п'єдестал

Серед чоловіків золото виборов господар турніру Роман Свічкар, інформує сайт Національної федерації фехтування України. Нагадаємо, Ягодка та Бакастова виграли Кубок України з фехтування на шаблях. Чемпион

Володимир Бринзак: "Підгрушній треба поміняти зброю, а Євросоюз заборонив Україні її продавати"

Голова Федерації біатлону України - про перші старти, прогрес та проблеми. На першому етапі Кубка світу з біатлону українці за п'єдестал не боролися.Галичина спортивная

Мінус росіяни, допінг та конфлікти.

Аби досягти у ньому успіху збірній України належить подолати чимало проблем. Еспресо TV

Українські легкоатлети минулого вік-енду взяли участь у міжнародних змаганнях у Словаччині Нагадаємо, українські метальники молота виграли чотири медалі на турнірі у Білорусі. Чемпион

Украинцы удачно выступили на соревнованиях в Словакии

Українські легкоатлети минулого вік-енду взяли участь у міжнародних змаганнях у Словаччині і Нідерландах. Валентина Кілярська й Олександр Матвійчук на дводенних змаганнях по шосе у Бардейові перемагали по два рази. Спорт.ua

"Усе залежить від жеребкування, яке відбудеться дев"ятого грудня. Утім, зараз можу сказати, що ми ставимо завдання вибороти золоті медалі Євробаскету-2017. Sportgid

Жіноча збірна України буде боротися за золото чемпіонату Європи з баскетболу. Про це заявив головний тренер української команди Володимир Холопов. Чемпион

Головний тренер жіночої збірної України Володимир Холопов розповів про завдання на Євробаскет-2017 Але вже зараз можу сказати, що ми ставимо завдання завоювати золоті медалі Євробаскету-2017. ДеПо

Черкасець став чемпіоном Європи з кікбоксингу

Європейське золото для збірної України виборов черкасець Іван Ткаченко. Загалом же, збірна України посіла шосте загальнокомандне місце. ВIККА

Ольга ДУБРОВИНА: «После победы над Сербией с нами будут считаться»

Чи є у тебе бажання на ЄвроБаскеті зустрітися з якоюсь конкретною збірною? Мало хто сподівався, що чемпіонок Європи, бронзових призерок Олімпіади обіграє України. Спорт.ua

На останньому зібранні громадської ради було вирішено взагалі прибрати багатотонний гранітний п'єдестал і плити з центральної площі селища, і на їх...Рідна Черкащина

У Львові встановили пам

У сквері біля Львівського цирку відкрили перший в Україні пам'ятник видатному поетові Богдану-Ігорю Антоничу. Адже неподалік звідти автор довгий час орендував квартиру. Виготовлення пам'ятника тривало близько 3 місяців. Вісник+К

В наступному році жіноча пара захищатиме честь України на Чемпіонаті Європи в Польщі. Дрогобицькі новини

У Львові відкрили новий дивовижний пам

Висота бронзової композиції - 4,5 метри, а кам'яний п'єдестал - 1,8 метри, загальна висота трішки більше 6 метрів. Виготовлення пам'ятника тривало близько 3 місяців.ДеПо

Без Харлан - і на п

За крок від пєдесталу пошани Олена Вороніна зупинилася в особистому турнірі. Високий замок

Відбулися районні змагання серед школярів

ІІ місце посіла Вікторія Ярова з Тіньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів; Ремарка

Екс-регіонал пропонує замінити пам

Нагадаємо, у Луцьку на площі перед ВРАЦСом планують встановити пам'ятник провіднику ОНУ-УПА Степану Бандері. ДеПо

Аніта Серьогіна зійшла на п"єдестал першого чемпіонату світу з карате як олімпійського виду спорту Експрес