переможниця

Біатлоністки Олена Підгрушна та Юлія Джима фінішували у топ-20 індивідуальної гонки

Юлія Журавок - 34 місце, Анастасія Меркушина - 56 місце, Валентина Семеренко - 76 місце, Яна Бондар - 91 місце. Переможницею гонки стала німкеня Лаура Дальмаєр, яка з двома промахами зуміла продемонструвати перший результат. Срібло індивідуалки завоювала француженка Анаіс Шевальє...Галичина спортивная

Черкащанка - серед переможців конкурсу «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді»

Учениця Черкаської загальноосвітньої школи № 5 Наталія Юркевич стала переможницею Всеукраїнського конкурсу фото-, відео робіт «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді». Він проходив у вересні-грудні минулого року. Дівчина –...Про Все

Учениця Черкаської загальноосвітньої школи № 5 Наталія Юркевич стала переможницею Всеукраїнського конкурсу фото-, відео робіт "Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді". Він проходив у вересні-грудні минулого року.Прес-Центр

Джамала привідкрила тайну свого весілля

Деталі кримсько-таторського вінчання. Українська співачка кримськотатарського походження, переможниця міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2016 і тренер сьомого сезону вокального шоу "Голос країни" Джамала поділилася подробицями, яким буде її весілля.Про це...Глянец.com

підходить для цього конкурсу. Ми знаємо, чим це закінчилося. Якщо вірити в свої сили і працювати над собою, все вийде. Переможниця Євробачення-2016 також розповіла, чим саме привернуло її легендарне червоне тренерське крісло проекту: Можливістю експериментувати на сцені - за допомогою...Бізнес область

Гімн України у виконанні зірок переглянули більше 1 млн разів

новорічну ніч переглянули понад шість мільйонів українців.Нагадаємо, відразу після промови Президента України привітали і зворушливо заспівали гімн маленькі учасники і переможниця "Голос. Діти-3", актори студії "Квартал 95", Національна паралімпійська збірна України, герої проекту "Переможці", Алла Мазур, Наталія Мосейчук, Юрій Горбунов,...Bilshe.com

Агентство оголосило конкурс, щоб залучити тінейджерів у сферу кібербезпеки. Конкурс є частиною національної стратегії кібербезпеки, яку оголосили в листопаді 2016 року. Еспресо TV

молодшій віковій категорії віком від 5-7 років титул Маленької красуні виграла Вікторія Лесюк; у середній віковій категорії, віком від 8-10, переможницею стала Тетяна Петрів; в третій категорії, до 11 років, - Усенко Вікторія.Бліц-інфо

молодшій віковій категорії віком від 5-7 років титул Маленької красуні виграла Вікторія Лесюк, у середній віковій категорії, віком від 8-10, переможницею стала Тетяна Петрів, в третій категорії, до 11 років, - Усенко Вікторія.  >Читайте також:- Міст на Рожнятівщині обіцяють відновити...Paralleli.if.ua

В Ужгороді можна взяти участь у благодійному турнірі з міні-футболу "I Belive in U.21"

4+1). Команда, яка виграє, отримує кубок та медалі (кубок перехідний, але після трьох перемог в турнірі на ньому гравірується назва команди-переможниці, яка його забирає назавжди), плюс переможці отримають грамоти, подяки. Основна мета турніру зібрати потрібні кошти для шкіл-інтернатів. Тожчекаємо людей,...Голос Карпат

Погребняк. Нагадаємо, що у гурті «Гайдамаки» вже багато років грає рівненський бас-гітарист Дмитро Кірічок, який не так давно одружився з переможницею рівненського конкурсу краси «Перлина Рівного» Анною Бікус. Гурт "Гайдамаки"? Тоня Матвієнко Нову пісню "Дощ" виконали дуетом соліст гурту...Все

Українка Світоліна розбила суперницю на Australian Open

Перша ракетка України Еліна Світоліна дуже впевнено стартувала на турнірі Великого шлему в Австралії Наступною суперницею Еліни стане переможниця пари Ск'явоне (Італія) - Бозерап (США).ДеПо

представляти наше країну на пісенному конкурсі стане відомо 25 лютого у фіналі Національного відбору. Оцінювати претендентів буде музичний продюсер Костянтин Меладзе,переможниця "Євробачення-2016" Джамала та відомий шоумен родом з Полтави Андрій Данилко.  ...Vpoltave.info

Їй має бути соромно за це: дружина віце-премєра Кириленка стала переможницею дуже непрестижного конкурсу

докторського ступеня. Врешті решт облрада звільнила Пашкова (який The post Їй має бути соромно за це: дружина віце-премєра Кириленка стала переможницею дуже непрестижного конкурсу appeared first on Корупція Інфо.Корупція

"Голос країни 7": стала відома дата прем

в четвертий раз. Що стосується нових тренерів, то ними стануть талановитий музикант і співак, учасник гурту 5'nizza, Сергій Бабкін та переможниця "Євробачення 2016" Джамала.Ведучі "Голосу країни" залишилися ті ж самі - Катерина Осадча та Юрій...Гламурчик

Українська співачка Джамала, яка відпочиває на острові Шрі-Ланка, опублікувала нові фото з відпочинк... Експрес

Українська тенісистка здобула перемогу у парному турнірі в Австралії

До перемоги наша спортсменка прийшла разом із представницею Румунії. Українська тенісистка Ольга Савчук стала переможницею парного турніру в австралійському Хобарті.Єдність

Українська тенісистка стала переможницею престижного турніру WTA в Австралії

Справжньою сенсацією турніру WTA в Хобарті стала донеччанка Ольга Савчук. Вона перемогла у престижному турнірі WTA в Австралії. Infokava.com

Оманлива удача: черкащанка виграла путівку від торгового центру, але подарунком скористатися не вдалося

що кошти за сертифікат сплатили. – Директор турагентства отримала гроші, – переконує Олександр. – Ця вся історія тягнулась досить довго, переможниця Яна зателефонувала мені через півроку і розповіла, що не вдається організувати поїздку. Я перетелефонував до турфірми, мені сказали, що...Про Все