останні хвилини

Конте: Челси занимает хорошую позицию в АПЛ, но на данный момент есть одна команда, которую невозможно остановить

сильної команди. Не забувайте, що "Хаддерсфілд" переграв "Манчестер Юнайтед" і доставив багато проблем "Манчестер Сіті", який зумів перемогти лише на останніх хвилинах. Тому ми повинні бути задоволені своєю грою. Нам необхідно продовжувати діяти в цьому ж дусі. Сьогодні мої гравці...Ua-football

АПЛ. 17 тур.

з голів "аристократів на свій рахунок записав екс-гравець донецького "Шахтаря" бразилець Вілліан. "Барнлі з мінімальним рахунком вдома вирвав перемогу на останній хвилині в "Сток Сіті".Ще в одній грі остання 20-а команда АПЛ "Крістал Пелас" зуміла здобути свою третю перемогу в...Футбол газета

Клубный ЧМ.

рефері (VAR), яка активно впроваджується ФІФА, продовжує крокувати по планеті. На клубному ЧС, який зараз проходить в ОАЕ, суддя на останніх хвилинах матчу "Відад" - "Урава Ред Даймондс" (2:3) звернувся до допомоги VAR і після перегляду відеоповтору, поставив пенальті в...Ua-football

кут воріт ударом із лінії штрафного майданчика. Єдине, на що спромоглися футболісти Керкири, - це гол Нуньєша з пенальті на останніх хвилинах зустрічі. Після цієї перемоги АЕК очолив турнірну таблицю, набравши 30 очок (9 перемог, 3 нічиї, 2 поразки, різниця...Чемпион

Уряд на свята: що стоїть за ротацією польської влади

В останню хвилину керівна польська партія вирішила відкласти питання заміни міністрів.Європейська правда

Смертельне падіння руфера з Китаю із хмарочоса попало на відео

Юн Нін (Wang Yong Ning) зірвався з хмарочоса при спробі зняти "смертельний номер" - віджимання на краю даху висотки Відео останніх хвилин життя екстремала, потрапило в Мережу. На записі видно, що молодий чоловік спочатку акуратно спускається на руках, віджимається, але...Воля народу

Харатин: В матче Заря - Шахтер арбитр принимал правильные решения

дуже важливі пункти, тому команда дотерпіла і виграла цей матч. Це вже не перша гра, де ми вириваєм перемогу на останніх хвилинах. Вболівальникам це подобається, - сказав Харатін. Нагадаємо, що зустріч між Зорею та Шахтарем завершилася з рахунком 2:1.Ua-football

Николаевская команда «Корабелы» стала обладателем Кубка «Фемиды»

«Орлами» приніс перший гол у ворота миколаївців. Через декілька хвилин «Єлісаветградські Орли» закинули у ворота «Корабелів» другий м’яч. Проте на останніх хвилинах першого тайму миколаївська команда змогла скоротити відрив з рахунком – 2:1.У другому таймі «Корабели» змогли відігратись, матч завершився...Николаевский Обозреватель

Херсонці помилились в атаці і отримали разючий контрвипад від енергетиків. Андрій Федюк віддав передачу на Тараса Кузя і кращий бомбардир «Енергії» у цьому сезоні розписався у воротах «Продексіму» - 3:2. Новамедіа

Гравці і тренери "Шахтаря" з кулаками накинулись на арбітра

Тренери та футболісти "гірників" накинулись на арбітра матчу Сергія Бойка з кулаками через вилучення трьох гравців "Шахтаря" і пенальті на останній хвилині гри.Як би там не було, але так вести себе учаснику плей-офф Ліги чемпіонів не надто красиво. Відео надане...Sportanalytic

Футзал повернувся до Кременчука: «Геологія» прийняла «Orange»

Кременчуцька команда на останній хвилині втратила перемогу 9 грудня в СК «Політехнік» у Другій лізі з футзалу стартувала кременчуцька команда «Геологія». У першому історичному матчі...Кременчугский Телеграф

Пятов: Хлопці з Зорі кажуть, що їм неприємно перемагати таким чином

Три вилучення на останніх хвилинах - в моїй кар'єрі такого ще не було. Навіть хлопці з "Зорі" кажуть, що їм неприємно перемагати таким чином".Ua-football

Запорожці знову дали бій лідеру чемпіонату, але пропустили кидок Дмитра Глєбова всередині останньої хвилини. UkrBasket

Неймовірний фінал у Запоріжжі, нічия Динамо та Манчестерське дербі.

Гірники відкрили рахунок на початку другого тайму (своїй колишній команді забив Петряк) і, здавалось, контролювали хід подій. Але за 15 останніх хвилин гравці "Шахтаря" примудрились заробити три вилучення (Петряк, Фред та Ракицький)! На 90+2-й Сілас реалізував пенальті, а на 90+4-й...Ua-football

Бундесліга. Аугсбург не скористався шансом вийти на четверте місце

з кутового і другим дотиком зльоту пробив сильно і точно. Однак втримати переможний для себе рахунок Аугсбург не зміг. На останніх хвилинах зустрічі Герта відігралася: Соломон Калу забив після навісу. Таким чином, Аугсбург не сокристався можливістю вийти на четверте місце...Ua-football

Моуріньо: Сіті часто використовує тактичний фол

Сподіваюся, що рефері буде робити свою роботу. Сіті забив кілька важливих голів на останніх хвилинах, які принесли їм о...Ua-football

Будівельник в овертаймі здобув перемогу у Черкасах

б в киян не було шансів після чергового ривка від Кольченка та компанії — черкасці самі собі привезли проблеми. На останній хвилині періоду дві в ряд втрати після введення м’яча з-за бокової дали надію Будівельнику. За 1.8 секунди до фінальної...Спорт.ua

"Карпати" на останніх хвилинах вирвали у "Вереса" нічию

Перші два м'ячі забили в першій половині зустрічі рівненські футболісти Василь Кобін і Михайло Сергійчук. "Приїжджайте, підтримаємо наших футболістів, щоб була перемога. Ваші новини

"Карпати" у Львові зіграли в нічию з рівненським "Вересом"

"Львівські".На голи Кобіна та Сергійчук в першій половині зустрічі, львів'яни відповіли влучними пострілами Шведа та Акулініна вже під завісу зустрічі.На останніх хвилинах матчу "Карпати" могли взагалі лишитися без очкового багажу, але Кобін пробачив свою колишню команду, змарнувавши прекрасну нагоду поставити...Львівські

Трилери у Одесі та Львові, впевнена перемога "Маріуполя"

Завершились стартові поєдинки останнього в цьому році 19 туру української Прем'єр-ліги. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Львівські "Карпати" зуміли відігратись на останніх хвилинах у матчі проти "Вереса", програючи до 72 хвилини матчу з рахунком 2:0. Принесли один заліковий пункт "зелено-білим" голи Шведа...Футбол газета