переможний гол

Українець Яремчук став героєм матчу чемпіонату Бельгії

Нападник відзначився переможним голом. Український форвард "Гента" Роман Яремчук забив переможний гол у матчі 28-го туру чемпіонату Бельгії проти "Васланд-Беверена" (2:1). Українець провів на...Зеркало недели (газета)

Яремчук знову вирвав три очки для "Гента" в кінцівці поєдинку (ВІДЕО)

команди проти "Васланд-Беверена" в рамках 28 туру чемпіонату Бельгії. На 90 хвилині цієї зустрічі Роман вивів свою команду вперед, забивши переможний гол та встановивши остаточний рахунок - 2:2.Цей гол для нього, до слова, став третім поспіль в останніх матчах та...Футбол газета

Таргоній, оформивши дуже швидкий дубль. Надалі гра проходила на зустрічних курсах, але жодній з команд так і не вдалося забити переможний гол, тож, у підсумку, бойова та результативна нічия – 2:2.В першу суботу весни, третього березня, “ОДЕК” знову вирушить до...Все

Невгамовний Яремчук знову забив переможний гол за "Гент" на останніх хвилинах матчу

Також у 23 матчах Яремчук встиг записати у свій актив дві результативні передачі. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

Гравця "Шахтаря" номінували на звання найкращого футболіста тижня в ЛЧ

Фред відзначився переможним голом зі штрафного у грі проти італійської Роми (2:1).Unn.com.ua

Фред розповів, кому присвятив свій гол в Лізі чемпіонів

Повідомляє Футбол газета. "Щасливий, що в такому важливому матчі саме зі штрафного забив переможний гол. Я присвятив його своїй нареченій, з якої ми скоро збираємося одружитися.Футбол газета

Официальный сайт УЕФА назвал команду недели Лиги чемпионов

за підсумками перших матчів 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Відзначимо, що в складі символічної збірної присутній півзахисник Шахтаря Фред, який відзначився переможним голом зі штрафного у поєдинку проти Роми в Харкові. Нагадаємо, що ЗМІ активно пов'язують подальшу кар'єру Фреда з Манчестер...Ua-football

Полузащитник Шахтера собирается жениться

У минулих поєдинках намагався, проте, на жаль, не вийшло відзначитись. Щасливий, що в такому важливому матчі саме зі штрафного забив переможний гол. Я присвятив його своїй нареченій, з якою ми невдовзі збираємося одружитись. Вона завжди поруч і підтримує мене. А...Ua-football

"Карпати" - "Олімпік" - 2:1 (ВІДЕО)

Львівські "Карпати" перемогли "Олімпік" в перенесеній грі 18 туру. В дограному другому таймі у Львові переможний гол за "левів" забив Хорхе Караскаль.Sportgid

Греція (U-19) - Україна (U-19) 0:1.

U-19 провела матч проти однолітків із Греції. Зустріч пройшла в місті Салоніки, а мінімальну перемогу здобули синьо-жовті. На 77-й хвилині переможним голом відзначився нападник донецького "Шахтаря" Андрій Кулаков.Sportgid

Ройс: Свист болельщиков Боруссии (М) задел меня и эмоционально надломил

Раніше Ройс захищав кольори "Боруссії" (М). Було це в 2009 - 2012 роках. Нагадаємо, в звітній зустрічі 28-річний півзахисник забив переможний гол, принісши своїй команді перемогу.Ua-football

Суркис: Официальных предложений по Цыганкову Динамо не получало

Динамо. Як і Шепелєв, Кадар, який додав, хоча його всі критикували, - сказав Ігор Михайлович. Нагадаємо, що Циганков став автором переможного гола в матчі 20-го туру УПЛ Динамо - Олімпік. У нинішньому сезоні вінгер провів за першу команду киян 24...Ua-football

"Динамо" здобуло першу перемогу у 2018-му році

донецького "Олімпіка". Долю зустрічі вирішив епізод на 24-й хвилині, коли Циганков опинився на ударній позиції і записав на свій рахунок переможний гол. У подальшому у обох команд були шанси змінити цифри на табло, але підсумковий результат так і не змінився.Зеркало недели (газета)

Переможний гол забив Петро Шотурма - головна зірка нинішньої команди, вихованець клубу "Ураган". Івано-франківський портал новин "Репортер"

у матчі з Гертою напередодні (2:0) продовжився 23-й тур чемпіонату Бундесліги. Баварія вирвала перемогу у зустрічі з Вольфсбургом - 2:1. Переможний гол на 90-й хвилині з пенальті забив Роберт Левандовський.Чемпион

і грала вп'ятьох і надалі. Але житомирянам вдалося вирвати перемогу на останній хвилині матчу і Максим Войток неймовірним фінтом перекидає переможний гол у ворота енергетиків - 3:2. ІнБев/НПУ (Житомир-Київ) - Енергія (Львів) - 3:2 Голи: 22'Євген Саківський, 24'Сергій Литвиновський, 40'Максим...Спортивний Житомир

У Полтаві рівняни обіграли однолітків "Ворскли". Переможний гол Тарас Вільховий забив на 87-й хвилині зустрічі.В кулуарах

Штегер: Батшуайи - настоящий голеадор.

працює на команду і виграє м'ячі, робить його прекрасним нападаючим", - цитує Штегера Goal.com. Нагадаємо, що вчора 24-річний нападник забив переможний гол у зустрічі з "Аталантою" (3:2) в 1/16 фіналу Ліги Європи. У цій зустрічі бельгієць відзначився дублем. Всього ж...Ua-football

Українець увійшов до символічної збірної Євро-2018 з футзалу

(Словенія), Мігелін, Пола (обидва - Іспанія), Петро Шотурма (Україна). Петро Шотурма на Євро-2018 в трьох матчах забив два м'ячі, включаючи переможний гол у ворота збірної Румунії за кілька секунд до кінця матчу, а також віддав три результативні передачі. Збірна України...Високий замок

«Сумчанка» виборола для України місце у півфіналі чемпіонату світу з індорхокею

Також переможними голами відзначились Марина ХІЛЬКО, Юлія ШЕВЧЕНКО, Катерина ШОКАЛЕНКО. Завдяки злагодженим діям дівчата завершили гру з переможним рахунком 8:3.RegioNews-Суми