паритет

Що можна придбати за один долар у різних країнах світу

вартості життя у різних країнах і визначили, де і що можна придбати за один долар. Відеоролик розміщено на Youtube-каналі The Infographics Show. У дослідженні згадується неофіційний спосіб визначення паритету купівельної спроможності — індекс «Біг-Мака», згідно з яким валютний курс повинен зрівноважити вартість споживчого кошика у різних країнах (тільки замість кошика береться...Ракурс

Джовинко выпил пиво, а затем забил роскошный гол со штрафного (Видео)

Джовинко стал главным протагонистом матча МЛС против "Атланты", который завершился результативной ничьей 2:2. На 31-й минуте игры, когда Алтидор восстановил паритет, один из фанатов "Атланты" швырнул в него пластиковый стакан с пивом, а Джовинко ответил хулигану, попробовав хмельной напиток.  Футболист...Телеграф

Кистион объяснил, почему нынешняя формула цены на газ является нежизнеспособной

определяться на основании индикатора, и это цена газа в хабы. Посмотрим, какая цена в Украине и соответствует ли она импортному паритету. Мы говорим о населении и часть бюджетных учреждений. Они потребляют 17,6 млрд куб м. Украина добывает почти 14 млрд...Телеграф

У Чернівцях матч Буковина-Агробізнес закінчився скандалом

наступний день" після гри. чернівчанин Антон Батрак, підігравши собі рукою, відкрив рахунок у матчі. Після цього гостям поля вдалося відновити паритет і вирвати перемогу за рахунок пенальті, реалізованого на восьмій компенсованій хвилині. На 70 хв чернівчанин  Антон Батрак відкрив рахунок. Вже...Погляд

Появилось видео скандальной концовки матча Буковина - Агробизнес

короткой истории клуба. Напомним, что черновчанин Антон Батрак, подыграв себе рукой, открыл счет в матче. После этого "пекарям" удалось восстановить паритет и вырвать победу за счет пенальти, реализованного на восьмой компенсированной минуте. На поле рвались болельщики, хозяева даже думали покидать...Ukrainefootball.net

З

короткій історії клубу. Нагадаємо, що чернівчанин Антон Батрак, підігравши собі рукою, відкрив рахунок у матчі. Після цього "пекарям" вдалося відновити паритет і вирвати перемогу за рахунок пенальті, реалізованого на восьмій компенсованій хвилині. На поле рвалися вболівальники, господарі навіть думали покидати...Ua-football

Защитник «Зенита» Иван Новосельцев второй раз в сезоне попал в заявку команды. FootballTop

посилався на урядову постанову №187 від 22 березня 2017 року, котра передбачала, що ціна на газ розраховується на базі імпортного паритету (внутрішня ціна на газ має дорівнювати ціні на газ, закуплений на зовнішніх ринках за певний період. О. Б.). Урядовці...Бліц-інфо

а Ассале завдав удару з 12 метрів, мяч зрадницьки зрикошетив від Кадара і влетів у сітку. Підопічні Олександра Хацкевича відновили паритет у зустрічі на 34-й хвилині, коли Буяльський, отримавши передачу в центральній зоні, набрав швидкість, обігрався в стінку з Мораєсом,...Урядовий Кур'єр

Северная Корея близка к достижению ядерного паритета с США...Подробности.ua

предусмотрено и отдельным постановлением Кабмина, действие которого заканчивается 1 апреля. Согласно этому документу, цена на газ рассчитывается на основе импортного паритета, то есть средней цены импортного газа за конкретный период. Опубликовать данный показатель правительство должно было ещё летом. Однако в...Prostofinansy

Україна продовжує переговори з МВФ - Гройсман

березня 2017 року, яка діє до 1 квітня 2018 року. Згідно з документом, ціна на газ розраховується на базі імпортного паритету – середньої ціни на імпортний газ за певний період. Уряд мав опублікувати цей показник 1 липня. Замість цього 26...Бизнес UA

цены на газ останутся на прежнем уровне. Для этого кабмином был предложен абсолютно новый вариант изменений принципа определения цены импортного паритета, однако МВФ выступил против. По данным СМИ, именно это мешает принятию решения о выделении следующего транша от фонда. "Мы...BankNews

"Лион" берет верх над "Эвертоном"

со счетом 1:2. В начале встречи Фекир отличился ударом с пенальти, хозяева поля ответили голом Уильямса на 69 минуте. Впрочем, паритет держался недолго: Траоре вывел французов вперед, после чего команды уже не забивали."Эвертон" - "Лион" 1:2Голы: Уильямс (69) - Фекир...Campeones.ua

Ліга Європи.

хорошому удару зі штрафного Сіласа, однак вже на початку другого тайму пропустила з кутового: Зельке вистрибнув вище всіх та відновив паритет. Надалі ж обидві команди гостро атакували та відповідали один одному моментами. Більш кращими у завершальній стадії виявились саме футболісти...Football-ukraine.com

виник дефіцит вугілля", - зазначив він. На думку Омельченка, в цілому намір прив'язати ціну вугілля на внутрішньому ринку до цінового паритету на європейських біржах, в даному випадку, в Роттердамі, - це доцільний крок у формуванні ринкових цін до того моменту,...Еспресо TV

Транш от МВФ откладывается: СМИ узнали о провале переговоров по цене на газ в Украине

действовать постановление №187. До этого момента для населения и ТКЭ будет действовать прежняя цена на газ, установленная на уровне импортного паритета, отмечает агентство.UAtoday