переможний гол

Таємниці португальського двору.

завдала португальцям поразки 2:4, яка разом з перемогою "Гента" в паралельному поєдинку залишила "архієпископів" за бортом плей-офф. Відзначимо також, що переможний гол "Гент" забив на 90+4-й хвилині свого матчу вже після закінчення поєдинку у Бразі.Ua-football

Шедевр від Кулібалі.

Донецький "Шахтар" завдяки перемозі над "Брагою" подарував шанс "Генту" на вихід до плей-офф Ліги Європи. Ua-football

Наставник "Байера" Роджер Шмідт прокоментував гру Владлена Юрченка в матчі проти Монако (3:0), в якому українець забив переможний гол Про це повідомляє Depo.Сектор. "Дуже радий за Владлена Юрченка. Це приголомшливий гравець, який багато нам дає. У нього відмінний удар...ДеПо

прямо на Ребенка, який не розгубився і вразив ворота молодого київського голкіпера. Після перерви у динамівців було більше моментів забити переможний гол, ніж у їхніх суперників. Перший стовідсотковий мав на 67-й хвилині Ярмоленко, коли Гармаш вивів його віч-на-віч із голкіпером,...Урядовий Кур'єр

Колишній хавбек київського "Динамо", серб Мілош Нінкович відзначився голом в матчі австралійського чемпіонату Як повідомляє Depo.Сектор, на рахунку Нінковича переможний гол за "Сідней", де виступає серб, в матчі проти "Ньюкасл Джетс". Матч завершився загальною перемогою "Сіднея" з рахунком 2:0. Зазначимо,...ДеПо

"Челсі" виграв у "Манчестер Сіті" в центральному матчі туру Прем

Переможний гол у складі лондонців забив екс-гравець "Шахтаря" Вілліан. УНИАН (ИА)

Півзахисник бельгійського "Кортрейка" Андрій Тотовицький забив переможний гол у матчі Кубка Бельгії проти "Мускрона"...ДеПо

Півзахисник бельгійського "Кортрейка" Андрій Тотовицький відзначився переможним голом в матчі національного кубку...ДеПо

"Дніпро" став другим півфіналістом Кубку України, здолавши у чвертьфіналі полтавську "Ворсклу" (1:0) Сектор. Єдиний і переможний гол у матчі забив Денис Баланюк на 73-й хвилині.ДеПо

Грузинський півзахисник «Краснодара» Торніке Окріашвілі фантастичним ударом приніс перемогу над «Зенітом». Spy-Football

У Зорі Тотовицький прогресував, забивав мячі на будь який смак сухий лист Чорноморцю, переможний гол Дніпру у півфіналі Кубка. За півгодини до закриття трансферного вікна Тотовицький підписав контракт і зібрався у Кортрейк - середняк Ліги...Ua-football

повністю перегравши суперника. Пропустили швидкий гол, але дуже швидко відігралися, а в другому таймі мали перевагу і реалізували його, забивши переможний гол. В цілому, грали досить-таки непогано. Дуже приємно, що на матч приїхало багато наших уболівальників, які підтримували нас все...Ua-football

Прем

на 78-й хвилині настала розв'язка: після розіграшу кутового м'яч опинився у Андрієвського, який і засмутив "Зірку", записавши на свій рахунок переможний гол. "Чорноморець" - "Зірка" - 2:1 Голи: Коркішко, 25, Андрієвський, 78 – Білоног, 3 "Чорноморець": Боровик, Данченко, Мартиненко, Азацький,...Зеркало недели (газета)

опублікував символічну збірну 5-го туру ЛЄ, в якій знайшлось місце для нашого легіонера і капітана українського клубу. Євген Коноплянка, який забив переможний гол Шальке, отримав місце на лівому фланзі півзахисту, а капітан Шахтаря Даріо Срна – на правому в захисті. Повністю...Spy-Football

УПЛ назвала Лучкевича найкращим гравцем 15-го туру

Експертна рада УПЛ назвала найкращого гравця 15-го туру. Як пише сайт ліги, ним став хавбек Дніпра Валерій Лучкевич, який забив переможний гол у матчі проти Ворскли.Ukrainianwall

«Дніпро» і «Сталь» в чемпіонаті України: чудове повернення Лучкевича і поразки в Києві

чемпіонаті України. Останнього разу «Дніпро» перемагав «Зорю» 26 серпня, саме тоді травму отримав лідер команди Валерій Лучкевич, який вчора забив переможний гол дніпрян. Але про все по порядку. Першими забили полтавці. На 26-й хвилині спритнішим за всіх на добиванні після...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

На таланта "Дніпра" полюють в Європі

українцем.Хавбек Валерій Лучкевич став ціллю клубу і вони відправили на останній матч гендиректора в компанії Сергія Серебреннікова.20-річному гравцю вдалось забити переможний гол у ворота "Ворскли", що має переконати "Гент". Football-ukraine.com...Sportgid

Ворскла - Дніпро - 1:2 відео голів

Ротань відновив статус-кво. А в другому таймі капітан Дніпра асистував Валерію Лучкевичу, який відзначив своє повернення в гру після травми переможним голом. Ліга Парі-Матч. 15-й тур 20 листопада. Полтава. Стадіон "Ворскла" "Ворскла" (Полтава) - "Дніпро" 1:2 Голи: Турсунов 25 -...Галичина спортивная

Ворскла вдома поступилась Дніпру з рахунком 1:2. Господарі першими відкрили рахунок, відзначився Турсунов, а вже через хвилину Ротань рахунок зрівняв. Переможний гол Дніпряни забили в другому таймі, Лучеквич з за меж штрафного майданчику закинув мяч за комірець Шусту. 15 тур.Футбол Полтавщини