п'єдестал

Двоє тернополян стали чемпіонами України зі змішаних єдиноборств

Захистили честь Тернопільщини на змаганнях Павло Малютик та Владислав Кульчицький. Павло Малютик почав займатися ММА у травні минулого року. Галичина спортивная

Борці з Тернопільщини стали призерами міжнародного турніру в Івано-Франківську

Тренери борців Петро Король (Збараж), Володимир Пархалюк (Теребовля) та Валерій Красовський (Тернопіль). Галичина спортивная

Юні корсунські борці вразили майстерністю Європу

Учасники міжнародного турніру, крім величезного спортивного досвіду, мали широку культурну програму. Нова доба

скарбнички збірної чотири золота, Катерини Дєлової, яка має три золотих медалі, Андрія Полтавця та Анастасії Антоняк, які двічі підіймалися на п'єдестал. Світлина ММСУ...Чемпион

Сумські спортсмени вибороли нагороди чемпіонату України з легкої атлетики серед ДЮСШ. Усього участь в турнірі взяли дев'ять команд. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Джошуа: Думаю, що можу стати мільярдером

- тут один удар може все закінчити, і тіло зношується сильніше. Не сумніваюся, що заробити мені вдасться. Але на один п'єдестал з Мейвезером себе не ставлю ", - цитує Джошуа Boxing...Sportgid

Один з найтитулованіших спортсменів області відзначив день народження

Василь Гаджега, голова крайового осередку Асоціації спортивних журналістів України. ClipNews.info

Франківський патрульний у десятці кращих на чемпіонаті Європи зі спортивного орієнтування

Європейська першість в італійському Сан-Джиміньяно зібрала понад 300 спортсменів з усіх куточків світу. Галичина спортивная

Баскетболістки коледжу піднялись на вищий щабель спортивного п

Дівчата нашого коледжу приїхали до Житомира налаштовані тільки на перемогу. РІО Бердичів

Кварцяний жорстко критикує УПЛ

дивізіону має право висловити свою думку, а вона таке: 16 команд грають за коловою системою. Все як завжди: боротьба за п'єдестал, зону Ліги чемпіонів і Ліги Європи, і вилітає...Sportgid

Збірна ВДВ перемогла в чемпіонаті ЗС України з рукопашного бою та турнірі на кубок Героя України полковника Тараса Сенюка

За підсумками змагань найбільшу кількість призових місць здобула збірна Високомобільних десантних військ Збройних Сил України. Seo-top-news

У перший день змагань українські спортсмени здобули до скарбнички збірної шість нагород. 1NEWS

Українська бадмінтоністка здобула «срібло» на континентальній першості U-19 у Франції

Нагадаємо, минулого року Марина Ільїнська була бронзовою призеркою континентальної першості. Єдність

Володимир Мисливчук зійшов на п"єдестал Кубку Європи, що проходив на Канарських островах Експрес

У Києві замість Леніна посадять розмарин

це повідомляє фонд "Ізоляція", який виступив організатором даної акції в Facebook. На період з 3 по 17 травня 2017 порожній п'єдестал вкриють живим розмарином. Згодом рослини з проекту роздадуть усім охочим. Мексиканська художниця Каррільйо пропонує звернутися до цілющих сил природи...Еспресо TV

Третє місце на п'єдесталі зайняла швейцарська велогонщиця Коріна Гантенбейн, яка поступилася українці на 45 сек. Урядовий Кур'єр