останні хвилини

Господарі зуміли забити першими на 28 хвилині зусиллями Каземіро. Мессі відповів через 5 хвилин і зрівняв рахунок. Spy-Football

ДЮФЛУ: Огляд матчів "Скали" у 13-у турі

(у матчі проти «УФК-Карпати» він участі не брав) голом-красенем ударом із штрафного. Після перерви гості, треба віддати їм належне, до останньої хвилини намагалися змінити хід подій, однак господарі відіграли решту часу дуже організовано й надійно в обороні, так і не...Галичина спортивная

Вирішальний м'яч на першій з трьох компенсованих хвилин після кутового у ворота господарів забив капітан рівнян Сергій Борзенко. ОГО.ua

Виїзний синдром "Руху"

На ударних позиціях опинялися Юрій Габовда та двічі Євген Бохашвілі. На останніх хвилинах зустрічі можна пригадати хіба що небезпечний удар Віталія Романюка.Галичина спортивная

Перший тайм можна поділити на дві частини, до гола Реала та після голу Барселони. Чемпион

"Зоря" програла "Чорноморцю" у Запоріжжі

Безрука з гострого кута, але удар прийшовся вище воріт. До основного часу першого тайму, арбітр матчу додав 5 хв. На останніх хвилинах першої половину зустрічі одесити провели атаку, яка закінчилась кутовим. Але подачу кутового вдало вибили захисники Зорі. За хвилину...Unn.com.ua

Рівняни вирвали перемогу у Петровому на останніх хвилинах спортивного протистояння. Рівненські футболісти чудово і самовіддано грали до останнього.Телеканал Ритм

Український легіонер уник травми

В останні хвилини Малиновський ледь не травмувався, але зараз усе добре. Подивимося, як вирішить тренер. Можливо, він зробить ротацію", сказав Малиновський.Sportgid

обіграв хмельницький Сокіл. А у другому поєдинку ледь не сталася сенсація. Столичний ХІТ поступався Титану-Зорі, але зумів вирвати нічию на останніх хвилинах. А у серії післяматчевих пенальті кияни виявилися точнішими. Кубок України-2016/17 з футзалу Чоловіки Фінал чотирьох Київ 1/2 фіналу...Чемпион

Аматорський чемпіонат України (Група 1): анонс 14-го туру

"Чорткова" у чемпіонаті і надалі бажають кращого. У стартовій грі другого кола команда Василя Івегеша спромоглася на подвиг, відігравши на останніх хвилинах два м'ячі у тернопільської "Ниви". Але у попередньому турі "Чортків-Педуніверситет" зазнав поразки у Малинську, втративши нагоду покинути останню...Галичина спортивная

Руслан Мостовий: "Хлопці горять бажанням себе реабілітувати"

що буде цікава гра. Знаючи ФК «Львів» і знаючи «Демню», знаючи тренерів і футболістів, знаю, що буде цікава гра до останньої хвилини, як перший так і другий матч. Молоді хлопці хочуть продемонструвати, що багато чого вміють і старші не хочуть...Галичина спортивная

Андрій Дева: "В Соснівці буде інший футбол"

Гравець ФК «Рочин» прокоментував нічию у виїзному матчі Кубка України серед аматорів. Зараз формується нова команда тому ще немає зіграності із молодими гравцями. Більш завзятіший, більш бажання буде реабілітуватись за пропущений гол на останніх хвилинах. Галичина спортивная

гостях у Генка. На гол Систо бельгійці зуміли відповісти одним лише ударом Троссара. Господарі активно провели усю зустріч, а в останні хвилини просто затисли суперника у власному штрафному майданчику, проте забити переможний гол їм так і не вдалося. Таким чином,...Spy-Football

Турнір розвитку УЄФА: Україна стартує з перемоги над Словаччиною

і рахунок, відповідно, міг змінитись як в один бік, так і в інший. На жаль, наші хлопці не змогли на останніх хвилинах втримати переможний рахунок, дозволивши Коріцині зрівняти цифри на табло. Оскільки нічиї у цьому турнірі не передбачені регламентом, то...Спортивний Житомир

України, представник України в гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко у Facebook, передає УТ. "Процедура верифікаціі так і не розпочалася, в останню хвилину ОРДО під надуманими приводами відмовилися від цього і забажали знову повернутися до обговорення вже сто раз обговореного і...Високий замок

Представники ОРДЛО зірвали верифікацію списків утримуваних осіб - Геращенко

Маріуполі, аби почати верифікацію, у відповідності із домовленостями, досягнутими у Мінську. " Однак процедура верифікаціі так і не розпочалася, в останню хвилину ОРДО під надуманими приводами відмовилися від цього і забажали знову повернутися до обговорення вже сто раз обговореного і...Зеркало недели (газета)

ОРДЛО і куратори РФ продовжують намагання зірвати звільнення заручників

звільнити від подальшого відбування покарання лише заради звільнення наших заручників в ОРДЛО. Однак процедура верифікації так і не розпочалася, в останню хвилину ОРДО під надуманими приводами відмовилися від цього і забажали знову повернутися до обговорення вже сто раз обговореного і...Unn.com.ua

– 0:0 – розійшлись з краматорським «Авангардом». При цьому «містяни» другий тайм грали в більшості. Тим часом охтирський «Нафтовик-Укрнафта» на останніх хвилинах домашнього матчу упустив не лише перемогу, а і нічию. Охтирчани першими забили столичному «Оболонь-Бровару» - на тридцять шостій...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Референдум у Туреччині: розширення повноважень президента оскаржать

анулювати результати референдуму і заявила, що у разі потреби звернеться до Європейського суду з прав людини після того, як в останню хвилину виборча комісія дозволила використання бюлетенів без штампа. Зазначимо, референдум про розширення президентських повноважень відбувся в Туреччині 16 квітня.Українське право - інформаційно-правовий портал

серйозні порушення і сьогодні заступник голови партії Бюлент Тезджан подасть офіційну заяву. Опозиція особливо наголошує на тому, що виборчком в останню хвилину прийняв виборчі документи у конвертах без офіційного штампа. Раніше прем'єр-міністр Туреччини Біналі Йилдирим, який входить до правлячої Партії...1NEWS