останні хвилини

Поховання вампіра: археологи злякалися прадавньої дитини

зарывало своїх дітей з допомогою ритуалистических коштів. Таке пояснення дав Девід Сорен, професор Університету Арізони. Нагадаємо, вчені розповіли про страшні останніх хвилинах мешканців Помпеїв. Як повідомляв "Знай. ua", археологи розкрили неймовірну таємницю. Вчені з'ясували, як стародавні єгиптяни фарбували шкарпетки. "Знай.Znaj.ua

Кристал у запеклому двобої перемагає Таврію

виграла підбирання, а Соколан на додачу вдало упіймав м'яча на ногу влучно пробивши у лівий від Крюкова кут - 2:2. Останні хвилини видалися напрочуд напруженими, оскільки кожна команда хотіла вирвати перемогу. Зрештою це вдалося саме херсонцям. Затяжна атака, завершилася вкиданням...Мост

Відеоогляд матчу Польща - Італія Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24 24 канал

Как белорусам отомстить за честь, а эстонцам избежать позора в Лиге наций?

лідерську позицію фінів. Одним словом, за цим дійством потрібно спостерігати уважно і мовчки боротьба триматиме в напрузі від першої до останньої хвилини # Команда І В Н П М РМ О...Ua-football

Польша - Италия 0:1.

Збірна Італії уникнула чергової ганьби, вирвавши на останніх хвилинах перемогу в матчі зі збірної Польщі. Рятівником Роберто Манчіні став лівий захисник Крістіано Бірагі. До вашої уваги огляд матчу та...Ua-football

Романчук: Бразильские игроки Динамо - веселые ребята, стараются учить язык, да и на тренировках с ними просто

простіше грати в атаці. - Наприкінці матчу не обійшлося без "пожежі" поблизу воріт "Динамо"? - "Арсенал-Київ" дійсно, пресингував нас протягом останніх хвилин, але не назвав би це "пожежою", усе було під контролем. - У такому складі ви грали вперше, наскільки...Ua-football

Мбаппе переписав історичний рекорд збірної Франції

Нападник збірної Франції та ПСЖ переписав ще один рекорд. Забивши на останній хвилині контрольного матчу проти Ісландії, Мбаппе відзначився 10-м голом у футболці своєї збірної. Таким чином він став першим футболістом в історії...Футбол газета

Андрій Любка: Коли я починав писати роман, я уявляв Ужгород: заплющую очі - бачу це місто

ЩОБ РОЗКАЗАТИ ПРО УЖГОРОД, МЕНІ НЕ ПОТРІБНО ХОДИТИ ЙОГО ВУЛИЦЯМИ Я ПОЧАВ ЗБИРАТИ СЮЖЕТ, ЩЕ НЕ ПИШУЧИ КНИЖКУ Сайт міста Ужгорода

Відомий нападник гратиме в бутсах з емблемою Бетмена.

нове замовлення - бутси в стилі Бетмена. Як відомо, прізвисько Batsman гравець отримав ще в Челсі за регулярні голи на останніх хвилинах. А зараз нападник ще й вдало перейшов в команду з прізвищем кажани, що тільки зміцнило його в образі.Ua-football

Доля трофею вирішилася на останніх хвилинах на користь "сонячних".Полтава 365

Як Іспанія розтрощила Уельс (ВІДЕО)

грі. "Фурія Роха" напів резервним складом не залишила британській команді жодного шансу і дозволила хіба, що провести гол престижу на останніх хвилинах зустрічі.Футбол газета

Мбаппе врятував Францію від ганьби у матчі з Ісландією

Дубль Кіліана Мбаппе на останніх хвилина матчу врятував збірну Франції від поразки у товариській грі з Ісландією Збірна України 10 жовтня у товариському матчі у Генуї...Еспресо TV

Франция - Исландия 2:2.

Збірна Франції уникнула поразки від Ісландії на останніх хвилинах товариського матчу. Гостей вивів уперед Біркір Бярнасон у першому таймі, а після перерви Карі Арнасон подвоїв рахунок. До вашої уваги...Ua-football

виїзді розгромив Фарерські острови. Товариські матчі теж були багатими на голи: Іспанія здолала Уельс з рахунком 4:1, а Франція на останніх хвилинах вирвала нічию у протистоянні з Ісландією, поступаючись по ходу поєдинку 0:2. Україна Кулач вперше викликаний у збірну України...24 канал

три хвилини (останній з фолом) зупинили постійне зростання різниці, а ще одне далеке попадання Павла Ревзіна з передачі Мішули на останній хвилині дозволило Дніпру піти на велику перерву, ведучи 1 очко за сумою дуелі. Друга половина почалася з ривка господарів...UkrBasket

Чемпіонат Волинської області.

нещодавнім володарям Кубка Волині, однак гол Іллі Теліховського таки вирішив підсумок матчу – 4:2. Богдан Гладун з Агропродукту розійшовся на останні хвилинах звітного туру – завдяки одразу трьом його голам за п’ять хвилин наприкінці зустрічі його команда здобула перемогу над...HP i B LIFE

На останній хвилині гри подвоїв перевагу київської команди Ігор Яцковець. Гарно, що так закінчилось - 2:0 це гарна перемога".UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Николай Несенюк: «Динамо» просто не имело права не выиграть у «борцов за мир»

була відповідь на скандал минулого сезону, коли на матчі Олімпіка із Шахтарем із дітей, що виводили футболістів на поле, в останню хвилину познімали футболки із написом Мій тато герой. Тепер аби не ганьбитися відмовою вдягнути перед грою футболки на підтримку...Динамо Киев от Шурика

Перше коло завершено

першим на добиванні. «Шахтар» кинувся виправляти ситуацію. Протистояння загострилося до межі. Навіть рефері травмувався і його замінили. «Гірники» атакували до останньої хвилини, та марно. Однак саме донеччани виграли перше коло. Втім, їхня очкова перевага над динамівцями тепер мінімальна. *** У...Голос Украины (газета)

закликав принца Гаррі не одружуватися з його сестрою. Як відомо, батько Меган мав вести її до вівтаря, але мало не останньої хвилини відмовився летіти до Британії, пояснивши це проблемами зі здоров'ям. Нині він теж періодично звертається до доньки через ЗМІ,...ТаблоID