пенальті

Контрольний матч.

"Зірка" Збірна Кіровоградської області 3:1 Оганесян Арман (14. потенційний новачок, 46), 7. Драченко Максим к/к (26. потенційний новачок, 46), 9. потенційний новачок (27. 77. Чичиков Олексій, 56). Ua-football

На Оболонь-Арені розіграли Суперкубок Захисника України

«Центр новин» та Благодійним фондом «Розвиток футболу України». Переможця у цій дружній, але запеклій грі змогла виявити тільки серія післяматчевих пенальті. Основний час завершився з рахунком 1:1. Спочатку в воротах дніпрян розписався Сергій Шестак, а потім м’яч у відповідь провів...Спорт.ua

більш агресивно, і вже через вісім хвилин порушення правил у штрафному майданчику проти Адерінсоли Есеоли завершилося вилученням у гостей, і пенальті, яке сам потерпілий і реалізував. Ну а фінальну крапку красивим ударом головою ще через декілька хвилин поставив Олексій Чичиков.Online.ua

Кропивницька «Зірка» відкрила сезон перемогою в товариському матчі

Оганесян Арман (14. потенційний новачок, 46), 7. Драченко Максим к/к (26. потенційний новачок, 46), 9. потенційний новачок (27. 1:1, Збірна Кіровоградської області (62); Гречка

Переможця в цій дружній, хоча й затятій грі, виявила лише серія післяматчевих пенальті. Урядовий Кур'єр

Джаба Ліпартія знаходиться на перегляді в Анжи

Грузин вийшов на другий тайм в спарингу проти румунської "Астри". Під завісу матчу Ліпартія спеціально не реалізував спірний пенальті. Ua-football

Мілевський забив за "Тосно" (ВІДЕО)

Артем Мілевський відзначився голом у товариському матчі. Український нападник ФК "Тосно" забив у ворота ФК "Долгопрудний" з пенальті. Сталося це на 70-й хвилині, а ФК "Тосно" виграв 4:0.Футбол газета

Золотоніський «Зеніт» здобув Суперкубок Захисника України з футболу

«Центр новин» та Благодійним фондом «Розвиток футболу України». Переможця у цій дружній, але запеклій грі змогла визначити тільки серія післяматчевих пенальті. Основний час завершився з рахунком 1:1. Спочатку в воротах дніпрян розписався Сергій Шестак, а потім м’яч у відповідь провів...Нова доба

Голкіпер Валенсії може продовжити кар

вже вступили в переговорори і римський клуб хоче збити ціну на голкіпера. "Кажани" за бразильця, який є фахівцем з відбиття пенальті, хочуть отримати 4 мільйони євро. У той же час "Валенсія" близька до завершення угоди по трансферу голкіпера "Ювентуса" Нето.Ua-football

Починаємо «Добу»

чемпіонату світу з футболу між збірними України і Швейцарії. Після нульової нічиєї в основний і додатковий час у серії післяматчевих пенальті перемогла збірна України (3:0). Сучасне життя. Міжнародний день на підтримку жертв тортур, Міжнародний день боротьби проти зловживання наркотиками та...Нова доба

А.Мілевський відзначився забитим голом у спарингу російських команд

відзначився голом у товариському поєдинку його команди проти «Долгопрудного», повідомляє УНН з посиланням на сайт «Тосно». 32-річний А.Мілевський забив з пенальті на 70-й хвилині, зробивши рахунок у матчі 2:0. Загалом зустріч закінчилася з рахунком 4:0 на користь команди українця. За...1NEWS

Український нападник ФК Тосно відзначився голом у товариському матчі. Артем Мілевський забив у ворота ФК Долгопрудний з пенальті. Нагадаємо, в Тосно ще не вирішили, що робити з Мілевським.1NEWS

двічі вразив ворота гостей. На старті другої половини матчу Володимир Суховий збільшив рахунок. А на 63-ій хвилині Анатолій Волков реалізував пенальті 4:0. Щоб відіграти гандикап у 5 мячів залишалося лише раз вразити ворота гостей цього Нива не дозволила зробити. Мали...Online.ua

Без варіантів: "Динамо" - "Слобожанець" - 2:5

Тренери - Сергій Колточихін, Сергій Столяров. Тож підопічним Сергія Колточихіна не було необхідності щось вигадувати в атаці. Галичина спортивная

Мілевський забив у Росії

Sportanalytic.com. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мілевський хоче повернутися в "Динамо"В товариському матчі проти "Долгопрудного" він відіграв один тайм і забив гол з пенальті. Усе завершилось розгромним рахунком 4:0.https://www.youtube.com/watch?v=weuaD5Uaa1IСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Друге коло аматорського чемпіонату для "Ниви" у цифрах та фактах

голів забив: (2) Святослав Дзядикевич Всього попереджень отримали: (27) Найбільше попереджень отримав: (4) Костянтин Пікуль Вилучення отримали: (1) Богдан Слоневський Пенальті виконанні "Ниви": (0) Пенальті у ворота "Ниви": (2) з них реалізовано (2) Голів забито у першому таймі: (1) Голів...Галичина спортивная

Нова Зеландія - Португалія 0:4.

Збірна Португалія не мала проблем у матчі групового етапу Кубка Конфедерацій з командою Нової Зеландії. Чемпіон Європи забив в кожному таймі по два голи. Ua-football

Підсилення Зорі та півфінальні пари молодіжного Євро.

контракт, але вже забиває за празьку "Славію". У контрольному матчі свого потенційно нового клубу проти "Вікторії" з Жишкова хавбек реалізував пенальті в середині першого тайму, зрівнявши рахунок у зустрічі. Колишній воротар донецького "Шахтаря" Антон Каніболоцький, який після закінчення минулого чемпіонату...Ua-football

Перший гол Ротаня за "Славію"

Руслан Ротань відзначився у дебютному матчі за новий клуб. Проти "Вікторії" він вийшов в основі, а на 26-й хвилині реалізував пенальті. В результаті його "Славія" перемогла 1:0.Sportanalytic