переможний гол

Німецький нападник Подольскі завершив кар

Нападник Лукас Подольскі завершив кар'єру у  збірній Німеччини з футболу, забивши переможний гол у товариському матчі проти збірної Англії. Зустріч, що пройшла в Дортмунді, завершилася перемогою господарів з рахунком 1:0. Єдиний гол у...Зеркало недели (газета)

"Нью-Йорк Рейнджерс" зазнав сьомої поспіль домашньої поразки в НХЛ

рахунок, при цьому російському форварду пощастило - шайба залетіла у ворота рикошетом від його коника. А потім Ендрю Ледд забив переможний гол 3:2. Відзначимо, що "Айлендерс" (80 балів)на відстань двох очок наблизилися до місця зони плей-офф Сходу, яке займає "Бостон".Unn.com.ua

Бундесліга. Підсумки 25-го туру

ігор без поразок- Леверкузен взяв за останні чотири гри, лише одне очко. Це самий слабкий показник Фармацевтів за 14 років.- Переможний гол Вагнера був 250 в поточному сезоні Бундесліги.Результати всіх матчів 24-го туру:Бомбардири:Турнірна таблиця після 25-го туру...Новини футболу

у столиці, проти місцевого ФК Оболонь-Бровар. Матч між сусідами по турнірній таблиці завершився мінімальною перемогою на користь гостей. Єдиний і переможний гол в складі полтавців забив Владислав Нехтій. Відзначимо що в першому...Футбол Полтавщини

U-21: Сталь обыграла Александрию

вище з 21 заліковим балом. Нагадаємо, що в матчі першого кола перемогу з рахунком 1:0 святкували футболісти з Олександрії. Автором переможного голу був Володимир Ніколаєв. В першому таймі гра пройшла в рівній боротьбі, обидві команди надійно грали в захисті, та...Спорт.ua

рахунку після удару Тараса Михайлюка, «Вікторія» в підсумку програла з рахунком 1:2. «Статус кво» в матчі відновив Антон Бушля, а переможний гол на третій компенсованій хвилині  забив Данило Параконний. Таким чином «Альянс» вийшов на перше місце в турнірній таблиці чемпіонату.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Туринський Ювентус виграв і другий матч проти Порту. А переможний гол записав на свій рахунок Дібала, реалізувавши пенальті. Ювентус спокійно довів гру до легкої перемоги.Spy-Football

14 березня, у другому поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, Ювентус вдома переміг Порту із рахунком 1:0. Єдиний та переможний гол наприкінці першого тайму забив Пауло Дібала, який реалізував пенальті. Дивіться відео голу і короткий огляд матчу Ювентус - Порту. Як...Znaj.ua

Головний тренер Шахтаря зізнався, що випустити на поле автора переможного голу йому підказало передчуття Головний тренер Шахтаря Пауло Фонсека прокоментував перемогу своєї команди над луганською Зорею у 21-му турі чемпіонату України...Znaj.ua

Рамос забиває вже як форвард

У матчі 27-го туру чемпіонату Іспанії мадридський "Реал" здобув вольову і важливу перемогу над "Бетісом".Повідомляє Футбол газета. > Переможний гол знову на рахунку захисника "вершкових" Серхіо Рамоса, який став для нього восьмим в нинішньому сезоні.Також відзначимо, що Кріштіану Роналду забив...Футбол газета

Раніше портал Знай.ua повідомляв, що Зірка сенсаційно перемогла Динамо. Znaj.ua

Реакція тренера "Барселони" на переможний гол повеселила мережу

Його на полі виявилося настільки багато, що проведення зустрічі стало неможливим. Ваші новини

Радіонова повела в рахунку після влучного удару Євгена Фальковського, але команда з Маріуполя змогла не лише відігратись, а і забити переможний гол – 2:1 перемога «Портовика», який таким чином посів перше місце на турнірі. «Вікторія» фінішувала на «срібній»...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Епіцентр переміг киян у чемпіонаті з футзалу

вивів чернівчан вперед у середині першого тайму, за хвилину Євген Жук зрівняв рахунок. І за 14 сек. до звершення гри переможний гол забив Денис Хандій. Це стало чудовим подарунком до 10-ліття "Епіцентру" у Чернівцях. У попередньому турі чернівчани перемогли на...Погляд

складі Шахтаря. Видно, що бразилець набрав прекрасну форму – він дуже легко, швидкий, впевнено йде в обіграш. Взяв участь у переможному голі. Віктор Коваленко (Шахтар) Всупереч очікуванням побачити в Луцьку розгром, Шахтарю далася ця гра дуже складно. Команда Паулу Фонсеки...Новини футболу

Хокеїсти "Сент-Луїс Блюз" зазнали четвертої поразки поспіль в НХЛ

Переможний гол на першій хвилині другого періоду забив Марк Летестю 2:1. Нагадаємо, хокеїсти "Чикаго" завдали поразки ХК Сент-Луїс". Unn.com.ua

Ібрагімович вдало підколов Погбу

газета. > Після зустрічі французький футболіст дав інтерв'ю разом з форвардом Златаном Ібрагімовичем, який оформив у цьому матчі дубль, забивши переможний гол в кінцівці."Це важлива перемога для команди. Я дуже радий. Ось для чого ми купили Ібрагімовича! Він робить різницю...Футбол газета

Про це заявив автор переможного голу Факундо Феррейра. "Ворскла - сильна команда, і кожна зустріч з нею виходить складною.Чемпион

Фонсека: Показали характер після нечесного вильоту з Ліги Європи

Паулу Фонсека поділився своїми емоціями після матчу з Ворсклою (2:1). Сьогодні Гірники в Харкові мінімально здолали полтавську Восрклу — 2:1. Переможний гол вже на 90-й хвилині зустрічі забив форвард команди Факундо Феррейра.Це була складна і заслужена перемога. Після першого тайму...Новини футболу

в обороні", - сказав він. "Просили про контратаки, але мало що створили. Важко з Шахтарем грати. Ключову роль зіграли заміни. Переможний гол принесла заміна. У нас глибина лавки не така шикарна, але за самовіддачу і бажання дякуємо. Бракує майстерності, класу...Чемпион