пенальті

кілька разів врятував свою команду від явних голів. Найкращий шанс забити у “Мико” був на початку другої половини. Цапій заробив пенальті, Семенина його взявся виконувати, але дуель воротареві гостей програв. І все ж Ігор зумів виправитися результативним ударом за десять...Галицький кореспондент

небезпеку біля воріт, тож роботи вистачало і в мене, і в румунської колеги. Ми першими відкрили рахунок, потім пропустили з пенальті, але вже за чотири хвилини зуміли вийти вперед і втримати переможний результат». Один з останніх успішних виступів Яни Глух...Жіночий футбол України

3:0. У «Злагода-Дніпро-1» відзначилися Валентина Тараканова, Віталіна Мазурова та Кристина Козаченко. За п'ятнадцять хвилин до завершення матчу Аліна Шилова реалізувала пенальті і тим самим скоротила відставання до двох м'ячів. Цей гол став останнім у матчі. Фінальний свисток зафіксував перемогу гостей...Жіночий футбол України

момент влучила у стійку. Основний час так і завершився нульовою нічию, і переможця фінального двобою прийшлося визначати у серії післяматчевих пенальті. Де влучнішими виявились львів’янки 4:2. Таким чином золоті нагороди, а з ними і можливість виступати у Вищій лізі чемпіонату...Жіночий футбол України

Юнацька збірна України з футболу здобула другу перемогу на меморіалі Баннікова

продовжували грати за рахунком і довели поєдинок до перемоги, подарувавши, щоправда, гостям можливість забити мяч престижу, який вони провели з пенальті після прикрої помилки українців у своєму штрафному майданчику. У паралельному матчі групи А збірна Грузії, чинний переможець меморіалу Баннікова,...Unn.com.ua

Кубок Німеччини.

були зіграні перші три матчі. Голи: Бенталеб 24П, Ябири 75 аг У битві представників Бундесліги 2 перемогли гості завдяки реалізованому пенальті в дебюті зустрічі.Ua-football

"Прикарпаття" поступається в один м

Цього разу франківці поступилися в Миколаєві однойменному клубу. Цапій заробив пенальті, Семенина його взявся виконувати, але дуель воротареві гостей програв.Галичина спортивная

підопічним Володимира Ковалюка не вдалося, повідомляє WestNews. Не допоміг й новачок клубу – досвідчений воротар Андрій Новак, який, щоправда, відбив пенальті. Але в 60-й хвилині «корабели» вже з гри забили – 1:0. ФУТБОЛ. Чемпіонат України. Перша ліга. 5 тур МФК...Westnews

ФК "Прикарпаття" на виїзді поступилося команді з Миколаєва

Миколаєва. Цього тижня склад “Прикарпаття” поповнився воротарем Андрієм Новаком. Дебютував Андрій у матчі проти “Миколаєва”. Воротар на 57 хвилині відбив пенальті. Проте, незважаючи на це, на 62 хвилині прикарпатцям забив гол Ігор Семенина. З рахунком 1:0 завершився матч у Миколаєві.Франківчани

Тухель: Рішення про те, хто в ПСЖ буде виконувати пенальті, ми приймемо, коли всі гравці будуть на поле

Коли всі провідні гравці будуть на полі, тоді ми приклад рішення по пенальті. Нагадаємо, що в минулому сезоні в ПСЖ трапився конфлікт між Неймаром і Едінсоном Кавані.Ua-football

Переможна стабільність «Атлетіко»

Дієго зблизька пробив під поперечину, скориставшись фланговою передачею. Бензема прийняв подачу і пробив повз Облака. Спершу Рамос реалізував пенальті, призначений за гру рукою Гуанфраном.Голос Украины (газета)

Пауревич, 2:1 72 де Алмейда, 2:2 90+4 ПауревичАЕК - Штурм 5:0 (1:0)За сумою матчів 7:0Голи: 1:0 8 Тричковський, 2:0 65 пенальті Ларена, 3:0 67 Тричковський, 4:0 80 Тричковський, 5:0 86 Таулемассе.ГІК - Олімпія - 1:4 (0:1)За сумою матчів 1:7Голи: 0:1...Чемпион

Рамос: Мы заставим эту эмблему выигрывать вновь

що стало першою поразкою для вершкових у європейський фіналах з 2000-го року. Рамос забив один із голів команди, відзначившись із пенальті та вивівши...Ua-football

Меморіал Баннікова: юнацька збірна України здобула другу перемогу на турнірі

Збірна України після перемоги над Словаччиною зустрічалася з командою Литви. HP i B LIFE

Меморіал Баннікова: Україна і Туреччина лідирують у групах

Попереджені: Скорко (19) - Лабукас (28). Матч за 7-е місце Спорт.ua

ЄвропиТретій кваліфікаційний раунд, матч-відповідь16 серпняЛех - Генк - 1:2 (0:2)За сумою двох матчів - 1:4Голи: 0:1 19 Самата, 0:2 45+1 пенальті Троссард, 1:2 50...Чемпион

1:0 22 Паредес, 2:0 66 Нобоа, 3:0 75 Дзюба, 4:0 78 Дзюба; 4:1 99 Яхайя, 5:1 109 Дріуссі, 6:1 115 пенальті Дзюба, 7:1 120+2 пенальті Мак, 8:1 120+3 Мак.Результати перших матчів третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи дивіться за...Чемпион

Ліга Європи: "Зеніт" забиває вісім голів і робить фантастичний камбек в меншості

білоруси все ж таки забили, а господарі не зупинились і забили п'ятий гол зусиллями Дріуссі. На 115 хвилині "Зеніт" заробили пенальті і завдяки хет-трику Дзюби команда проходить далі. На останніх хвилинах Роберт Мак відзначився дублем і зробив рахунок 8:1. "Зеніт"...Футбол газета

другого тайму наші дівчата отримали чудову нагоду відквитати один м’яч, але Аріане Перейра не справилася з хвилюванням і схибила з пенальті, запустивши сферу над поперечиною. Футболістки з Харкова на класі забили ще двічі. Масну крапку поставила лідер національної жіночої збірної...Жіночий футбол України

Кращий бомбардир нового сезону Юлія Стець також вдало реалізувала пенальті. Жіночий футбол України