переконлива перемога

Угорці протестують проти контролю Орбана над ЗМІ

суботу, 21 квітня. Вони незадоволені контролем влади над ЗМІ. На думку демонстрантів, саме це допомогло чинному прем'єрові Віктору Орбанові отримати переконливу перемогу на парламентських виборах у квітні.iPress

Шахтар - Ворскла.

розгроми. Статистика явно проти зелено-білих. Але ж перед очима гра минулого туру з "Зорею", в якій "Ворскла" здобула більш ніж переконливу перемогу. А тут ще й в "Шахтаря" не буде грати пара лідерів. Шанси полтавців на те, щоб бодай не...Ua-football

МЗС Угорщини Петер Сійярто швидше за все збереже посаду в новому уряді країни. Як повідомлялося, правляча угорська партія "Фідес" отримала переконливу перемогу на парламентських виборах в Угорщині та матиме контроль над 2/3 голосів у парламенті. В ОБСЄ розкритикували вибори в...Європейська правда

Ватерполіст ВК "Динамо" Марко Мартініч: "Хочемо повернути чемпіонський титул до Львова"

поспіль і програвали 0:3. — Програли ви першу чверть і на попередньому турі в Маріуполі, але в підсумку також святкували переконливу перемогу — 8:4. Виходить, це у вас така традиція вимальовується: на початках дати супернику відчути смак перемоги, тим самим...Галичина спортивная

Після переконливої перемоги над СК Вишневе і нульвої нічиєї костопільського Ліцею право грати у фіналі здобули футболістки збірної Вінницької області.Жіночий футбол України

Горностаївський голепад

серед аматорських команд. У Високопіллі місцева Кронау приймала новомиколаївську Дружбу — володаря суперкубка цього року. Більш досвідчені гості здобули досить переконливу перемогу — 4:0. У Новотроїцькому для виявлення переможця справа дійшла до післяматчевих пенальті. Основний час зустрічі місцевої Таврії з...Новий день

Інтер - Кальярі 4:0.

Команда Лучано Спаллетті, відзначившись у першому таймі один раз зусиллями Жоау Канселу, забила відразу три голи в другому таймі, здобувши переконливу перемогу. Перемога дозволила "нерадзуррі" обійти "Рому" і піднятися на третє місце. Правда, у римської команди ще попереду поєдинок з...Ua-football

змагань проводять поєдинки третього туру. Очікувалося гостре протистояння між австрійцями і японцями. Але на боротьбу ліпше налащтувалися європейці і здобули переконливу перемогу, залишивши свої ворота недоторканими. А о 20:00 почався матч Україна - Угорщина.Голос Украины (газета)

Прем

перерви Прем’єр-ліга повернулася до прикордонного міста. Перший тур після повернення припав на виїзну зустріч з «Кордією» з Мурованого. Підсумок — переконлива перемога 3:0. Зустріч юнаків завершилася перемогою господарів 1:0. Центральний матч першого туру, а саме зустріч команд, котрі в цьому...Галичина спортивная

Порошенко поздравил Джукановича с победой на выборах президента Черногории

Черногорией", - написал П.Порошенко в своем аккаунте в Твиттер в понедельник вечером. Щиро вітаю Міла Джукановича з обранням Президентом Чорногорії. Переконлива перемога у I турі підтвердила незмінність європейського вибору та євроатлантичної солідарності чорногорського суспільства. Україна розраховує на подальший розвиток партнерських...Телеграф

Чоловічі "Карпати" стали чемпіонами України (ВІДЕО)

очок. Під час перенесених матчів між місцевими «Карпатами» та столичним «КСЛІ-ЦСКА», що відбулися в ужгородському СК «Юність», господарі майданчику здобули переконливу перемогу як у перший, так і в другий день змагань. Крім того, закарпатській команді було зараховано дві технічні перемоги...Новини Закарпаття

Чоловіча збірна ГК "Карпати" достроково виборола звання чемпіонів в Першій лізі Чемпіонату України

очок. Під час перенесених матчів між місцевими Карпатами та столичним КСЛІ-ЦСКА, що відбулися в ужгородському СК Юність, господарі майданчику здобули переконливу перемогу як у перший, так і в другий день змагань. Крім того, закарпатській команді було зараховано дві технічні перемоги...Голос Карпат

Чоловічі "Карпати" з Ужгорода достроково вибороли звання чемпіона в Першій лізі чемпіонату Україниз гандболу

що відбулися в ужгородському СК Юність, команда Андрія Хімяка переважала суперника за всіма показниками. У першій грі господарі майданчика здобули переконливу перемогу з рахунком 30:23, а в другому - 30:20. Крім того, закарпатській команді було зараховано дві технічні перемоги над...Голос Карпат

У столиці Угорщини пройшли масові протести проти курсу Орбана

як зазначають експерти, порушення не могли бути настільки значними, щоб суттєво вплинути на результати виборів. Як повідомлялося, правоконсервативна партія Орбана "Фідес" здобула переконливу перемогу на парламентських виборах, що відбулися в Угорщині 8 квітня. Результати голосування шокували передусім молодь. На інтернет-форумах багато хто...Єдність

Данії. 5 квітня в хорватському місті Задар національна жіноча збірна України провела свій третій поєдинок у кваліфікації, в якому здобули переконливу перемогу 3:0 (Бошняк автогол та двічі відзначилася Тетяна Козиренко). А вже 9 квітня на "жовто-синіх" очікував поєдинок з фіналістами...Жіночий футбол України

провів телефонну розмову з Президентом Арабської Республіки Єгипет Абделем Фаттахом Аль Сісі. Глава держави привітав Абделя Фаттаха Аль Сісі з переконливою перемогою на президентських виборах, які відбулися у березні 2018 року. Президент України відзначив необхідність активізації двостороннього діалогу на всіх...Голос Украины (газета)

Глава держави привітав Абделя Фаттаха Аль Сісі з переконливою перемогою на президентських виборах, які відбулися у березні 2018 року. Президент України відзначив необхідність активізації двостороннього діалогу на всіх рівнях. Президент...Украина сегодня

Порошенко запросив президента Єгипту відвідати Україну

передає УНН із посиланням на прес-службу Глави держави. Як повідомили у прес-службі, Глава держави привітав Абделя Фаттаха Аль Сісі з переконливою перемогою на президентських виборах, які відбулися у березні 2018 року. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Порошенка анонсували відкриття Торгового дому Азербайджану...Главком

Неймовірний гол з Чемпіоншипу, який ледь не загубився на фоні драми в Мадриді

У матчі 42-го туру англійського Чемпіоншипу "Вулверхемптон" зустрічався з "Дербі". Вовки, які на всіх парах мчать у Премєр-лігу, здобули досить переконливу перемогу над суперником, який також претендує на підвищення в класі. Рахунок вже на шостій хвилині відкрив Діогу Жота (теж,...Ua-football

Дані екзит-полів свідчать про переконливу перемогу чинного президента Ільхама Алієва на позачергових виборах глави держави, заявив віце-прем'єр, виконавчий секретар правлячої партії "Йені Азербайджан" ("Новий Азербайджан") Алі...Интерфакс-Украина