пасив

Максим Сандул - фіналіст чемпіонату Польщі

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації баскетболу України. Українець у цій грі відіграв 8 хвилин, за які встив записати до пасиву 5 фолів, не влучив один кидок із середньої дистанції та зібрав 2 підбирання. Таким чином, Торунь виграв серію з...Чемпион

Поєдинок МФК "Миколаїв" - ФК "Тернопіль" обслуговуватиме арбітр зі столиці

муніципалів. У тому поєдинку суддя знову вилучив тернополянина з поля (Роман Кухарський), а ще сімом гравцям показав попередження (три в пасиві наших земляків). Ще одного разу, в листопаді 2016 року Деревінський повинен був обслуговувати виїзний поєдинок тернополян проти чернівецької «Буковини».Галичина спортивная

Сьогодні "Буковина" приймає "Нафтовик-Укрнафту"

Хмари над "Буковиною" згущуються з кожним туром все більше. У пасиві чернівчан уже чотири поспіль поразки, а календар на фініші сезони не додає уболівальникам команди позитивних емоцій. "Жовто-чорні" в минулому турі...0372.ua

Матч ФК "Тернопіль" - "Іллічівець" обслуговуватиме арбітр з Харкова

з місцевим ФК «Полтава» — 0:0. У тому поєдинку арбітр х Харкова показав командам три попередження, два з яких у пасиві муніципалів. У другому випадку харківський арбітр обслуговував виїзний поєдинок муніципалів проти стрийської «Скали» 8 вересня 2016 року. Ту зустріч...Галичина спортивная

ФК "Полісся" здобуло першу перемогу у другому колі національної футбольної першості

6 сходинці турнірної таблиці Чемпіонату, маючи у своєму активі після 13 зіграних поєдинків 4 перемоги та три нічиї, а у пасиві 6 поразок. У наступному матчі першості "Полісся" прийматиме 29 квітня оновлений харківський...Новини Житомира

вже на початку другого тайму ще один гравець Мясної традиції - Денис Гаращенко - підвів своїх партнерів, записавши до свого пасиву автогол. Фактично цей автогол став ключовим епізодом гри. Після цього дніпровці намагались якнайшвидше прийти до тями та відігратись, але...Спортивний Житомир

"Княжий Ринок" програв у фінальному матчі Другої ліги

вже на початку другого тайму ще один гравець «М’ясної традиції» - Денис Гаращенко - підвів своїх партнерів, записавши до свого пасиву автогол. Фактично цей автогол став ключовим епізодом гри. Після цього дніпровці намагались якнайшвидше прийти до тями та відігратись, але...Галичина спортивная

Матч "Буковина" - ФК "Тернопіль" обслуговуватиме столичний арбітр

рахунок на 6-й компенсованій до ігрового часу хвилині. А ще, арбітр знову показав чотири попередження, при чому — три в пасиві тернополян. Практично за аналогічним сценарієм проходив ще один матч, який обслуговував Павлюк. 30 серпня 2015 року ФК «Тернопіль» удома...Галичина спортивная

Матч ФК Буковина - ФК Інгулець судитиме арбітр із Запоріжжя

судив виїзний поєдинок у Маріуполі, в якому чернівчани зазнали поразки 0:1. Арбітр в тій грі показав 3 попередження (одне в пасиві буковинця Олександра Сніжка) та призначив пенальті у ворота нашої команди, але Руслан Кісіль не зміг переграти Ігоря Філіпенка. Про...Погляд

Ломаченко - Соса.

завершив унічию. Зокрема не було виявлено переможця у його протистоянні з Ніколасом Волтерсом, якого пізніше впевнено переміг Ломаченко. Є у пасиві Джейсона Соси і одна поразка її американець зазнав ще у 2010 році від американця Трешона Віггінса, який нокаутував його...Еспресо TV

Матч "Десна" - ФК "Тернопіль" обслуговуватиме столичний арбітр

зіграли внічию з місцевим «Гірником» — 1:1. У тому поєдинку столичний арбітр показав командам три попередження, два з яких у пасиві муніципалів. Вдруге тернопільська команда і столичний рефері зустрілися 4 вересня 2016 року. Що цікаво, тоді, як і тепер, це...Галичина спортивная

Бій Ломаченко-Соса.

перемогу. Хто буде фаворитом Взагалі Соса певною мірою унікальний боксер, оскільки за свою карєру він завершив унічию чотири поєдинки. У пасиві американця є й одна поразка завдав йому її співвітчизник Трешон Віггінс, вигравши у Соси технічним нокаутом у першому раунді.Еспресо TV

Це невгамовне прагнення партійного функціонера підтримав одноголосно партійний актив на конференції. Як результат - Іршава є найдепресивнішим райцентром області, де взагалі відсутній будь який розвиток. ClipNews.info

Ужгородські "Карпати" впевнено закріпились на другій сходинці турнірної таблиці

тайм за напругою був ще гострішим ніхто не хотів поступатися, було багато боротьби, як наслідок чимала кількість штрафних хвилин у пасиві обох команд. Проте цього разу Фортуна була вже на боці ужгородок, які наприкінці зустрічі зуміли проявити витримку. Блискуче в...Голос Карпат

Матч ФК "Тернопіль" – "Авангард" обслуговуватиме арбітр з Харкова

4-й арбітр - Олег Когут (Тернопіль). Арбітр показав командам чотири попередження (три в пасиві тернополян). Ще раз арбітр і муніципали зустрілися 9 жовтня 2016 року і знову було зафіксовано нічию.Галичина спортивная

Довгострокові біологічні активи, Виробництво, Поточні біологічні активи. При цьому прибрали: Малоцінні та швидкозношувані предмети, Готову продукцію, Інші нефінансові активи. До пасиву Балансу додали Цільове фінансування; у Звіті про фінрезультати зявилися нові групи статей у складі витрат, а саме: Витрати за...Інтерактивна бухгалтерія

Стало відомо, хто судитиме поєдинок 23-го туру ФК Буковина – ФК Скала

"Буковина" завершила домашньою перемогою над ФК "Суми" - 1:0. Арбітр в тій грі показав 5 попереджень, одне з яких в пасиві буковинців, вилучив з поля сумчанина Олексія Разуваєва та призначив пенальті у ворота гостей, яке реалізував Дмитро Скоблов. Загалом цього...Погляд

Матч "Колос" – ФК "Тернопіль" обслуговуватиме арбітр з Миколаєва

і перемогли суперника з рахунком 2:0. Що цікаво, в тому матчі Роман Калита показав командам п’ять жовтих карток (дві в пасиві тернополян), а також призначив пенальті у ворота ФК «Тернопіль». Однак гравець «Кременя» Олег Шевченко не зумів переграти тодішнього тернопільського...Галичина спортивная

Українки здобули перемогу на тенісному турнірі в Китаї

У поєдинку українки здобули перемогу. Українські тенісистки під час зустрічі двічі подали на виліт, реалізувавши чотири з семи брейк-поінтів. У пасиві українок є одна подвійна помилка. У минулому сезоні сестри Кіченок стали чемпіонками 25-тисячника в Мексиці, а також вибороли парний...Ваші новини

Хокеїсти "Філадельфії" розгромили чинного володаря Кубку Стенлі

командою з нижньої частини таблиці "Філадельфією Флайєрс", повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань."Філадельфія" підходила до цієї зустрічі, маючи в пасиві три поразки поспіль. Це відкинуло підопічних Девіда Хекстола на відстань семи очок від зони плей-офф, тому гра з "Піттсбургом"...Unn.com.ua