п'ятиборство

Львів

Юрій Ковальчук посів третє місце серед юнаків віком до 17 років, інформує офіційний сайт ЛУФК. Галичина спортивная

18 липня в білоруській столиці стартує європейська першість з сучасного п'ятиборства. Традиційно на турнірі Старого Світу учасники розіграють 7 комплектів нагород, інформує прес-служба НОК України. 1NEWS

Семеро українців поведуть боротьбу за медалі ЧЄ з п

У Мінську Україну представлятимуть 7 спортсменів на чолі зі срібним призером Олімпійських ігор в бразильському Ріо-де-Жанейро Павлом Тимощенком. 1NEWS

Нагадаємо, що на початку року Аліна чудово виступила на командному чемпіонаті України з п'ятиборства. Високий замок

Українка з рекордом виграла чемпіонат Європи

Нагадаємо, що на початку року Аліна чудово виступила на командному чемпіонаті України з п'ятиборства. Закарпатський Кореспондент

У семиборстві 18-річна спортсменка встановила новий юніорський рекорд України. У Таллінні Шух оновила два особистих рекорди. Еспресо TV

Армійські спортсмени завоювали першу медаль на відкритому чемпіонаті з військового аеронавтичного п

Зазначимо, що Україна вперше брала участь у міжнародних змаганнях з аеронавтичного п'ятиборства. Народна Рада

Українець Тимощенко завоював "срібло" на етапі Кубка світу з п

У фіналі Кубка світу брали участь ще двоє українців. Раніше українці встановили світовий рекорд на Кубку Світу з сучасного п'ятиборства. Зеркало недели (газета)

Українець Тимощенко виграв «срібло» на Кубку світу з сучасного п

Український спортсмен Павло Тимощенко завоював «срібло» у фіналі Кубка світу з сучасного п'ятиборства, який відбувся у Вільнюсі Громадське телебачення

Поступився Павло тільки французу Валєнтіну Праду. Нагадаємо, Павло Тимощенко у нинішньому сезоні виграв вже четверту медаль на етапах Кубка світу. 1NEWS

Донецьку область на змаганнях представляли 12 спортсменів, вихованці обласної СДЮСШОР … Далее... Деловой Славянск

Замість спортивних змагань - тепер лікарняна палата У Житомирі відвідувач басейну відправив у нокаут дитячого тренера з сучасного п'ятиборства. Той отримав по зубах - у прямому сенсі! Новости Житомира

У Житомирі злочинці зламали щелепу чоловіку, який вступився за дітей

У Житомирі відвідувач басейну відправив у нокаут дитячого тренера з сучасного п'ятиборства. Буян каже -хоче привчити юне покоління до спортивного порядку. Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

Буян каже -хоче привчити юне покоління до спортивного порядку. І все це жахіття відбувалося на очах у вихованців спортшколи, які саме зібралися на тренування. Газета «БИЗНЕС»

Юрій Ковальчук переміг на юнацькому чемпіонаті України

Серед чотириборок бронзовою медалісткою чемпіонату стала учениця 10 класу Руслана Война. Галичина спортивная

Черкаські спортсмени привезли нагороди чемпіонату України з морських багатоборств

Команда у складі Бабака Дмитра, Мельника Даніїла, Паламарчука Максима, Круть Максима та Свірідова Богдана здобула 3 місце. Нова доба

Багатоборці Черкащини продемонстрували гідні результати на цих змаганнях, інформують в управлінні у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА. Прес-Центр