паралімпійка

У семи видах спорту в Ужгороді змагалися закарпатські паралімпійці / ВІДЕО

Крім того, підбивали своєрідні підсумки року Інваспорту та нагороджували найкращих. Нагадаємо, ужгородці перемогли у міжнародному турнірі з хокею. Голос Карпат

Українські паралімпійці вибороли три медалі на старті ЧС з пауерліфтингу

Лише одним кг Крюков поступився переможцю мексиканцю Кастільйо. Нагадаємо, що чоловіча збірна пауерліфтерів виграла командний залік ЧС. Unn.com.ua

Порошенко назвав умову, за якої Україна вступить в ЄС

Наразі Угода про асоціацію України з Євросоюзом є виконаною на 15%. Єдність

Українські паралімпійці привезли з чемпіонату світу у Римі 9 медалей (відео)

Українські паралімпійці-фехтувальники привезли з чемпіонату світу у Римі 9 медалей: три золота, два стрібла і чотири бронзи. Наші спортсмени на візках посіли почесне третє місце у загальнокомандному заліку. Телерадіокомпанія РАІ

Євгенія Бреус, Надія Дьолог, Ольга Єсіна та Наталія Морквич стали чемпіонками світу. Урядовий Кур'єр

Роналду визнаний найкращим гравцем 2017 року за версією Goal

Португальський нападник мадридського "Реала" Кріштіану Роналду визнаний кращим гравцем 2017 року за версією Goal. Єдність

Українські паралімпійці-фехтувальники - треті у загальному заліку чемпіонату світу

Срібні нагороди здобули Антон Дацко у змаганнях рапіристів та шаблістка Євгенія Бреус. Єдність

Національна паралімпійська збірна з фехтування на візках посіла третє загальнокомандне місце н... Експрес

Президент України призначив стипендію полтавським паралімпійці, дефлімпійці та тренеру

Богодистому Миколі Івановичу - старшому тренерові збірної команди України з карате та тренерові чемпіонки XXIII літніх Дефлімпійських ігор 2017 року Інни Мажари, у розмірі 15 тисяч гривень Интернет-издание «Полтавщина»

Паралімпійці зі Львівщини вибороли медалі чемпіонату світу

Андрій Демчук на світовій першості посів пяте місце. Щоденний Львів

Паралімпійці з України здобули ще дві медалі на ЧС у Римі

Додамо, що чемпіонат світу триватиме до 12 листопада. Unn.com.ua

Українці вибороли кілька нагород на юніорському ЧЄ з тхеквондо

Титул віце-чемпіонки Європи у ваговій категорії до 46 кг виборола Ольга Процвітаєва. Unn.com.ua

Змагаючись з представниками 21 країни світу, українські паралімпійці вибороли 2 срібні нагороди, посівши за кількістю нагород перше місце. 1NEWS

Паралімпійці з України вибороли дві медалі на ЧС з веслування

Змагання відбувались одночасно з чемпіонатом світу серед олімпійських класів човнів, тому програма була досить насиченою. Unn.com.ua

Їхні успіхи захоплюють і приємно вражають. Цього року вони стали чемпіонами. Тепер можна додати ще одну цифру 2017 рік. Бізнес область

Українські паралімпійці стали чемпіоном світу з футболу

Паралімпійська збірна України з футболу перемогла на чемпіонаті світу 2017 року в Аргентині. У фіналі українські спортсмени обіграли з рахунком 1:0 збірну Ірану. Телеканал Ритм

Українські футболісти-паралімпійці стали чемпіонами світу

Збірна українських паралімпійців з наслідками ураження ДЦП стала чемпіоном світу з футболу в Аргентині. Сьогодні наша команда у вирішальному матчі здолала іранців. Вісник+К

Українська паралімпійська збірна з футболу перемогла на Чемпіонаті світу

Чемпіоном світу з футболу серед паралімпійців стала збірна України. Тільки що з рахунком 1:0 українські паралімпійці завоювали для України перше місце Нагадаємо, фінал Чемпіонату світу з футболу серед паралімпійців проходить в Аргентині. Ракурс

Паралімпійська збірна України з футболу завоювала титул чемпіона світу

Раніше українські паралімпійці лідирували на лижно-біатлонному кубку світу в Японії. Закарпатський Кореспондент

Паралімпійці з Британії вкорочували собі кінцівки, щоб змагатись з слабшими суперниками, - ВВС

Британські паралімпійці перебільшували свою інвалідність заради того, щоб змагатися з більш слабкими суперниками. iPress