остаточна крапка

Адвокат: Перехресний допит доводить, що версія Пашинського вірна

у себе на сторінці в Facebook та в коментарях журналістам, я відкритий до співпраці зі слідчими, регулярно ходжу на допити. Остаточну крапку щодо ситуації на дорозі в село Хлепча ставитиме суд і тільки суд, а не близькі соратники Януковича, які...Ваші новини

Повєткін провалив черговий допінг-тест.

Екс-чемпіон світу в суперважкій вазі канадець Бермейн Стіверн (25-2-1, 21 КО) дав інтерв'ю, в якому поставив остаточну крапку у можливому поєдинку з Олександром Повєткіним (30-1, 22 КО). Сьогодні вранці прийшли результати допінг-тестування VADA, згідно з якими в крові...Sportgid

розглядається заново, з іншими суддями. Можна заново приводити матеріали і докази. Я сподіваюся, що це відбудеться", - сказав Ван Левен. Остаточну крапку в питанні може поставити Верховний суд Нідерландів. Це станеться в разі, якщо суд вищої інстанції залишить рішення окружного...7 днів

Після чого Україна і Грузія в терміновому порядку зможуть отримати безвіз. Rbn.cc

про розлучення між акторами Джонні Деппом та Амбер Хьорд, за якою він мав заплатити їй 7 мільйонів доларів, не стала остаточною крапкою в скандальному процесі. Актриса знову звернулася до суду. Вона скаржиться, що екс-чоловік досі нічого їй не заплатив, а...ТаблоID

Верховний суд Польщі відмовив США в екстрадиції режисера Поланського

Касаційну скаргу у Верховний суд направив генеральний прокурор. Суд поставив остаточну крапку у справі 40-річної давності. Верховний суд Польщі відхилив касацію прокуратури на рішення про неприпустимість екстрадиції до США режисера Романа Поланського...Зеркало недели (газета)

споруд. З метою припинення протиправного використання прибережної смуги, органами прокуратури області вжито заходів представницького характеру. Справа розглядалася судами різних інстанцій. Остаточну крапку у припиненні правопорушення, за результатом розгляду заяви Генеральної прокуратури України, поставлено Верховним судом України, який скасував рішення першої...Народна Рада

41 хвилині відзначився Олександр Фадєєв. У другому таймі, на 59 хвилині, арбітр призначив пенальті у ворота «Барси», який реалізував Авер’янов. Остаточну крапку у матчі було поставлено на 85-й хвилині, — відзначився Давиденко. Матч завершився з рахунком 3:1 на користь господарів.SumyToday

іподрому таки роздадуть людям. Про це повідомили під час прес-конференції, яка пройшла у Рівному. Після багатьох років протистояння та скандалів остаточну крапку у питанні роздержавлення підприємства поставив Кабінет Міністрів України. Минулого року Уряд призначив нового директора держпідприємства «Мирогощанський державний іподром».Все

Остаточну крапку у питанні роздержавлення підприємства поставив Кабінет Міністрів України. Володимир Присяжненко, директор ДП «Мирогощанський державний іподром»: «Хочу привітати всіх з Новини по-рівненськи

надії поховав Андрій Сімка, який не тільки зробив рахунок 3:0, а і забив свій 150-й гол у футболці «Урагану». А остаточну крапку в цьому поєдинку поставив Михайло Зварич, який залишив свій «автограф» у воротах Юрія Васильченка на останній хвилині матчу.Spy-Football

"Ураган" у Франківську розгромив "Титан-Зорю"

надії поховав Андрій Сімка, який не тільки зробив рахунок 3:0, а і забив свій 150-й гол у футболці “Урагану”. А остаточну крапку в цьому поєдинку поставив Михайло Зварич, який залишив свій “автограф” у воротах Юрія Васильченка на останній хвилині матчу.Галичина спортивная

САП не погодила з НАБУ підозри фігурантам справи МАУ

що відповідне рішення суду скасоване, однак ставити в цій справі крапку зарано. " Рішення суду скасовано, подано на новий розгляд, остаточної крапки у справі не поставлено. То, може, треба зробити певні процесуальні кроки і подивитися, як це рішення далі рухається.Зеркало недели (газета)

А.Рева: інформація про банкет Міністерства соцполітики у «Hilton» - брехня

31 грудня. В мене залишилося позитивне враження. До цього я не була на такого роду нарадах, - сказала Л.Попова. > Остаточну крапку у сумнівах мав поставити сам міністр Андрій Рева. Інформаційна Вінниччина зателефонувала урядовцю і запитала, за чий рахунок все-таки...Інформаційна Вінниччина

Попередній власник, МЕГУ ім..С.Дем’янчука, так і не спромігся довести її до ладу. І міська влада планує знову її продати, пише 7d. Остаточну крапку в судовій тяганині поставив Вищий господарський суд України у жовтні 2016 року: договір про купівлю-продаж має бути розірвано.В кулуарах

ФК "Львів" U-16: здобуто три очки

У другій половині зустрічі, остаточну крапку в зустрічі поставив Ткач Назар.Галичина спортивная

ФК "Львів" Львів - "Ніка" Івано-Франківськ. Результати матчів юніорів

свого активу записав Сидор, проявивши індивідуальну майстерність, Назар, вийшовши віч на віч із воротарем «Ніки», забив, 3-1! А наприкінці матчу, остаточну крапку в зустрічі поставив Ярема, забивши у дальній кут воріт, 4-1! Володимир Мандзиняк: «Після поразок, ця гра додала нам...Галичина спортивная

Серія А. Впевнені перемоги Наполі, Роми і Лаціо, виїзна вікторія Аталанти, нічия у Вероні

ударів Найнгголана, Салаха, Ель-Шаараві.А забив реанімований Едін Джеко. Притому забив не раз, а двічі, довівши рахунок своїх голів до 10! Остаточну крапку в матчі поставив Раджа Найнгголан. 1:3 – Рома більш ніж впевнено минула відрізок з важких матчів у чемпіонаті,...Новини футболу

Мінфін та ДФС виступали проти створення індустріального парку в Житомирі

міста Житомира із залученню інвесторів і створення робочих місць», — переконаний мер Житомира Сергій Сухомлин. Втім, рішення, яке фактично ставить остаточну крапку у питанні створення індустріального парку в Житомирі, ухвалили не одразу. Під час обговорення концепції члени міжвідомчої комісії висловлювали...Житомир.info

Збірна U-18 поступилася австрійцям у товариському матчі

- Сіттсамом та Фішхаурером. Першому на 77-й хвилині вдалося обіграти українських захисників у карному майданчику та відкрити рахунок. Другий поставив остаточну крапку у зустрічі вже наприкінці матчу. Україна U-18 – Австрія U-18 – 0:2 Голи: Сіттсам (77), Фішхаурер (85) Україна...Спорт.ua