парагвайці

Чемпіонат світу з пляжного футболу: сенсаційна поразка португальців!

португальці у групі С програли команді Парагваю з рахунком 3:5 і ризикують не вийти з групи. Не сказати, що перемога парагвайців була випадковою – південноамериканці тактично грали блискуче, міцно у захисті та гостро у нападі. Як результат –...Sportgid

В ході сутичок поліції з демонстрантами убитий один активіст опозиції. Президент Картес закликав парагвайців дотримуватися порядку. Поліція взяла ситуацію в Асунсьйоні під контроль.Після минулих в столиці Парагваю Асунсьйоні масових заворушень, у ході яких демонстранти...Новости Чернигова

У Колумбії відбулися чвертьфінальні поєдинки чемпіонату світу з футзалу. Іранці двічі наздоганяли парагвайців, а під кінець основного часу вийшли вперед.Spy-Football

ЧС по футзалу.

Цієї ночі у Колумбії відбулися перші чвертьфінальні поєдинки чемпіонату світу з футзалу. Іранці двічі наздоганяли парагвайців, а під кінець основного часу вийшли вперед.Ua-football

(36) По стартових хвилинах першого чвертьфіналу склалося таке враження, що іранці ще святкували перемогу над бразильцями, що призвело до гри парагвайців в якості домінуючої сторони. Але якщо подумати логічно, то така гра збірної Ірану читалася. Тим не менш, знадобився час...Ua-football

Чилі поступається Парагваю Чилійці були фаворитами цього матчу, але два швидких голи парагвайців перевернули все з ніг на голову. Чилійців вистачило лише на один гол у відповідь. Голи: Оскар Ромеро 6, Пауло да...Ua-football

Дерліс Гонсалес: Парагвайців в УПЛ побільшає, бо тут добре

Півзахисник київського "Динамо" Дерліс Гонсалес розповів про своє життя в УкраїніВ інтерв’ю офіційному сайту ФІФА, Гонсалес розповів, що в Україні йому дуже добре."Якщо не помиляюсь, я перший парагвайський футболіст, який виступає в українському чемпіонаті. Сподіваюсь, у майбутньому мої земляки приїжджатимуть...Футбольні трансфери

Чоловіча молодіжна збірна Росії з гандболу (гравці до 21 років) запізнилася на матч проти парагвайців у рамках чемпіонату світу, який приймає Бразилія...Еспресо TV

Copa America. Парагвай вчергове соромить Бразилію (ВІДЕО)

Бразилії черговий огидний матч, обігравши її в чвертьфіналі Копа Америка в серії пенальті. У складі бразильців відзначився Робіньо, а у парагвайців Дерліс Гонсалес.Футбол газета

знайти нового суперника: замість Парагваю 3 вересня зіграємо з Молдовою. Матч розпочнеться о 20:00, а квитки, продані на поєдинок з парагвайцями, будуть на цю зустріч дійсні", - цитує Шкребу "СЭ" в Украине".День

Збірна України допоможе українській армії

Вартість квитків на поєдинок з парагвайцями, який відбудеться 3 вересня, становить від 30 до 200 гривень.Football-ukraine.com

до катастрофічної. За прогнозами метеорологів, рівень води в річках, що піднявся за останні дні, поступово знижуватиметься. Однак наприкінці року на парагвайців знову...Українське радіо

назвали лише 58% громадян. На один відсоток більше "щасливих" в Росії. Згідно з дослідженням, солодке життя - у панамців і парагвайців - вони відчувають себе найщасливішими.ВКурсе.ua

Максим ПАВЛЕНКО: "Програли самі"

Повторюю, ми суперників не обирали. - Хто із суперників тобі найбільше сподобався, з ким було найважче (крім колумбійців)? Мабуть, з парагвайцями? - На чемпіонаті світу найскладнішими для нас були перший і останній матчі. У грі із парагвайцями очікували трохи іншого.Галичина спортивная

Максим ПАВЛЕНКО: "Одного бажання було замало"

Повторюю, ми суперників не обирали. - Хто із суперників тобі найбільше сподобався, з ким було найважче (крім колумбійців)? Мабуть, з парагвайцями? - На чемпіонаті світу найскладнішими для нас були перший і останній матчі. У грі із парагвайцями очікували трохи іншого.Спорт.ua

Футзал: Україна громить Японію на чемпіонаті світу

На попередній стадії змагань українці переграли команди Таїланду і Коста-Рики та зіграли внічию з парагвайцями. Радіо Свобода

Чемпіонат світу. Україна в 1/4 фіналу

командою Японії. У груповому турнірі "синьо-жовті" здобули дві перемоги і одного разу зіграли внічию. З рахунком 3:3 в матчі проти парагвайців українці розпочали чемпіонат, згодом переграли господарів – команду Таїланду (5:3) і розгромили збірну Коста-Рики...Чемпион

Степан Струк: "З Таіландом буде важко"

інший сценарій. Але наша команда пропустила і ми опинилися у ролі наздоганяючих. - Яка була тренерська установка на матч із парагвайцями? - Ми повинні були пресингувати, грати на перемогу. - Парагвай — один із фаворитів нашої групи? - Не варто...Галичина спортивная

потрібно обов'язково перемогти господарів - Таїланд. Про це заявив головний тренер "синьо-жовтих" Геннадій Лисенчук, пише прес-служба ФФУ. "У матчі з парагвайцями ми налаштовувались на перемогу та намагалися зробити все, щоб її здобути. Гравці засмучені нічийним результатом. Але з урахуванням того,...Чемпион

Таїланду (4 листопада) та Коста-Ріки (7 листопада). Усі матчі збірної України транслюватиме Перший Національний. Стартова зустріч підопічних Геннадія Лисенчука із парагвайцями розпочнеться о 12:00, пише ukrinform.ua.Чемпион