п'єдестал пошани

У представників Тернопільського «Інваспорту» - одне «срібло» і чотири «бронзи» у пауерліфтингу

Підсумки чемпіонату України підбивались окремо у вагових категоріях та в абсолютній першості з пауерліфтингу та з жиму лежачи серед чоловіків та жінок. Тернопіль Наживо!

Другі за масштабом після Олімпіади

Саме ці змагання стали прообразом майбутніх Ігор співдружності. Спорт.ua

Вчора рівненські спідвеїсти Віталій Лисак, Станіслав Мельничук, та червоноградець Андрій Кобрін стартували на відкритій першості Словаччини. Все

Тому я приймаю рішення завершити кар'єру", – сказала Бйорген. Окрім перемог на зимових Олімпіадах, Маріт Бйорген 26 разів піднімалася на п'єдестал пошани чемпіонатів світу, де 18 разів вигравала золоті нагороди (ще п’ять срібних та три бронзові медалі). Також вона чотири...24 канал

Бердичівські стрибуни успішно виступили в Козятині

Зустріч відбувалася у вікових категоріях 2005 року народження, 2006 року народження та 2007 року народження і молодших. Спортивний Житомир

Збірна Черкащини успішно виступила на чемпіонаті України з карате

У змаганнях, які проходили в Ужгороді, взяла участь збірна команда Черкаської області. Нова доба

У загальнокомандному заліку українська збірна з греко-римської боротьби завершила змагання на четвертому місці. Запорозька Січ

Волейбольний клуб «Житичі» став переможцем Чемпіонату України серед команд першої ліги

Відтепер Житомирщина вперше буде представлена у Вищій волейбольній лізі України. Новини Житомира

Вже у найближчий вікенд чемпіонатом України у Трускавці стартує сезон спортивного орієнтування й в Україні. Ужгород.net.ua

Днем народження і вручили йому подарунки від профкому «Металургів» і дирекції ДМК, а також міської влади. По закінченню змагань на п'єдестал пошани вийшли переможці і призери, яким були вручені медалі, грамоти та пам'ятні призи від профспілки «Металургів» і спонсорів турніру.Днепродзержинский спорт

Юлія Джима може залишитись в збірній України

Спортсменку попросили розповісти про своє рішення докладніше. Цього сезону Джима тричі піднімалася на п'єдестал пошани в особистих гонках на етапах Кубка світу.Спорт.ua

Бердичівські юні легкоатлети зайняли призові місця на турнірі у Вінниці

Третє місце з результатом 1 метр 55 сантиметрів здобув вихованець Ігоря Лонського - Крістіан Прейс. РІО Бердичів

Домрачева виграла пасьют, Джима завершила сезон у квітковій церемонії

жаль, зачепитись сьогодні за медаль не змогла. Промах на першій "лежці" та останній "стійці" не дозволили нашій біатлоністці боротись за п'єдестал пошани, однак на останньому колі Юля зуміла обігнати двох суперниць та фінішувала п'ятою. Певний прогрес вдався сьогодні Анастасії Меркушиній,...Sportanalytic

Українки завершили сезон восьмими у естафеті

Українські біатлоністки провели свою останню естафетну гонку в цьому сезоні. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Виграти ж естафету вдалось представницям Франції, друга - Німеччина, третя - Італія.1. Sportanalytic

Армійська спортсменка Юлія Джіма виборола «бронзу» на етапі Кубка світу з біатлону в Норвегії

Для армійської спортсменки Юлії Джіми це вже третя бронзова нагорода у сезоні. Народна Рада

У Полтаві розіграли медалі Відкритого чемпіонуту Полтавської області з тхеквандо. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Біатлоністка Журавок виборола другу медаль на Кубку IBU в Росії

Як повідомляв УНН, у попередній гонці Журавок виборола срібну нагороду. Unn.com.ua

В Херсоні проходив чемпіонат України з міжнародних (стоклітинкових) шашок. В чемпіонаті країни взяли участь представники десяти областей. Моя Вінниця