пенальті

У Бердичеві відбувся фінал Чемпіонату Житомирської області з футболу серед ветеранів

У матчі за третє місце зустрілися «Полісся» Житомир та «Керамік» Баранівка. Основний час завершився внічию 0-0, а у серії післяматчевих пенальті вдача посміхнулася футболістам з Баранівки, які стали бронзовими призерами Чемпіонату Житомирської області. У фінальному матчі зустрілися команди «Граніт» з...РІО Бердичів

Штрафний час: 8 - 6. Попередження: Ірина Стельмах, Тетяна Поляк - Анна Тріфонова, Анна Гававка. MediaStar

Охота польского грифона на зебр.

ліг Топ-5, на його рахунку вже 13 забитих м'ячів у восьми матчах за клуб, і жодного з них - з пенальті. Він забивав в кожному з цих матчів і йому не вистачає лише ще трьох до рекордної серії матчів з...Ua-football

гол у першому таймі на дев’ятій хвилині зустрічі забив Артем Галета. У другому таймі (на 62-й хвилині матчу) головний арбітр призначив пенальті у ворота сумської команди. Після наради з асистентом він відмінив покарання для сумчан. Аби втримати переможний для себе рахунок...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

у Львові за пустих трибун проти Словаччини і знову перемогла. Перемогу синьо-жовтим приніс Андрій Ярмоленко, який на 80-й хвилині реалізував пенальті.У 3-му турі українців влаштовувала навіть нічия, проте Ярмоленко та Ко вчергове потішили українських уболівальників, перемігши непоступливих чехів. Єдиний гол...Чемпион

У Бершаді зіграли футбол у пам

візит легенд українського футболу на бершадську землю. Гра в основний час завершилась з результатом 7:7. Але переможця визначила серія післяматчевого пенальті, в якому більш точними виявились бершадці. Урочисте нагородження переможців та учасників змагань відбулося за участі батьків загиблих героїв Віктора...Інформаційна Вінниччина

прикро очки на виїзді проти «Ладомира» та «Восхода», де програли по 0:1. Причому пропускали єдиний м’яч після, мяко кажучи, «спірних» пенальті в кінцівках матчів. Самі «випустили» вдома «Злагоду-Дніпро», коли гості відігралися за пару секунд до фінального свистка. От і могли...Жіночий футбол України

в'їзд в Україну 9 червня у чемпіонаті у серед збірних невизнаних держав, залежних територій та нацменшин з рахунком 3:2 за пенальті команда "Карпаталія" перемогла команду Північного Кіпру. Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24...24 канал

Як Чемпіони Світу переграли німців (ВІДЕО)

В матчі Ліги Націй збірна Франції здобула вольову перемогу проти німців. Рахунок в матчі відкрив Тоні Кроос з пенальті, але французи показали зуби і виграли поєдинок завдяки дублю Антуана Грізмана.Футбол газета

Данило Сікан допоміг збірній U-19 пробитися до еліт-раунду Чемпіонату Європи

Синьо-жовті ще двічі вражали ворота суперника. Спочатку відзначився нападник львівських «Карпат» Данило Сікан, а вже в компенсований арбітром час із пенальті забив півзахисник донецького «Шахтаря» Михайло Мудрик. 1:3. Останній гол українці забили на 70-й хвилині — відзначився Цітаішвілі. Перемога дозволила...Галичина спортивная

Фатальне невезіння Миру

суперника Володимир Заїменко, намагаючись перехопити м’яч, надісланий на хід Михайлу Кривичу, зіграв надто небезпечно, влучивши ногою в обличчя хавбеку Миру. Пенальті чітко реалізував Олексій Бойко — 1:1. Здобувши паритет, господарі понеслись забивати вдруге і мали всі шанси вирвати перемогу. Проте...Новий день

в Сен-Дені і завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів. На 14-й хвилині арбітр зустрічі призначив у ворота Уго Льоріса пенальті, який успішно реалізував півзахисник збірної Німеччини Тоні Кроос.ICTV

Кіпр 1:1 (0:1)Голи: 0:1 37 Папоуліс, 1:1 83 Скубиц.Україна Чехія 1:0 (1:0)Гол: 1:0 43 Маліновський.Франція Німеччина 2:1 (0:1)Голи: 0:1 14 пенальті Кроос, 1:1 62 Грізманн, 2:1 80 пенальті Грізманн.Нагадаємо, Бразилія у компенсований час переграла Аргентину.А Модрич не хоче грати з...Чемпион

Лев: Пенальти не было, Хуммельс не касался Матюиди

Але впродовж довгого періоду матчу ми демонстрували рівну гру з чемпіонами світу. Пенальті? Ми можемо чітко побачити, що Гуммельс не торкався Матюїді.Ua-football

Гризманн вышел на 10 место в списке лучших бомбардиров сборной Франции

відзначився дублем у ворота Німеччини (2:1) у поєдинку групового раунду Ліги націй. Другий гол у матчі, який гравець провів з пенальті, став для нього загалом 26-м за збірну. Ґрізманн наздогнав Сільвена Вільтора й тепер розділяє з ним десяте місце серед...Ua-football

Ліга націй: Франція здолала Німеччину, результати усіх матчів вівторка

У 4-му турі групового раунду Ліги наці збірна Франції здобула вольову перемогу над НімеччиноюЛіга націй Голи: Скубій, 83 Папуліс, 37 Голи: Канкава, 8, Гвілія, 29, Чакветадзе, 61 Голи: Кабрера, 61, Чіполіна, 66 Салановіч, 15 Вилучення: Ельмас, 90+3 (Македонія) Еспресо TV

У матчах Ліги націй 16 жовтня головним для українців було протистояння збірної України проти Чехії. 24 канал

Франция - Германия 2:1.

матч в офіційних змаганнях поспіль. Розгром від Нідерландів минулого тижня доповнився поразкою від французів. Бундестім забила в першому таймі з пенальті, однак вела до 62 хвилини. Дубль Антуана Ґрізманна закріпив лідерство триколірних у групі. До вашої уваги огляд матчу та...Ua-football

Матч між збірними Франції та Німеччини у Лізі націй став єдиною зустріччю топ-збірних у вівторок, 16 жовтня. І запам'ятався суперечливим пенальті, завдяки якому французи зуміли перемогти. Франція – Німеччина 2:1 Голи: Грізманн, 62, 80 (пен) – Кроос, 14 (пен) Хоча...24 канал

Юнацька збірна України стала учасником елітного раунду ЧЄ з футболу

серед юнацьких збірних, команда України вдома переграла із Боснією і Герцеговиною U-17, інформує 1NEWS. Відкрили рахунок у зустрічі наші земляки. На 13 хвилині Судаков відзначився з пенальті. На перерву українська команда пішла з перевагою в один м’яч, адже спочатку Шуранов увійшов з центру штрафної та засмутив кіпера гостей, а за боснійців забив Юсупович...1NEWS