пенальті

ПСЖ не пропонував Кавані компенсацію за поступки Неймару

У підсумку, пенальті пробив уругваєць і промахнувся. Але Кавані від пропозиції нібито відмовився.Ua-football

Прощaння з Олексієм Кaцмaном у Кропивницькому пройде нa "Зірці"

його вболівальники, вмів на полі все: забити, віддати гольову передачу, прикрити м’яч корпусом так, як ніхто інший, і заробити важливий пенальті. Він був із тих майстрів, на гру яких спеціально ходили шанувальники футболу. Та й досягнув у рідній «Зірці» чимало:...Дзеркало Кіровоградщини

Нападник французького “Парі Сен-Жермен” Едісона Кавані відмовився від пропозиції президента клубу Нассера Аль-Хелаїфі, який хотів, щоб уругваєць передав право бити пенальті Неймара в обмін на один мільйонів євро. Про це пише El видання Pais. Згідно з умовами контракту з французьким...1NEWS

Петрівський «Інгулець» програв «Полтаві» (ВІДЕО)

24 вересня у Петрово команда Сергія Лавриненка поступилася Полтаві 1:2. Господарі першими відкрили рахунок. На 33-й хвилині Олександр Акименко реалізував пенальті після того, як один із гравців Полтави зіграв рукою у власній воротарській зоні. Суперники зрівняли рахунок у середині другого...Гречка

Прем

Завершився черговий тур чемпіонату України з футболу. Прем'єр-ліга: результати всіх матчів 9-го туру, відео голів, таблиця. Зеркало недели (газета)

Михайленко: Потрібна впевненість, щоб просто влучити в кут, а не у воротаря

Тільки це можна з цього матчу винести погане, а в іншому сьогодні було все добре. - Чому сьогодні пенальті виконував саме Лопирьонок?Ua-football

На Закарпатті тривають футбольні баталії

чемпіонату. Слід зазначити, що в середнянців дублем відзначився В.Якима, а хет-трик на рахунку А.Нурієва, котрий один із голів забив, реалізувавши пенальті. Зважаючи, що поляні вдома втратили очки, представник Ужгородщини збільшив розрив в очках від найближчого переслідувача до 11 (Юрій Яремчук,...Закарпатський Кореспондент

Михайленко: У нас практично нікому бити (+ВИДЕО)

погане, а в іншому сьогодні було все добре. Результат нормальний, рух добрий, до того ж конкуренти втратили очки. Чому сьогодні пенальті виконував саме Лопирьонок? Чому не бє Кравченко? У нас зараз немає штатного пенальтіста, форварди постійно змінюються, а Кравченко поки...Неофициальный сайт ФК Днепр

ФК «Бердичів» поступається в Андрушівці

другому таймі бердичівські футболісти мали шанс привезти з Андрушівки позитивний результат. На початку другого тайму у ворота господарів було призначено пенальті за гру рукою у власному штрафному майданчику, але, на жаль, Денис Павловський не зміг реалізувати вирок арбітра. Проте вже...РІО Бердичів

Черкащанин став чемпіоном світу з футболу серед паралімпійців

Приємно відзначити, що у складі збірної команди України чемпіоном світу став футболіст з Черкащини воротар Богдан Кулініч. Про Все

"Марсель" потролив "ПСЖ" через конфлікт Неймара та Кавані

"Twitter" через сварку Неймара та Кавані У матчі 6-го туру чемпіонату Франції проти "Ліона" форварди парижан не поділили право пробити пенальті. І хоч матч вже давно завершився пристрасті довкола конфлікту футболістів тривають і досі. "Марсель" також вирішив взяти участь в...NewWest Media

Прем

Попередження: Якимів, Месхі, Хоцянівський, Тимчик - Брікнер, Очігава Попередження: Болбат, Танковський, Кисіль - Полярус, Запорожан, Леванідов Зеркало недели (газета)

"Карпати" зіграли в нічию з "Чорноморцем"

яким "Карпати" на початку цього сезону провалилися по всіх фронтах. Рахунок на самому початку зустрічі відкрив Олександр Гладкий. Він реалізував пенальті за фол проти себе. В середині тайму у форварда "Карпат" був ще один 100% момент, але він вдарив вище...Ваші новини

Львівські «Карпати» знову не перемогли

Гості вже на стартових хвилинах заробили штрафний удар. Карпати дедалі частіше навішували у штрафний майданчик одеситів, але гості все контролювали. Щоденний Львів

Дніпро-1 - Металург Запоріжжя 3:0.

Група Б. 13-й тур Дніпро-1 - Металург Запоріжжя 3:0 Голи: Сухар 24, Сула 80, Поплавка 88 Нереалізований пенальті: Лопирьонок (Д) 49 Ua-football

Рибка пропускає чотири м

в першому таймі. Однак до початку другого тайму господарі програвали вже в два м'ячі. Три голи, з них два з пенальті, забив македонський форвард Адіс Яхович, який провів за "Ворсклу" сезон 2013-2014. Цікаво, що перший гол у зустрічі також забив...Ua-football

Шекспір: Знову жодного очка при чудовій грі

якось усвідомити і переварити цю поразку. Ми вийшли і провели черговий чудовий матч, але знову покинули поле без нічого. Незабитий пенальті Варді? Завжди хтось буде не забивати пенальті. Для самого Джеймі це велике розчарування, так як ми не набрали жодного...Ua-football

У вирішальному поєдинку звитягу націй національній паралімпійській збірній приніс гол, забитий на початку першого тайму. Гречка

Ступар: Було б легше захищати арбітра, якби він призначив пенальті на користь Динамо

Експерт з питань суддівства Мирослав Ступар спробував проаналізувати епізод і дати оцінку діям судді. Ua-football

Перестало битися серце Олексія Кацмана

його вболівальники, вмів на полі все: забити, віддати гольову передачу, прикрити мяч корпусом так, як ніхто інший, і заробити важливий пенальті. Він був із тих майстрів, на гру яких спеціально ходили шанувальники футболу. Та й досягнув у рідній Зірці чимало:...Fotoinform