переможний

Після переможного матчу над «Полтавою» «Рух» пішов у відпустку.Гал-info

Після переможного матчу проти кам'янської «Сталі» гравці та тренери «зелено-білих» пішли у відпустку.Гал-info

Прем

Лідер Ізраїлю Нетаньягу показав рухи курки, які асоціюються з переможною піснею Нети.UkrMedia

Я щасливий: Ломаченко дав перший коментар після перемоги над Лінаресом

Український чемпіон Василь Ломаченко після переможного поєдинку проти Хорхе Лінаресом зізнався, що є «дуже щасливим»...Українська газета ЧАС

Також Порошенко заявив, що регулярна армія РФ вторглась в Україну влітку 2014 року, оскільки АТО на Донбасі наближалась до свого переможного завершення.Западная информационная корпорация

6 травня в 30 турі УПЛ зустрінуться полтавська Олександрія і кропивницька Зірка. Нагадаємо, що в минулому турі Олександрія перервала переможну ходу Карпат, Зірка перемогла Олімпік.Чемпион

"Карпати" - "Олександрія" - 1:2 (ВІДЕО)

"Алекси" зупинили переможну ходу "Карпат". Повідомляє сайт Футбол Україна. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Football-ukraine.com

Андрій Кікоть: "У другому таймі почали грати у свій футбол"

Наставник «Руху» Андрій Кікоть поділився своїми враженнями від переможного матчу з «Оболонню-Бровар».Галичина спортивная

100-ліття переможної операції українського війська з розмахом відзначили на Херсонщині...Новамедіа

19 квітня Челсі здолав Бернлі 2:1 у відкладеному матчі 31-го туру АПЛ. Пенсіонери перервали 5-матчеву переможну серію бордових. - Chelsea FC (@ChelseaFC) 19 квітня 2018 р.Чемпион

Юніори збірної України U-18 обнадіяли своїх уболівальників хорошим і переможним хокеєм в матчах домашнього світового чемпіонату-2018 проти Австрії і Угорщини.Западная информационная корпорация

Сергій Лавриненко про перемогу над ПФК "Суми"

Сергій Лавриненко поділився враженнями від переможного матчу 23-го туру з ПФК "Суми"...Fotoinform

"Геліос" - "Оболонь-Бровар" - 1:0.

Ранній гол Дмитра Гранкіна виявився не тільки єдиним у матчі, а й переможним для "сонячних" у домашньому поєдинку 26 туру першості України у Першій лізі з київською "Оболонню-Бровар".07.04.2018 - 22:00Наставник "Геліоса" Ігор Рахаєв...Новини Харкова

ФК "Полтава" програла вдома і перервала серію перемог

ФК "Полтава" вдома поступилася "Сумам" і перервала свою переможну серію. У гостей у першому таймі двічі забили Рафальський і Галенков. Голы:Дегтярьов 82 - Рафальский 13, Галенков 60...0532.ua

Після суботнього переможного матчу з одеським «Чорноморцем» гравці львівських «Карпат» отримала кілька днів відпочинку.Западная информационная корпорация

Головний тренер «Реала» Зінедін Зідан (на фото) підвів підсумок переможного матчу з «Ювентусом» (3:0) в рамках 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА сезону-17/18.Западная информационная корпорация

Валерій Легчанов про переможний матч із "Соколом": "Тільки разом можна досягати результату"

Головний тренер СК "Енергія" Валерій Легчанов про переможний матч із хмельницьким "Соколом" у Львові та вихід у півфінал Екстра-ліги: Прес-служба СК...Галичина спортивная