перемога

Карпати - Олександрія.

Чи зуміють львів'яни здобути другу поспіль домашню перемогу? "Карпати" (Львів) 17:00 "Олександрія"...Ua-football

У черкаському парку горіли зелені насадження

невідомі знову підпалили насадження ялівцю. Про це повідомив на своїй сторінці у facebook керівник КП "Дирекція парків" Володимир Стойко. - Парк Перемоги. Щоб виростити такий ялівець необхідно не один десяток років. Для знищення трохи бідьше п'яти хвилин, - констатує він у...Про Все

Польсько-українська перемога 15 серпня 1920 року пiд Варшавою над армiєю бiльшовикiв, що ввiйш...Експрес

Фонсека: "Олімпік" - хороша команда, але ми зіграли краще

Головний тренер "Шахтаря" прокоментував перемогу своєї команди над "Олімпіком". Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

Я тепер єдиний, кого ви можете назвати чемпіоном в першій напівсередній вазі. Удар по корпусу Індонго, зрозуміло, був не випадковим. 24boxing

Тедеско: Із задоволенням чекаю наступних матчів

Але знову і знову гравцям "Лейпцига" вдавалося створювати чисельну перевагу на окремих ділянках поля. Завдяки цим факторам нам вдалося досягти перемоги. Ua-football

Перемога стала для "Вереса" другою поспіль виїзною. Наразі в активі рівнян вже дев'ять очок. В кулуарах

Американський чемпіон світу за версіями WBC і WBO в першій напівсередній вазі Теренс Кроуфорд здобув перемогу над чемпіоном за версіями WBA і IBF намібійцем Джуліусом ІндонгоУ другому раунді Кроуфорд відправив свого суперника в нокдаун, а в...Еспресо TV

"Верес" вперше у своїй історії обіграв "Чорноморець" на його полі. На другій компенсованій до основного часу хвилині перемогу "червоно-чорним" приніс Володимир Адамюк, який вдало підключився до розіграшу кутового. Про це пише інформаційна служба рівненського клубу. Жодного разу дотепер...Все

Лики і личини цивілізації

Утім, навряд чи будь-яка книжка про видатних осіб допоможе пересічній людині пройти тим самим шляхом перемоги. ПіК. Політика і культура

Український боксер вважає, що він готовий битися за титул.  Український напівважковаговик Олександр Гвоздик після перемоги над Крейгом Бейкером заявив, що хоче битися за чемпіонські титули. Після бою він кинув виклик чемпіону світу за версіями WBA...1NEWS

Пропонуємо вашій увазі відео поєдинку у якому українець Олександр Гвоздик (14-0, 12 КО) здобув дострокову перемогу над американцем Крейгом Бейкером (17-2, 13 КО).24boxing

Херсонський "Кристал" здобув чергову перемогу

Користуючись перервою у аматорському чемпіонаті України, херсонський "Кристал" провів домашню зустріч з ФК "Колос" в Асканії-Нови. Для херсонців товариська зустріч виявилась вдалою. Сайт города Херсона

шостому раунді. Спочатку українець відправив Бейкера в нокдаун, але американцю вдалося піднятися. Гвоздик кинувся добивати суперника, і рефері зупинив поєдинок, присудивши перемогу технічним нокаутом....1NEWS

"Верес" із Рівного вперше у своїй історії обіграв одеський "Чорноморець" на його полі. На другій компенсованій до основного часу хвилині перемогу "червоно-чорним" приніс Володимир Адамюк, який вдало підключився до розіграшу кутового.ОГО.ua

«Ворскла» - «Маріуполь»: прогноз Андрія Оберемко

6-го туру УПЛ між полтавчанами та маріупольцями. "Очікується дуже цікавий і вельми непростий поєдинок для двох команд. У разі своєї перемоги "Ворскла" виходить на третє місце у чемпіонаті враховуючи, що в цьому ж турі "Олімпік" проводить матч на виїзді проти...Sportgid

з 30-го квітня цього року у Прем’єр-лізі не перемагають впродовж 11-ти (!) ігор, а підопічні Серхіо Наварро налаштовані лише на перемогу. В українській Прем’єр-лізі «Карпати» та...Sportgid

Чорноморець - Верес 0:1.

Головний тренер "Вереса" Юрій Вірт розповів про гостьову перемогу над "Чорноморцем" (1:0). "Я задоволений і результатом, і грою. Дуже важка перемога. Ми дуже багато працювали протягом тижня. Сьогодні виклалися...Ua-football