пенальті

Руслан Мостовий: прикро пропускати гол на останній хвилині

на путівку до Прем’єр - ліги. Прикро мабуть навіть у товариських матчах попускати на останній хвилині та ще й з пенальті. Я дуже радий, що хлопці розуміють ті завдання, які перед ними стоять. Загалом сьогодні у нас уже багато що...Галичина спортивная

Кубок ДЮФЛУ-17: СДЮШОР "Карпати" U-16 - "УФК-Карпати" U-16 - 1:0

не припиняли робити усе можливе, аби принаймні зрівняти рахунок і перевести вирішення долі путівки на фінальний турнір в серію післяматчевих пенальті. Однак команда СДЮШОР «Карпати» не тільки надійно оборонялася, а й провела чимало атак і могла не один раз подвоїти...Галичина спортивная

Кропивничани розгромили швейцарців

Вчора підопічні Романа Монарьова провели ще одну товариську зустріч зі швейцарською командою Обервалліс. Арбітр призначив пенальті й одинадцятиметровий удар реалізував Андрій Бацула. Голи: 0:1, Бацула Андрій (21)...Fotoinform

року команда зайняла друге місце і виграла Кубок Рівненщини, здолавши у фіналі оржівський "ОДЕК" (1:1 - основний час) у післяматчевих пенальті (5:4). У 2011 році сарненці вдруге беруть кубковий трофей. Цього разу у фіналі після нічийного результату в основний час...Спортивний Житомир

Прімера. "Депортіво" - "Алавес" - 0:1

Долю матчу вирішив один гол з пенальті. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Чемпіонат Іспанії23 тур"Депортіво" - "Алавес" - 0:1Гол: Гарсія, 68 (пен)Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Товариський матч.

50 глядачів. Товариський матч. «Зірка» (Кропивницький) – «Обервалліс» (Натерс, Швейцарія) – 3:0 Голи: Бацула 21, Есеола 31, Бацула 86, з пенальті. «Зірка»: Солдатенко, Полегенько (Попов, 60), Фатєєв (Маткобожик, 83), Кучеренко (Нельсон Фернандо Медейрос, 60), Бацула, Лупашко (Дришлюк, 80), Загальський (Жуков,...Sportgid

Петро Бадло про матчі з "Демнею" та "Рухом"

винниківського "Руху". Про поразку 4:0 від "Демні": – Перший тайм цього матчу команда провела непогано, за вийнятком пропущеного голу з пенальті на останніх хвилинах. На другий тайм ми випустили кількох гравців на перегляді, які ще не зовсім розуміють вимоги тренерського...Галичина спортивная

Екс-футболіст "Шахтаря" назвав справедливим рішення рефері в резонансному епізоді під час матчу зі "Сельтою" Експрес

НК "Верес" переглядає екс-воротаря "Карпат"

на перегляді перебуває екс-гравець тернопільської «Ниви» півзахисник Сергій Загинайлов (24 матчі, 3 голи). Саме він зрівняв рахунок у матчі забивши пенальті на 90-й хвилині матчу. Ще двома потенційними новобранцями «Вересу» є вихованці київського «Динамо»: півзахисник Євген Морозенко і нападник Олександр...Галичина спортивная

"Динамо" перемогло "Стремсгодсет" в останньому спарингу в Іспанії

на добиванні, переправивши м'яча в порожні ворота 1:0. Вже у компенсований час Віталія Буяльського збили у штрафному майданчику. Арбітр призначив пенальті. До позначки підійшов Ярмоленко, але переграти голкіпера гравцю збірної України не вдалося. Проте на добиванні Ярмоленко виявився біль успішним...Unn.com.ua

ВИДЕО ДНЯ.

безответных мячей в ворота команды из Дании. Чтобы ощутить атмосферу матча, достаточно посмотреть последний гол, забитый с пенальти. Оригінальне виконання пенальті командою «Динамо» U-19 у матчі проти датського «Сількеборга» U-19 (8:0)! pic.twitter.com/VQD4dIyzZd — FC Dynamo Kyiv (@DynamoKyiv) 17 лютого 2017...Sportgid

Оригинальный розыгрыш пенальти от Динамо U-19

безответных мячей в ворота команды из Дании. Чтобы ощутить атмосферу матча, достаточно посмотреть последний гол, забитый с пенальти. Оригінальне виконання пенальті командою «Динамо» U-19 у матчі проти датського «Сількеборга» U-19 (8:0)! pic.twitter.com/VQD4dIyzZd – FC Dynamo Kyiv (@DynamoKyiv) 17 лютого 2017...Спорт.ua

Молодые игроки Динамо повторили пенальти Месси- Суарес (ВИДЕО)

минуте товарищеского матча против "Силькеборга" киевляне решили остроумно разыграть пенальти. Калюжный отдал пас на Дубинчака, который расстрелял ворота. Оригінальне виконання пенальті командою «Динамо» U-19 у матчі проти датського «Сількеборга» U-19 (8:0)! pic.twitter.com/VQD4dIyzZd – FC Dynamo Kyiv (@DynamoKyiv) 17 февраля 2017...Ukrainefootball.net

Зокрема, в першій половині матчу гравці Шахтаря випрошували неіснуючий пенальті. Чемпион

штрафного. А під завісу гри, коли французи втомилися, Златан забив ще двічі: спочатку замкнувши простріл від Рашфорда, а потім реалізував пенальті. Це перший хет-трик Ібрагімовіча у складі МЮ. ДО цього він 4 рази робив дубль. У поточному сезоні 35-річний форвард...Spy-Football

У Черкасах визначають найкращих футзалістів

час поєдинку гра була рівною. Це засвідчив і рахунок після сорока зіграних хвилин — нічия 3:3. Переможця визначила серія післяматчевих пенальті. У ній влучнішими виявилися футболісти "Старого города", які виграли з рахунком...ВIККА

"Динамо" здобуло мінімальну перемогу над датським ФК "Хобро"

доволі жваво. Вже на 4-й хвилині Жуніор Мораес отримав по ногах від суперника у межах штрафного майданчика, й суддя призначив пенальті. Але самому постраждалому не вдалося переграти воротаря, який відбив мяч у куті. Надалі перший тайм не був багатим на...Unn.com.ua

з яких відстояв на нуль. Перший воротар, який на чемпіонатах світу з футболу не пропустив жодного м'яча в серії післяматчевих пенальті (ЧС-2006). Джерело: 20minut.ua...Vin.vn.ua

Тільки у нас команди грають за спрощеними правилами: без фолів і штрафних ударів. За жорстку гру ми й назаробляли собі пенальті. Як результат, поступились 2:5. До речі, Явір став переможцем турніру. Зі слів Сергія Калитки, організатори вирішили додати азарту в...Тижневик «ЕХО

поєдинку був повністю за господарями. І Робен вже на 11 хвилині відкрив рахунок. Відігралися каноніри досить випадково. Мало того що пенальті був трохи сумнівний так ще й Санчес зумів його реалізувати лише з третього добивання. На початку другого тайму травму...Spy-Football