пенальті

В Німеччині відбулись матчі 13 туру Бундесліги Голи: Чалханоглу, 60 - Габерер, 30 "Боруссія" Д - "Боруссія" М - 4:1 Голи: Крузе, 24, Бартельс, 86 - Зуттнер, 58 Голи: Вагнер, 8, 67, Толян, 39, Ут, 89 ДеПо

Київське "Динамо" втратило очки у Полтаві

в суботу завершилася внічию 2:2. На п'ятій хвилині рахунок відкрив півзахисник гостей Сергій Сидорчук, а на 14-й Андрій Ярмоленко з пенальті його подвоїв. Через хвилину узбецький півзахисник Санжар Турсунов відіграв один м'яч. А на 34-й хвилині Павло Ребенок зрівняв рахунок.Интерфакс-Украина

Як українському футболу позбутися "снігової ганьби"

чи це був футбол? Коли судді не бачать лінії офсайду через сніг, воротарі не бачать м'яча і польових гравців, коли пенальті призначаються такі, що їх навіть телевізійники одразу не помічають. Щось не так з таким футболом. І, чесно кажучи, таких...ДеПо

польовими гравцями і майже одразу отримали шостий гол у свої ворота. А за лічені секунди до фінальної сирени Бондаренко реалізовує дабл-пенальті й зводить відставання Дунаївців до двох мячів 4:6 і цей рахунок стає завершальним в матчі. Спортивний Житомир...Спортивний Житомир

Вінгер київського "Динамо" Андрій Ярмоленко подвоїв рахунок у матчі 17 туру УПЛ проти "Ворскли" Сектор, Ярмоленко реалізував пенальті на засніженому полі у Полтаві.ДеПо

Кубок Сіверщини

групі та вийти у фінал. У фіналі ми зустрілися з командою Глухів, де зіграли внічию з рахунком 1:1, але по пенальті команда з Глухова виявилася сильнішою за нас. Тож команда з Глухова посіла перше місце, друге – Бахмач, третє –...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

взагалі вся команда постаралася. У нас командний вид спорту, і ми всі заслужили цю перемогу. Що стосується епізоду з призначенням пенальті, то наш гравець набігав на м'яч, а ззаду його штовхнули в спину двома руками. Сам я думаю, що це...Ua-football

"Шахтар" хоче бачити в своєму складі голкіпера "Дніпра"

Донецький "Шахтар" націлився на голкіпера "Дніпра" Андрія Луніна.Лунін лише цього сезону дебютував в УПЛ і привернув до себе увагу багатьох українських клубів. Один з яких - донецький "Шахтар".Зважаючи на всі проблеми дніпровського клубу, немає жодної причини, через яку 17-річний нападник...Sportgid

"Шахтар" може посилитися воротарем "Дніпра" Андрієм Луніним Нагадаємо, в матчі проти "Шахтаря" Лунін зумів відбити удар Марлоса з пенальті. На рахунку 17-річного голкіпера 6 матчів в поточному сезоні прем'єр-ліги.ДеПо

Хто судитиме матчі 17 туру УПЛ

впливу суддів на кінцевий результат матчу. Оцінювання проводиться на основі інформації про прийняті арбітром під час гри рішення: призначені штрафні, пенальті, винесені попередження, зараховані або скасовані голи та ін. Рейтинг розраховуються за результатами кожного туру чемпіонату України. Розрахунок проводитися за...ДеПо

Суддя покарав футболіста, який під час матчу вшанував пам

вшанував пам'ять футболістів бразильського клубу "Шапекоенсе", які розбилися загиблих в авіакатастрофі в Колумбії Відповідне відео опубліковане в YouTube. Після реалізованого пенальті у матчі 15-го туру чемпіонату Франції проти "Анжі" футболіст зняв футболку, під якою виявилася інша з символікою "Шапекоенсе". За...Еспресо TV

Ужгородського арбітра дискваліфікували за помилки у матчі Другої Ліги

поштовху з боку гравців ФК Тернопіль. Як розповів клубнійпрес-службі Василь Матвійків, практично всі присутні на зустрічі зійшлися на тому, що пенальті був беззаперечним, як і в епізоді першого тайму повязаного з грубою грою гравця Вересу, який заслуговував на вилучення.Голос Карпат

- Sporting Anderlecht (@Sporting_AND) 1 грудня 2016 р. Відзначимо, що в серії післяматчевих пенальті форвард не зумів реалізувати свій удар з точки. Це 20-й гол поляка в 24 матчах за бельгійський клуб...ДеПо

Владимир КНЫШ: «Сделали все, чтобы провести матч с Динамо»

гра, але їх воротар показав вищий клас, навіть мертві м’ячі витягнув, а з другої сторони арбітр вплинув на результат, поставив пенальті в дуже сумнівному моменті. Ось ці ігри з рахунком 1:0 були самими нелогічними. Саме в цих матчах нам десь...Спорт.ua

Книш: В першій частині сезону ми виглядали непогано

але їхній воротар показав вищий клас, навіть мертві м'ячі витягнув, а з іншого боку арбітр вплинув на результат - поставив пенальті в дуже сумнівному моменті. Ось ці ігри з рахунком 1:0 були найбільш нелогічними. Саме в цих матчах нам десь...Ua-football

Богдан Семенець зіграв за ФК Тернопіль у товариському матчі

з іншим клубом першої ліги (2:0). Ще один гол у першому таймі записав на свій рахунок Ігор Курило, який реалізував пенальті (3:0). На початку другого тайму ліцеїст Михайло Войцещук, замкнувши флангову передачу справа, рахунок дещо скоротив (3:1). Але більш досвідченіші...Галичина спортивная

Реалізувавши пенальті на 66-й хвилині матчу Ліги 1 проти "Анжі", нападник парижан Едінсон Кавані допоміг своїй команді здобути перемогу, а також встановив...Ua-football

На Гусятинщині завершено футбольний сезон 2016 року

є кубковою командою. Цьогоріч на День Незалежності у фіналі Кубку району вони поступились футболістам із Постолівки лише в серії післяматчевих пенальті. В чемпіонаті, зайнявши друге місце, сповна «відігрались» над чемпіонами — «Вікнинами» з Вікна, вигравши у півфіналі цього турніру «Золотої...Галичина спортивная

Прев

самим наочно доводячи, що не збирається здаватися. Та тиск гостей вилився лише в один забитий м’яч — Станіслав Біленький реалізував пенальті. Однак той матч, то вже історія. Так само, як і поєдинки «Карпат» і «Олімпіка» тиждень тому, коли вони виграли...Галичина спортивная