перемогти

Юніорська збірна України виграла чемпіонат світу з хокею в дивізіоні 1В

Юніорська збірна України (U-18) з хокею перемогла в турнірі зі збірною Румунії. Україна стала переможцем домашнього чемпіонату світу серед спортсменів віком до 18 років і вийде до...Експрес

Оновлений "Збруч-Агробізнес" з Підволочиська, 18 квітня, провів черговий спаринг Спорт Тернопільщини

The post В інтернет-конкурсі на найкращу пісню про Тернопіль переміг тернопільський гурт appeared first on Новини Тернополя.УСБН

У місті Києві відбувся турнір з міні-футболу серед команд підрозділів ДСНС України (35+) присвячений пам'яті героїв Чорнобиля. ЧаРівне.info

Урочисте нагородження почесних громадян міста відбудеться 5 травня. Твоє місто

Запись Учні сумської музичної школи №1 перемогли на міжнародному конкурсі Арт-домінанта впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

ФК "Вишнівець" 15 квітня, у першому чвертьфінальному поєдинку переміг чемпіона Гусятинщини - "Колос-Бровар" (Сидорів) - 2:0...Спорт Тернопільщини

Шахтар переміг Маріуполь і вийшов у фінал Кубка України

"Гірники" легко і невимушено обіграли Маріуполь і здобули путівку у фінал національного кубка. Ta4ki.net

У першому чвертьфінальні Ліги чемпіонів Тернопільщини "Лісма", яка представляє село Шляхтинці Байковецької громади перемогла "Юність" з Горішньої Слобідки (Монастириський район) - 3:0...Спорт Тернопільщини

Винниківський «Рух» мінімально переміг «Кремінь» у матчі Першої ліги...zaxid.net

14 квітня, в Копичицнях відбулась товариська зустріч між місцевим ФК "Копичинці" та учасником вищої ліги чемпіонату області - ФК "Дністер" (Заліщики) Спорт Тернопільщини

14 квітня, у Жукові (Бережанський район) ФК "Бережани" у товариському матчі переміг чемпіона Тернопільщини - великогаївський "Агрон-ОТГ" - 3:2...Спорт Тернопільщини

Марина Чернишова виборола «золото» міжнародного тенісного турніру ITF Nana Trophy, який відбувся з 9 по 15 квітня. Слободской край

12 квітня черговий спаринг провів дебютант вищої ліги чемпіонату Тернопільської області ФК "Вишнівець-1" Спорт Тернопільщини

У польському місті Лодзь завершився традиційний міжнародний турнір «Кубок Лодзі -2018». Гал-info

15 квітня у Празі проходив чемпіонат Європи з самбо серед юніорів та кадетів до 20 років.The post Самбістки з Прикарпаття перемогли на чемпіонаті Європи в Празі (ФОТО) appeared first on "Репортер".Івано-франківський портал новин "Репортер"