пенальті

Коноплянка заробив пенальті і віддав гольовий пас у матчі Бундесліги

отримавши мяч в куту штрафного майданчику, почав зміщатися в центр, але його зніс з ніг один із футболістів гостьової команди. Пенальті реалізував Ді Санто. До 78 хвилини рахунок був незмінним поки Коноплянка не віддав точний пас на вільного Бургшталлера, якому...Unn.com.ua

Зароблений пенальті і асист Коноплянки.

Євген Коноплянка став одним із творців успіху "Шальке" в матчі з "Гамбургом". У першому таймі він заробив пенальті, а в другому став автором результативної передачі. Це був перший асист українця в сезоні. Шальке - Гамбург 2:0 Голи: Франко...Ua-football

Коноплянка став одним із творців перемоги "Шальке"

збірної України Євген Коноплянка допоміг "Шальке" здобути перемогу над "Гамбургом" (2:0) у 12-му турі німецької Бундесліги. Франко Ді Санто реалізував пенальті, який на 16-й хвилині заробив саме Коноплянка. Крім того, півзахисник на 77-й хвилині віддав результативну переачу на Гвідо Бургшталлера.Зеркало недели (газета)

Бундесліга. Коноплянка заробив пенальті і віддав гольовий пас

"Шальке" Євген Коноплянка відіграв важливу роль у перемозі його команди над "Гамбургом". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Спершу Євген заробив на собі пенальті, а потім і віддав результативний пас на Гвідо Бургшталлера.Завдяки цій перемозі "Шальке" піднявся на друге місце у Бундеслізі.Сайт Sportanalytic.com,...Sportanalytic

Півзахисник збірної України Євген Коноплянка провів успішний матч Бундесліги проти Гамбурга. Раніше повідомлялося, що Коноплянка заробив пенальті в матчі з Гамбургом.Чемпион

Марко Девич: "Іноді Маркевич ображався на мене, а я на нього"

Екс-гравець Металіста та Шахтаря Марко Девіч розповів FootballHub про свої головні спогади української частини кар'єри: - Про незабитий пенальті Олімпі...Новости ФК "Металлист"

Олександр Чижевський: "Мали закривати гру ще в першому таймі"

бив небезпечно Кльоц, мав забивати Карпенко, Перейра не влучив у фактично пусті ворота з трьох метрів, а Мемешев не реалізував пенальті. До речі, це ми вже не вперше не забиваємо з 11-метрової позначки у цьому сезоні. Добре, що хоч Швед...Галичина спортивная

/ ФК Шальке Шальке обіграв Гамбург в матчі 12-го туру чемпіонату Німеччини. Український півзахисник Євген Коноплянка заробив для своєї команди пенальті на 16-й хвилині, а на 77-й віддав результативну передачу на Бургшталлера. Чемпіонат Німеччини 12 тур 19 листопада Шальке -...Чемпион

Ювентус - 3:2 (0:0) Голи: 1:0 - 52 Сапата, 2:0 - 71 Торрейра, 3:0 - 79 Феррарі, 3:1 - 90, пенальті Ігуаїн, 3:2 - 90 Дібала. 3-2, triplice fischio a Marassi: non bastano le reti nel finale di @G_Higuain e...Чемпион

Бундеслига. Коноплянка помог Шальке обыграть Гамбург

Призначений арбітром пенальті спокійно і впевнено реалізував Ді Санто.Ua-football

півзахисник Шальке Євген Коноплянка почав з перших хвилин матч 12-го туру бундесліги проти Гамбурга. На 16-й хвилині матчу Коноплянка заробив пенальті, який реалізував Франко Ді Санто. Це перша результативна дія українця за Шальке з літа. 19-го серпня хавбек забив у...Чемпион

Сергій Зайцев: "Не шукайте логіки у футболі"

стався наприкінці першого тайму, де у штрафному майданчику збили Карраскаля?— Що я можу сказати? Судді молодці. Зі «Сталлю» не дали пенальті, тут не дали... Давайте робити прес-конференції, де арбітри пояснюють свої рішення у грі, як практикується за кордоном. Тільки так...Галичина спортивная

ФК "Тернопіль-Педуніверситет" здобув бронзу на "Кубку Патріотів"

лінії штрафного майданчика. Був шанс у чинного чемпіона України вирвати перемогу, втім тернополяни не реалізували вихід віч-на-віч. У серії післяматчевих пенальті фортуна посміхнулася киянам. Не реалізували свої удари з одинадцятиметрової позначки Артур Дорі та Ігор Гатала, тим самим тернополяни поступилися...Галичина спортивная

Вовча хватка.

Перотті реалізував пенальті, а Найнгголан більярдним ударом увігнав мяч в нижній кут. Лаціо зміг відповісти лише одним голом Іммобіле реалізував пенальті.Ua-football

"Лаціо" поступився "Ромі" в римському дербі

відзначився сейвом, а іншого разу мяч пройшов біля стійки. Цифри на табло змінив Дієго Перотті на 49 хвилині, забивши з пенальті, яке привіз у власні ворота Бастос. Через чотири хвилини Раджа Найнгголан збільшив різницю ударом в нижній дальній кут Стракоши.Unn.com.ua

вдома приймав Сент-Трюйден Романа Безуса. Бойова гра закінчилася перемогою господарів поля з рахунком 3:2. Слід додати, що гості не реалузували пенальті на 66-хвилині, а футболісти Кортрейка з 64-ї хвилини грали в меншості. Зазначимо, що Євген Макаренко вийшов на поле в...Чемпион

останньому офіційному матчі року столичну Оболонь. Рахунок у поєдинку класним ударом у ліву “шістку” відкрив Янаков. Після перерви Ентін перевагу подвоїв. Господарі завдяки пенальті, який реалізував Слободян, скоротили відставання, але більше гості не пропустили й зуміли відстояти перемогу, в підсумку 1:2, й кременчужани відправляються...Футбол Полтавщини

Другий гол забив Парамонов, замкнувши подачу з кутового. На 74 хвилині арбітр призначив другий пенальті у грі, цього разу...Футбол Полтавщини

"Епіцентр К10" - "Енергія-2-ЛЮ-Альтернатива" 3:3

Хронометрист: І. Овчар (Івано-Франківськ). За матеріалами сторінки клубу "Епіцентр К10" у Facebook Галичина спортивная