переможний гол

Гол Є.Шавхова вивів "ПАОК" у фінал Кубка Греції

проти Панатінаікоса, повідомляє УНН зпосиланням насайт ПАОКа. Зарахунку 2:0на користь ПАОКа ізагального результату 2:2 запідсумками двох протистоянь, наш співвітчизник забив переможний гол усітку супротивника. На73хвилині після боротьби вкарній зоні мяч відлетів напідступи доштрафного іЄ.Шахов першим дотиком пробив усітку воріт. Після...1NEWS

отримуй» - вже за хвилину кияни зрівняли рахунок. Останнє ж слово в матчі сказали сумчани – у компенсований арбітром час переможний гол забив Андрій Розтаргуєв. В інших матчах туру одеська «Жемчужина» розгромила МФК «Житомир», білоцерківський «Арсенал» переміг вишгородський «Діназ», «Черкаський...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Пачука ? переможець Ліги чемпіонів КОНКАКАФ

команди? Пачука і Тигрес.Перший поєдинок завершився нічиєю 1:1, у другому ж Пачука на домашньому стадіоні здобула мінімальну перемогу, забивши переможний гол на 83...Новини футболу

Українець забив переможний гол у Європі (ВІДЕО)

Це четверте взяття воріт для українця цього сезону. Футбол газета

домашнього чемпіонату світу вДивізіоніІA, повідомляє УНН зпосиланням наМіжнародну федерацію хокею. Єдину шайбу жовто-блакитні пропустили граючи уменшості всередині другого періоду. Автором переможного голу став Даніель Вогера. Таким чином, вукраїнців залишилось 0очок ітільки теоретичні шанси назбереження прописки вДивізіоні ІАнанаступний сезон. Відзначимо, щосиньо-жовтим...1NEWS

Українські хокеїсти мінімально поступилися Австрії на домашньому ЧС

ІA, повідомляє УНН з посиланням на Міжнародну федерацію хокею.Єдину шайбу жовто-блакитні пропустили граючи у меншості в середині другого періоду. Автором переможного голу став Даніель Вогера. Таким чином, в українців залишилось 0 очок і тільки теоретичні шанси на збереження прописки в...Unn.com.ua

Чемпіонат України серед аматорів: підсумки 14-го туру

і у першому колі долю протистояння соснівського "Рочина" та ФК "Львів" вирішив один м'яч. Минулого року команда з Соснівки забила переможний гол з пенальті. Цього разу підопічні Володимира Підкіпняка єдиний м'яч провели уже з гри. Красивим ударом у падінні головою...Галичина спортивная

Прімера. "Ейбар" - "Атлетік" - 0:1

Баски забили переможний гол на четвертій компенсованій хвилині. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "Ейбар" - "Атлетік" - 0:1Гол: Гарсія, 90+4Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Інфографіка: 500 голів Мессі за Барселону

Барселона переграла Реал-3:2, порівнявшись з мадридцями за очками в Ла Лізі. Дублем у цій зустрічі відзначився Ліонель Мессі. Переможний гол став ювілейним для аргентинця – 500-м у футболці Барселони.Наводимо інфографіку м'ячів Мессі, складену newsfcbarcelona.com.Ліонель забив 282 голи на Камп Ноу...Новини футболу

Л.Мессі став автором 500 голів у складі "Барселони"

КИЇВ. 24квітня. УНН. Ліонель Мессі вматчі зРеалом оформив дубль, забивши ювілейний гол карєри ускладі Барселони, передає УНН зпосиланням насайт УЄФА. Переможний гол вкомпенсований час Ель Класіко став для Л.Мессі 500-м ускладі синьо-гранатових. Найбільша частина голів аргентинця прийшлася начемпіонат Іспанії 343,...1NEWS

ФК "Нікополь" переміг "Тепловик-Прикарпаття" 2:1

перелом ноги, і повертатися додому йому довелося з гіпсом, а гості залишилися на другий тайм лише з воротарем в резерві. Переможний гол ФК Нікополь забив в середині другого тайму, коли шестипалість взяв гру на себе, прорвавшись до воріт і реалізувавши...Галичина спортивная

АПЛ. 34-й тур: анонс матчів суботи

по ходу нинішнього сезону в АПЛ.- Руді Гестед зіграв у Прем'єр-лізі 46 матчів, вигравши лише 1 з них. Він забив переможний гол за Астон Віллу як раз в грі проти Борнмута.- Стів Кук – єдиний гравець Борнмута, який зіграв кожну...Новини футболу

ударом Троссара. Господарі активно провели усю зустріч, а в останні хвилини просто затисли суперника у власному штрафному майданчику, проте забити переможний гол їм так і не вдалося. Таким чином, завдяки домашній перемозі 3-2, іспанці пробилися у пів-фінал Ліги Європи. У...Spy-Football

На передостанній хвилині матчу гості зрівняли рахунок, а в компенсований арбітром час забили переможний гол. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Юрій Захарків: "Їдемо на гру в Чернівці, щоб здобути позитивний результат"

Нападник ФК «Тернопіль» Юрій Захарків, який у поєдинку минулого туру став героєм матчу, забивши переможний гол «Скалі», на прохання клубної прес-служби поділився своїми думками щодо сьогоднішнього поєдинку проти чернівецької «Буковини» (пропущений матч 19-го туру). — Який...Галичина спортивная

Іско назвав клуб, в якому продовжить кар

що і надалі хоче грати за свій теперішній клуб. Повідомляють Футбольні трансфери Вчора півзахисник оформив дубль у ворота "Малаги", забивши переможний гол на 90-ій хвилині 3:2."Я вже безліч разів говорив, що хочу багато років грати за "Реал". Сподіваюся, що так...Футбольні трансфери

Зоря - Динамо.

суті, ключовою стала помилка Гордієнко, але факт залишається фактом — саме Пантіч віддавав пас через все поле, який привів до переможного голу.Виторину Антунешне Можна сказати, що Антунеш в ролі латераля виглядає класно, але точно краще, ніж граючи лівого захисника. Португалець...Новини футболу

Що мені робити в Україні, якщо я не маю роботи?

вболівали? — Напевно, більше за киян. Я подавав м’ячі на тій грі. Перебував якраз за воротами, куди Сергій Шевченко забив переможний гол. — У червні 1997-го, коли вам було лише 18, у матчі першої ліги з алчевською "Сталлю" (3:0) ви...Галичина спортивная

Дубль К.Роналду дозволив "Реалу" перемогти "Баварію"

півзахисника мюнхенців Хаві Мартінес. Іспанець зірвав контратаку Реала фолом проти К.Роналду і отримав другу жовту картку. У більшості Реал забив переможний гол К.Роналду зумів у складній ситуації переправити підошвою мяч у ворота після прострілу Асенсіо. Таким чином учень К.Анчелотті нинішній...Unn.com.ua

Збірна України з футзалу вийшла на Євро-2018

Українські футзалісти завоювали пряму путівку у фінальну частину турніру. Зеркало недели (газета)