переможець

Турнір Вацлава Єжика.

в Празі. У першому матчі на турнірі українська команда в серії пенальті обіграла Словаччину з рахунком 6:5. В основний час переможця виявити не вдалося (0:0). Наступними суперниками української збірної на турнірі стануть команди Чехії (23 серпня, 18:00) та Ісландії (25...Ua-football

В Ужгороді зібралися найкращі програмісти України / ВІДЕО

з програмування уже вдруге відбувається на базі Ужгородського національного університету. Цьогоріч зібрала близько сотні найкращих студентів з усієї України. Це переможці та призери всеукраїнських, європейських та світових чемпіонатів. Впродовж тижня вони вдосконалювали свої знання з інформатики та мали можливість проявити...Голос Карпат

За рішенням конкурсної комісії Державної екологічної інспекції у Херсонській області переможцем стала Голенкова Катерина Володимирівна.Голая Пристань

що майже утричі перевищує стартову ціну (104,2 тис. гривень). Найбільше під час торгів подорожчала оренда земельної ділянки площею 52,4 гектара. Переможець торгів запропонував 42,3% від її нормативної грошової оцінки (215,3 тис. грн), що у понад 5 разів перевищує стартовий відсоток.Народна Рада

У День Незалежності фільм «Червоний» виходить у прокат в усіх великих містах України

Зази Буадзе за сценарієм Андрія Кокотюхи, який є автором однойменного істричного роману. Стрічка, яку спершу мав знімати Ахтем Сеітаблаєв, стала переможцем Сьомого пітчингу Держкіно та була включена до Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2015–2016 роки. Фільм зняли продюсерський...Єдність

Отт Тянак - переможець Ралі Німеччини

Пілот гоночної команди M-Sport Ford, естонець Отт Тянак, вдруге переміг під час цьогорічного сезону World Rally Championship. CARONIT.club

Франківський тенісист кваліфікувався на світовий турнір

до 9 років. Завдяки цій перемозі юний тенісист кваліфікувався до фіналу турніру, який пройде 17-24 вересня у Хорватії. Там змагатимуться переможці відбіркових змагань з усього світу, повідомляє sport.if.ua.Франківчани

Шевченком. та й сам він не приховує свого відношення до компанії. До слова, протягом останніх двох років в Івано-Франківській області переможцем майже всіх тендерів на ремонт стала сама ця компанія.Бліц-інфо

учень комунального закладу Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 відділу фізичної культури та спорту міської ради Тамерлан Мірашов. Боксер став переможцем змагань у ваговій категорії до 56 кг. А на чемпіонаті України з боксу у Харкові серед жінок у ваговій...Златопіль

Автореслінг: у Коломиї відбулись бої на виживання

Вдаряли одні одних в різні частини, аж поки не повиходили з ладу. Із чотирьох машин переможцем залишилася лише одна.Франківчани

Ці рядки вказані у документах тендеру, котрий закінчився вчора, 21 серпня. Переможцем стала фірма «НТБ-інжиніринг», яка займається у Чернігові більшістю робіт із капітальних ремонтів(реконструкція скверів, підземного переходу біля готелю «Україна»). Вартість реконструкції...Новости Чернигова

Захисника Чижова обрано кращим футболістом туру УПЛ

Нагадаємо, що у попередньому турі переможцем ідентичного титулу став представник ФК "Маріуполь".Unn.com.ua

Голов

У Смілянській районній раді підбили підсумки огляду-конкурсу на кращий благоустрій територій сіл району до Дня Незалежності України, пише "Сміла.City". Рішенням президії переможцями у суперництві з благоустрою населених пунктів у номінації "Краще село Смілянщини" у 2017 році визначено: 1 місце - село Голов'ятине, сільський голова...Про Все

На зупинках громадського транспорту встановлюють перші 50 карт-схем із графіками руху

– розповідає заступник міського голови Дмитро Ткачук. Проект «Встановлення на зупинках карт-схем із графіком руху громадського транспорту» - є проектом переможцем загальноміського голосування в рамках бюджету участі 2016 року. Автором проекту є житомирянка Жанна Соловйова. Проект спрямований на покращення комфорту...Новини Житомира

Чернівчани поїдатимуть бургери на швидкість

16 найсильніших учасників позмагаються за титул Burger Boss, повідомляють організатори. Переможцем буде той, хто зїсть фаст-фуд найшвидше.Press-Центр

Окрім того, організатори заходу вибиратимуть серед перехожих охочих посмакувати бургери на швидкість. Схожий чемпіонат у Чернівцях проводили минулого року. Тоді переможцем став конкурсант, який з’їв бургер за 12 секунд. Розпочнеться захід о...ТВА

Села Звенигородщини змагалися за звання найспортивнішого

Звенигородській РДА. Команди сіл змагалися з 7 видів спорту: міні-футболу, дартсу, шашок, настільного тенісу, амреслінгу, штовхання гирі та перетягування канату. Переможцем змагань стала команда села Княжі, яка посіла загальнокомандне І місце, ІІ місце здобула команда із Шевченкового, ІІІ – із...Нова доба

Відзначимо разом День народження України!

в четвер відбудуться у різних локаціях Малина.Святкування почнеться о 14-ій годині на Соборній площі — відбудеться квест-гра в межах міста, переможцю обіцяють цінний приз. Будуть також конкурси для дітей із подарунками.Категорія: Малин...Покоління ZET