пенальті

Розсошинців це Олімп та ДЮСШ (Розсошенці). На шляху до фіналу ДЮСШ (Розсошенці) перемогли ФК«Супрунівку, а Олімп лише в серії післяматчевих пенальті здолав ФК«Злагода-Кірове» з Пальчиківки 5:3, основний час поєдинку закінчився з рахунком 1:1.Футбол Полтавщини

Дортмундська Борусія вчетверте завоювала Кубок Німеччини

Відзначимо, що згідно з правилами, володар Кубка Німеччини отримує місце в Лізі Європи. Unn.com.ua

Бутко: Гармаш навмисне наступив на ногу

Захисник "Шахтаря" Богдан Бутко розповів про інцидент у матчі з "Динамо". "Судді кожен раз помиляються проти нас. Начебто я нічого поганого йому не зробив, це його справа. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна. Football-ukraine.com

"Боруссія" вирвала в "Айнтрахта" Кубок Німеччини

Крапку в матчі поставив Обамеянг, котрий реалізував пенальті на екваторі другого тайму.Sportanalytic

Кубок Німеччини.

дортмундська "Боруссія". Повідомляє Футбол газета. В Берліні вона здолала франкфуртський "Айнтрахт". Вирішальним став гол кращого бомбардира Бундесліги П'єра-Емеріка Обамеянга з пенальті, який він виконав паненкою.Кубок НімеччиниФінал"Айнтрахт" Ф - "Боруссія" Д - 1:2Голи: Ребіч, 29, Дембеле, 8, Обамеянг, 67 (пен)Цікавишся футболом?...Футбол газета

Центральним матчем туру стала гра "Шахтаря" і "Динамо" у Харкові. Гол: Гуцуляк, 38 Зеркало недели (газета)

Перша ліга.

це не завадило маріупольцям відігратися у другому таймі після голу до перерви. Кульмінаційною стала 74 хвилина. Собко не зумів реалізувати пенальті, проте сам же добив м'яч у сітку, перервавши 15-матчеву серію "Іллічівця" без поразок у чемпіонаті. В останньому турі приазовці...Ua-football

туру, який відбувся в Житомирі на стадіоні Агротехнічного коледжу, житомиряни обіграли "Таврію" (Сімферополь) з рахунком 2:0. Рахунок у матчі з пенальті відкрив Андрій Лисюк, який майстерно розвів по різні боки воріт м'яча та кіпера гостей. А потім Олександр Єлісєєв майстерно...Спортивний Житомир

матчі юніорських складів новосанжарці таки святкують перемогу з рахунком 1:0. Хоча на останніх секундах матчу арбітр цілком міг би поставити пенальті у ворота господарів. Після такого почину глядачі очікують переможного продовження і у виконанні основної команди. Проте новосанжарці знову пропускають...Тижневик «ЕХО

Найбезглуздіший пенальті в історії (ВІДЕО)

Азербайджанець Будаг Насіров став антигероєм "Спортінга" Б. Повідомляє Футбол газета. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета! Футбол газета

Фонсека: Арбітри нас обікрали

я говорю. Увесь сезон ми були сильними, і у них не виходило нас пограбувати. А сьогодні вони це зробили. Офсайд, пенальті, дрібні фоли - це все виливається в одну картину. Але загалом я радий, що була боротьба"- сказав Фонсека.Зазначимо, що...Football-ukraine.com

Кубок Польного у "Карпат"

Для виявлення переможців довелося застосувати правило післяматчевих пенальті. По завершенні змагань головний приз вручили капітану команди УФК.Галичина спортивная

Фонсека: Не робіть з мене ідіота, суддя прогнувся під "Динамо"

засудити протягом усього сезону.Фонсека зазначив, що арбітр побоявся рішуче повести себе з "Динамо", а також назвав принаймні три моменти (офсайд, пенальті та аут), коли рішення мало бути іншим.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: "Шахтар" - "Динамо" - 2:3 (ВІДЕО) Сайт Sportanalytic.com, читай новини про...Sportanalytic

офсайд, якого насправді не було, хоча арбітр знаходився біля мене. Потім був аут, який був на нашу користь, а також пенальті, який могли призначати у ворота "Динамо". У арбітра просто немає сміливості перед "Динамо", - повідомив Фонсека. Головний тренер "Динамо"...Зеркало недели (газета)

Треба виходити і викладатися за той клуб, в якому граєш. Якщо м'яч потрапив в руку - звичайно, треба було ставити пенальті. Чемпион

Ярмоленко: Матч вийшов класним, думаю, що вболівальники отримали задоволення

- Гра вийшла видовищною бо не був достатній вантаж відповідальності? - Вважаю, що коли правила порушував Ваня Ордець, був чистий пенальті. Ua-football

"Динамо" вперше в сезоні здобуло перемогу над "Шахтарем"

на 52-й хвилині. Сидорчук в штрафному на прийомі обіграв Танковського і гравець "Шахтаря" виставив ногу, збивши півзахисника "Динамо". Гол з пенальті забив Андрій Ярмоленко, який розвів м'яч і голкіпера по різних кутах. Проте гірники знову досить швидко зрівняли рахунок. Після...5 канал

Бернард: Ми намагалися показати себе якнайкраще, але суддівство вкрай ускладнило завдання

Сьогодні був красивий відкритий футбол, команди створювали моменти. Також вирішальним став момент з непризначеним пенальті. Ua-football

Вистраждана перемога Динамо, бронза Зорі, визнання Ярмоленка.

часто помилялась суддівська бригада. Двічі команді Паулу Фонсеки вдавалось зрівнювати рахунок на гол Гармаша відповів Патрік, а після реалізованого Ярмоленком пенальті відзначився Дентіньо. Однак другий гол Ярмоленка став вирішальним 2:3 на користь "Динамо". Луганська "Зоря" натомість на виїзді переграла одеський...Ua-football

"Динамо" перемогли другий склад "Шахтаря"

кияни. Візначився Гармаш. Однак через 3 хвилини Алан Патрік зрівняв рахунок, потужно пробивши з середньої дистанції. Другий тайм почався з пенальті в ворота "Шахтаря". Ярмоленко реалізував шанс та вивів команду вперед, проте кияни знову не змогли втримати перевагу і через...Ваші новини