переможний гол

"Карпати" нарешті перемогли в Прем

Однак львів'яни непогано діяли в обороні і не дозволили "Ворсклі" забити. А в кінці поєдинку півзахисник "Карпат" Сергій Мякушко забив переможний гол потужним ударом зі штрафного. Перемога підняла львів'ян на 8-е місце, проте вже в наступному турі, 29 жовтня, вони...Ваші новини

Деулофеу: Відчуваю себе важливим у Барселоні

Вінгер "Барселони" Жерар Деулофеу відчуває радість після матчу з "Малагою", в якому він забив переможний гол. "Я зіграв два або три матчі поспіль, і маю намір продовжувати йти цим шляхом, допомагати команді. Відчуваю себе важливим. В...Ua-football

бракувало останнього пасу нам сьогодні. Потрібно було зіграти агресивніше і проявити майстерність, але його не вистачає", - цитує тренера sportarena.com. Переможний гол у ворота своєї колишньої команди забив вінгер Сергій Мякушко на 83-й хвилині, вдало пробивши із штрафного. Нагадаємо, що...Чемпион

Арановський на 38-й хвилині видалив Максима Ковальова, а згодом - за другу жовту відправив з поля ще й Артема Фаворова. Переможний гол було забито на 89-й хвилині: гравець Зірки Павло Полегенько зрізав м'яч у власні ворота після прострілу Мохи. Раніше...Чемпион

"Динамо" - "Янг Бойз": найкращі фото матчу

в результаті чого гості залишилися в меншості і всією командою відійшли в оборону, однак динамівцям так і не вдалося забити переможний гол. Раніше повідомлялося, що Хацкевич залишився незадоволений реалізацією моментів "Динамо" у матчі з "Янг Бойз"...Зеркало недели (газета)

Автор гола в ворота Герты - о матче

Олександр Сваток поділився враженнями від матчу з берлінською "Гертою". - Вся команда дуже рада перемозі. Я, безумовно, теж. Вдалося забити переможний гол. Було багато боротьби, в якій ми намагалися не поступатися. Всі билися, віддавалися на полі і змогли домогтися позитивного...Ua-football

коли Сілас ударом зі штрафного пробив точно по воротах Руне Ярштайна. Зрівняли рахунок гості на 56 хвилині зусиллями Деві Зельке. Переможний гол луганчани забили на 80 хвилині, коли Олександр Сваток замкнув подачу у штрафний майданчик. Таким чином луганчани після трьох...Високий замок

Нападающий Арсенала: Было очень сложно играть, на стадионе была невероятная атмосфера

Нападник "Арсеналу" Олів'є Жиру прокоментував свій переможний гол, а також матч проти "Црвени Звезди" (1:0) в рамках третього туру групового турніру Ліги Європи. "У тій позиції я не...Ua-football

Данило Сікан: "Задоволений, адже команда виконала поставлені завдання"

Карпатівець Данило Сікан допоміг юнацькій збірній України U-17 достроково потрапити до еліт-раунду Чемпіонату Європи 2017/2018. Вихованець «зелено-білих» забив переможний гол у матчі з командою Болгарії та відзначився м’ячем у ворота збірної Азербайджану. Данило Сікан поспілкувався з Інформаційним центром ФК «Карпати»...Галичина спортивная

Анонс, суддя, трансляція

єврокубкову гру, однак таки здобула три очки завдяки голу Василя Прийми, який тільки но повернувся після травми відсвяткував своє повернення переможним голом.В грі проти німців з "Герти" "Зоря" хоч і не є фаворитом серед букмекерів, але і не виступає хлопчиком...Sportanalytic

Олександра Шепелюка з пенальті на 78-мій. Останнє слово в цій грі було за господарями – на вісімдесят третій хвилині матчу переможний гол забив Віталій Старинський. Після цього гості залишились у меншості – друга «жовта» картка на червону перетворилась для Захара...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

16 жовтня “Гірник-Спорт” у виїзному матчі проти луцької Волині здобув перемогу з рахунком 1:0. Переможний гол на 64 хвилині забив Фаюк, який щойно вийшов на заміну. “Гірники” перемагають після двох поспіль поразок й закріплюються на восьмому місці. В...Футбол Полтавщини

82-ій з пенальті забив Максим Білий. ПФК «Суми» двічі поступаючись по ходу матчу перемогли на «Ювілейному» «Черкаський Дніпро». При цьому переможний гол «містяни» забили граючи у меншості – на 65-тій хвилині матчу на другу жовту картку награв Дмитро Кошелюк. На 11-тій...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Чемпіонат Іспанії.

Попередження: Арамбаррі 34, Ласен 85 Кроос 49, Ігнасіо Начо 58 NewWest Media

Непотріб "Динамо" впіймав кураж у чемпіонаті Туреччини

Український хавбек Сергій Рибалка допоміг турецькому "Сівасспору" перемогти у черговому турі місцевого чемпіонату. У виїзному матчі проти "Касимпаші" саме кутовий у виконанні Рибалки призвів до переможного голу. Sportanalytic

На 82-й хвилині Рибалка виконав кутовий, а росіянин Дьяков забив переможний гол. Після цієї премоги Сіваспор займає 7-ме місце в турнірній таблиці Суперліги.Чемпион

"Зірка" U-21 - "Карпати" U-21 - 2:1

Першими забити могли карпатівці, однак Саламаха не попав у ближній кут воріт Льопки. Галичина спортивная

Прімера. "Хетафе" - "Реал" - 1:2

"Реал" переміг на виїзді "Хетафе" завдяки переможному голу Роналду на останніх хвилинах гри, який став першим для португаляця в новому сезоні Ла Ліги. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Чемпіонат Іспанії8...Sportanalytic

Пятов: Ми вже не раз показували характер, значить, є запас

прекрасно діяла, було непросто", - підсумував воротар. Нагадаємо, що "Шахтар" під час гри розгубив перевагу у два голи, однак забив переможний гол на 82-й хвилині.Ua-football

"Штутгарт" вирвав перемогу в "Кельна"

відповіли забитим м'ячем Хайнца наприкінці другої половини гри. Все ж господарям вдалось дотиснути своїх суперників вже у компенсований арбітром час: переможний гол на 94 хвилині матчу забив Аколо.Чемпіонат Німеччини8 тур"Штутгарт" - "Кельн" 2:1Гол: Доніс, 38, Аколо, 90+1 - Хайнц, 77Сайт...Sportanalytic