передостаннє місце

один день. Україна: проактивність понад усе Україна і раніше не входила до топ-пріоритети Італії, а тепер тим більше опиниться на передостанньому місці. Тож немає надій ні на кого, крім себе. Так, у коаліції немає "природних партнерів" України, але найближчими роками,...Європейська правда

Медична реформа без підтримки: Сумщина пасе задніх у впровадженні медреформи. Станом на сьогодні наша область посідає передостаннє місце. На сесії Сумської міськради депутат об’єднання «Самопоміч» подав запит, аби почути звіт по цій ситуації, втім дипкорпус його не підтримав.СТС

у складі суперника чортківчан команди ОДЕК забив з пенальті Семенчук на 16-ій хвилині. Вдома поступився і головний суперник «Кристала» за передостаннє місце у турнірній таблиці ФК «Хмельницький». Отож, обидва колективи і надалі мають по 8...НОВА Тернопільська газета

Чорноморець - Полтава.

еліти. Для "Полтави" друге місце в Лізі 1 вже найкращий результат в клубній історії. "Чорноморець" завершив регулярний чемпіонат УПЛ на передостанньому місці, лише в заключному турі уникнувши прямого вильоту. "Полтава" фінішувала у другому за значущістю дивізіоні України другою, хоча мала...Ua-football

ФК "Хмельницький" - "Покуття" (Коломия): анонс матчу

не варто. Срібний призер чемпіонату області 2017 року ФК "Хмельницький" - новачок аматорських всеукраїнських змагань. На даний момент команда посідає передостаннє місце в західній групі, маючи в активі 8 очок. У першому колі "Покуття" на власному стадіоні здолало суперника з...Галичина спортивная

З другого боку, Івано-Франківщина за результатами дослідження Індекс здоровя. Бліц-інфо

Термалика и Санденция с украинцами в составах сыграли вничью в чемпионате Польши

У черговому турі чемпіонату Польщі Термаліка приймала на своєму полі Санденцію. Термаліка займає передостаннє місце, а Санденція - останнє.Ua-football

Сток Сіті покинув Прем

"Сток Сіті" розташовується на передостанньому місці і має в своєму активі лише 30 очок.Ua-football

"Чорноморець" на виїзді виграв у "Сталі"

переможний гол за одеситів забив Бобко на 65 хвилині. Відзначимо, одесити до цієї гри займали останнє мсто, кам'янчани були на передостанньому місці. За часів виступу в еліті між клубами виникла цікава розстановка по очних зустрічах: в цілому таких відбулося п'ять,...Unn.com.ua

Ливерпуль - Сток.

час, коли вирішується питання участі "Ліверпуля" в Лізі чемпіонів наступного сезону. А мотивація "гончарів" буде вищою. Колектив Ламберта завис на передостанньому місці і за три тури до кінця сезону відстає від "острова безпеки" на чотири бали, ще й зіграв на...Ua-football

йшли Лубни та Полтавський район, який цього року опинився на 16-й сходинці. Першу п’ятірку замикали Горішні Плавні. Кременчуцький район зайняв передостаннє місце, отримавши одну срібну та п’ять бронзових медалей. Що стосується обласного рейтингу навчальних закладів, то очолює його кременчуцький ліцей №4...Кременчуг Тудей

Після 7 поразок поспіль команда опустилася на передостаннє місце в чемпіонаті Литви.UkrBasket

Україна поступилась Хорватії у третьому матчі хокейного чемпіонату світу

поєдинок завершився з рахунком 2:4 на користь суперника. Ця поразка стала для українців другим на турнірі і відправила команду на передостаннє місце в дивізіоні. Чемпіонат світу. Дивізіон ІВ. 3-й тур Україна - Хорватія 2:4 (0:3, 0:0, 2:1) Шайби: 04:36...Зеркало недели (газета)

В третьому турі ЧС-2018 у Литві збірна України поступилася команді Хорватії. Таким чином наша команда опинилася на передостанньому місці в групі разом з хорватами і тепер буде боротися за виживання. Як відомо, раніше збірна України програла Естонії у 2-му...Чемпион

Президент Лас-Пальмаса арестован по обвинению в мошенничестве

в десятки мільйонів євро. Завтра, 26 квітня, Рамірес буде допитаний в суді. Нагадаємо, "Лас-Пальмас" після 34-х турів чемпіонату Іспанії займає передостаннє місце з 21 очком в активі.Ua-football

Названо області, де найгірше виплачують борги із зарплат

це Вінницька, Кіровоградська, Миколаївська області. Далі йдуть Донецька, Закарпатська, Луганська, Львівська області, наступні за ними Дніпропетровська та Одеська області, на передостанньому місці Волинська, Полтавська, Харківська, Чернігівська та м.Київ, і останні місця посідають Херсонська область, Івано-Франківська та Хмельницька області, повідомив О.Воробйов.Unn.com.ua

Анонс 1-го туру

(Чернівці) та "Ниву" (Тернопіль), після чого пограв у Польщі ("Полонія" Перемишль) та Канаді ("Воркута" Торонто). "Козова",яка у минулому сезоні посіла передостаннє місце, отримала підсилення з сусідньої Львівської області. З "Сокола" (Золочів) у команду перейшло троє футболістів, окрім яких колектив також...Галичина спортивная

Почались погрози життю та здоровью депутатів Олешківської районної і міської ради. Цюрупинск Онлайн

Фищук каже, що Чернівецька область розвивається успішно

Чернівецької облдержадміністрації Олександр Фищук у програмі Громадське радіо у твоєму місті, інформує Чернівецька ОДА. - Хтось же мав торік зайняти передостаннє місце у рейтингу голів ОДА?! Та я завжди готовий поступитися своїм особистим рейтингом і рейтингом своєї політичної сили, тільки...Погляд