пасив

На деревню дедушке: как херсонский прокурор избежал наказания за сокрытие дорогой покупки

не было. Так, 316 000 гривен прокурору подарили. Ровными суммами по 79 000 гривен прокурор получил от четырех граждан: Александра Пасива, Виктора Бровко, Виталия Касьяненко и Ольги Ященко. Александр Пасив и Виктор Бровко, вдобавок к этому, еще и одолжили прокурору...Херсон Онлайн

Василь Ломаченко проведе свій 12-й бій на професійному ринзі. 30-річний українець у своєму активі має 10 перемог, 8 з яких нокаутами. У пасиві Василя є одна поразка від мексиканця Орландо Салідо. Країній поєдинок Ломаченко у грудні минулого року був проти кубинця Гільєрмо...ICTV

Прем

по перерві чинний володар Кубка області та переможець меморіалу Юста зміг зібратися і перемогти суперника. Єдиний гол у зустрічі в пасиві гравця «Самбора» Михайла Знетиняка, який на 70 хвилині зрізав м’яч у свої ворота. В матчі молодіжних команд зафіксовано дзеркальний...Галичина спортивная

"Тернопіль-ДЮСШ" подав заявку на чемпіонат області

Після 12-ти зіграних поєдинків команда з 16 очками обіймає шосте місце, маючи в активі п’ять перемог, одну нічию та в пасиві шість поразок. Різниця забитих і пропущених м’ячів — 25:18 (+7).Галичина спортивная

"Львівська Політехніка" перемогла БК "Харківські соколи" у першому матчі

виконанні двох і триочкових кидків. Також львів’яни виявилися кращими за кількістю перехоплень, підборів на чужому щиті та результативних передач. В пасиві господарів лише 7 втрат проти 15 у...Галичина спортивная

виконанні двох і триочкових кидків. Також львів’яни виявилися кращими за кількістю перехоплень, підборів на чужому щиті та результативних передач. В пасиві господарів лише 7 втрат проти 15 у суперника. Наступний матч між цими командами відбудеться у Харкові 14 квітня. Краща...UkrBasket

виконанні двох і триочкових кидків. Також львів’яни виявилися кращими за кількістю перехоплень, підборів на чужому щиті та результативних передач. В пасиві господарів лише 7 втрат проти 15 у суперника. Наступний матч між цими командами відбудеться у Харкові 14 квітня. Краща...Leopolis

Як виступили гравці збірної України в Лізі чемпіонів

матчу з англійцями. У восьми зустрічах основного раунду ЛЧ взяв участь воротар «Шахтаря» та нашої національної команди Андрій П’ятов. У пасиві – 11 пропущених м’ячів. Сім поєдинків провів у турнірі Ярослав Ракіцький, який відзначився гольовою передачею у грі проти «Роми»...Спорт.ua

Франциски Хільдебрант на 32 секунди. Із третім часом на фініш прийшла Кінга Міторай із Польщі, у неї один промах у пасиві, повідомляє UA:Біатлон. До квіткової церемонії потрапила й Ірина Варвинець із шостим результатом (+55,0). Марія Кручова (+2:50,0) та Валерія Дмитренко...24 канал

Українець став найрезультативнішим баскетболістом у грі чемпіонату Греції

звання з ще трьома гравцями. Зауважимо, що після 15-ї перемоги у регулярному чемпіонаті Промітеас піднявся на 5 місце, маючи в пасиві 8 поразок. Додамо також, натуралізований український баскетболіст Стівен Буртт також набрав 18 очок у поєдинку його БК Ларісса проти...Unn.com.ua

Сообщение Російського власника ФК ПАОК дискваліфікували на три роки появились сначала на 1NEWS. 1NEWS

Російського президента ФК "ПАОК" дискваліфікували на три роки

АЕКом 0:3. Також з клубу було знято три очки, а наступний сезон грецької Суперліги команда з Салонік розпочне, маючи у пасиві мінус 2 пункти. ПАОК ще й отримав покарання у вигляді трьох домашніх матчів без глядачів і штрафу у розмірі...Unn.com.ua

гостей в цьому матчі стала гра проти Дугата, який після трьох чвертей набрав лише 6 очок при 5 втратах в пасиві. Миколаїв не тільки продовжив в тому ж дусі, а й суттєво розвинув перевагу у заключній чверті. У Будівельника нічого...UkrBasket

плей-оф. Матч “Орексімом” був надзвичайно гострим та динамічний. Чого варто лише те, що суперники у кожному з таймів мали в пасиві по пять і більше фолів, і кілька разів довелося пробивати десятиметрові штрафні удари. У першому таймі за рівної гри,...Галас

Наші профі. УПЛ: "чорні" вихідні

"Ворскли" проти столичного "Динамо". Натомість у протистоянні дублерів обидва відіграли всі 90 хвилин, а Саків ще й записав до свого пасиву попередження. Прем'єр-ліга U-19. 26 тур "Сталь" (Кам'янське) - "Зірка" (Кропивницький) - 1:2Володимир Коржак (С) відіграв весь матч. Потрохи завойовує...Галичина спортивная

Семаков та Руслан Ткаленко припустилися двох промахів. “Стійку” Дмитро Підручний, Артем Прима та Володимир Семаков відпрацювали з однією хибою в пасиві. Руслан Ткаленко закрив усі мішені вдало. Артем Тищенко промазав двічі. Переможцем гонки став Хенрік Лабе-Лунг. Другу сходинку посів Йоханнес...Галас

Павло Піскарьов: "Якщо проект відбудеться - прийдуть і Суперліга, і єврокубки"

У вас команда тримається насамперед на вікових гравцях? Діти, які гратимуть наступного року у першій лізі, переходитимуть до вищої ліги. Галичина спортивная

Наразі з трьома перемогами в активі та однією поразкою в пасиві команда Артема Радіонова очолює турнірну таблицю групи «А».UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

"Ворскла" обіграла "Чорноморець" у матчі-відкритті 22 туру УПЛ

правого флангу наприкінці першої половини призвів до голу у ворота команди з Південної Пальміри. Кулач прострілив, а Зубейко записав до пасиву автогол. На 79 хвилині гостям вдалося нивілювати один мяч зусиллям гвінейського оборонця Бамби, але на більше гостей не вистачило...Unn.com.ua