перевага

Мережа магазинів та інтернет-магазин MOYO. Придбати товари можна в зручний час: сайт компанії MOYO. Еспресо TV

Жахлива смерть на дорозі - загинув молодий водій

цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА, Так, по вулиці Коваліка біля будинку №52 водій автомобіля Opel Combo не надав перевагу в русі автомобілю КАМАЗ. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ЧЕРЕЗ ДТП З ЛОСЕМ ЗАГИНУЛА ЛЮДИНА Водій автомобіля КАМАЗ, при спробі...Online.ua

вичерпує за півроку Комітет постійних представників ЄС на рівні міністрів сільського господарства погодив пропозиції Ради ЄС про нові тимчасові торговельні переваги для України. Тобто підтримав рішення розширити квоти для товарів, які безмитно можуть потрапляти з України в Євросоюз. Про це...Польсько-український інформаційний портал

Ярослав школяр із Мукачева. Він учень харківської дистанційної школи. Більше про переваги і недоліки дистанційної середньої освіти для закарпатських школярів дивіться у сюжеті Першого кабельного.Освітній портал Закарпаття

Прем

Команда Сачка весь матч володіла перевагою, проте перший тайм завершився внічию - 1:1. В "донбаському дербі" команди не виявили переможця.Зеркало недели (газета)

Кирилюк: Епізод з непризначеним пенальті бачили навіть з навколишніх будинків

ми зібрали буквально по крихтах, грати у футбол? Я вважаю, що принаймні одне очко ми сьогодні заслужили. Так, "Оболонь" мала перевагу. Ну в футболі так буває. В залежності від того, як команда будує свою гру. Ми побудували ось...Ua-football

Алоян мав перевагу у швидкості і з перших раундів почав цим користуватись. Час від часу Солано завдавав важкі удари, але Михайло витримував їх...24boxing

голи гості забили в другому таймі. На 3 хвилині, після перерви, рахунок відкрив Цюцюра, а на 64 хвилині матчу подвоїв перевагу охтирчан Бояринцев, який головою замкнув подачу...Online.ua

завершився з рахунком 6:3, 6:2, передає портал «Великий теніс України». Зазначено, що, виконавши брейк на старті зустрічі, Долгоплову вдалося втримати перевагу, хоча у Кузнєцова були брейкпоінт у трьох геймах на...1NEWS

— 1,8132 млрд грн. У Китаї, наприклад, якщо іноземна компанія бере участь у державному тендері разом з національними виробниками, то перевага надається...?Повінь

"Прикарпаття" на виїзді обіграло хмельницьке "Поділля"

Перший тайм пройшов за територіальної переваги "Прикарпаття", хоча хмельничани першими відкрили рахунок.Франківчани

Для черкаських садочків розробили новий дизайн парканів (ФОТО)

міської ради Олександр Згіблов. ЧИТАЙТЕ: У Черкасах кардинально змінили музичну школу. За словами депутата, паркани будуть виготовлені з металу. Неабиякою перевагою нових парканів стане те, що протягом щонайменше 15 років його не будуть фарбувати. Це економія коштів як самого садка,...Online.ua

на півфіналі матчу тенісного турніру у Бостаді (Швеція), повідомляє офіційний сайт змагань. Матч завершився з рахунком 6:3, 6:2, український спортмен мав повну перевагу. Напередодні українець провів дуже важкий матч з іншим росіянином Кареном Хачановим і виграв у трьох партіях після декількох матчболів...Український Інтерес

Долгополов обіграв другого поспіль росіянина і вийшов у фінал турніру в Швеції

Кузнєцова. Раніше Олександр зупинив найкращого тенісиста Росії Карена Хачанова, а тепер українець зустрічався з менш небезпечним суперником і підтвердив свою перевагу спокійною перемогою у двох сетах. Для Долгополова це буде другий фінал в цьому році та восьмий - у кар'єрі.Зеркало недели (газета)

та Миру зіткнулись дві автівки. Дорожньо-транспортна пригода не серйозна, видимих ушкоджень автівок практично немає. Очевидно, один із водіїв не надав переваги у русі іншому. На місце пригоди приїхали патрульні поліцейські, водії "узгодили мирову" і...Online.ua

Фани "Сток Сіті" зробили вибір між Ярмоленком та Коноплянкою

зможе купити лише одного. Тому серед фанів "Гонсарів" було створено голосування, кого вони хочуть бачити у себе.В результаті, 81% віддав перевагу Ярмоленку, за хавбека "Шальке" проголосувало 14%, а кожен двадцятий відмовився б від обох. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт...Sportanalytic

21-го року. Підопічні Богдана Бандури, як і тиждень тому у Маріуполі, знову вели у рахунку. І знову не зуміли втримати перевагу – тоді було 3:3, тепер – 1:1.ОГО.ua

«Верес» з «Олександрією» зіграв унічию

21-го року. Підопічні Богдана Бандури, як і тиждень тому у Маріуполі, знову вели у рахунку. І знову не зуміли втримати перевагу. Про це повідомляє кореспондент ERVE.UA з посиланням на інформаційну службу НК...Online.ua

СК Дніпро-1 забив вісім голів запорізькому Металургу

з посиланням на Футбол.ua. Все стало зрозуміло вже на п'ятнадцятій хвилині матчу, коли Супряга і Поплавко з пенальті забезпечили комфортну перевагу "дніпрян" в рахунку, а "металурги" на додачу ще й залишилися вдесятьох. Незадовго до свистка на перерву ще по голу...Online.ua

Вчора 40-річний водій самоскида “ЗІЛ-137”, мешканець Рунґурів, виїжджаючи з другорядної вулиці на головну вул. Лесі Українки у Печеніжині, не надав перевагу в русі водієві мотоцикла “Delta Sputnik”. Про це повідомили в Управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації, пише Фіртка. Мотоциклом керував...Дзеркало Коломиї