п'єдестал пошани

Китай виборов першу золоту медаль на Олімпіаді-2018

Примітно, що Дацзинь приніс Китаю першу золоту медаль на Іграх у Південній Кореї. Unn.com.ua

Абраменко - в обіймах росіянина на п

Чемпіон Олімпіади-2018 українець Олександр Абраменко не приховував радості від перемоги. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. На п'єдестал пошани він вийшов з прапором України, в який загорнув бронзового призера Іллю Бурова. Той, до слова, представляє олімпійських атлетів з Росії...Sportanalytic

Чемпіон Олімпіади в Пхенчхані загорнув росіянина - бронзового призера в український стяг

Олександр Абраменко та Ілля Буров обнялися на п'єдесталі пошани Президент України Петро Порошенко привітав Олександра Абраменка з визначним здобутком. Високий замок

ОІ-2018: чешка виграла гірськолижний супергігант, українка поза топ-40

у Пхьончхані. "Срібло" на рахунку олімпійської чемпіонки в Сочі-2018 австрійки Анни Файт +0,01 с відставання. Представниця Ліхтенштейну Тіна Вайратер замкнула п'єдестал пошани +0,11 с, яка принесла своїй країні першу нагороду на Олімпіадах починаючи з 1988 року. Загалом в історії Ліхтенштейну...Unn.com.ua

Черкаські танцівники стали Чемпіонами України з танців

Вихованці талановитої «Вікторії» неодноразово сходили на п'єдестал пошани. Про Все

Українці вибороли дев

Володимир Кличко з дружиною та донькою провели день Валентина на Барбадосі (фото) Єдність

(Львів). До цього турнір тричі проводився у спортивному манежі м.Маріуполь та двічі в Умані, на стадіоні "Уманьферммаш". А ось на п'єдестал пошани 2017 року піднялися гравці харківських команд "Житлобуд-1", "Житлобуд-2" та "Злагода" Дніпро. Нагадаємо, що у 2018 році участь у...Жіночий футбол України

Черкащанки здобули нагороди всеукраїнського турніру із сучасних танців

Вихованці талановитої «Вікторії» багаторазово сходили на п'єдестал пошани. Нова доба

Вихованці Східного центру олімпійської підготовки закінчили зимовий сезон. Також, за результатами чемпіонатів України додали вихованців центру. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Спортсмен з Черкащини здобув «бронзу» чемпіонату України з вільної боротьби

За право піднятися на п'єдестал пошани змагалися 239 спортсменів із 16 команд країни.Про Все

Бердичівські легкоатлети доводять своє лідерство в Україні

Відзнаку Найкращого тренера України з легкої атлетики 2017 року отримав бердичівський тренер Ігор Лонський. РІО Бердичів

Чемпіонкою країни у ваговій категорії 59 кілограмів стала майстер спорту міжнародного класу Олена Кремзер. У категорії 65 кілограмів перше місце виборола майстер спорту Юлія Лісовська. Заслужений тренер України Віктор Федорович Лушников: Новости Херсонщины

Перший день ОІ-2018: хто виступив найкраще

арсеналі вони мають вже 4 нагороди – одне "золото", два "срібла" та одну "бронзу". Зазначимо, що спортсмени Нідерландів "взяли" весь п'єдестал пошани у бігу на ковзанах на 3000 метрів. Проте, по кількості "золотих" нагород у лідерах – Німеччина. Атлети збірної...Єдність

Олсбу (Норвегія), третя - Вероніка Віткова (Чехія). Найкращий же результат серед представниць України показала Віта Семеренко - 14-е місце. Весь п'єдестал пошани зайняли майстрині ковзанярського спорту після гонки на 3000 м. Перемогу здобула Карлійн Ахтеректе. Другою була Ірен Вюрст, третьою...Чемпион

Олімпійські ігри-2018: у перший день найбільше нагород здобула збірна Нідерландів

одна з яких - "золото", дві - "срібло", одна - "бронза", передає Українська правда. Примітно, що представники Нідерландів виграли весь п'єдестал пошани у бігу на ковзанах на 3000 метрів. Два "золота" виграли атлети Німеччини. По одній "золотій" медалі здобули спротсмени...Високий замок

Малому бізнесу тут не місце.

Скріншоти аукціонів закупівель, єдиним конкурентом у яких була ПП «ПФ «Діта» Незалежний громадський портал

Варто відзначити, що серед переможців та призерів були хлопчики і дівчатка з різних куточків краю. Спорт.ua

Антон Дукач: "Олімпійська траса в Пхьончхані має два складних повороти"

Ще буде завтра три систематичних заїзди, де можна випробувати трасу. Завтра перше тренування, спробуємо відчути трасу», - розповів Антон Дукач. Галичина спортивная

Львів

В загальнокомандному заліку легкоатлети Львівської області посіли 11-е місце з сумою 223 очки. Галичина спортивная