парный

Денис Молчанов завершив виступи на турнірі серії Челленджер у Шимкенті. Українець зупинився у півфіналі парного розряду. Дует Дениса виграв перший сет, але надалі сильнішими були суперники. Челленджер Чоловічий тенісний турнір у Шимкенті, Казахстан Призовий фонд...Чемпион

Денис Молчанов зміг пробитися у півфінал парного розряду на турнірі серії Челленджер у Шимкенті. Чоловічий тенісний турнір у Шимкенті, Казахстан...Чемпион

Українка Бондаренко у парі вийшла до чвертьфіналу турніру WTA у Римі

Українська тенісистка Катерина Бондаренко у парному розряді вийшла до чвертьфіналу турніру серії WTA, що наразі проходить у Римі.Громадське телебачення

Элина Свитолина снялась с парного турнира

Элина Свитолина не сможет выйти на корт из-за проблем с желудочно-кишечным трактом. Вечерний Харьков (газета)

Катерина Бондаренко вийшла у другий раунд парного розряду на турнірі серії WTA, що наразі проходить у Римі.Громадське телебачення

Український дует Еліни Світоліної і Ольги Савчук знявся з матчу 2-го кола парного розряду турніру серії WTA, що наразі проходить в Римі. Як повідомляє WTA Insider, Еліна не зможе вийти на корт в...Чемпион

Ольга Савчук та Еліна Світоліна вдало стартували у парному розряді на турнірі WTA Premier 5 у столиці Італії. Українки у першому колі вибили японсько-китайський дует.1NEWS

Internazionali BNL d'Italia - 2017 Жіночий тенісний турнір у Римі, Італія Призовий фонд - $ 2 775 745 Чемпион

Українські тенісисти перемогли на турнірі в Узбекистані

Українські тенісисти Сергій Стаховський та Денис Молчанов стали переможцями парного турніру в Узбекистані Karshi Challenger.iPress

Стаховский и Молчанов выиграли парный титул турнира в Карши

Украинцы Сергей Стаховский и Денис Молчанов выиграли парный титул турнира серии ATP Challenger Tour в узбекистанском Карши.В финале они обыграли немецко-испанскую пару Кевин Кравиц и Адриан Менендес со счетом 6-4...Tribuna.com

виступи на турнірі серії ATP, який наразі проходить у Мюнхені. Українець разом із представником Казахстану Міхаїлом Кукушкіним поступився у чвертьфіналі парного розряду чилійсько-аргентинському дуету Перальта / Себальос. Нагадаємо,в одинаку Сергій програв у першому раунді. Перельта / Себальос (Чилі / Аргентина)...1NEWS

5-7 травня 2017 року в гімнастичному залі спортивного корпусу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (вул. Д. Дудаєва, 8) відбудеться чемпіонат області зі спортивної акробатики (парно-групові вправи). Гал-info

не пробився далі другого раунду турніру серії Челленджер у Південній Кореї. У трьох сетах українець поступився японцю Акірі Сантільяну. У парному розряді Україна не буде представлена. Акіра Сантільян (Японія) Ілля Марченко (Україна, 4) 1:6, 7:5, 6:4 Источник: champion.com.ua...1NEWS

Катерина Бондаренко завершила виступи на турнірі серії WTA, який наразі проходить в Марокко. У чвертьфіналі парного роздяру українка у парі з Варварою Лепченко програла австралійсько-сербському дуету Гаврілова / Крунич. Як відомо, в одиночному розряді українка вибула...1NEWS

на турнірі WTA в Марокко. У першому колі Катерина здолала іспанку Еспіносу. Нагадаємо, що Бондаренко розпочала з перемоги і в парному розряді.Чемпион

що розпочався у Мюнхені. У стартовому матчі український тенісист поступився представнику Німеччини Томмі Хаасу. Зазначимо, що українець також представлений у парному розряді. Раніше повідомлялося, що Стаховський повернувся у top-100 рейтингу ATP. Томм Хаас (Німеччина) Сергій Стаховський (Україна) 1:6, 6:3, 6:4...1NEWS

Получите бонус к первому депозиту 3000 грн Tribuna.com

Надія Кіченок вийшла у фінал парного розряду на турнірі серії WTA, що наразі проходить у Туреччині. У півфінальному матчі українсько-словенський дует Кіченок / Якупович перемігяпонсько-чорногорську пару...1NEWS

Надія Кіченок вийшла у чвертьфінал парного розряду на турнірі серії WTA, що наразі проходить у Туреччині. Жіночий тенісний турнір у Стамбулі, Туреччина...Чемпион