пенальті

Андрій Тлумак: "Ми налаштовані боротися за "срібло" до кінця"

й гравцям лінії оборони і не випадково ми зіграли в захисті на «нуль». Напевне, треба й відзначити Артима за відбитий пенальті, але як колишній воротар скажу, що це був не найскладніший момент для нього в цій зустрічі. Раз згадав про...Галичина спортивная

Підсумки сезону: бомбардири

Найкращими бомбардирами "Карпат" у минулому сезоні стали відразу двоє гравців. Галичина спортивная

На Закарпаття їдуть зірки бразильського футболу Жуліо Баптіста та дворазовий володар "Золотої бутси" Маріо Жардел

яких забив 266 голів. Грав за збірну Бразилії. Читайте також: Закарпатський голкіпер Руслан Нещерет став героєм матчу "Україна-Фінляндія", відбивши 3 пенальті (ВІДЕО) Джерело...Сайт міста Ужгорода

Гол у ворота хорватів забив Василь Михнюк із пенальті. Такий чемпіонат Європи серед священиків 11 проти 11 проводився вперше.ТВА

26 травня в Києві у фіналі Ліги чемпіонів зустрінуться англійський Ліверпуль та іспанський Реал. Також на нашому сайті вже стартував онлайн фіналу Ліги чемпіонів Реал - Ліверпуль. Найбільш вірогідні автори голів у складі Ліверпуля: Новости Сумм

"Рочин" - ФК "Калуш": анонс матчу

Початок о 16:00. Гра першого кола між цими командами пройшла у запеклій боротьбі. Сильнішими тоді виявилися соснівчани. Єдини гол з пенальті на 69-ій хвилині забив Микола Богданов. 14-го березня цього року «Рочин» і «Калуш» зустрічалися між собою у Винниках вже...Галичина спортивная

70-й хвилині відкрили серби. Однак за дві хвилини півзахисник «Дніпра» Валентин Рубчинський відновив рівновагу 1:1. Усе вирішувалося в серії післяматчевих пенальті, в якій синьо-жовті перемогли 5:3», - йдеться в повідомленні. Читайте також: З іноземними вболівальниками сталося чотири інциденти Крім того,...АСПІ

семирічним стажем роботи. Читайте матеріал Агроном НСК «Олімпійський»: Поле до фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА готове, можемо проводити матч хоч завтра.  Справжнє пенальті продемнстрували цього депутати ВРУ,  забивши гол  у ворота (чи то пак проголосувавши) за відміну багатостраждальних "олійних правок". За прийняття законопроекту проголосували 249...Агравері

Полтавська команда з дворового футболу стала на крок ближчою до мільйону

командою Київської області. Фінал вийшов по-футбольному напруженим. Обидві команди були гідними перемоги, але матч закінчився унічию 1:1. Футболістам довелося пробивати пенальті і це краще вдалося зробити представникам Полтавської області. 3:2 і Молодь виходить до фіналу Всеукраїнського чемпіонату з дворового футболу.0532.ua

Коли завскладом - жираф!

В. Поднєва та В. Шпак. Отже:   1. Десь замироточила Н. Поклонська... П. Максименко — 3.   2. Вийшли на пенальті! В. Поднєва — 2 (3).   3. Зате тепер ніхто не скаже, що внуки — без царя в голові.Голос Украины (газета)

Юніорська футбольна збірна України тріумфувала на змаганнях у Сербії

на 70-й хвилині відкрили серби. Однак за дві хвилини півзахисник Дніпра Валентин Рубчинський відновив рівновагу. Усе вирішувалося в серії післяматчевих пенальті, в якій синьо-жовті перемогли 5:3. Відзначимо, що кращим гравцем турніру було визнано нападника Динамо Владислава Ваната. Додамо також, турнір...Unn.com.ua

"Скала" U-19 - "Карпати" U-19 - 0:2

Черепущак, 36, Фомін, 45, Челядін, 77, Векляк, 90+4 — Сільченко, 40, Притула, 54, Слива, 76, Панчишин, 87, Сеник, 90+4. Нереалізований пенальті: Векляк, 43 (воротар). Вилучення: Челядін, 77 (друге попередження). Останній у сезоні гостьовий поєдинок юніори «Карпат» проводили проти одноліток стрийської...Галичина спортивная

До фіналу Ліги чемпіонів зірки футболу зіграли з дітьми в Києві

та зірок такого масштабу прийшли тисячі людей. Українська команда виривалася вперед, але все ж, рахунок зрівнявся – 3:3. Планувалися додаткові пенальті, однак головний рефері Віталій Кличко сказав, що "перемогла дружба". Наприкінці самого поєдинку футболісти почали фотографуватися, роздавати автографи і дарувати...Єдність

У столиціі пройшов турнір за участі легенд європейського футболу

здавалося, забив вирішальний гол (3:2), але удар Давора Шукера дозволив мадридцям зрівняти рахунок - 3:3. За рішенням організаторів турніру серія пенальті не пробивалася. Читайте також: На Прикарпатті правоохоронці викрили незаконний бізнес з обігом в 28 мільйонів гривень...Франківчани

75 Аланчук Група Б 32 тур Дніпро - Нікополь 1:1 (1:0, 0:1) Голи: 1:0 - 42 Кобак, 1:1 - 65 пенальті Коломоєць...Чемпион

старші юнаки сильнішого так і не виявили безгольова нічия 0:0, а молодша команда Полісся святкувала перемогу 3:0 завдяки реалізованому Ведутою пенальті та голам Попова і Березовського. Матчі відбудуться 27 травня на стадіоні ЖВІ ім. Корольова, початок матчів о 12:00 (U-17)...Спортивний Житомир

Для коуча мадридського клубу Зінедіна Зідана матч в Києві стане третім фіналом Ліги чемпіонів поспіль. Португалець у Києві може виграти Лігу чемпіонів УЄФА вп'яте. ICTV

Вони зіграють у фіналі Ліги чемпіонів у Києві: «Реал» - найтитулованіший клуб в історії Європи (відео)

На Сантьяго Бернабеу команди переможця не визначили. Реал пропустив першим (автогол Варана), але під кінець першого тайму Кріштіану Роналду з пенальті відновив рівновагу. Більше голів у тому матчі не було. А от на Вемблі іспанці, досить несподівано для багатьох, поступилися...Главком

другому таймі обидві команди мали незначні моменти, щоб відзначитися, але забити не зуміли. При цьому "Полтава" могла і претендувати на пенальті після падіння Владислава Насібуліна, однак суддя Євген Арановський показав гравцю жовту картку за симуляцію. Щодо судді Євгена Арановського, то...24 канал

Єдиний гол у складі суперника чортківчан команди ОДЕК забив з пенальті Семенчук на 16-ій хвилині.НОВА Тернопільська газета