останні хвилини

Дещо змінилася тактика, і, слава Богу, у другому таймі у нас стало виходити", - додав наставник. За словами Мелікяна, на останніх хвилинах Чорноморець посилив тиск, далася взнаки підготовка Сталі до сезону. "Але нам пощастило до кінця утримати рахунок. Вийшла заслужена...Чемпион

Чорноморець - Сталь 0:1.

ми внесли корективи в своїй грі. Трохи змінилася тактика, і, слава Богу, у другому таймі у нас стало виходити. На останніх хвилинах "Чорноморець" посилив тиск, далася взнаки наша підготовка до сезону. Але нам пощастило до кінця утримати рахунок. Вийшла заслужена...Ua-football

команди з Перу: з різницею лиш, що перші два голи за наших забив Назарій Сецький. А от переможний мяч на останній хвилині гри знову на рахунку Михайла Хомича. Таким чином, гравці Підшипника вийшли до вісімки кращих команд своєї вікової групи...Online.ua

Арсенал нарешті переміг Баварію.

уже в рамках товариського турніру Міжнародний кубок чемпіонів. На своє якесь по-особливому дике щастя "Арсенал" зумів втекти від поразки на останніх хвилинах і по пенальті переміг персонального монстра. Ну як могла промовчати в такій ситуації мемоспільнота?! "Арсенал переміг Баварію -...Ua-football

Роман Мисак: "Рібас за кілька днів вивчив більше слів, ніж Даушвілі за 4 роки"

не маємо права на помилку з полтавчанами». «Хочу подякувати вболівальникам, що у неділю прийшли на стадіон та підтримували нас до останньої хвилини. Хочу сказати їм, щоби не робили висновків по першій грі чемпіонату. Потрібно розуміти, що як новим тренерам, футболістам,...Галичина спортивная

Роман МИСАК: «Не маємо права на помилку с полтавчанами»

не маємо права на помилку з полтавчанами». «Хочу подякувати вболівальникам, що у неділю прийшли на стадіон та підтримували нас до останньої хвилини. Хочу сказати їм, щоби не робили висновків по першій грі чемпіонату. Потрібно розуміти, що як новим тренерам, футболістам,...Спорт.ua

клуб Тростянець приймав Явір із Краснопілля. Суперники на полі стадіону імені Володимира Куца розписали мирову. Долю матчу команди вирішили на останніх хвилинах зустрічі. На вісімдесят першій Володимир Саєнко ударом із точки вивів господарів поля вперед. За дві хвилини до завершення...Online.ua

"Гранд ліга" Львова з міні-футболу: "Євробуд-КМ" обійшов "Здвиг"

напрузі гравців та вболівальників обох команд. По ходу гри то «Фуджікура», то «Нові імена» виходили вперед. Найцікавіше ж відбулося в останні хвилини. Програючи у рахунку 3:4, підопічні Володимира Когута перейшли на гру в п’ять польових і саме ця тактика дозволила...Галичина спортивная

Лук

нервували, адже прагнули відігратися, а ми мало що їм дозволяли біля своїх воріт. Весь матч нам було непросто, але на останніх хвилинах було найважче, "городяни" збилися на навал і "вантажили" м'яч вперед. Я протистояв Цурікову, з яким знайом по "Динамо".Ua-football

команд Першої ліги мінімально програв фактично новій команді ПФК Суми. Результат поєдинку вирішив гол Артура Каськова, який він забив на останніх хвилинах зустрічі (86), під час виконання стандарту з кутового. При цьому на 76-й хвилині господарі поля могли самі відкрити...Online.ua

Подвоїла перевагу команда Романа Санжара після стрімкої контратаки лівим флангом. Гречка

таких атакувальних спроб від рухівців не бракувало. Та найголовніше, що підопічні Руслана Мостового надійно зіграли в обороні, не дозволивши в останні хвилини гостям і натяку на вирівнювальний гол. Рух (Винники) Колос (Ковалівка) 1:0 Гол: Заставний, 69 Рух: Дяченко Дуць, І.Білий,...Online.ua

Мати загиблого на Закарпатті прикордонника з

у Артема не було жодних причин. Тому батьки поїхали до Закарпаття, де проходив службу їх син, щоб дізнатись правду про останні хвилини його життя. У військовій прокуратурі їх почали допитувати у якості потерпілих, але військовий прокурор Ціцак Олег припинив допит...ClipNews.info

"Зоря" програла "Сталі" на запорізькій "Славутич-Арені"

У складі "Зорі" весь перший тайм був найактивніший Владислав Калітвінцев. Але здебільшого останні хвилини зустрічі пройшли у боротьбі без завершального удару.Unn.com.ua

Ященко: Три помилки призвели до голів

Я навіть не можу пояснити, з яких причин ці помилки наші футболісти зробили. Я розумію там ще якби 0:0 до останньої хвилини, хвилювання, не пропустити, вести 0:2. Начебто треба було розслабитися, впевнено і спокійно догравати матч. Ну, у мене немає...Ua-football

Не гірше за «Шахтар» - «Динамо»: у Вінниці відбулось емоційне подільське дербі

господарі поля почали ще сильніше тиснути на нього. Гості, в свою чергу, діяли у захисті ще більш відчайдушно.Найбільш драматичними видалися останні хвилини матчу, коли зелено-білі кинули всі сили в атаку.На 80-ій хвилині Браславський здійснював постріл з гострого кута, але воротар...Online.ua

Хацкевичу поразка від "Шахтаря" додала оптимізму

Ми випустили другого нападника, створили моменти, Мбокані міг забити. Але за ті моменти, які ми не реалізували, нас покарав суперник.До останньої хвилини зустрічі команда намагалися змінити рахунок на свою користь.Коли випустили другого нападника, почали трохи неправильно грати. Потрібно було доставляти...Sportanalytic

на користь рівнян. До 72-ї хвилин "Верес" забив три голи. Однак потім маріупольці додали в грі, та реалізувавши пенальті на останніх хвилинах, вирівняли рахунок -...Online.ua

вдалим. Також оновлений і не менш легендарний місцевий «Металіст -1925» хоча й мав певну перевагу на полі (особливо це стосується останніх хвилин основного часу), але «Нива» «огризалася» не менш гостро й результативно. Все закінчилося серією пенальті, де вирішальне слово сказав...НОВА Тернопільська газета

Юніори "Скали" перемогли аматорів з Прикарпаття

обрав неправильну позицію, пропустивши гол з гострого кута. Цей гол окрилив «тепловиків» і у них з`явився шанс зрівняти рахунок. На останніх хвилинах після подачі з кутового Гудименко знову грубо помилився, однак на щастя гравець команди з Івано-Франківщини головою пробив повз...Галичина спортивная