пенальті

Суперліга Туреччини.

а у другій половині могли розраховувати на збільшення переваги в рахунку. Фернандао не втримався на ногах у штрафному "Башакшехіру", заробивши пенальті. Сам постраждалий взявся його виконувати, однак програв дуель воротареві. Відзначимо, що весь матч на полі в складі переможців провів...Ua-football

Селезньов реалізував пенальті на 31-й хвилині, зрівнявши рахунок у матчі. Нагадаємо, воротар Олександр Рибка продовжує відновлюватися після травми, отриманої в товариському матчі.Spy-Football

Дебютний гол Селезньова в Туреччині

у Туреччині. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. В рамках 18-го туру чемпіонату його "Карабюкспор" переміг "Галатасарай", а сам українець відзначився голом з пенальті. Він для Селезньова став першим.Seleznev (Penalty) Goal HD - Kardemir Karabuk 1... Goals_onlineСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Селезньов забив дебютний м

забив перший гол за клуб в матчі 18-го туру чемпіонату Туреччини проти "Галатасарая".Матч завершився перемогою "Карабюкспора" з рахунком 2:1.Селезньов реалізував пенальті на 31-й хвилині, зрівнявши рахунок у матчі.Тим часом київське "Динамо" зацікавлене у викупі контракту 19-річного івуарійського вінгера Перуджі Жана-Армеля...Sportgid

забив перший гол за клуб в матчі 18-го туру чемпіонату Туреччини проти "Галатасарая".>Матч завершився перемогою "Карабюкспора" з рахунком 2:1.Селезньов реалізував пенальті на 31-й хвилині, зрівнявши рахунок у матчі.Тим часом київське "Динамо" зацікавлене у викупі контракту 19-річного івуарійського вінгера Перуджі Жана-Армеля...Football-ukraine.com

Матч з Наполі стане для 17-річного Доннарумми 50-м в Мілані

буде 50-м поява в основі "россонері". За 49 матчів Доннарумма зробив 149 сейвів, зробив 17 кліншітов, відбив 3 з 7 пенальті. Повністю склад "Мілана" виглядає наступним чином: Доннарумма, Калабрія, Палетта, Гомес, Абате, Куцка, Пашаліч, Соса, Бонавентура, Сусо, Бакка. "Наполі" зіграє...Ua-football

Селезньов забив у ворота "Галатасарая"(ВІДЕО)

клуб в матчі 18-го туру чемпіонату Туреччини проти "Галатасарая".Повідомляє Футбол газета. > Матч завершився перемогою "Карабюкспора" з рахунком 2:1.Селезньов реалізував пенальті на 31-й хвилині, зрівнявши рахунок у матчі.Ще один українець у складі "Карабюкспора" Андрій Близниченко дебютував вийшов на заміну на...Футбол газета

Дебютний гол Селезньова за Карабюкспор.

нападник Карабюкспора Євген Селезньов взяв участь у перемозі його команди над "Галатасараєм". Екс-форварда "Шахтаря" і "Дніпра" в першому таймі реалізував пенальті, зрівнявши рахунок зустрічі, а вже після перерви його клуб вирвав перемогу - 2:1.Ua-football

Туреччина: Селезньов забиває, Карабюкспор перемагає Галатасарай

Попередження: Селезньов, Зенгін, Лазаревич, Деликташ - Подольскі, Чалик, Балта Новини футболу

Селезньов забив дебютний гол за "Карабюкспор"

Селезньов реалізував пенальті на 31-й хвилині, зрівнявши рахунок у поєдинку.Зеркало недели (газета)

Селезньов забив "Галатасараю" дебютний гол за "Карабюкспор"

забив дебютний гол у складі турецького "Карабюкспора" в офіційних матчах. Повідомляють Футбольні трансфери.Форвард зрівняв рахунок в матчі проти "Галатасарая", реалізувавши пенальті на 31 хвилині.Сам матч, до слова, закінчився перемогою команди українця з рахунком 2:1.Seleznev (Penalty) Goal HD - Kardemir Karabuk...Футбольні трансфери

Селезньов забив Галатасараю свій перший гол за Карабюкспор

Український нападник Євген Селезньов забив свій перший гол за Карабюкспор в офіційному матчі. Екс-форвард Шахтаря на 31-й хвилині реалізував пенальті в матчі чемпіонату Туреччини з Галатасараєм. Також Селезньов вже встиг отримати жовту картку. Раніше повідомлялося, що Селезньов відсвяткував свій дебют...Чемпион

Як Селезньов забив перший гол в Туреччині

Екс-нападник "Шахтаря" Євген Селезньов відзначився дебютним голом за турецький "Карабюкспор" Як повідомляє Depo.Сектор, Селезньов забив у ворота стамбульського "Галатасарая", реалізувавши пенальті на 31-й хвилині матчу. Наразі у грі перерва, рахунок 1:1.ДеПо

Сборная Украины U-16 стала третьей на Кубке Эгейского моря

«синьо-жовті» здобули одну перемогу над Чорногорією та програли Греції. Гравцям збірної України вдалося відкрити рахунок на 18-й хвилині: гол з пенальті забив Михайло Мудрик. Мінімальна перевага над Словаччиною зберігалася до останніх хвилин матчу, аж поки Мудрик на 79-й хвилині зробив...Спорт.ua

"Ураган" ще не перемагав "Енергію" в Кубку України

знову в фіналу завдяки голу того ж бразильця івано-франківці змогли вирвати нічию в основний час, але програли в серії післяматчевих пенальті. Кожного наступного року команди знову зустрічались на стадії «Фіналу восьми». Спершу львів’яни перемогли 4:1, а через рік 3:1. Тричі...Галичина спортивная

Гуркюфф: Пропозиції ван Бастена - величезний шматок лайна

запропонував: - Скасувати офсайди - Ввести помаранчеві картки і видаляти футболістів з поля на час - Скасувати екстра-тайми - Замінити пенальті на футбольні "буліти" - Розділити матч на 4...Футбол газета

Топ-8 спортивних подій тижня: дискваліфікація за вишиванку та футбол без офсайдів

безперешкодно виступати у інших видах шашок у тому числі й у міжнародних 100-клітинкових. 2. ФІФА хоче скасувати офсайди та післяматчеві пенальті Міжнародна федерація футбольних асоціацій шокувала вболівальників пропозиціями щодо змін у правилах гри. Найрадикальнішою з них виявилася відміна положення "поза...Еспресо TV

Реал Сосьєдад - Барселона 0:1.

матчі Кубка Іспанії на виїзді здобула мінімальну перемогу над "Реал Сосьєдадом". Єдиний гол у поєдинку забив нападаючий каталонців Неймар, реалізувавши пенальті, який сам же і заробив. Кубок Іспанії. 1/4 фіналу. Перший матч "Реал Сосьєдад" - "Барселона" 0:1 Гол: Неймар 21...Ua-football

матчі чвертьфіналу Кубка Іспанії в гостях обіграла Реал Сосьєдад з рахунком 1: 0. Героєм для каталонців став Неймар, який заробив пенальті і сам же його реалізував. Реал Сосьєдад - Барселона 0:1...Spy-Football

Кубок Іспанії.

увійшов з м'ячем до штрафного майданчика сан-себастьянців, перехитрив Елустондо, прибравши м'яча під себе, але тут же отримав удар по ногах. Пенальті сам...Ua-football