п'ятиборство

У Києві відбудеться Олімпійський урок

На розгорнутих на набережній локаціях представники багатьох видів спорту презентуватимуть киянам свої дисципліни. Спорт.ua

Зазначено, що програму чемпіонату світу відкриють змагання в естафеті серед чоловіків. 1NEWS

Троє львів

Серед претендентів на нагороди світового форуму будуть й українські п'ятиборці. Галичина спортивная

Троє львів

Про це повідомили у Федерації сучасного п'ятиборства України. Щоденний Львів

У Черкасах змагались морські багатоборці з усієї України

За результатами змагань з веслування на ялах серед юнаків старшої вікової групи команда Черкаської області виборола перше загальнокомандне місце, команда Черкаської області (КПНЗ «Юний моряк») здобула третє загальнокомандне місце. Про Все

Сьогодні німецькі виробники іграшок виготовили іграшку прототип винищувача Ганса Гана. Online.ua

Джокович достроково завершив нинішній сезон через травму 17:00Футбол. Геліос приймає Оболонь, Львів - Волинь, Дніпро-1 - Суми. Українець Шелест - призер першості світу із сучасного п'ятиборства серед юнаків 16:30Футбол. 1NEWS

Українець Шелест - призер першості світу із сучасного п'ятиборства серед юнаків 16:30Футбол. Девич не підійшов чемпіону Ізраїлю 16:20Фехтування. 1NEWS

Українець Олександр Шелест у напруженій боротьбі виборов бронзову нагороду в особистому заліку. Про це повідомляє сайт Міністерства молоді та спорту України. 1NEWS

Дніпрянин став бронзовим призером Кубку світу з сучасного п’ятиборства

Дніпровець отримав срібло під час Кубку світу з сучасного пятиборства. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу міської ради. Online.ua

Львів’янин Юрій Ковальчук здобув "бронзу" юнацького Євро-2017 з тріатлу

Юрій Ковальчук посів третє місце серед юнаків віком до 17 років, інформує офіційний сайт ЛУФК. Галичина спортивная

Четверо львів’ян виборюватимуть нагороди Євро-2017 з сучасного п’ятиборства

Додамо, що змагання континентального форуму у Мінську триватиме до 24 липня. Галичина спортивная

18 липня в білоруській столиці стартує європейська першість з сучасного п'ятиборства. Традиційно на турнірі Старого Світу учасники розіграють 7 комплектів нагород, інформує прес-служба НОК України. 1NEWS

Семеро українців поведуть боротьбу за медалі ЧЄ з п’ятиборства

У Мінську Україну представлятимуть 7 спортсменів на чолі зі срібним призером Олімпійських ігор в бразильському Ріо-де-Жанейро Павлом Тимощенком. 1NEWS

Нагадаємо, що на початку року Аліна чудово виступила на командному чемпіонаті України з п'ятиборства. Високий замок

Українка з рекордом виграла чемпіонат Європи

Нагадаємо, що на початку року Аліна чудово виступила на командному чемпіонаті України з п'ятиборства. Закарпатський Кореспондент

У семиборстві 18-річна спортсменка встановила новий юніорський рекорд України. У Таллінні Шух оновила два особистих рекорди. Еспресо TV