п'єдестал пошани

Вероніка Марченко - заслужений майстер спорту України

Марченко отримала почесну відзнаку обласного відділення НОК як найкраща спортсменка місяця. Галичина спортивная

Старший солдат Олег Верняєв - чемпіон Європи зі спортивної гімнастики

В індивідуальному багатоборстві з результатом 85.866 армієць посів найвищу сходинку на п'єдесталі пошани. Народна Рада

Дніпровські спортсмени-стрільці стали чемпіонами України

У жіночій командній першості чемпіонками стали Владислава Коваль, Олександра Роздоба та Анастасія Ферхін. Дніпровські спортсмени-стрільці стали чемпіонами України Дніпропетровська обласна державна адміністрація

На другому місці фінішувала польська спортсменка Майя Влощовська, яка поступилася Беломоіній 25 секунд. Замкнула п'єдестал пошани представниця Швейцарії Каріна Гантенбейн, яка відстала на 45 секунд.Гал-info

О.Верняєв став переможцем сезону Кубка світу зі спортивної гімнастики

На етапі Кубка світу в Лондоні українцю не було рівних в багатоборстві. Примітно, що ця звитяга дозволила гімнасту стати переможцем загального... 1NEWS

Тернопільські борці греко-римського стилю здобули одне "золото", два "срібла" і дві "бронзи"

Готували спортсменів заслужений тренер України Андрій Телебан та майстер спорту України Володимир Лучанко. Галичина спортивная

Першими на доріжки вийшли шаблісти, інформує сайт Національної федерації фехтування України. Чемпион

Титул віце-чемпіонки Європи виборола Ілона Семків (вагова категорія до 48 кг). 1NEWS

В Ужгороді відбувся чемпіонат України з радіопеленгації. Сумські «мисливці на лисиць» посіли друге загальнокомандне місце. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Понад 160 тенісистів зі всієї України змагались у Франківську

Перемогу серед двадцяти шести учасників, святкував представник міста Стрий - Антон Талама. Галичина спортивная

Елена Пидгрушная в седьмой раз названа лучшей спортсменкой месяца

Відзначимо, що Олена всьоме отримала високе визнання НОК. Галичина спортивная

Загалом, у командному заліку молодіжна збірна Сумської області стала першою. У віковій групі 1998-1999 років народження переможців на одного менше. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Перша - це вдалий виступ на чемпіонаті світу. І наступного року вже буде ще краща, ще продуктивніша ця співпраця. Чемпион

Українка здобула бронзову медаль на Кубку Європи з фрістайлу

У швейцарському Айроло відбувся етап Кубка Європи з фрістайлу, українська спортсменка Ольга Полюк увійшла до трійки лідерів у дисципліні акробатика. Високий замок

Мехман Дола: Спробуємо поборотися за місце в п

які незабаром стартують у 82-му за ліком чемпіонаті Київської області. *** Вперше за 20 років представник славетного Переяслава-Хмельницького зійшов на п'єдестал пошани обласних змагань з футболу – місцева команда «Переяславщина» стала срібним призером...Sportgid

Українка здобула медаль на Кубку Європи з фрістайлу

Як повідомляв УНН, українець став володарем малого Кришталевого глобуса з лижної акробатики. Unn.com.ua

Українка Полюк виграла бронзу на Кубку Європи з фрістайлу

Набравши 192 FIS поінтів українка посіла 3 місце на п'єдесталі пошани, повідомляє офіційний сайт НОК України. Чемпион