переможець

На Херсонщину привезли Кубки Ліги Чемпіонів

центрі на стадіоні «Освіта» Кубки зустрічали наші юні футболісти. Унікальна подія для Херсонщини, для України! Адже саме в Києві визначатимуть переможця головного футбольного змагання континенту. Впевнений, що серед молодих хлопців, які зібралися сьогодні у Херсоні на стадіоні "Освіта" є майбутні...Херсонцы

"Манчестер Юнайтед" став першим фіналістом Кубку Англії

Результативна атака "Тотенхему" пройшла завдяки всього лише двом передачам. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Манчестер Юнайтед" вийшов переможцем з манчестерського дербі...Unn.com.ua

13-річний Ярослав Рогальський з Херсона став переможцем Всеукраїнського телевізійного дитячого пісенного фестивалю-конкурсу «Соловейко Україні». Про це повідомляє сам Ярослав у Фейсбук: «Досі не віриться... Мріяли, сподівалися, працювали...Новини Голої Пристані

Барселона стала переможцем Кубка Іспанії сезону 2017/2018. Відзначимо, що ця перемога в Кубку стала 30-ю для гранатових. Як відомо, Барселона виграла у Валенсії...Чемпион

це ветерани АТО, які повернулися з фронту, започаткували власну справу і вона стала успішною; молоді науковці, досягнення яких визнані світом; переможці міжнародних фестивалів, які прославляють Україну в світі; діячі кіноіндустрії, які продемонстрували прорив українського кіно за кількістю та якістю фільмів,...Винница Daily

У фінальному матчі МЮ зустрінеться з переможцем у парі Челсі - Са...Експрес

МЮ переграв "Тоттенхем" та вийшов у фінал

перший фіналіст Кубка Англії. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "Манчестер Юнайтед" здобув вольову перемогу над "Тоттенхемом" й тепер побореться за титул з переможцем пари "Челсі" - "Тоттенхем". На гол Аллі команда Моурінью відповіла голами Санчеса та Еррери.Кубок АнгліїПівфінал"Манчестер Юнайтед" - "Тоттенхем" -...Sportanalytic

- 26%. Відзначимо, що проголосувати за українця можна тут. Як відомо, клуб Фесенка вийшов у фінал турніру, де зіграє з переможцем пари Венеція - Гронінген.Чемпион

"Золота Дзиґа 2018": названі переможці української кінопремії

з чотирма українськими фільмами - "Припутні" Аркадія Непиталюк, "Рівень чорного" Валентина Васяновича, "Стрімголов" Марини Степанської і "DZIDZIO Контрабас" Олега Борщевського. Переможцем двухетапного голосування, в якому брали участь члени Української Кіноакадемії, стали "Киборги". У номінації "Кращий актор" за підсумками голосування став...Online.ua

АПЛ. Уотфорд і Крістал Пелас не виявили переможця

Обидві команди не реалізували кілька моментів, але сама гра не вийшла видовищною. "Уотфорд" - Кристал Пелас (Лондон) 0:0 Ua-football

заходу представники ХНУВС, органів влади Дергачівщини та освітяни провели профорієнтаційну роботу серед учнівської молоді району. У заході взяли участь стипендіати, переможці обласних предметних олімпіад, міжнародних, всеукраїнських та обласних конкур...Новини Харкова

районів і міст обласного значення. Участь у змаганнях беруть 14 команд районних рад, Яремчанської міської ради та команда обласної ради. Переможці у п'яти видах спорту: волейбол, футзал, шахи, шахмати та настільний теніс, увійдуть до складу збірної команди області. Саме вона...Бліц-інфо

Кубок Ліги Чемпіонів з футболу почав тур Україною

Вперше в історії фінал футбольної Ліги Чемпіонів відбудеться в Києві. В Україну вже завітав трофей, який буде вручений переможцю фіналу.Новини Харкова

Відкритий чемпіонат Львова з баскетболу: попереду плей-оф

обмінялися перемогами. На жаль, таким не може похвалитися «SemiPro», якому о 19:00 стартувати проти «Львів-УАД»: обидва матчі завершилися на користь переможця регулярки. Обидва недільних матчі теж будуть принциповими: по-перше, це — плей-оф, де кожна перемога важлива; по-друге, до того ці...Галичина спортивная

Найкращим актором премії "Дзига" названий В'ячеслав Довженко ("Кіборги"), а найкращою актрисою - Даша Плахтій ("Стрімголов").The post “Кіборги” отримали шість українських “Оскарів”. Переможці кінопремії “Дзига” (ПЕРЕЛІК) appeared first on "Репортер".Івано-франківський портал новин "Репортер"

Трансляція фіналу проекту «Спортивне місто - здорова нація» у Кропивницькому (НАЖИВО)

призовий фонд у 350 тисяч гривень, до фіналу вийшли чотири школи: ЗОШ №22, НВО №26, НВО №17 та НВО №25. Переможець унікального проекту, що вперше реалізовується в Україні, отримає для своєї школи 200 тисяч гривень, срібний призер - 100 тисяч...Гречка

Екс-нападник збірної України Девіч оформив дубль у грі чемпіонату Швейцарії

Український форвард Вадуца Марко Девіч вніс вагомий вклад у розгромну звитягу команди над ФК Рапперсвіль, інформує УНН з посиланням на сайт ФК Вадуц.34-річний українець вийшов зі стартових хвилин на поле матчу 29-го туру Першої ліги Швейцарії. В трихвилинному проміжку другого...Unn.com.ua

Селезньов: Радий, що мій дубль поставив "Галатасарай" на коліна

нам у важкій боротьбі. Радий, що мої голи стали вирішальними. Але ми ще нічого не добилися. Історія буде пам'ятати тільки переможця фінального матчу", - заявив Селезньов в інтерв'ю одразу після гри.Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета