останні хвилини

Виїзний синдром знову забрав очки у "Руху"

влучив у поперечину. Далі кілька ударів відбив воротар, була ще низка перспективних штрафних ударів, які не увінчалися взяттям воріт. На останніх хвилинах Ярослав Кінаш завершував атаку ударом головою, проте у рамку не влучив. Словом, усі потуги футболістів винниківського «Руху», як...Галичина спортивная

Орландо кинувся реваншуватися та протягом останньої хвилини раунду бомбардував Переса біля канатів.Чемпион

рекорд учасників на велодні. Як відомо, їх тоді зареєструвалося близько 1350. Однак в колоні їхали й ті, хто приїхав в останні хвилини і не встиг підійти до столика реєстрації. Стартує велопробіг з площі перед будівлею ОДА (вул. Грушевського, 21) о...Бліц-інфо

Де у Європі можна найдешевше відпочити біля моря

Це два напрями, які пропонуються на українському ринку. Звичайно, можна знайти в останню хвилину Іспанію за 199 євро. Час відпочивати: 8 ознак, що ваш організм хоче у відпустку...Єдність

варіант - це Болгарія. Можна ще відзначити Чорногорію. Це два напрями, які пропонуються на українському ринку. Звичайно, можна знайти в останню хвилину Іспанію за 199 євро. Але в основному економ-варіант - це Болгарія та Чорногорія, - розповів Нурхан Чали. До...Paralleli.if.ua

Івано-франківська Говерла виборола титул чемпіона України серед команд Вищої ліги. Останні хвилини четвертої чверті стали окрасою фіналу.Paralleli.if.ua

за коловою системою. У першій зустрічі наші дівчата зустрілися з командою Лідер Полтавської області. Ведучи в рахунку наші футзалістки на останніх хвилинах пропустили два голи, та поступилися 2:3. Два голи на рахунку Даші Кісельової. Наступним противником згідно жеребу була команда...Спортивний Житомир

А нічим. Курєр станиславівський від 21 квітня 1912 р. повідомив сенсаційну новину: боксерський матч у залі Сокола було скасовано в останню хвилину через порожню залу. Важко сказати, чому мешканці міста проігнорували таке цікаве спортивне дійство, незважаючи на потужну рекламу. Може,...Бліц-інфо

Перемога здобута на останніх хвилинах

«Волинь» Луцьк (U-21) - ФК «Олександрія» (U-21) - 1:2 (0:0)u000d 25.05.2017 р., стадіон «Підшипник», 17:00u000d Головний арбітр - Денис Шурман (Київська обл.)u000d Асистенти арбітра - Володимир Журибіда (Луцьк) та Михайло Маланчук (Чернівецька обл.)u000d 4-й арбітра - Андрій Холявко (Львів)u000d Спостерігач...Новости Александрии

"Говерла" - чемпіон Вищої ліги

Івано-франківська Говерла виборола титул чемпіона України серед команд Вищої ліги. Останні хвилини четвертої чверті стали окрасою фіналу.Галичина спортивная

Максим ГРИСЬО: «В бронзових нагородах немає моєї заслуги»

Загалом в команді хороша атмосфера, всі одне одного підтримують. — Після матчу з «Чорноморцем», у якому «Карпати» вирвали перемогу на останніх хвилинах, із роздягальні було чутно радісні вигуки — команда святкувала... — Так, всі дуже раділи. Хоча у завойованих бронзових...Спорт.ua

На Київщині повісилися дитина

дівчина, були цілком нормальні стосунки. Яну поховали у рідному селі. Батьки дівчини сподіваються на об’єктивне розслідування. Хочуть до дрібниць знати останні хвилини життя своєї...Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

Петрівський «Інгулець» переграв «Гірник-спорт» (ВІДЕО)

після передачі капітана Євгена Запорожця нападник Олександр Мішуренко реалізував вихід один на один з голкіпером. Другий гол інгульчани забили на останній хвилині основного часу. Артем Прошенко подав зі штрафного, а Роман Світличний головою пробив по воротах голкіпер Антон Ситников відбив...Гречка

лікарі підтвердили родичам американця, що під час аварії він отримав серйозні пошкодження мозку. Хейден помер від травм у понеділок. До останніх хвилин поруч із ним були його наречена Джекі, батьки Ерл і Роуз, два брати Роджер Лі і Томмі та...Чемпион

мені пас у перспективну зону, після чого мені вдалося пробити по воротах і забити. - Що сталося з командою на останніх хвилинах, коли словаки скоротили відставання у рахунку?- Ми пропустили контратаку від суперника, а потім почали трохи панікувати, хоча нам...Спортивний Житомир

Перемога з громами і блискавками

підключився до атаки і скористався рикошетом від когось із захисників «Прикарпаття» — однак удар у ближній кут відбив воротар. Взагалі останні хвилини перед перервою нагадали такий собі штурм у виконанні «Руху». Проте відзначитися не вдалося. Як, до речі, і прикарпатцям...Галичина спортивная

Сачко: Сьогодні ми заслужили цю перемогу

- Перший тайм почали обережно грати обидві команди. Прошу вибачення у вболівальників за помилки на останніх хвилинах матчу. Нагадаємо, Карпати на своєму полі програли Ворсклі з рахунком 0:1.Ua-football

Бундесліга. Яскраві моменти останнього туру

"Гамбург" на останніх хвилинах вирвав перемогу у "Вольфсбурга" та відправив його у перехідні матчі за виживання. Огляд матчів 34 туру (ВІДЕО)...Sportanalytic