переможниці

У Знам

Плохий (Дмитрівка) та Артур Лизунов (Цибулеве) посіли відповідно друге та третє місця. Дмитрівчанки Варвара Рожкова та Катерина Душкова відповідно стали переможницями змагань з шахів та шашок серед жінок. Наша...Дзеркало Кіровоградщини

В Києві відбудеться Бал квітів

які за минулий рік зробили істотний внесок у розвиток як своєї галузі, так і всієї країни. На сцену піднімуться 15 переможниць у номінаціях Найуспішніша: актриса, телеведуча, дизайнер, стиліст, мама, бізнес-вумен, письменник, продюсер, співачка, редактор глянцевого проекту, прорив року, найкрасивіша, найстильніша,...Fotoinform

Новим мером Гібралтару стала "Міс світу-2009"

У 2014 році зайняла пост заступника мера міста, і кар'єра пішла вгору. Bilshe.com

Жіноча збірна Україна виграла ЧЄ-2017 і затято заспівала гімн України - відео

Українки виграли 5 медалей і зайняли перше місце в командному заліку. Переможницями чемпіонату стали українки Тетяна Кіт і Лілія Горішня.Галичина спортивная

Українки виграли 5 медалей і зайняли перше місце в командному заліку. Переможницями чемпіонату стали українки Тетяна Кіт і Лілія Горішня.Чемпион

мовою. Зазначимо, що перед боями Володимира вже виступали такі вітчизняні зірки, як Руслана та Джамала, що в свій час були переможницями головного пісенного конкурсу Європи "Євробачення".7 днів

(U-21) відбудеться у чеських містах Брно та Чеське Будейовіце з 23 червня по 2 липня. Європу там, крім цих двох команд-переможниць відбірних груп, представлятимуть збірні Росії й Італії завдяки кращим позиціям у світовому рейтингу, а також Чехія як збірна-господарка змагань.1NEWS

Сестри Кіченок тріумфували на тенісному турнірі в Шеньчжені

Українські тенісистки Людмила і Надія Кіченок стали переможницями в парному розряді турніру ITF в китайському Шеньчжені, повідомляє УНН з посиланням на НОК України.Сестри Кіченок у вирішальному матчі за...Unn.com.ua

Українки Людмила і Надія Кіченок стали переможницями престижного тенісного турніру ITF у Шеньчжені (...Експрес

Українські тенісистки Людмила і Надія Кіченок стали переможницями в парному розряді турніру ITF в китайському Шеньчжені.Високий замок

Бровари. Його команди вибороли перші місця в обох вікових категоріях. Визначено також найкращих юних футболістів цього турніру. Благодійні внески від команд-переможниць Каскад та Юніон, що брали участь у цьому спортивному заході, в сумі 8 тисяч гривень перераховано у благодійний фонд,...Урядовий Кур'єр

Троє тенісисток представлять Україну в основній сітці "BNP Paribas Open"

посиланням на Тенісний портал України. Е.Світоліна, посіяна під 10 номером, вступить у боротьбу з другого раунду, де її суперницею буде переможниця зустрічі між іншою українкою Катериною Бондаренко і представницею Китаю Цян Ван. Натомість Л.Цуренко в стартовому матчі битиметься з однією...Unn.com.ua

У Кропивницькому обиратимуть Принцесу та Королеву Кіровоградщини

конкурсу цього року є, проблема екологічного стану нашого міста, яку учасниці розкриють у тематичній фотосесії разом фотоколективом "Багіра". Одна з переможниць фіналу конкурсу презентує еко проект на національному конкурсі "Королева України 2017" та представить Кіровоградщину на всеукраїнському...Fakel

13:30 За ІІІ місце зіграють ті команди, які дістануть поразки в попередніх іграх. О 15:00 – гра між двома командами переможницями за чемпіонський титул. Організатори запрошують усіх охочих повболівати за улюблену команду.Чернівці.ТВ

Чотири перемоги та одна поразка гандбольної "Галичанки" у 5-му турі Балтійської ліги

білоруську команду «БНТУ-Бєлаз» з рахунком 19:18. Другого ігрового дня, 25 лютого, у ранковому матчі чемпіонки України поступилися чемпіонкам Республіки Білорусь, переможницям Балтійської ліги попереднього сезону — ГК «Гомель» з рахунком 12:20. В іншому матчі цього дня львів’янки здолали білоруську «Городнічанку»...Галичина спортивная

"Галичанка" відіграла основні матчі V туру Балтійської гандбольної ліги

Сідлецька (всі по одному). Другого ігрового дня, 25 лютого, у ранковому матчі чемпіонки України зустрілися з чемпіонками Республіки Білорусь та переможницями Балтійської ліги попереднього сезону — ГК «Гомель». На жаль, підопічні Тетяни Штефан і Анжели Савченко програли з рахунком 12:20.Галичина спортивная

Українки перемогли у змаганнях з легкої атлетики у Мадриді

Українські легкоатлетки завоювали перемогу в міжнародних змаганнях Як повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України, наші спортсменки Ганна Плотіцина і Марина Килипко стали переможницями міжнародних легкоатлетичних змагань у Мадриді. Плотіцина змогла оновити особистий рекорд, подолавши дистанцію в 60 м з бар’єрами за 7,98 секунд, що на одну соту секунди краще її попереднього досягнення.Ракурс

Українки тріумфували на легкоатлетичних змаганнях у Мадриді

Українки Анна Плотіцина і Марина Килипко стали переможницями міжнародних легкоатлетичних змагань у Мадриді. Всього однієї сходинки не вистачило Ганні Чубковцовій для потрапляння до першої трійки.Unn.com.ua

драматичному театрі. Нагадаємо, що титул "Міс Тернополя-2016" виборола 19-річна Аліна Крамарчук. Тоді за корону змагалося 16 конкурсанток. Журі мало визначати переможниць та лауреаток за п’ятьма дефіле. Аліна Крамарчук отримала багато призів, золоте намисто і чек на 50 000 гривень від...Доба