п'єдестал пошани

Українці отримали усі призові місця на змаганнях з кульової стрільби у Люксембурзі

у Facebook повідомляє Національний олімпійський комітет. "Вітаємо українських майстрів кульової стрільби! На Міжнародних змаганнях у Люксембурзі наші "снайпери" зайняли весь п'єдестал пошани!", - йдеться у повідомленні. Зокрема, у НОК також відзначили перемогу Павла Коростильова у вправі ПП-3 з новим рекордом...Еспресо TV

Мистецький фестиваль «Блакитний вогник» відкриває таланти серед працівників «Тернопільгазу» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Концерт вражав талантами - незвичайними костюмами, сильними голосами, артистизмом і оригінальністю виконання. Газета "Наш ДЕНЬ"

У жіночому спринті кубку світу Віта Семеренко фінішувала четвертою. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Чижов: Хочемо повторити досягнення тієї Ворскли, яка 20 років тому піднімалася на п

поєдинки Ворскли, щоб команда виступала в єврокубках. Ми хочемо повторити досягнення тієї славної Ворскли, яка 20 років тому піднімалася на п'єдестал пошани. При цьому ми усвідомлюємо, що у нас дуже серйозні конкуренти і навесні боротьба почнеться з новою силою. -...Ua-football

Українські біатлоністки вперше в історії країни здобули дві медалі у гонці Кубку IBU

інформує УНН з посиланням на Федерацію біатлону України. Ольга Абрамова і Юлія Журавок, точно розстрілявши всі мішені, удвох піднялися на п'єдестал пошани, пропустивши вперед лише Уляну Кайшеву з Росії. Підтримати двох лідерів попаданням в кубкові очки зуміли також Яна Бондар...Unn.com.ua

На четвертому місці завершили турнірі дівчата з ОДЮСШ міста Суми (тренер Микола Шаповал). UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

У Черкасах визначили найсильніших юних шашкістів

Шашкісти грали з контролем часу 15 хвилин на партію. Нова доба

52 нагороди вибороли черкащани на Кубку України з годзю-рю карате

У розділі шобу-куміте Бакай Єлізавета та Панасенко Костянтин посіли 2- гі місця, Самборський Артем - 3-тє місце. Нова доба

Індивідуальну "бронзу" та командне "срібло" привіз додому із Сеула студент УжНУ

Можливість поїхати на світовий форум силачів здобув і студент УжНУ Михайло Тупиця. Голос Карпат

Справжні українки: кременчужанки вдало виступили на Всеукраїнському турнірі з дзюдо

«Українка» - це унікальний турнір, який уже вдруге проходить лише серед дівчаток. Цього року географія учасниць та їх кількість значно збільшилася. Кременчугский Телеграф

Український гімнаст Радівілов виграв "золото" на Кубку світу

Ігор Радівілов двічі підіймався на п'єдестал пошани. Нагадаємо, що українського гімнаста визнавали кращим спортсменом країни минулого місяця.Unn.com.ua

Від українців виступили титуловані Віта Семеренко та Дмитро Підручний. Вдалими зусиллями Віти Семеренко Дмитро Підручний вийшов на останній етап третім. Галас

У Чернівцях на чемпіонаті України з карате за перемогу боролися 550 спортсменів

Куміте собисте серед юніорів +76 кг Микола Мануїла. Погляд

Друге місце виборов студент Шепетівського медичного училища Троцький Андрій. Сайт міста Шепетівка

Тетяна Клімченко: "Рада, що вдалося показати гарний результат на ЧЄ"

І вперше я потрапила на п'єдестал чемпіонату Європи серед еліти. А зараз приїхала з чемпіонату Європи - тихо, спокійно. Галичина спортивная

Львівська шпажистка Ксенія Пантелєєва вперше на Кубку світу фінішувала у ТОП-6

У груповому раунді галичанка зазнала лише однієї поразки і виграла п'ять поєдинків. Поєдинок закінчився з рахунком 15:14 на користь майбутньої володарки «бронзи» турніру. Галичина спортивная

може заборонити виконувати російський гімн на Іграх-2018. Наприкінці жовтня стало відомо, скільки можуть заробити українські спортсмени у разі потрапляння на п'єдестал пошани Ігор-2018.Чемпион

Українці тріумфували на марафоні у Дубліні

год 2:28,58 год. До цього її найкращим результатом були 2:30,40 год, показані 14 лютого 2016 року у Санта-Моніці (США). Замкнула п'єдестал пошани Вікторія Хапіліна, яка стала третьою з фінішним часом 2:35,55 год. Серед чоловіків другим став учасник чемпіонату світу у...Unn.com.ua