пасив

«Ворскла» - «Сталь»: експерти прогнозують перемогу полтавців

о 14:00. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 2». І «Ворскла», і «Сталь» зараз переживають нелегкий період. Полтавці мають у своєму пасиві чотириматчеву серію поразок, три з яких — від команд, які знаходилися нижче ворсклян в турнірній таблиці. П’ята поразка може...Интернет-издание «Полтавщина»

Стало відомо, хто судитиме матч ФК Буковина - ФК Полісся

Т 3:0 01.10.17. Агробізнес Арсенал-Київщина 4:0 Загальна статистика арбітра: показала 30 попереджень (13 господарям, 17 гостям), одну червону картку (в пасиві гостей) та призначила 5 пенальті. Матчів за участю Буковини Людмила Тельбух не судила. Допомагатимуть головному арбітру асистенти Микола Кузьменко...Погляд

Анонс матчу

енергетики перемогли “ІнБев/НПУ” з рахунком 2:1. В “Енергії” відзначився Тарас Кузь, у гостей – Сергій Литвиновський, а також автогол у пасиві Романа Бакума. Огляд цього поєдинку можна переглянути тут: Останній офіційний матч команд відбувся у Львові 18 березня. І у...Галичина спортивная

енергетики перемогли “ІнБев/НПУ” з рахунком 2:1. В “Енергії” відзначився Тарас Кузь, у гостей — Сергій Литвиновський, а також автогол у пасиві Романа Бакума. Огляд цього поєдинку можна переглянути тут: Останній офіційний матч команд відбувся у Львові 18 березня. І у...Спортивний Житомир

початок гри посідали четверте місце в групі) мали в активі три перемоги та дві нічиї і лише одну поразку в пасиві. При цьому підопічні Юрія Зінченка забивши вісім голів пропустили два. Покращити свої статистичні показники гостям не вдалось – «Барса»...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

При цьому роменчани пропустили найменше голів серед команд-учасниць - дев'ять. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

ФК Полісся на Хмельниччині гідно протистояло лідеру першості тамтешньому клубу "Агробізнес"

клубу "Агробізнес", але поступилося супернику з рахунком 2:3. Таким чином, наразі в активі житомирян 5 перемог та одна нічия, у пасиві – 9 поразок. Наші земляки продовжують перебувати на середині турнірної таблиці національної футбольної першості. Осінню частину чемпіонату "Полісся" завершить...Новини Житомира

Кравцов допоміг БК Ескішехір здобути третю перемогу в чемпіонаті Туреччини

за 18 хвилин у матчі проти "Газіантепу" набрав 9 очок (2/3 двоочкових6 5/7 штрафних), зробив 5 підбирань та записав до пасиву 1 фол. Рейтинг ефективності українця склав 13 балів. Зустріч завершилася лише в двох овертаймах - 119:118 на користь клубу...Unn.com.ua

ФК "Полісся" виграв перенесений матч проти київського "Арсеналу"

реалізувати пенальті і вирвати перемогу - 3:2. Таким чином в активі наших земляків вже 5 перемог та одна нічия, у пасиві 8 поразок і вони піднялися на 6 сходинку турнірної таблиці національного футбольного...Новини Житомира

Хімік на виїзді поступився Приштині

На жаль, останнє слово в цьому матчі було за косоварами. Хімік продовжував багато втрачати м’яча - тільки 7 втрат у пасиві Колтера - і не зумів стримати Приштину в атаці. Якщо найрезультативнішого в першій половині Дардана Берішу южненці зупинити зуміли,...Спорт.ua

Монтелла считает, что на данній момент не так уж много итальянских команд играют лучше Милана

повернутися на правильний шлях", - наводить слова тренера Football Italia. Нагадаємо, що після дев'яти турів "Мілан" з чотирма поразками в пасиві займає лише 11-й рядок у турнірній таблиці чемпіонату Італії.Ua-football

Житомирський клуб "ІнБев" програв черговий поєдинок Чемпіонату України з футзалу

супернику з рахунком 1:5. Таким чином після 6 зіграних поєдинків в активі наших земляків одна перемога та одна нічия, у пасиві 4 поразки і вони перебувають на 8-ій сходинці турнірної таблиці національного футзального Чемпіонату. А житомирське "Полісся" завтра гратиме перенесений...Новини Житомира

Ярмоленко пропустил предыдущий матч из-за проигранной конкуренции

би - сказали, що провів хороший матч. Але раз не забив, а команда програла, то цей поєдинок, звичайно, пішов в пасив. Потім була зустріч в Лізі чемпіонів. Начебто непогано провів перший тайм, але після перерви зіграв набагато гірше. Так що...Ua-football

на паркеті трохи більше 17 хвилин. На рахунку українського центрового "сонячних" - 7 очок, 7 підбирань та 1 передача. В пасиві Олексія 3 втрати та 3 фоли, передає кореспондет Чемпіона Андрій Твердохліб. Нагадаємо, що напередодні Фінікс звільнив головного тренера. Suns...Чемпион

Житомирське "Полісся" виграло черговий матч Чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги

Дубль в активі Віталія Колеснікова. Таким чином, після цього поєдинку в активі житомирян 4 перемоги та одна нічия, а у пасиві – 8 поразок. Нині наші футболісти перебувають у другій половині турнірної таблиці. А на внутрішній футбольній арені Житомирщини у...Новини Житомира

За цей час Олексій встиг набрати 4 очки, зробити 7 підбирань, віддати одну передачу і зробити 1 блок-шот. Також в пасиві у Леня 3 втрати м'яча і 5 фолів. Нагадаємо, що напередодні Фінікс без Леня зазнав найбільшої поразки в своїй...Чемпион

заявив спеціаліст. "Нехай тренерський склад розбирається, що відбувається з грою команди", - цитує Сабо 1927.kiev.ua. Нагадаємо що Динамо має в пасиві киян серія без перемог у трьох турах чемпіонату Прем'єр-ліги України. У матчі 12-го туру УПЛ Динамо несподівано програло Чорноморцю...Чемпион

Післямова

по рахунку. Загалом, атмосфера хороша, як завжди, дякую всім вболівальникам, як франківським, так і львівським. - По п’ять фолів в пасиві обох команд додали інтриги? - Я негативно ставлюся до цих речей, це "старі граблі". Чемпіони їздять на Кубок УЄФА,...Галичина спортивная

82-й хвилині Рибалка виконав кутовий, а росіянин Дьяков забив переможний гол. Сергій провів на полі усі 90 хвилин, записавши в пасив жовту картку на 44-й хвилині. Після цієї премоги Сіваспор займає 7-ме місце в турнірній таблиці Суперліги. Sivasspor'un Kasmpaa karsnda...Чемпион

За час роботи Андрія Шевченка головним тренером національної збірної України, у синьо-жовтих більше балів у пасиві, ніж в активі, пише vmylenko. За цей час: - Збірна посіла найнижче місце в історії у відборах до ЧС (далі...Чемпион