п'єдестал пошани

Черкаські фехтувальники привезли «бронзу» з чемпіонату України

Склад команди: Валерія Гнідашева, Катерина Грабіжна, Аліна Псюрніченко та Альона Ткаченко. Нова доба

Вперше в історії вітчизняного спідвею представнику України вдалося піднятися на п'єдестал пошани одного з етапів Відкритого Чемпіонату Аргентини. Станіслав Мельничук посів друге місце у гонці, лише на одне очко відставши від переможця...ОГО.ua

змогла відіграли кілька позицій фінішувати 47-ю. Перемогу здобула француженка Марі Дорен Абер, другою стала представниця Чехії Габріела Коукалова, а замкнула п'єдестал пошани Кайса Мякяряйнен з Фінляндії. Кубок світу з біатлону сезон 2016/2017 Гонка переслідування Жінки 1.(3) Марі Дорен Абер (Франція)...Чемпион

Біатлоністка Анастасія Меркушина - найкраща спортсменка місяця в Україні за підсумками грудня. Доба

Тернополянку Анастасію Меркушину визнано найкращою спортсменкою грудня в Україні

Національний Олімпійський комітет назвав біатлоністку Анастасію Меркушину найкращою спортсменкою місяця в Україні за підсумками грудня. Газета "Наш ДЕНЬ"

Біатлон. У "Різдвяній гонці" Підгрушна та Семенов фінішували передостанніми

біатлоністи - Ванесса Гінц та Сімон Шемпп прийшли на фініш першими, а Франциска Гільдебранд та Ерік Лессер фінішували 2-ми. Замкнула п'єдестал пошани російська команда у складі Алєксєя Волкова та Ольги Подчуфарової. Різдвяна гонка з біатлону-2016 Гельзенкірхен, Німеччина Гонка переслідування 28...Галичина спортивная

на подіум етапів Кубка світу, завоювавши дві бронзи і одне срібло, тим самим покращивши власний рекорд за кількістю потраплянь на п'єдестал пошани за сезон.Komora.info

Паралімпійські «Ігри героїв»: з національних змагань спортсмени Дніпропетровщини привезли чотири медалі

У різних видах спорту мірялися силою поранені, спортсмени на протезах та на візках. Паралімпійські «Ігри героїв»: з національних змагань спортсмени Дніпропетровщини привезли чотири медалі Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Черкаські боксери поповнили місцеву скарбничку двома всеукраїнськими нагородами

Дві бронзові нагороди привезли черкаські боксери з чемпіонату України серед чоловіків. А в загальному заліку збірна області посіла сьому сходинку. ВIККА

У німецькому Гельзенкірхені завершилася Різдвяна гонка з біатлону. Чемпион

Василь Іванчук - чемпіон світу з швидких шахів

За підсумками двох змагальних днів Василь Іванчук очолював турнірну таблицю, маючи на 0,5 очка більше, ніж найближчі конкуренти. Галичина спортивная

"Динамо" проти кращих команд групового етапу ЛЧ.

вже глядачі там не нудьгували, за визначенням. Тож не дивно, що три з чотирьох клубів з цієї групи зайняли весь п'єдестал пошани (місця з першого по третє). Цікаво, що четвертий клуб, Спортинг, не зміг скласти їм належної конкуренції і вибув...ДеПо

Анастасия Меркушина признана лучшей спортсменкой Украины в декабре

За підсумками грудня найкращою спортсменкою місяця в Україні визнано біатлоністку Анастасію Меркушину. SumyToday

ТОП-10 спортивних розчарувань 2016 року

виграв срібло в особистому багатоборстві. Вдалося виграти дві медалі і фехтувальниці Ользі Харлан, яка на третій Олімпіаді поспіль піднімалася на п'єдестал пошани - в Ріо Ольга здобула бронзу в особистих змаганнях, а також срібло в командних. Та це лише ложка...ДеПо