паралімпійка

У Полтавській області стартував перший в Україні обласний бюджет участі. Це дасть можливість людині вибрати не тільки проект свого району, а й проект сусіднього. Тижневик «ЕХО

В даних змаганнях змагались близько 200 учасників, які представляли всі області України. Спортивний Житомир

У Кропивницькому на стадіоні «Зірка» проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів-паралімпійців. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Паралімпійці з Кременчука здобули перемогу на чемпіонаті України з легкої атлетики

Кременчужани стали переможцями на чемпіонаті України з легкої атлетики серед паралімпійців. Online.ua

Росія може пропустити зимові Паралімпійські ігри 2018

Також зазначається, що російські паралімпійці відсторонені від найближчих чемпіонатів Європи та світу, які організовані під егідою IPC. Unn.com.ua

Українські паралімпійці здобули чотири медалі на ЧС з настільного тенісу

Максим Ніколенко та Михайло Попов в командних змаганнях вибороли для України найвищу нагороду "золото" чемпіонату світу. Unn.com.ua

В змаганнях брали участь збірні команди з 23 областей України. Новини по-рівненськи

Паралімпійці з України здобули ще шість медалей на ЧС з легкої атлетики

Про це інформує прес-служба НКСІУ, передає УНН. Unn.com.ua

Українські паралімпійці вибороли чотири золоті медалі на ЧС з легкої атлетики

Як повідомляв УНН, у перший день планетарної першості Україна виборола срібну нагороду. Unn.com.ua

Національна паралімпійська збірна команда з фехтування на візках у складі 11 спортсменів-паралімпійців на черговому етапі кубку світу, що проходив в місті Стадсканал (Нідерландах) виграла 11 нагород. Гал-info

Найкраще від команди України цього разу виступила Бреус... 1NEWS

Українські паралімпійці перемогли на Міжнародні регаті в Італії

Світлана Богуславська (одиночка) - 1 "золота" та 1 "срібна" нагороди; Чемпион

Ужгородська фехтувальниця здобула срібло Кубка світу

Загалом же українські паралімпійці-фехтувальники здобули 11 медалей. Як повідомляв Голос Карпат раніше,закарпатські фехтувальники знову привезли на Срібну Землю медалі. Голос Карпат

Українські паралімпійці завоювали низку медалей турніру з настільного тенісу в Словенії

Також золото виборола Косміна Наталя у команді із спортсменкою з Польщі. Unn.com.ua

На старті міжнародного турніру, котрий проходитиме до 12 травня, у доробку українських стрілків 9 високих нагород, серед яких 5 золотих, 2 срібні та 2 бронзові медалі. 1NEWS

Українські паралімпійці виграли 9 нагород на турнірі в Німеччині

Крім того, Василь Ковальчук виборов золоту медаль у вправі зі стрільби з пневматичної гвинтівки на 10 метрів стоячи (R4, клас SH2), а "срібло" на рахунку команди у складі Денисенка Олександра, Дорошенка Андрія та Стоєва Юрія у вправі зі стрільби з...Чемпион