пенальті

"Агрон-ОТГ" здобув дебютну перемогу на Меморіалі Юста

події у матчі розгорнулися в другому таймі (перший — завершився внічию — 0:0). Вже на 50-й хвилині Дмитро Коник заробив пенальті і його реалізував (1:0). Згодом суперник зрівняв рахунок (1:1). Та все ж нашим землякам вдалося вирвати перемогу. Кращий бомбардир...Галичина спортивная

Форвард Бордо получил двухматчевую дисквалификацию за симуляцию

дискваліфікований на два матчі чемпіонату Франції за симуляцію в грі 23-го туру чемпіонату Франції з Ліоном (3:1), яка привела до пенальті на ворота ткачів, повідомляє L`Equipe. Спочатку футболіст був дискваліфікований Лігою на один матч, проте пізніше дисциплінарний комітет подав апеляцію...Ua-football

Запорожский Металлург выиграл Кубок Приднепровья

МФК Миколаїв і запорізький Металург. Варто зазначити, що основний час поєдинку завершився внічию -2:2. Доля трофею вирішилася в серії післяматчевих пенальті, в якій удача посміхнулася команді із Запоріжжя - 5:3. Кубок Придніпров'я стадіон "Олімпійські резерви", м. Дніпро Фінал Металург (Запоріжжя)...Ua-football

Почему не удалили Тайсона?

Ліги чемпіонів сезону 2014/15, коли "Шахтар" на полі "Баварії" капітулював 0:7. Тоді арбітр запам'ятався раннім вилученням Олександра Кучера і призначенням пенальті за фол останньої надії. Вчора не було ні вилучень, ні одинадцятиметрових. Єдине запитання до суддівського експерта від журналіста UA-Футболу...Ua-football

Серхио Рамос: Реал продолжит бороться за титул в Ла Лиге

і спробуємо скоротити відставання від Барселони на максимально можливу кількість очок. Будемо покращувати гру, намагаючись якомога менше пропускати. Гол з пенальті? Всякий раз, коли Роналду немає на полі, пенальті по черзі б'ю я або Бейл. Ми чергуємо і між нами...Ua-football

Другий ігровий день

Івано-Франківськ з футболу. В першому поєдинку Ніка U-19 розійшлася миром 1:1 з вихованцями СДЮШОР "Прикарпаття". На 23 хвилині матчу з пенальті рахунок у матчі відрив сдюшорівець Староселиць, але на прикінці поєдинку на 81 хвилині Луцький відновив рівновагу у матчі. В...Галичина спортивная

Наставник АЕКа принизив "Динамо" перед грою у Києві

Він зазначив, що планує викинути "Динамо" за борт Ліги Європи в основний час і не доводити гру до серії післяматчевих пенальті.Хіменес також пілкреслив, що "Динамо" володіло ініціативою і Греції лише через те, що тренерський штаб греків недооцінив українську команду.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:...Sportanalytic

Реал 1:3 (1:2, 0:1) Голи: 1:0 - 6 Бустінса, 1:1 - 11 Васкес, 1:2 - 29 Каземіро, 1:3 - 90 пенальті Рамос 🏁 FP: @CDLeganes 1-3 #RealMadrid (Bustinza 6'; @Lucasvazquez91 11', @Casemiro 29', @SergioRamos 90 (p))#RMLiga | #Emirates pic.twitter.com/pwPRycESZC -...Чемпион

зі львівськими "Карпатами" зуміли здобути бажану перемогу. Основний час поєдинку завершився без голів - 0:0, а от в серії післяматчевих пенальті доля була на боці ужгородських футболістів, підопічні Володимира Мухлиніна були більш влучнішими у пробитті стандартів - 4:3.Тож після жеребкування...Ужгород.net.ua

на ворота "гірників" дав результат вже на 60-й хвилині. Подачу з кутового замкнув головою Гурський. За п'ять хвилин Малєй реалізовує пенальті, а на 73-й хвилині, після перадачі Малєя, сильним ударом Дмитро Швець зробив рахунок 3:4. У кінці матчу Шаврін головою...Спортивний Житомир

Кращий воротар - Адамович Андрій ("Зірка" Кропивницький) Кращий гравець - Романюк Мирослав ("Ніка-05" Івано-Франківськ) Стик

Як Шахтар перші раунди плей-офф єврокубків проводив

З цим не погодились футболісти донецького клубу і першими відкрили рахунок. Спорт.ua

Футболісти з "Фанчикова" продовжують "наводити жах" на потенційних фаворитів

«Фанчиково» вдруге поспіль перемагає колективи, яким дехто вже віддавав путівку до наступного етапу. Голос Карпат

Олімпіада-2018: золотий стрибок Олександра Абраменка

— 0:1. Господарі поновили рівновагу на 27 хв. (Олег Ерьомін). За три хвилини по тому той же Евген Ланко з пенальті виводить Продексим вперед — 1:2. Потім гравець господарів Валерій Грицовець переправив головою м’яч у свої ворота — 1:3. За...Новий день

"Дракони" здобули чергові домашні перемоги над рівнянами

для "Урагану" теж пройшов на одному диханні - господарі продовжили свою гольову феєрію, а прикрості рівнянам додали ще й два пенальті, які чітко реалізував Русин, котрий оформив хет-трик - 8:2. Натомість, вже наступного дня "Урагану" довелося понервувати. Суперник провів роботу...Галичина спортивная

Гості почали матч потужно, відкрили рахунок, надалі впевнено оборонялися. Один з цих епізодів і завершився призначенням результативного пенальті. Спортивний Житомир

Наши за границей.

Навіть результативні ТТД далеко не завжди приносили перемоги. Сталося це завдяки реалізованому Русланом Малиновським пенальті. Гості почали матч потужно, відкрили рахунок, надалі впевнено оборонялися.Ua-football

Хавбек "Динамо": Вчора суддя був на нашому боці

Повідомляє сайт Футбол Україна. - Надто далеко прокинув м'яч, коли обіграв Парцванію. Пенальті там не було.- Тобто тобі потрібно було показувати жовту?- Суддя пожалів, спасибі йому.Sportgid

Футбольний матч в Бразилії закінчився танком та масовою бійкою гравців

як арбітр вилучив з поля десять футболістів. Про це повідомляє Апостроф. На початку другого тайму гравець "Байї" відзначився голом з пенальті і, святкуючи взяття воріт, вирішив станцювати, чим розлютив суперників і спровокував бійку. За підсумками масової бійки і в наступні...Високий замок