переможний гол

рахунок зрівнявся - 6:6. Футболісти Артур М'юзік ввели м'яч у гру з центра поля, а Іван Глуцький гарматним пострілом забив переможний гол. Футболісти Євроформату намагалися врятувати гру, але у рамці бездоганно діяв Віталій Сидоренко, який заслужено отримав приз "Найкращий воротар...Чемпион

Півзахисник відзначився ефектним ударом у дальню "дев'ятку". Український півзахисник Євген Чумак, який виступає за могилевський "Дніпро", став автором переможного голу у поєдинку 10-го туру чемпіонату Білорусі проти брестського "Динамо" (1:0). На 52-й хвилині 21-річний футболіст отримав пас від партнера, увійшов...Зеркало недели (газета)

Манчестер Юнайтед вперше в історії виграв Лігу Європи

англійський "Манчестер Юнайтед" обіграв голландський "Аякс" з рахунком 2:0, повідомляє офіційний сайт турніру. Манкуніанці мали перевагу протягом всього матчу, а переможний гол забили вже на 17-й хвилині гри. Гол забив Поль Погба. Хорошу комбінацію розіграли англійці і вивели Погба на...Погляд

Медики Чернівецької області змагаються з міні-футболу

Вижницької ЦРЛ, котрий торік у складі української збірної медиків-футболістів приніс перемогу українській команді під час змагань у США. Він забив переможний гол росіянам, що дозволило українцям вперше стати чемпіонами світу на цих змаганнях. Цьогоріч на аналогічний футбольний турнір, який відбудеться...Погляд

ФК "Львів" U-19 вдома зіграє з "Мункачем" U-19

Сьогодні відбудеться останній матч другого кола чемпіонату Першої Ліги U-19. Суперники знаходяться на 3-ій сходинці турнірної таблиці. Переможний гол команді приніс Руслан Бариляк на 85-ій хвилині.Галичина спортивная

етапу турніру з аргентинським Ланусом на полі у складі Шапекоенсе вийшов дискваліфікований захисник Луїс Отавіо, який забив в цій зустрічі переможний гол. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь бразильського клубу. У Шапекоенсе є тиждень на оскарження цього рішення. У...Чемпион

Нападник Зорі Денніс Бонавентуре визнаний УПЛ найкращим гравцем 30-го туру. Таке рішення експертної ради УПЛ pic.twitter.com/N03rPiEK88 Як відомо, Бонавентуре забив переможний гол у матчі з Динамо і заробив пенальті.Чемпион

Кривдник "Динамо" не підійшов дублю киян

з "Зорею" Бонавентуре два місяці був на перегляді в "Динамо-2" і... не підійшов", - написав Бурбас.Додамо, що Бонавентуре забив переможний гол "Зорі" в матчі проти "Динамо" в рамках 30-го туру прем'єр-ліги.Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!Футбольні трансфери

Малиновського хочуть бачити в Стамбулі, а Суркіс розповів, коли вирішить долю Реброва

з "Зорею" Бонавентуре два місяці був на перегляді в "Динамо-2" і... не підійшов", - написав Бурбас.Нагадаємо, що Бонавентуре забив переможний гол у ворота "Зорі" в матчі проти "Динамо" в рамках 30-го туру прем'єр-ліги.***Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс сказав, коли...Football-ukraine.com

Кривдника "Динамо" не взяли в дубль киян

Нагадаємо, що Бонавентуре забив переможний гол у ворота u0022Зоріu0022 в матчі проти...Sportgid

Аматорський чемпіонат України (Група 1): анонс 18-го туру

щоправда у "Оскара" є гра у запасі. У першому колі "Оскар" на виїзді святкував мінімальну перемогу над командою з Волині. Переможний гол підгірці провели у середині першого тайму. У домашній грі проти "Ковель-Волинь" господарям не допоможе дискваліфікований Роман Стоцький. "Нива"...Галичина спортивная

Анонс

дев’ять разів, а «Ворскла» львів’ян — сім. Востаннє суперники зустрічалися у Львові у листопаді минулого року, коли автором єдиного і переможного голу «Карпат» став Густаво Бланко-Лещук. Загалом у цьому чемпіонаті суперники зустрінуться вже вчетверте, і «леви» ще не поступалися «Ворсклі»...Спорт.ua

Екстра-ліга.

знову зумів відігратися. У першому овертаймі опоненти ще по разу обмінялися голами, довівши рахунок до 4:4, а в заключній п'ятихвилинці переможний гол вдалося забити Чепорнюку. 5:4 - "ХІТ" виграє не тільки в матчі, але і повів у серії. "ХІТ" (Київ)...Ua-football

ТОП-10 майбутніх вільних агентів Серії А

моторошний для Грифонів відрізок з січня по квітень, а зараз повернув місце в основі і навіть активно взяв участь у переможному голі Інтеру. Велозу, безсумнівно, є одним з кращих гравців Дженоа, і в разі збереження прописки його контракт намагатимуться продовжити.Новини футболу

в рахунку, Дмитро Куліш зменшив його ще на один мяч, а Владислав Мосієнко відквитав третій гол: 3:3. Найбільше прагнув забити переможний голі і збільшити свій бомбардирський рахунок форвард Сокола-2 Анатолій Вагнер. Проте ні йому, ні партнерам більше відзначитись не вдалося.Тижневик «ЕХО

Виправдовує аванси.

переміг зелених 2:0 та став недосяжним для ПСЖ, який вигравав Лігу 1 чотири сезони поспіль до цього. Перший, а отже переможний гол, забив якраз Мбаппе, для якого це 15 точний удар в чемпіонаті. Загалом, за сезон Кіліан забив 26 голів...Ua-football

Шахтар - Динамо: відео огляд харківської битви за Кубок України

здобув перемогу над київським "Динамо" у фінальній битві за Кубок України.Дивіться на ONLINE.UA огляд найкращих моментів всеукраїнського дербі.Нагадаємо, єдиний і переможний гол забив Марлос на 80-й хвилині.Бразилець невідпорно пробив з-за меж штрафного майданчика."Шахтар" вперше за три роки зробив "золотий дубль".Додамо,...Online.ua