переможний гол

Визначено кращого гравця 2-го туру УПЛ

Нападник "Динамо" Дьємерсі Мбокані названий кращим гравцем 2-го туру чемпіонату України. На його рахунку переможний гол в матчі проти "Шахтаря". Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Sportgid

Селезньов забив у контрольному матчі за Карабюкспор

Вчора відбувся контрольний матч в якому сама українська команда Туреччини грала з кіпрським "Арісом". "Карабюкспор" переміг з рахунком 2:1, а переможний гол на рахунку українця.Ua-football

Нападник "Динамо" Дьємерсі Мбокані названий кращим гравцем 2-го туру чемпіонату України. На його рахунку переможний гол в матчі проти "Шахтаря". Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Football-ukraine.com

Мбокані визнаний найкращим гравцем 2-го туру Прем

Циганик, Дмитро Поворознюк, Геннадій Орбу, Олександр Денисов і Степан Юрчишин. "Динамо" зустрічалося на виїзді з "Шахтарем", а конголезець став автором переможного гола у ворота "гірників", замкнувши подачу з флангу головою на 46-й хвилині. Нагадаємо, найкращим гравцем першого туру був визнаний...Зеркало недели (газета)

5 найкращих голів 2-го туру чемпіонату України з футболу

гостях "Зорю" 1:0. На цьому "Сталь" не зупинилася і у 2-му турі з таким же рахунком переграла у Одесі "Чорноморець". Переможний гол після стрімкої контратаки та прострілу зліва від Богдана Михайличенка, забив Орест Кузик, який на швидкості прийняв м'яч у...Еспресо TV

Прем

Найкращим футболістом 2-го туру чемпіонату України став форвард "Динамо" Дьємерсі Мбокані, який забив переможний гол у ворота "Шахтаря"...Еспресо TV

Мбокані розповів, чому хотів залишити Динамо

Конголезький форвард "Динамо" Дьємерсі Мбокані повернувся з оренди в Англії і став героєм матчу проти "Шахтаря", забивши переможний гол. Футболіст зізнався, чому захотів піти з київського клубу.Ua-football

Як "Динамо" помстилося "Шахтарю" за старі образи.

Факундо Феррейра впритул розстрілював ворота, але на удар дивом зреагував Максим Коваль, який, схоже, остаточно витіснив з воріт Артура Рудька. Переможний гол "Динамо" відкрило рахунок одразу по перерві. На 46-й хвилині атаку правим флангом розпочав Микола Морозюк, який кинув у...Еспресо TV

Анонс

вже дев’ять разів, Востаннє «зелено-білі» суперники зустрічалися у Львові 21 травня цього року, на «Арені Львів», коли автором єдиного і переможного голу гостей став досвідчений Шарпар. В попередньому чемпіонаті суперники зустрічалися аж 4 рази, при цьому обидва клуби більше одного...Спорт.ua

Шахтар - Динамо 0:1.

Єдиний і як наслідок переможний гол у протистоянні забив Мбокані на самому початку другого тайму. Українська Прем'єр-ліга. другий тур Шахтар (Донецьк) - Динамо (Київ) 0:1...Ua-football

Віктор Русин: "Ставлю перед собою найвищі цілі"

проявити характер і, завдяки вдалим тренерським постановам та нашим діям, ми змогли не тільки зрівняти рахунок, а ще й забити переможний гол. Також ще можу виділити фінал проти команди з Польщі - "Рекорду". Багато хто, напевно, не очікував нашої перемоги,...Галичина спортивная

"Гірник-Спорт" перестріляв "Рух" у Винниках

ще раз пробив Дяченка, оформивши дубль, то Курелех відзначився самострілом, замкнувши простріл екс-"гірника" Лозового. У середині другої 45-хвилинки, як виявилося, переможний гол на свій рахунок записав Фаюк. "Рух" намагався врятувати зустріч, проте зайвий поспіх зіграв тільки на руку супернику. "Рух"...Галичина спортивная

українці з рахунком 1:2 поступилися команді Японії. Єдиний гол у складі українців на 50-й хвилині забив Олексій Стативка. Зазначимо, що переможний гол японці провели вже в додатковий час. У наступному матчі у своїй групі українці 21 липня гратимуть з...1NEWS

У матчі другого туру чемпіонату України сезону 2017/2018 капітан київського ДинамоАндрій Ярмоленко, який родом з Чернігівщини, забив переможний гол у ворота одеського Чорноморця. Цей гол став для Андрія 97-м у чемпіонаті України, що дозволило йому наздогнати одного зі своїх...Online.ua

Юніори "Карпат": Два спаринги в один день

Однак в цілому характер гри не змінився — забивати могли як «зелено-білі», так і «жовто-зелені». Однак відзначитися вдалося лише тернополянам. Переможний гол за «Ниву» провів Ільчишин — 2:1.Другу гру, проти одноліток стрийської «Скали» наша команда провела у такому складі: Готра...Галичина спортивная

Футбольні клуби Львівщини успішно стартували в чемпіонаті

львівські команди. У Першій лізі "Рух" з Винників у стартовому матчі мінімально переміг "Колос" з Ковалівки. Особливо хочеться відзначити красивий переможний гол, який забив Володимир Заставний на 69-й хвилині. Нагадаємо, що це дебютний виступ "Руху" у Першій лізі. У Другій...Ваші новини

Сім очок на трьох: як херсонські футбольні команди стартували у другій лізі

0:0 у виїзному поєдинку з ФК "Нікополь" Мінімальною перемогою господарів завершився матч у Новій Каховці, де "Енергія" здолала миколаївський "Суднобудівник". Переможний гол за новокаховчан на 54-й хвилинв гри забив Дмитро Шастал. Дебютант другої ліги "Таврія", яка базується в Бериславі, здобула...Мост

Тріумф Шахтаря, англійський прорив та переможний гол Коноплянки.

Героями зустрічі стали Ісмаіїлі та Феррейра перший асистував, другий забивав. В Першій лізі грали матчі першого туру. Ua-football