переможний гол

Меморіал Юста-2017: ФК "Львів" - "УФК-Карпати" U-17 - 1:2

цілі. А от атака гостей на останній хвилині гри таки призвела до взяття воріт господарів поля. І треба сказати, що переможний гол «зелено-білих» вийшов насправді дуже красивим. У ході атаки правим флангом хавбек Демків своєчасним пасом урозріз кинув в прорив...Галичина спортивная

Манчестер Юнайтед на виїзді вдруге переміг Сент-Етьєн і вийшов в 1/8 фіналу Ліги Європи. Автором переможного голу в цьому поєдинку став Генріх Мхітарян, який вразив ворота Стефан Руффо на 16-й хвилині зустрічі. Відзначимо, що заключні півгодини гості...Spy-Football

"Відкритий Кубок Львівщини": "Медик" - за крок до плей-офф

рівно стільки сил, скільки і для цього було потрібно. Втім, друга перемога на турнірі для вболівальників з Дрогобича виявилася валідольною. Переможний гол у матчі Тарас Грицак забив майже з фінальною сиреною. До цього у матчі рахунок був 2:2. Виривати перемогу...Галичина спортивная

"Шахтар" обіграв на виїзді "Сельту"

"Шахтар" в рамках першого матчу 1/16 фіналу Ліги Європи переміг у Віго "Сельту" з рахунком 1:0. Переможний гол за "Шахтар" провів аргентинський форвард Густаво Бланко-Лещук. «Сельта» на правах господаря розпочала активніше і вже на 16-й хвилині створила перший...Телерадіокомпанія РАІ

«Суми». Відігрались «нафтовики» в другому таймі на 78-ій хвилині, реалізувавши пенальті. А за п’ять хвилин до завершення поєдинку охтирчани забили переможний гол. Нагадаємо рік тому на полтавському турнірі «Нафтовик» також був третім.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

звання найкращого гравця матчу проти "Бешикташа" (2:1) в рамках 20-го туру турецької Суперліги. Нагадаємо, на 73-й хвилині зустрічі Євген забив переможний гол у ворота стамбульської команди. Авторитетне статистичне видання Whoscored поставило українцю 7,5 бала, що стало найкращою оцінкою серед всіх...Znaj.ua

37-річний хавбек готувався до заміни шість хвилин до кінця гри, коли футболісти «Мельбурн Вікторі» забили переможний гол. Spy-Football

Камерун став найкращою командою Африки

стала переможцем Кубка Африки 2017 року.Повідомляє Футбол газета. > У фіналі "Неприборкані леви" здобули вольову перемогу над командою Єгипту, а переможний гол забив Венсан Абубакар.Гравець лондонського "Арсеналу" Мохамед Ельнені відкрив рахунок у середині першого тайму, але потім Камерун відігрався і...Футбол газета

Гравець "Енергії" Віталій Радевич: Матчі в Ірані - перший виклик на такому рівні

пропустили з контратаки, а у другому голі усю вину беру на себе. Моя груба помилка дозволила Ірану забити, як виявилося, переможний гол. Програючи у рахунку, ми тиснули на ворота суперника, багато атакували, але забити так і не змогли. Після цієї...Галичина спортивная

Читайте також: Фердінанд: у Руні тіло 40-річної людини "Лейпциг" скористався чисельною перевагою та вийшов уперед на 77-й хвилині гри. Автором переможного голу став австрієць Марсель Забітцер. Таким чином, у ТОП-5 європейських чемпіонатах не залишилося команд, які жодного разу не програвали...Znaj.ua

Василь Матвійків: "Фінальний свисток приніс багато позитивних емоцій!

невпевнених дій наший оборонців «Сталь» зрівняла рахунок (2:2). Але тернопільська команда знайшла в собі сили, зібралася і таки зуміла забити переможний гол. Наш нападник зачепився за м’яча за половині поля суперників, його було збито. Штрафний десь за 30 метрів до...Галичина спортивная

Символічна збірна 22-го туру АПЛ за версією англійських ЗМІ

і відзначили також гру Петра Чеха, який скоїв декілька відмінних сейвів і кілька разів врятував свою команду, а також автора переможного гола Алексіса...Ua-football

на своєму полі мінімально здолав "Істанбул ББ" Як повідомляє Depo.Сектор, українець Олександр Караваєв вийшов на поле в перерві, замінивши автора переможного гола туфу. Джермейн Ленс відіграв весь матч і отримав жовту картку. Після цієї перемоги "Фенербахче" зміцнив своє четверте місце...ДеПо

Хавбек збірної України феєрить у Європі (ВІДЕО)

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Малиновський забив неймовірний гол у Кубку Бельгії (ВІДЕО)У матчі чемпіонату проти "Ейпена" саме з передачі українця був забитий переможний гол.Нагадаємо, Малиновський належить "Шахтарю", а у Бельгії грає на правах оренди.Mbwana Samata Goal HD - Eupen 0-1 Genk 21.01.2017...Sportanalytic

ФК "Тернопіль" переміг збірну вільних агентів

А переможний гол тернополяни забили після багатоходової комбінації.Галичина спортивная

ФК "Тернопіль" переміг білоцерківських "канонірів" на Меморіалі Макарова

Єдиний і переможний гол наші земляки забили наприкінці зустрічі.Галичина спортивная

Футболіст Кравець і на благодійній ниві вправний гравець…

благодійному інтернет-аукціоні у соцмережах Facеbook, Instagram тривають торги за виставлену ним на продаж іменну футболку, виступаючи в якій Артем забив переможний гол у ворота збірної Фінляндії. Крім форварда, на цій амуніції розписалися всі гравці та тренери головної нашої команди. Стартова...Високий замок

Янв 13 2017 в 8:40 PST "Привіт усім! Триває наш аукціон. Новий лот - моя футболка, в якій я забив переможний гол в ворота Фінляндії з автографами всіх гравців збірної України, а також всіх тренерів. Стартова ціна 15 000 гривень,...Чемпион

У другій половині зустрічі ми активізувалися і продемонстрували якість нашої гри. Ua-football

Топ-5 миттєвостей, якими буде пишатися іменинник Мілевський

бельгійцям з рахунком 2:3, а на виїзді "горіла" 0:1. Забивати нашим хлопцям треба було тричі, і вони це зробили! А переможний гол записав на свій рахунок саме Мілевський, причому зробив це дуже ефектно. Гол "Шахтарю" і його святкування. Мілевський -...ДеПо