та Олександр Кисилиця (80 кг).Погляд

2018” — спільний проект Федерації футболу України та Асоціації футболістів-професіоналів України, інформує прес-служба ФФУ. Традиційно під час церемонії буде оголошено переможців у низці номінацій. Зокрема, стануть відомі найкращий футболіст, найкраща футболістка, найкращий тренер чоловічої команди, найкращий тренер жіночої команди, найкращий...Новини Полтавщини

Яскравими емоціями, щирою радістю та фотографуванням щасливих переможців завершилася офіційна церемонія урочистого закриття Всеукраїнських змагань з волейболу серед членів Профспілки працівників освіти і науки України, які відбувалися у...Профспілка працівників освіти і науки України

в другому "Коровія" перехопила ініціативу, і Руслан Рябий забив м’яч. Його визнано кращим гравцем разом з Андрієм Беженарем з "Неполоківців". Переможцям вручили кубок, а обом командам –...Буковинська правда