переконлива перемога

секундах матчу дозволив супернику зрівняти рахунок: 2:2. Зоря-1, яка починала чемпіонат прикрою поразкою від того ж Колоса, тепер здобула серію переконливих перемог і повернулася на звичне для себе перше місце. Ворона єдина з непереможених У третій лізі після девятого туру...Тижневик «ЕХО

Київський ТІМ-СКУФ здобув переконливу перемогу над Горизонтом у заключному матчі першого етапу Балтійської ліги. Перед початком матчу мінчанки випереджали киянок у турнірній таблиці групи А.Чемпион

Путін, передають російські ЗМІ. "Ми спостерігаємо тривалу гостру внутрішньополітичну боротьбу, незважаючи на те, що вибори президента завершені, і вони завершилися переконливою перемогою Трампа. Проте, в ході цієї боротьби, на мій погляд, ставиться кілька завдань, може, їх більше, але деякі з...Еспресо TV

Маркарян став бронзовим призером Чемпіонату України. У ваговій категорії 70 кг виступав бердичівський боксер Денис Кротюк. Наш земляк здобув три переконливі перемоги над Максимом Кучмою з Львівщини, Едвардом Костиренком з Херсонщини та Максимом Кофаном з Черкащини. У фінальному поєдинку наш...Спортивний Житомир

від моїх однопартійців відповідальності і дисципліни", – заявив він. Нагадаємо, 27 листопада 2016-го року колишній прем’єр-міністр Франції Франсуа Фійон отримав переконливу перемогу на праймеріз правоцентристської партії Республіканці, де визначали кандидата на посаді президента від цієї політичної...ДеПо

команда "Буревестник" м. Херсон виявилась все ж сильнішою за команду студентів "Гопри - 3", яка з рахунком 55:39 здобула переконливу перемогу. В іншому напівфіналі БК "Гопри" зустрічалася з шкільною командою Голопристанської гімназії. Незважаючи на рахунок та різницю у віці...Новини Голої Пристані

Тернопільський спортсмен здобув переконливу перемогу у Китаї.Експрес

Чому Роналду крутіший за Мессі

продовжувати і повернувся до старої схеми. ФІФА ж відновила свій конкурс на гравця року, який вона проводила з 1991 року. Переконлива перемога Роналду У 2016 році у обох конкурсах головна боротьба за приз знову розгорнулася між Роналду та Мессі. France...Еспресо TV

куди гроші підуть, тому що гроші є, у нас 31 мільярд євро незібраних податків". В результаті він отримав на виборах переконливу перемогу, а слова "гроші є" стали в країні крилатими. Однак після приходу Папандреу до влади з'ясувалося, що становище в...Еспресо TV

Книжкові відкриття-2016 від знаних книголюбів

виправдала весь хайп навколо неї з минулого року. І ПЕРШИЙ ПРИСТОЙНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ СТЕНД У ФРАНКФУРТІ, капс невипадковий, це однозначна і переконлива перемога, ще пару років і можна буде подавати заявку на включення до черги на почесного гостя. І статус "Читомо"...Буквоид

Гандбольна «Галичанка» завершує рік лідером жіночої Суперліги

першого етапу чемпіонату України жіночої гандбольної Суперліги сезону 2016/2017 рр. В обох матчах підопічні Тетяни Штефан та Анжели Савченко святкували переконливу перемогу – 31:14 та 34:18. Другий тренер команди Анжела Савченко підвела підсумок цих ігор: «У першій грі найрезультативнішою у...Львівська міська рада

У принциповому протистоянні ТІМ-СКУФа й ІнтерХім-СДЮСШОР перші здобули переконливу перемогу та знову очолили чемпіонські перегони. Заявку на загальний успіх у київському матчі господарки зробили вже у першій чверті, яку виграли...Чемпион

першим кроком у серії потенційних референдумів, та може навіть дійти до незалежності Республіки Сербської. Нагадаємо, на місцевих виборах у Боснії переконливу перемогу здобули націоналістичні партії. У Республіці Сербській проросійська сепаратистська партія Мілорада Додіка, яка керує місцевим урядом більше десятиліття перемогла...Європейська правда

міської ліги Північ-Центром. Ці команди не так давно грали між собою у чемпіонаті Рівного, і тоді Славія здобула більш ніж переконливу перемогу 9:1. Цей результат, скоріш за все зіграв злий жарт...Телеканал Ритм

Трамп назвав підсумки голосування виборців перемогою демократії

Трамп прокоментував підсумки голосування виборців у США, назвавши їх "перемогою демократії" Про це повідомляє NBC News. "Сьогодні ми відзначаємо історичну переконливу перемогу демократії в нашій країні... Я наполегливо працюватиму, щоб об'єднати нашу країну і бути президентом для всіх американців. Разом...Еспресо TV

Обраний президент США Дональд Трамп прокоментував підсумки голосування виборникв у США, назвавши їх "торжеством демократії" "Сьогодні ми відзначаємо історичну переконливу перемогу демократії в нашій країні.ДеПо

Гандбольне "Закарпаття" йде на канікули на другій турнірній сходинці. Вдалим став для ужгородського "Закарпаття" третій груповий тур чемпіонату України серед чоловіків у першій лізі. Наші хлопці 17-18 грудня гостювали в Тернополі, де зіграли два матчі в групі А, й здобули...Ужгород.net.ua

Клубний ЧС.

Південнокорейський "Чонбук", здобувши переконливу перемогу над "Мамелоді", посів п'яте місце на швидкоплинному турнірі під егідою ФІФА. Практично всі питання були зняті вже до перерви, коли...Ua-football

в жіночій Суперлізі рівнянки приймали лідера – южненський «Хімік». Поєдинки пройшли 9 та 10 грудня і в обох було зафіксовані переконливі перемоги гостей з рахунком 0:3.ОГО.ua

президента США Дональда Трампа прокоментував заяви ЦРУ про втручання Росії у вибори в США Вибори давно завершилися однією з найбільш переконливих перемог вибірників в історії.ДеПо