паралімпійка

Паралімпійці-фехтувальники повернулися до Львова із шістьма медалями Кубка світу +Відео zaxid.net

У Пізі (Італія) завершився Кубок світу з фехтування на візках. У змаганнях взяли участь збірні команди з 19 країн. Гал-info

Франківські паралімпійці стали презерами чемпіонату Європи

Франківські паралімпійці стали презерами чемпіонату Європи з легкої атлетики. Він проходив днями у місті Прага, що в Чехії. Галичина спортивная

Прикарпатські паралімпійці привезли з Чемпіонату Європи з легкої атлетики 7 медалей (відео)

Прикарпатські паралімпійці повернулися з Чемпіонату Європи з легкої атлетики. І не з порожніми руками. Сюжет - Канал 402. Стик

Франківські паралімпійці стали презерами чемпіонату Європи (ВІДЕО)

Франківські паралімпійці стали презерами чемпіонату Європи з легкої атлетики. Він проходив днями у місті Прага, що в Чехії. Телерадіокомпанія РАІ

Франківські паралімпійці розповіли, як перемагали на Чемпіонаті Європи

Павло Волуйкевич у бізі на 3000 метрів посів І місце; біг 1500 метрів - ІІ місце; естафета 4 х 400 метрів - ІІІ місце. Тепер спортсмени готуються до травневого чемпіонату світу в Таїланді. Телерадіокомпанія РАІ

Змагання з лижних перегонів та біатлону відбулись з 10 по 15 березня в місті Пхьончхан, Південна Корея. Слободской край

Українські паралімпійці вибороли перше загальнокомандне місце на етапі Кубку світу

Зазначається, що за всі дні змагань Кубку світу 4 пєдестали були у виконанні українських паралімпійців. Unn.com.ua

Українські паралімпійці виграли Кубок світу з лижних перегонів та біатлону, що проходив у південнокорейському Пйон-Чхані. Гал-info

Франківські паралімпійці здобули 7 медалей на Чемпіонаті Європи

Павло Волуйкевич (тренер Єрузель Євгеній Іванович) - біг 3000 метрів - І місце; біг 1500 метрів - ІІ місце; естафета 4 х 400 метрів - ІІІ місце. Галичина спортивная

Українські паралімпійці вибороли 9 медалей на Кубку світу з біатлону

Президент призначив стипендії черкаським паралімпійцям

Одразу два черкаські паралімпійці та тренер отримуватимуть президентську стипендію. ВIККА

Паралімпійці Антон Дацко та Наталія Морквич провели натхненну зустріч з львів

Мені дуже приємно», - зізнається чемпіонка з фехтування на візках Європи Наталія Морквич. Головна мета - стати ближчими до людей і надихнути на досягнення висот у житті. Галичина спортивная

Паралімпійці Антон Дацко та Наталія Морквич провели натхнену зустріч з львів'янами +Відео zaxid.net

Українські паралімпійці посіли друге командне місце на Кубку світу з кульової стрільби

Як повідомляв УНН, українські паралімпійці тріумфували на етапі Кубка світу з фехтування. Unn.com.ua