перемогти

У матчі 21 туру УПЛ Чорноморець та Карпати на засніженому полі розписали нульову нічию. Гал-info

Українка Еліна Світоліна стала переможницею турніру серії WTA в Дубаї з призовим фондом більше ніж у... Експрес

Тенісистка Світоліна перемогла росіянку в фіналі турніру ATP Дубаї

Українка Еліна Світоліна виграла турнір АТР в Дубаї - у фіналі вона перемогла 24-ту ракетку світу росіянку Дарію Касаткіну (6:4, 6:0).Громадське телебачення

Якби вибори президента відбулися вже зараз, більшість громадян України віддали б свої голоси за ліде... Експрес

Футбол: Шахтар переміг Рому у Лізі чемпіонів У матчі 1/8 фіналу Ліг...Експрес

"Шахтар" переміг "Рому" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів

Донецький "Шахтар" переміг італійську "Рому" у першому маті 1/8 фіналу Ліги чемпіонів...Украинская Правда

Запись МСК «Сумчанка» перемогла у чемпіонаті України впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

Запись Книга сумської письменниці перемогла у Всеукраїнському рейтингу впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

Львів

Читайте також: Петро Порошенко переглянув конкурсні проекти Меморіалу пам'яті Героїв Небесної Сотні З 22 лютого оригінали конкурсних проектів у номінації "Меморіал Героїв Небесної Сотні" будуть представлені в Будинку архітектора у Києві. NewWest Media

Команда Джеймса перемогла команду Каррі у Матчі Всіх Зірок НБА

В цьому матчі Леброн Джеймс заробив 29 очок, зробив 10 підбирань і віддав 8 передач. NewWest Media

"Маріуполь" переміг "Зірку" завдяки хет-трику Борячука

З ударом Тотовицького голкіпер "Зірки" впорався, однак був безсилим при добиванні Борячука. NewWest Media

Краще грала одна команда, а перемогла - інша: тренер "Вереса" про матч проти "Ворскли"

Юрій Геннадійович не приховує того, що команді хотілося виграти. Основним завданням перед "Вересом" є вихід у шестірку УПЛ. NewWest Media

Кучер і Кравець не допомогли "Кайсеріспору" перемогти "Антальяспор"

Кравець вийшов на поле на 64 хвилині, замінивши португальського нападника Сілвестре Варелу. На 80 хвилині нападник "Кайсеріспору" Умут Булут зрівняв рахунок. NewWest Media

"Карпати" перемогли в останньому матчі зимових зборів

Рахунок всередині першого тайму відкрив Амбросій Чачуа. "Карпати" "Самгуралі" 2:0 NewWest Media

Відбулися перші матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів в двох парах - "Реал Мадрид" приймав ПСЖ, а "Ліверпуль" гостював у "Порту". Гал-info

З початку цього року міська рада запровадила щомісячну премію найкращим спортсменам.The post У Франківську визначили кращого спортсмена січня – переміг майстер спорту з таеквондно appeared first on "Репортер".Івано-франківський портал новин "Репортер"