паралімпійка

Змагаючись з представниками 21 країни світу, українські паралімпійці вибороли 2 срібні нагороди, посівши за кількістю нагород перше місце. 1NEWS

Паралімпійці з України вибороли дві медалі на ЧС з веслування

Змагання відбувались одночасно з чемпіонатом світу серед олімпійських класів човнів, тому програма була досить насиченою. Unn.com.ua

Їхні успіхи захоплюють і приємно вражають. Цього року вони стали чемпіонами. Тепер можна додати ще одну цифру 2017 рік. Бізнес область

Українські паралімпійці стали чемпіоном світу з футболу

Паралімпійська збірна України з футболу перемогла на чемпіонаті світу 2017 року в Аргентині. У фіналі українські спортсмени обіграли з рахунком 1:0 збірну Ірану. Телеканал Ритм

Українські футболісти-паралімпійці стали чемпіонами світу

Збірна українських паралімпійців з наслідками ураження ДЦП стала чемпіоном світу з футболу в Аргентині. Сьогодні наша команда у вирішальному матчі здолала іранців. Вісник+К

Українська паралімпійська збірна з футболу перемогла на Чемпіонаті світу

Чемпіоном світу з футболу серед паралімпійців стала збірна України. Тільки що з рахунком 1:0 українські паралімпійці завоювали для України перше місце Нагадаємо, фінал Чемпіонату світу з футболу серед паралімпійців проходить в Аргентині. Ракурс

Паралімпійська збірна України з футболу стала чемпіоном світу

Раніше українські паралімпійці лідирували на лижно-біатлонному кубку світу в Японії. Закарпатський Кореспондент

Паралімпійці з Британії вкорочували собі кінцівки, щоб змагатись з слабшими суперниками, - ВВС

Британські паралімпійці перебільшували свою інвалідність заради того, щоб змагатися з більш слабкими суперниками. iPress

Сьогодні в ОДА зібрались спортсмени паралімпійці та дефлімпійці, які нещодавно у змаганнях світового рівня здобули низку перемог. Тут хлопців спільно зі своїми тренерами вітав заступник голови ОДА Костянтин Омаргалієв, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту ОДА Максим Зеленський...Прес-Центр

Українські спортсмени отримали 3 золотих, 2 срібних та 3 бронзових медалі. Український Інтерес

Українські дзюдоїсти-паралімпійці завоювали вісім медалей ЧЄ у Великій Британії

З жіночої команди - Галінська Юлія та Логацька Людмила. Unn.com.ua

Дніпровські паралімпійці взяли лондонське «золото»

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт ДніпроОДА. Загалом у збірної України 29 медалей, шість з них здобули наші земляки. Online.ua

Дніпровські паралімпійці завоювали шість медалей у Лондоні

Загалом у планетарній першості брали участь більше 1000 паралімпійців з 90 країн світу. Online.ua

The post Паралімпійці Черкащини привезли нагороди із Чемпіонату світу appeared first on Інфоміст. Online.ua

Черкаські паралімпійці здобули нагороди чемпіонату світу

На чемпіонаті світу з легкої атлетики беруть участь 1100 спортсменів з 90 країн світу. Про Все

Двоє паралімпійців з Черкащини здобули медалі на Чемпіонаті світу з легкої атлетики

У складі національної паралімпійської збірної команди України на чемпіонаті світу з легкої атлетики успішно виступили атлети Черкащини Олександр Дорошенко та Роман Данилюк. Online.ua

У складі національної паралімпійської збірної команди України на чемпіонаті світу з легкої атлетики успішно виступили атлети Черкащини Олександр Дорошенко та Роман Данилюк. Прес-Центр

Черкащани-паралімпійці здобули нагороди на чемпіонаті світу

Спорт об'єднує навколо себе задля яскравих і потужних перемог. Нова доба

Черкаські паралімпійці на чемпіонаті світу здобули нагороди

Черкащани Олександр Дорошенко та Роман Данилюк опинилися у трійці кращих атлетів під час чемпіонату світу із легкої атлетики, що цьогоріч проходив у Лондоні. У змаганнях взяли участь 1100 спортсменів з 90 країн світу. Online.ua

До трійки кращих атлетів світу увійшли вихованці Черкаського регіонального центру «Інваспорт» Олександр Дорошенко та Роман Данилюк. Про Все