перевага

Як справитись із заниженою самооцінкою?

і паніки. Як почувати себе впевнено - детальніше у "Країні Здоров'я" По-перше, ви повинні виявити не тільки недоліки, але й переваги. І не треба думати, що їх у вас немає - такого не буває, гідність є в кожній людині, і...Країна Здоров'я

підопічні Ярослава Ковальова зустрілись з командою «Ніко-баскет». Першу гру сумчани програли з рахунком 71:67. У другій, вони не змогли втримати перевагу у 20 очок та програвши останню чверть 34:9, вдруге зазнали поразки – 75:67.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Перевага у три м'ячі стане рівнянам вагомим «запасом міцності» у матчі-відповіді, в якому остаточно визначиться учасник чвертьфіналу. ОГО.ua

бізнесу в цьому році", - сказав він на прес-конференції. Таким чином, як зазначив Моравецький Польща вже в цьому році отримає переваги від рішення Великої Британії покинути Європейський Союз. Раніше повідомлялося, що польська прикордонна служба в 2016 році не впустила до...Європейська правда

перейшов на альтернативні способи заробітку віддалену роботу або фріланс. Як показують дані опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua, українці частіше віддають перевагу компаніям з гнучким графіком роботи.Стандартний восьмигодинний робочий день із 9:00 до 18:00 стає все менш популярним в українських офісах.Бізнес область

В Україні стає ще більше і більше автомобілів з іноземною реєстрацією. Чому Українці віддають перевагу дешевим закордонним авто?Autotheme.info

Як Ярмоленко подвоїв перевагу "Динамо" в матчі з китайцями

Сьогодні "Динамо" завершило свій другий спаринг в рамках зимового збору в іспанській Марбельї "Динамо" - "Тяньцзінь Теда" 3:0 Голи: Гармаш, 33; ДеПо

Перший небезпечний момент виник на 10-й хвилині. Згодом перевага "гірників" стала більш явною.Newsru.ua

Ісак віддав перевагу Боруссії Д перед Реалом

Ісак є вихованцем АІКа, за першу команду якого дебютував в лютому 2016 року. У складі шведського клубу нападник провів 29 матчів і забив 13 голів. Ua-football

центральному матчі туру на Етіхад Стейдіум у Манчестері Сіті приймав Тоттенхем. Перший тайм вийшов безголевим, хоча у господарів була серйозна перевага по моментах.Spy-Football

В центральному матчі 22 туру АПЛ "Манчестер Сіті" не зміг втримати перевагу у два м'ячі над "Тоттенхемом" "Ман Сіті" - "Тоттенхем" - 2:2 Голи: Сане, 49, Де Брюйне, 54 - Аллі, 58...ДеПо

Сборная Украины U-16 стала третьей на Кубке Эгейского моря

Чорногорією та програли Греції. Гравцям збірної України вдалося відкрити рахунок на 18-й хвилині: гол з пенальті забив Михайло Мудрик. Мінімальна перевага над Словаччиною зберігалася до останніх хвилин матчу, аж поки Мудрик на 79-й хвилині зробив дубль. А на 80-й хвилині...Спорт.ua

Рюдігер не хоче переходити в Челсі

"Роми" Антоніо Рюдігер заявив, що не розглядає можливості переходу в "Челсі". "Челсі"? Антоніо Конте - відмінний тренер, але я віддаю перевагу залишитися в "Ромі". Ми ведемо боротьбу на трьох фронтах, і нам потрібно завоювати трофей. Я тут заради перемог, я...Ua-football

сайт італійського журналіста Джанлуки Ді Марціо. Сьогодні вранці стало відомо про те, що півзахисник відмовився переходити в український клуб, віддавши перевагу "Ромі". Проте, відповідно до нової інформації, кияни як і раніше мають можливість придбати Хільємарка. У той же час, в...ДеПо

Морено обирає між Шахтарем і Бешикташем

Очікується, що Марсело Мартінс Морено віддасть перевагу найбільш вигідному варіанту з фінансової точки зору.Чемпион

клієнти компанії телефонували до операторів контакт-центру, щоб отримати консультацію чи вирішити свої питання. Натомість для передачі показань лічильника споживачі надавали перевагу "Особистому кабінету" на сайті 104.ua.Ужгород.net.ua

У першому чвертьфінальному матчі кубка Іспанії між "Реалом Сосьєдад" та "Барселоною" гості здобули перемогу з мінімальною перевагою Сектор. Матч-відповідь відбудеться у Барселоні 26 січня. "Реал Сосьєдад" - "Барселона" - 0:1...ДеПо

Ертугрула Апакана, голови Спеціальної моніторингової місії, передає "Радіо Свобода". ЦПісля відносного затишшя у новорічний і різдвяний період, ті, хто надає перевагу погрозам і застосуванню сили знову підривають безпеку мешканців Донеччини і Луганщини", мовиться у заяві. За словами Апакана, ситуація на...Еспресо TV

новому клубу він може дістатися безкоштовно. Зазначимо, що раніше інтерес до Ткачука проявляла "Сталь", проте, судчи з усього, Євген надає перевагу російському...ДеПо

Україна залишається в Топ-4 біатлонного Кубку Націй

України зберегла позиції у загальному заліку країн-учасниць біатлонного сезону Сектор з посиланням на Біатлон України. На першому місці з невеликою перевагою знаходиться німецька команда.ДеПо