Водіїв застерігають про складні погодні умови

Нагадуємо, через негоду рух великоваговиків обмежено. Ремарка

Наголошуємо всім водіям на неухильному виконанні законних вимог поліцейських! ТВА

"Енергія" переконливо здолала "Сокіл"

Струк отримав передачі від Андрія Федюка, розвернувся і влучно пробив у кут воріт – 9:0! Тож в підсумку енергетики здобули переконливу перемогу і путівку у чвертьфінал Кубка України. 17 січня 2018 року. Кубок України. 1/8 фіналу. 2 матч. Львів. Палац...Галичина спортивная

Фінансування держоборонзамовлення в 2018 році збільшено на 37% - Порошенко

Фінансування державного оборонного замовлення у 2018 році збільшено на 37%, повідомив президент України Петро Порошенко. Зеркало недели (газета)

На місце події одразу виїхав наряд патрульної поліції. 7 днів

Сам громадянин пояснив, що йому стало зле, після чого патрульні викликали бригаду медиків. ТВА

В Одесі затримали цілу бригаду "швидкої": лікарі були п

Вже після цього швидка розвернулась та нарешті прибула на місце події, де констатували смерть громадянина". Еспресо TV

В

Просимо водіїв врахувати інформацію про обмеження руху при плануванні маршрутів через столицю. Online.ua

Автовиробники вже інвестували в електрокари понад $90 млрд. Чому це дійсно багато

Маск презентував електричний спорткар Tesla Roadster, який назвав найшвидшим серійним автомобілем. Еспресо TV

Україна подвоїла негативне сальдо зовнішньої торгівлі

UA, сальдо торговельного балансу України залишається негативним, незважаючи на зростання експорту. Зеркало недели (газета)

В 2018 році ситуація з перевезенням громадським транспортом в Івано-Франківську зміниться. Стик

«Кардинал-Рівне» у першому матчі 1/8 розіграшу Кубка України з футзалу переконливо обіграв одеський «Епіцентр К Авангард» і зробив вагомий крок у напрямку чвертьфіналу змагань. ЧаРівне.info

МФК «Кардинал-Рівне» у першому матчі 1/8 фіналу Кубка України з футзалу переконливо обіграв одеський «Епіцентр К Авангард». ОГО.ua

«Кардинал-Рівне» у кубковій грі розгромив «Епіцентр К Авангард»

Гра закінчилася із рахунком 5:1 на користь рівнян, повідомляє прес-служба клубу. Press-Центр

Гандбольна збірна України з перемоги стартувала у відборі на ЧС-2019

Про це інформує Федерація гандболу України, передає УНН. Як повідомляв УНН, гандбольна збірна України перемогла у спарингу німецький клуб. Unn.com.ua