У Луганській області громадяни вперше отримали отримали послуги від мобільних сервісних центрів міністерства внутрішніх справ України. Unn.com.ua

Президент взяв участь у відкритті фізкультурного центру на Луганщині

Здоровя людей велика цінність держави, наголосив П.Порошенко. Президент наголосив на важливості відродження життя на Донбасі. Unn.com.ua

Шість медалей на Кубку України вибороли закарпатські фехтувальники-паралімпійці

УжНУ Емілії Мадяр-Фазекаш - 6 медалей різного ґатунку. виховання, член паралімпійської збірної України Максим Магула виборов перше ClipNews.info

У доробку нашої команди під керівництвом викладача УжНУ Емілії Мадяр-Фазекаш - 6 медалей різного... Трибуна

Кращий спортсмен світу з лижних гонок володар Великого кришталевого глобусу. Новости Чернигова

Паралімпійці-фехтувальники повернулися до Львова із шістьма медалями Кубка світу +Відео zaxid.net

Українські паралімпійці завершили сезон зимового Кубку світу на першому місці

Паралімпійці США - четверті з 3 "золотими" та 3 бронзовими нагородами. Голос Карпат

У Пізі (Італія) завершився Кубок світу з фехтування на візках. У змаганнях взяли участь збірні команди з 19 країн. Гал-info

Франківські паралімпійці стали презерами чемпіонату Європи

Франківські паралімпійці стали презерами чемпіонату Європи з легкої атлетики. Він проходив днями у місті Прага, що в Чехії. Галичина спортивная

Прикарпатські паралімпійці привезли з Чемпіонату Європи з легкої атлетики 7 медалей (відео)

Прикарпатські паралімпійці повернулися з Чемпіонату Європи з легкої атлетики. І не з порожніми руками. Сюжет - Канал 402. Стик

Франківські паралімпійці стали презерами чемпіонату Європи (ВІДЕО)

Франківські паралімпійці стали презерами чемпіонату Європи з легкої атлетики. Він проходив днями у місті Прага, що в Чехії. Телерадіокомпанія РАІ

Щоб досягти будь-яких результатів, потрібно наполегливо працювати. Бліц-інфо

Франківські паралімпійці розповіли, як перемагали на Чемпіонаті Європи

Павло Волуйкевич у бізі на 3000 метрів посів І місце; біг 1500 метрів - ІІ місце; естафета 4 х 400 метрів - ІІІ місце. Тепер спортсмени готуються до травневого чемпіонату світу в Таїланді. Телерадіокомпанія РАІ

Українські паралімпійці вибороли перше місце на етапі Кубку світу з лижних перегонів та біатлону

Про це повідомили у прес-службіНаціонального комітету спорту інвалідів України. Високий замок

Змагання з лижних перегонів та біатлону відбулись з 10 по 15 березня в місті Пхьончхан, Південна Корея. Слободской край

Українські паралімпійці вибороли перше загальнокомандне місце на етапі Кубку світу

Зазначається, що за всі дні змагань Кубку світу 4 пєдестали були у виконанні українських паралімпійців. Unn.com.ua

Українські паралімпійці виграли Кубок світу з лижних перегонів та біатлону, що проходив у південнокорейському Пйон-Чхані. Гал-info