переможний гол

"Зоря" у більшості здобула три очки у протистоянні з "Маріуполем"

На 75-й хвилині господарі вийшли вперед. Після подачі кутового Гордієнко з двох метрів переправив мяч у ворота і став автором переможного голу у зустрічі 2:1. Примітно, що на 81 хвилині зустрічі Кірюханцев залишив гостей меншості. Гра нам давалася. Перший тайм...Unn.com.ua

Український легіонер чітко завершив зразкову комбінацію

зміг втримати переваги і дозволив господарям зрівняти рахунок в другому таймі. В результаті гра закінчилась нічиєю 1:1.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Українець забив переможний гол в Болгарії (ВІДЕО)Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

"Буковина" впевнено обійшла супротивника з Вінниці на виїзді

У першій половині зустрічі господарі поля зуміли організувати кілька небезпечних атак. А вже у доданий арбітром час наші земляки зуміли забити переможний гол. 0372.ua

Українець забив переможний гол в Болгарії

Український захисник болгарського "Лудогорця" Ігор Пластун став героєм матчу чемпіонату Болгарії. Sportanalytic

Чернівецька «Буковина» перемогла у Вінниці

У першій половині зустрічі господарі поля зуміли організувати кілька небезпечних атак. А вже у доданий арбітром час наші земляки зуміли забити переможний гол. Погляд

– асист на рахунку Еріксена. Проте через декілька хвилин МЮ відігрався. Результативний удар в активі Санчеса, який скористався навісом Погба. Переможний гол на рахунку Андера Еррери, який відправив м'яч у ворота після невеличкого рикошету. Манчестер Юнайтед крокує у фінал Кубка...24 канал

Енергетики вийшли вперед у півфінальній серії

“Енергія” перемогла вдома київський “ХІТ” у третьому півфінальному матчі з рахунком 1:0 і вийшла вперед у півфінальній серії – 2:1. Переможний гол у поєдинку енергетики забили за лічені секунди до завершення основного часу. Розпочали матч команди доволі обережно, розуміючи ціну...Галичина спортивная

18 квітня у Горішніх Плавнях "Гірник-Спорт" мінімально переміг ФК Суми. Переможний гол на 82 хвилині, після передачі з глибини у штрафний майданчик забив Боровський.Футбол Полтавщини

На думку боса Шальке, переможний гол Айнтрахта прийшов після кутового, якого не було.24 канал

та оцінка гри Євгена Коноплянки у матчі проти Борусії Д. Підсумки 27 туру УПЛ Півзахисник Динамо Володимир Шепелєв, який забив переможний гол у ворота Шахтаря, став найкращим футболістом за підсумками 27 туру УПЛ. Наставник киян Олександр Хацкевич став найкращим тренером...24 канал

Неоднозначна статистика Коноплянка провів на полі 74 хвилини та забив переможний гол своєї команди.24 канал

2017/2018 з футболу серед аматорів. Суперником запорізької команди став ФК «Первомайськ». Футболісти МФК «Металург» впевнено обіграли суперників з рахунком 3:0. Переможні голи забили Євген Подлепенець, Тарас Ковальчук і Семен Дьяченко. Нагадаємо, у середу, 18 квітня, «Металург» проведе матч-відповідь 1/4 фіналу...Запорозька Січ

Коноплянка відзначився переможним голом за "Шальке"

Євгена було замінено за 15 хвилин до фінального свистка під оплески трибун. NewWest Media

"Футбол 24" представляє дайджест головних новин за 15 квітня. Переможний гол Коноплянки за Шальке у ворота Борусії Ярмоленка, чемпіонство Манчестер Сіті, ПСЖ та ПСВ. Коноплянка забив за Шальке у ворота Борусії...24 канал

Провал Зорі, гол Коноплянки, чемпіонства Сіті та ПСЖ.

UA-Футбол зібрав для вас найважливіші та найцікавіші новини за неділю, 15 квітня Перший тайм закінчився без забитих мячів, а ось після перерви полтавці відкрили рахунок після удару Чеснакова. Ua-football

Шепелєв: Я раніше завжди грав атакувального півзахисника

Автор переможного голу у ворота "Шахтаря" Володимир Шепелєв прокоментував перемогу "Динамо" в Харкові. - Була дуже складна гра, але головне що ми перемогли...Ua-football

Хацкевич: Шепелєв зіграв не на своїй позиції

креативні якості і те, що він сміливо бере ініціативу на себе, ми пішли на цей крок. Те, що він забив переможний гол, доводить правильність нашого кроку", - сказав Хацкевич на післяматчевій прес-конференції.", - сказав Хацкевич після гри.Нагадаємо, Шепелєв забив єдиний...Football-ukraine.com

Для "Динамо" в матчі з "Шахтарем" на першому місці був результат - Хацкевич

виправдало", - наводить слова Хацкевича прес-служба "Динамо". Нагадаємо, вчора, 14 квітня, "Динамо" в Харкові обіграло "Шахтар" з рахунком 1:0, а переможний гол забив Володимир Шепелєв. Таким чином, після 27-и турів української Прем'єр-ліги "Шахтар" випереджає "Динамо" на три очки. "Шахтар" -...Зеркало недели (газета)