переможець

WBA і WBC американець Кіт Турман (28-0, 22 КО) прокоментував бій Василь Ломаченко - Геннадій Головкін."Мені б не хотілось обирати переможця. Мені подобається Ломаченко, його активність в рингу і техніка. Саме тому про нього я чув більше, ніж про Рігондо...24boxing

Влодарчика тут перевга", - каже Санчес.Нагадаємо, що поєдинок Гассієв - Влодарчик відбудеться 21 жовтня в Нью-Джерсі і визначить останнього півфіналіста WBSS.Переможець цього поєдинку в наступному турі битиметься з чемпіоном WBA Regular в першій важкій вазі Юніером Дортікос (22-0, 21 КО),...24boxing

У Ньйоні відбулося жеребкування Елітного раунду Кубку УЄФА з футзалу

Столицею, угорським Рабо ЕТО Дйор і італійським Лупаренсе в групі G. Матчі Елітного раунду пройдуть з 21-го по 26-е листопада. Переможці груп виходять у Фінал чотирьох, який відбудеться навесні 2018 го року.Ua-football

Пятирічний Діма Михайленко - переможець змагань свого тезки

За пять років співпраці Центра з дитячими садками це перші подібні змагання в Малині. ІнфоМалин

У Черкасах відбувся міський турнір із шахів серед юнаків та дівчат

Бухгольца: 1 місце – у Троханової Марини, 2 та 3 місця розділили між собою Дика Вікторія та Кочерга Анжеліка, відповідно. Переможці та призери нагороджені почесними грамотами, а переможці у загальному заліку – медалями. За повідомленням Черкаської міської...Про Все

Деньги не пахнут.

бюджет тоже любят. Правда, более топорно, чем это делали всякие там недалёкие императоры какой-то захудалой Римской империи…))) Дата підписання Тендер Переможці Сума договору, грн 17.10.2017 модульні туалети та медичний пункт ТОВ,,Будконструкція -2004,, 440000 12.07.2017 Роботи з встановлення модульних туалетних...Z-city.com.ua

володаря поясів IBO, IBF, WBA. Вайлдер буде проводити захист титулу WBC влітку 2018 року проти британця Ділліана Вайта, повідомляє boxingnews24.com. Переможець цього бою скоріше за все зустрінеться із Джошуа, якщо він збереже свої титули після зустрічі із камерунцем Карласом Такамом...Чемпион

Команда «Вимпел» - переможець чемпіонату Шепетівки з футболу 8х8

Перед останнім туром ситуація у турнірній таблиці була настільки заплутаною, що одразу п'ять команд з восьми, при певних обставинах, до речі, які їм ще треба було повернути на свою користь, претендували на заняття призових місць. День за днем

Команда ЖСДЮСШОР з легкої атлетики зайняла перше місце на чемпіонаті України зі спортивної ходьби

ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАНЬ ЗІ СПОРТИВНОЇ ХОДЬБИ - Кубок «Вечірній Івано-Франківськ» (м. Івано-Франківськ, 14-15.10.2017 року) 1.Мельничук Вероніка - І місце (дівчата молодші) на дистанції с\х 2 км- тренер Малівський А.А., Єдинач С.М. 2.Мицик Олександр - ІІ місце (юнаки молодші)...Новини Житомира

набагато краще усіх його суперників разом взятих. Чекаю перемоги впевненим, чистим і чесним рішенням. Я вже думаю про бій з переможцем реваншу Головкін - Канело", - каже...24boxing

В "Ощадбанку" побільшала мережа банкоматів

в регіонах.Організатором аукціону виступила товарна біржа "Універсальна товарно-сировинна біржа". Перший аукціон 27 лютого не відбувся, оскільки не було жодної заявки, переможцем повторного аукціону став Ощадбанк.Для Ощадбанку ця угода логічна, оскільки він є зарплатних банком для НБУ.В Ощадбанку заявили, що "кількість...Бизнес UA

з ТОВ “Торговий Дім “ЛІТАН” на закупівлю 6 нових тролейбусів, ціна договору 38 699 700,00 грн. Згідно з пропозицією фірми переможця мають бути поставлені Тролейбуси „ДНІПРО-Т203” (з автономним ходом). Строк поставки товару до замовника: до 20.12.2017 року.Телеканал Ритм

(12-1, 9 КО) хоче перемогти у реванші з французом Хасаном Н’Дамом Н’Жікамом (36-2, 21 КО), а потім провести бій з переможцем реваншу Головкін-Альварес.Нагадаємо, в травні цього року Н’Жікам переміг Мурата роздільним рішенням суддів, завоювавши вакантний титул "звичайного" чемпіона світу WBA...24boxing

бою, дозволив йому здаватися таким. Кінцівка бою була досить спірною. Багато людей вважають, що виграв я, але багато хто вважав переможцем його. Тому я не бачу причин, за якими ми не повинні знову зустрітися в ринзі", - цитує Джеймс Дегейл...24boxing

34 банкомати в регіонах.Організатором аукціону виступила Універсальна товарно-сировинна біржа. Перший аукціон 27 лютого не відбувся, оскільки не було жодної заявки, переможцем повторного аукціону став Ощадбанк.Для Ощадбанку ця угода логічна, оскільки він є зарплатним банком для НБУ."Кількість придбаних банкоматів і їх...Ужгород.net.ua

Канівські школярі випробовували себе на влучність, стріляючи з пневматичної гвинтівки

друге місце посіла команда гімназії ім. І Франка з результатом 144 очки (Андрій Бузницький, Богдан Бойко, Нікіта Гейко, Владислав Сіренко). Переможцем з результатом 149 очків стала команда  спеціалізованої школи № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов (Олександр Білянський, Андрій Степаненко,...Про Все

Ультраправа "Австрійська партія свободи" хоче отримати посаду міністра внутрішніх справ в обмін на вступ до коаліції з переможцем парламентських виборів Себастьяном Курцем. Про це повідомляє The Local. Консервативна партія Курца виграла вибори, отримавши 31,5% голосів виборців, а "Свобода"...Європейська правда