п'єдестал пошани

Соснівський "Рочин" розгромив СКК "Демня"

0:3 - Дева Андрій, 83; "Рочин" Соснівка: Коваленко Анатолій (Грицаль Михайло, 90); Галичина спортивная

На Львівщині визначили кращих розвідників

Третіми стали бійці розвідвзводу окремого розвідувального батальйону Оперативного командування Південь Сухопутних військ Збройних Сил України. Щоденний Львів

Львівська лучниця Вероніка Марченко здобула "бронзу" етапу Кубка світу-2017 в Берліні

Додамо, що фінал Кубка світу зі стрільби з лука сезону 2017 року пройде з 1 по 3 вересня у столиці Італії Римі. Галичина спортивная

23 років. Цього року потішили дівчата. На змаганнях були представлені жіночі команди з 19 областей України. Херсонська спортсменка потрапила на п'єдестал пошани. Гусєва Катерина у ваговій категорії 75 кг виборола перше місце, сума 176 кг (76 + 100). Переможці отримають...Мост

У Хмельницькому триває чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років. Загалом представлено команди жінок з 19 областей України. lviv.tv

Черкаські веслувальники увійшли до десятки найкращих на чемпіонаті України

3. Ілона Трофімова та Катерина Пономаренко двічі піднімались на п'єдестал пошани. Про Все

Троє борчинь ЛДУФК змагатимуться на Чемпіонаті світу-2017

19 серпня у столиці Франції Парижі стартує Чемпіонат світу 2017 року з вільної боротьби. Галичина спортивная

Дівчата здобули бронзу чемпіонату світу у французькому Нанті, а хлопці зійшли на третю сходинку п'єдесталу пошани на чемпіонаті Європи в Амстердамі. Прес-Центр

Переможець Всесвітніх Ігор отримає від Львова 10 тис. грн

Львів'янин Станіслав Горуна став переможцем Всесвітніх Ігор 2017 року, які пройшли у Вроцлаві впродовж 20-30 липня. Галичина спортивная

«Ми повинні фінансово підтримувати кращих», - А. Садовий під час зустрічі зі Станіславом Горуною

Львів'янин Станіслав Горуна став переможцем Всесвітніх Ігор 2017 року, які пройшли у Вроцлаві впродовж 20-30 липня. Львівська міська рада

Чотири нагороди львів

метрів, Дмитро Шеремет у метанні спису та Дмитро Дем'янюк у стрибках у висоту. На обох стартах усі четверо потрапили на п'єдестал пошани. Вихованці Віталія Тарнакіна після того як оформили переможний дубль в бігу на 3000 з/п в Таборі, посіли призові...Галичина спортивная

Зазначено, що до 5-ти раніше здобутих нагород українські спортсмени додали ще 6 медалей. 1NEWS

Українські стрільці завоювали додаткові шість медалей на ЧЄ з кульової стрільби

Нагадаємо, що П.Коростильов з рекордом став володарем Кубка світу зі стрільби у Мюнхені. Unn.com.ua

Крім лучанина Дмитра Вишинського, у четвірці наших естафетників були Максим Пендрак, Олександр Дмітрієнко та Дмитро Руденко. Online.ua