переможний гол

В заключній грі 15-го туру Ла Ліги Еспаньол вдома приймав Жирону. Переможний гол на рахунку хавбека гостей Давіда Тимора. Нагадаємо, що в минулому турі, Жирона в наддраматичному поєдинку поступилася Алавесу.Чемпион

Ісмаїлі Захисник донецького Шахтаря Ісмаїлі удостоївся місця в символічній збірній 6-го туру Ліги чемпіонів. Бразилець отримав місце в збірній завдяки переможному голу у ворота Манчестер Сіті (2:1), який дозволив гірникам вийти до плей-офф турніру. Команда недели по результатам #UCLfantasy 🔢🔥...Чемпион

Кушецький забиває переможний гол

МФК "Віза-Вторма" у принциповому протистоянні переграла "Епіцентр К10". Єдиний гол у поєдинку на рахунку Ігоря Кушецького. Віза Вторма (Івано-Франківськ) - Епіцентр К10 (Івано-Франківськ) - 1:0 (0:0)Перша ліга. Галичина спортивная

Переможний гол на 78-й хвилині забив крайній захисник господарів Іван Цюпа. Чемпион

Тащі відзначився вже шостим голом за "Дуйсбург"

Борис Тащі відзначився черговим забитим м'ячем у цьому сезоні. Повідомляють Футбольні трансфери.Нападник "Дуйсбурга" допоміг своїй команді обіграти "Гройтер" (2:0), забивши переможний гол у цій зустрічі.Відзначимо, що це стало вже шостим взяттям воріт від українця у цьому сезоні.Сайт Footballtransfer, оперативні новини...Футбольні трансфери

"Чорноморець" і "Зоря" зіграли внічию у 18-му турі УПЛ

Чорноморець - Зоря 1:1.

торкнутися суддівство, то все вилучення по справі. Особисто я так бачу. Погано, що ми не зуміли дотиснути суперника і забити переможний гол. Нам ця перемога була потрібна. Значить, нам Бог далі дає випробовування. Від нас третє місце дуже сильно ховається...Ua-football

торкнутися суддівства, то всі видалення по справі. Особисто я так бачу. Погано, що ми не зуміли дотиснути суперника і забити переможний гол", - сказав тренер. "Отже, Бог нас продовжує перевіряти. Від нас третє місце дуже сильно ховається. Але впевнений, прийде...Чемпион

Серія А 14 тур.

В центральній грі туру "Ювентус" на виїзді переміг "Наполі". Переможний гол на рахунку аргентинця Гонсало Ігуаїна, який раніше захищав кольори неаполітанців.Футбол газета

Гравець "Маріуполя" - про гру з "Динамо"

через скандал. Наш суперник - це "Динамо", а з ними завжди гри непрості і цікаві", - сказав Титовицький.Додамо, Тотовицький забив переможний гол за "азовців" в чвертьфіналі Кубку України.Нагадаємо, "Динамо" і "Маріуполя" відбудеться в неділю 3 грудня в Києві.Ці та інші...Football-ukraine.com

Як травмований футболіст пробіг через півполя, щоб зробити селфі з автором переможного голу

Футболіст "Манчестер Сіті" Бенджамін Менді, незважаючи на розірвані зв'язки, пробіг через півполя, щоб відсвяткувати переможний гол Менді, попри важку травму, підскочив з лави запасних та накульгуючи побіг через півполя вітати Рахіма Стерлінга. Гол на 90+5 хвилині...Еспресо TV

ФК "Львів" поступився в 1/4 Кубка України

Суперник львівської команди - "Дніпро-1" забив переможний гол на 119-й хвилині зустрічі у додатковий час. Відзначимо, що ФК "Львів" першим відкрив рахунок на 23-й хвилині завдяки голу Сергія...Ваші новини

Манчестер Сити - Саутгемптон 2:1.

Щоправда, забити переможний гол "ірискам" вдалось лише у додатковий час до матчу. За таким сценарієм вони перемагають уже три поєдинки поспіль. Манчестер Сіті -...Ua-football

Львів - Дніпро-1 1:2 ОТ.

у середині першого тайму, однак гості проявили характер, зумівши відігратися в другій 45-хвилинці. В овертаймі удача посміхнулася "дніпрянам", які забили переможний гол за півтори хвилини до закінчення ігрового часу матчу. Додамо, що героєм зустрічі став хавбек СК Ярослав Поплавка, який...Ua-football

В друголіговому протистоянні 1/4 фіналу Кубку Укураїни, Львів вдома приймав Дніпро-1. Переможний гол було забито на 119-й хвилині захисником гостей Ярославом Поплавкою. Тож Дніпро-1 став останнім півфіналістом Кубку України 2017/2018.Чемпион

Кубок України.

Сьогодні пройдуть чвертьфінальні матчі Кубку України. Повідомляє Футбол газета. В першій грі "Маріуполь" на виїзді переміг полтавську "Ворсклу". Переможний гол за "азовців" на 77-ій хвилині забив Титовицький.Кубок України 1/4 фіналу"Ворскла" - "Маріуполь" - 1:2Голи: Кулач, 13 - Борячук, 25, Тотовицький...Футбол газета

Українець Богунов забив переможний гол ударом через себе в чемпіонаті Білорусі

Півзахисник став героєм поєдинку. Український півзахисник "Крумкачей" Ярослав Богунов забив переможний гол у матчі проти "Мінська" (2:1). 24-річний півзахисник відзначився ударом через себе на 83-й хвилині матчу. Варто відзначити, що всього в...Зеркало недели (газета)

Луїс Адріано Колишній форвард Шахтаря, а нині гравець Спартака Луїс Адріано забив переможний гол у ворота Зеніту в матчі 18-го туру чемпіонату Росії. Спартак переміг з рахунком 3:1. Таким чином, відрив Локомотива, який посідає...Чемпион

Зінченко долучився до рекорду АПЛ

Зінченко вдруге у сезоні потрапив до заявки "Манчестер Сіті". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Його команда на виїзді переграла "Хаддерсфілд" (2:1), забивши переможний гол під завісу зустрічі. Таким чином, після 13 турів у "городян" 37 очок і це новий рекорд АПЛ.Дебютувати в...Sportanalytic