останні хвилини

Анонс, суддя, трансляція

перед матчем на "Олімпійському". Великою проблемою для "Динамо" буде відсутність дискваліфікованого Євгена Хачеріді, який отримав зовсім не обов'язкове вилучення на останніх хвилинах матчу в Португалії. Не додає впевненості наставнику киян і напружена ситуація навколо трансферу хорвата Домагоя Віди, який ніяк...Sportanalytic

місцеві вболівальники активно підтримували господарів. Чого ви чекаєте від 12-го гравця Динамо?- Щоб вболівальники були з командою з першої до останньої хвилини. Щоб через трибун було важко докричатися до футболістів. 12-й гравець дуже важливий, і ми розраховуємо на підтримку вболівальників.-...Новини футболу

Ман Сіті вирвав нічию у матчі проти Евертона

Команда Хосепа Гвардіоли на останніх хвилинах поєдинку проти Евертона змогла піти від поразки завдяки голу вийшов на заміну Рахіма Стерлінга (1:1). Звіт про матч читайте пізніше...Новини футболу

Американці закликають Білий дім визнати AntiFa терористичною організацією

що такі самі терористи й “АнтиФа”, вважають автори петиції. Утім, існують великі сумніви, що Білий дім розглядатиме це подання. Протягом останніх хвилин на сайті з’явилося повідомлення, ніби під час збирання підписів було порушено правила підписання петицій до адміністрації президента. Лічильник...Український Простір

Неймар: У Парижі я вже відчуваю себе як вдома

Нападник "ПСЖ" Неймар прокоментував свій перший матч на "Парк де Пренс". Нагадаємо, парижани в 3-му турі чемпіонату Франції розгромили "Тулузу" (6:2), а сам бразилець забив два голи і віддав два ассиста. - Не пам'ятаю, як забивав другий гол, - цитує...Ua-football

Житомиряни стали найчисельнішою аудиторією, яка досиділа до останніх хвилин фільмів, - організатори фестивалю кіно

само велика аудиторія. Я в один із днів відзначила, що житомирська аудиторія, глядачі, вони стали найчисленнішою аудиторією, яка залишилась до останньої хвилини фільму. Поки що це найкращий показник за 4 міста, в яких відбувся фестиваль Lampa.doc», - ділиться враженнями організатор...Житомир.info

Матч "Динамо" - "Марітіму" розсудить ізраїльський арбітр

арбитражау: Фреді Фотрель (Франція).Цей арбітр відомий для України тим,що в 2013 році судив матч Україна - Білорусь і видалив на останніх хвилинах Дениса ГармашаЦі та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Sportgid

Універсіада: голи карпатівців та перша перемога студентської збірної України

це, зуміли вибігати у швидкі контратаки. Мали класні моменти, щоб збільшувати рахунок, та, на жаль, не зуміли скористатись ними. В останні хвилини матчу довелось добряче понервувати, суперник забив нам два м’ячі, але, на щастя, зробив це з положення «поза грою»...Галичина спортивная

Збірна України перемогла в першому матчі Універсіади завдяки львів

це, зуміли вибігати у швидкі контратаки. Мали класні моменти, щоб збільшувати рахунок, та, на жаль, не зуміли скористатись ними. В останні хвилини матчу довелось добряче понервувати, суперник забив нам два мячі, але, на щастя, зробив це з положення поза грою.Щоденний Львів

ЛЧ. Олімпіакос вириває перемогу у Рієки, Хапоель справляється з Марібором

Лише на останніх хвилинах греки дожимають гостей і здобувають прийнятний результат. Голи: Оджіджа-Офое 66, Алаіксіс Ромао 90+3 - Ебер 42...Ua-football

Ліга чемпіонів.

матч на лаві для запасних. Руслан Ротань ж вийшов зі старту, проте його "Славія" поступилась АПОЕЛу.Кривдник "Динамо" "Янг Бойз" нна останніх хвилинах пропустив від ЦСКА, а "Ліверпуль" здолав...Футбол газета

Римо-католики святкують у Львові Внебовзяття

до четвертого століття немає нічого про Успіння Богоматері. Лише після IV сторіччя, на основі передання, церковні письменники починають писати про останні хвилини життя Пресвятої Богородиці. На Заході пише про це святий Григорій Турський, на Сході єрусалимський патріарх Модест, святий Андрій...Щоденний Львів

МФК «Кристал Херсон» забив своєму супернику 10 голів

Кєвліча. Вихованцем цього клубу є гравець збірної України Євген Коноплянка. Стосовно самої гри, то домінував на полі з першої до останньої хвилини, і результатом цього домінування стали десять м'ячів, що влетіли у ворота господарів поля. Натомість дебютант нашого клубу воротар...Мост

Повернення Зорі, вольова перемога Шахтаря та феєрична АПЛ.

"Ворскла". Цього разу команда Василя Сачка грала на виїзді зі "Сталлю". Глядачі, здавалось, вже змирились з нульовою нічиєю, проте на останніх хвилинах точний удар Ардіна Даллку приніс перемогу зелено-білим. "Ворскла" має в своєму активі десять очок та займає третє місце.Ua-football

Прем

відзначити, що "Олександрія" спробувала відігратися, а найреальніший момент втратив все той же Банада, який влучив у штангу воріт Пятова. В останні хвилини "гірники" зіграли грамотно в обороні і довели справу до переможного результату. "Олександрія" – "Шахтар" – 1:2 Голи: Банада,...Зеркало недели (газета)

Мелікян: Постраждали через те, що захопилися грою

Страждаємо через те, що захоплюємося грою. Кожен повинен працювати над цим, щоб не пропускати на останніх хвилинах. Я був готовий до цих проблем, знав, що буду страждати через молодих футболістів.Ua-football

Футболісти з "Прикарпаття" розгромили гостей поля з Білої Церкви

хвилини до завершення матчу - відзначився Артур Комар, і поставив крапку у цій грі Роман Дитко, який забив гол на останній хвилині матчу та встановив остаточний результат - 4:0.Телерадіокомпанія РАІ

Житомирський ФК «Полісся» у Моршині поступився стрийській «Скалі»

житомирський ФК "Полісся" в гостях поступився ФК "Скала" (Стрий). Житомиряни пропустили на 20-ій хвилині після помилки нашого воротаря. А на останній хвилині зустрічі отримали другий гол "у роздягальню". Таким чином, це вже четвертий поспіль матч регулярного чемпіонату, в якому ФК...Житомир.info

Олімпік завершив виступи у Лізі Європи

Мак отримав м'яч, протягнув його до штрафної, пішов в центр і пробив, не зустрівши опору - точно в кут. На останній хвилині Цімерот наважився на дальній удар, котрий досяг своєї мети - 2:0. Отже, у підсумковому двоматчевому результаті 1:3 "олімпійці"...Unn.com.ua