переможець

Протягом трьох днів у групах в двох містах сім колективів виборювали путівки до 1/2 фіналу Кубка України з волейболу серед жінок. З луцької групи, де виступав представник Рівного -«Регіна-МЕГУ-ОДЮСШ» - таке право могли здобути дві команди, а з чернігівської –...ОГО.ua

битиметься з Кроуфордом навіть за гонорар в розмірі $ 1 млн. Давайте міркувати. Це - найбільший поєдинок. З одного боку переможець легендарного Менні Пакьяо, з іншого боку - боєць, якого багато хто вважає кращим в світі. Це ж один з...24boxing

Борусії П'єр-Емерік Обамеянг претендують на звання найкращого гравця Африки 2017 року. Про це повідомляє офіційний сайт Конфедерації футболу Африки. Ім'я переможця стане відомим 4 січня 2018 року. Церемонія нагородження пройде у столиці Гани Аккрі. Нагадаємо, у 2016 році найкращим став...Чемпион

Команда MONATIK перемогла у вокальному шоу «Голос.

Команда мультиартста MONATIK стала переможцем у четвертому сезоні телепроекту «Голос. Мультиартисту вдалося привести до перемоги учасницю своєї команди Данэлию Тулешову.Ta4ki.net

Олексій Каспрук не пройшов до 3 етапу в конкурсі найкращих українських мерів-інноваторів

продемонструвати міста з населенням до 500 тисяч осіб, де найуспішніше впроваджуються інновації. Голосування розпочинається 18 грудня та закінчиться 11 січня. Переможець буде оголошений 12 січня. ...Погляд

Житомиряни вже можуть проголосувати за найкращого мера-іноватора

продемонструвати міста з населенням до 500 тисяч осіб, де найуспішніше впроваджуються інновації. Голосування розпочалося 18 грудня та закінчиться 11 січня. Переможець буде оголошений 12 січня. За правилами проекту, одна людина може проголосувати лише 1 раз. Попередньо було визначено п'ятірку представників...0412.in.ua — сайт города Житомира

Голосування почалося 18 грудня та закінчиться 11 січня. Переможця оголосять 12 січняThe post Мер Долини Володимир Гаразд змагається за звання інноватора – голосування appeared first on "Репортер".Івано-франківський портал новин "Репортер"

Фінальний виступ переможниці шоу "Голос.

У рамках фіналу шляхом телефонного та SMS голосування Україна обрала переможцем четвертого сезону підопічну мультиартиста MONATIK Данелія Тулешову.Ta4ki.net

Мер Житомира може стати переможцем «Рейтингу українських мерів-інноваторів»: відкрито фінальне голосування

продемонструвати міста з населенням до 500 тисяч осіб, де найуспішніше впроваджуються інновації. Голосування розпочинається 18 грудня та закінчиться 11 січня. Переможець буде оголошений 12 січня. За правилами проекту, одна людина може проголосувати лише 1 раз», - інформує УП. Нагадаємо, Сухомлин...Житомир.info

В Африке объявили трех претендентов на лучшего игрока года

Церемонія нагородження та оголошення переможця відбудеться 4 січня в Аккрі (Гана).Ua-football

Житомирянин Артем Мельник став переможцем відкритого всеукраїнського турніру з кікбоксингу WАКО WІZARD OPEN-2017, який відбувся у неділю, 17 грудня 2017 року, у місті Києві. Нашому...Спортивний Житомир

Экс-хавбек Милана и Реала объявил о завершении карьеры

Відомий бразильський півзахисник Кака оголосив про завершення кар'єри гравця. Також півзахисник ставав чемпіоном Італії, Іспанії, і переможцем Ліги чемпіонів. Раніше повідомлялося, що бразилець отримав пропозицію зайняти посаду директора "Мілана".Ua-football

Стало відомо ім

онлайн – фінал 17.12.2017. Маленькі співаки вражали нас силою свого космічного вокалу, і лише один із них зміг стати переможцем. Ним стала світова сенсація Данелія Тулешова з команди MONATIK. Дівчинка виступила із піснею ОЕ «Не твоя війна» і отримала...Mig.com.ua

Вальверде: Реал?

Нам ще належить пройти довгий шлях і говорити про переможця чемпіонату Іспанії ще передчасно. Завжди приємно грати з командами, які знаходяться позаду тебе в турнірній таблиці.Ua-football

Кубок мера у юних футболістів ДЮСШ «Херсон»

участь вихованці херсонських дитячо-юнацьких спортивних шкіл:. Кубок розігрувався серед шести команд учасниць. У фінальному матчі зустрілися команда ДЮСШ. Переможцем стали господарі майданчика - юні футболісти ДЮСШ, вони і отримали з рук міського голови Володимира Миколаєнко почесний...Мост