п'єдестал пошани

На етапі Кубку світу в словенській Поклюці ця ж четвірка здобула бронзові нагороди. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

"Нам не вистачило фарту", - президент Федерації біатлону України

Перша - це вдалий виступ на чемпіонаті світу. І наступного року вже буде ще краща, ще продуктивніша ця співпраця. Галичина спортивная

не потрапить до гонки-переслідування та мас-старту. Перемогу здобула фінська біатлоністка Марі Лауканен, другою стала представниця Франції Жюстін Бреза, а замкнула п'єдестал пошани її співвітчизниця Анаїс Бескон. Кубок світу-2016/17 з біатлону Етап у Голменколлені, Норвегія Спринт Жінки 17 березня 1. Марі...Чемпион

Вікторія Рибовалова із Дніпра - срібна призерка Євро-2017 з кульової стрільби

Вдало виступила у складі української збірної наша землячка Вікторія Рибовалова. Вікторія Рибовалова із Дніпра - срібна призерка Євро-2017 з кульової стрільби Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Тернополянин піднявся на п

Від України на змагання вирушили борці із двох областей: Закарпатської та Тернопільської. Галичина спортивная

Минулоріч чемпіонкою змагань серед жінок стала українка Інна Рижих. Чемпион

Тернополянин завдяки влучній стрільбі та швидкому бігу у боротьбі за бронзові медалі випередив представника збірної Росії. Галас

Результати жіночої гонки переслідування: Меркушина в топ-40

втратити навіть третю позицію, коли на останньому підйомі на неї почала тиснути Дар’я Домрачева. Але бажання Вітоцці вперше піднятися на п'єдестал пошани Кубку світу взяло верх - бронза!Для перемоги в загальному заліку Лаурі Далмайер залишилося набрати всього 13 очок, щоб...Галичина спортивная

Дмитро Підручний посів 21-е місце в гонці переслідування

На фінішну стометрівку трохи більше сил збереглося у Пайффера. Олександр Жирний і Володимир Семаков закінчили переслідування 51-м і 55-м відповідно. Галичина спортивная

біатлоністів показав Дмитро Підручний, який фінішував 21-м. Перемогу здобув француз німець Арнд Пайффер, другим став австрієць Сімон Едер, а замкнув п'єдестал пошани Еміль Свендсен. Кубок світу-2016/17 з біатлону Етап у Контіолахті, Фінляндія Гонка переслідування Чоловіки 11 березня 1. Арнд Пайффер...Чемпион

Віта Семеренко повернулась на трасу і відразу піднялась на п'єдестал пошани. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Верняєв став другим у багатоборстві на Кубку Америки

змаганнях відкритого Кубку Америки зі спортивної гімнастики у Ньюарку (Нью-Джерсі), повідомляє УНН з посиланням на НОК України.Разом з українцем на п'єдестал пошани піднялись два американські гімнасти. Переможцем змагань став Юл Молдауер (85,931), а трійку призерів замкнув Акаш Моді (84,398). Як...Unn.com.ua

Фуркад - победитель гонки преследования

Фінішні кілометри стали вже традиційним колом пошани для фактичного власника Великого Кришталевого Глобуса нинішнього сезону. Француз міг оформити сьогодні і ще одну сезонну перемогу - в малому заліку гонок переслідування. Спорт.ua

У фіналі чемпіонату Європи Іван Писаренко зустрівся з турком Ибрахімом Ахмедом Акаром. Чемпион