останні хвилини

матч 2-го туру у групі G між збірними Англії та Панами. Гра розпочнеться о 15:00. У першому турі Англія на останніх хвилинах поєдинку вирвала перемогу над Тунісом, а Панама в історичному матчі поступилася Бельгії 0:3. Панамці у своєму дебюті на...Чемпион

ЧС-2018: Сербія програла матч Швейцарії на останніх хвилинах

Довгий час серби передували у рахунку, поки не настала 52 хвилина. Втрата концентрації на останній основній хвилині зустрічі призвела до пропущеного голу сербами. Unn.com.ua

Лише в другому таймі Джака зрівняв рахунок і на 90 хвилині Шакірі вивів швейцарців уперед. Як відомо, у першому колі збірна Швейцарії утримала нічию з Бразилії. У свою чергу, Сербія перемогла Коста-Рику завдяки єдиному голу. Чемпион

Бельгія - Туніс.

Карфагенські орли свій дебют на ЧС-2018 не те щоб провалили, але не витримали натиску англійців і упустили почесну нічию на останніх хвилинах. Якщо і в другому матчі на Мундіалі збірна Тунісу не набере очок, тоді втратиться всі шанси на продовження...Ua-football

Жезус вступился за Неймара

Коста-Рікою (2:0) в матчі другого туру ЧС-2018. Неймара критикують, а потрібно цінувати нашого ідола. А ще вірити в нього до останніх хвилин. В епізоді з пенальті суддя показав, що буде дивитися повтор, а потім скасував одинадцятиметровий. Ми психологічно залишалися стійкі.Ua-football

дебютну перемогу на ЧС-2018, здолавши в ендшпілі поєдинку Коста-Рику. Бразильці дотисли Коста-Рику із воротарем Реала Кейлором Навасом у воротах на останніх хвилинах зустрічі: спочатку рахунок відкрив Філіппе Коутінью, а добив суперника Неймар - на 90+8 хвилині. Таким чином, Бразилія очолила...Чемпион

Бразилія - Коста-Рика - 2:0

"Пентакампеони" буквально "відскочили" на останніх хвилинах. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.Sportanalytic

Збірна Бразилії перемогла костариканців у другому турі ЧС-2018 з рахунком 2:0. Як відомо, у першому колі бразильці втратили очки з швейцарцями. Через 7 хвилин перевагу футболних чарівників подвоїв Неймар. Чемпион

наші гравці почали грати активніше, але і господарі також небезпечно атакували. Надійно діяв у воротах бердичівлян Дмитро Ульченко. А на останніх хвилинах матчу спрацювала вдала заміна Ігоря Зеленцова. Дмитро Подгорчук, який вийшов на заміну, чудовим ударом зрівняв рахунок. 1-1 на...РІО Бердичів

Покуття (Коломия) - володар Кубка Івано-Франківської області

Володарем Кубка Івано-Франківської області став ФК Покуття (Коломия). Автором вирішального голу став Тарас Сивка, який відзначився на останній хвилині овертайму.HP i B LIFE

Газета стала справжнім другом

винаходів — ізолятор для бджолиної матки. На жаль, у 84 роки чоловік помер, можна сказати, на ходу, бо працював до останньої хвилини.   Я була його вірним помічником. І тепер намагаюся продовжувати його справу. А ще — радію з успіхів...Голос Украины (газета)

годі!  Півоборонець мадридського «Реала» точно поцілив у кут, пробивши  з-за меж карного майданчика.  І це, либонь, остаточно добило Аргентину! Протягом останніх хвилин зустрічі хорвати діяли натхненно і упевнено, ще й познущалися  над деморалізованим  суперником.  Представники Європи до вірного розіграли м'яч,...Голос Украины (газета)

воріт була дуже перспективною. На 81-й хвилині Дембеле пробивав з кута карного майданчика - м'яч знову пройшов повз ворота. На останніх хвилинах гри французи зіграли дисципліновано та ні на секунду не втратили концетрацію тим самим зберігши переможний рахунок. Нагадаємо, що...Чемпион

нападник. У першому матчі на Мундіалі Португалія зіграла внічию 3:3 зі збірною Іспанії. Хет-трик зробив Роналду, причому третій м’яч він забив на останніх хвилинах гри зі штрафного. У другому матчі Португалія з мінімальним рахунком переграла Марокко – єдиний гол також забив Роналду.ICTV

Фонте: У нас є Роналду. Він божевільний в плані гри, найкращий футболіст в світі

другого туру групового етапу ЧС-2018. "Це чемпіонат світу. Тут немає слабких суперників. Пробилися тільки найкращі. Он Англія врятувалася лише на останніх хвилинах. Сьогодні наш суперник бився за свої життя. У нас є Кріштіану - він божевільний в плані гри. Найкращий...Ua-football

поїздки на конференцію в Нью-Йорку. Про це повідомляє The Sofia Globe. Квитки на літак для заступниці міністра було куплено в останню хвилину, хоча про те, що Димитрова зобов'язалась бути на конференції, було відомо кілька місяців тому. Вартість подорожі склала 8300...Європейська правда

політики та їхні олігархічні союзники бояться професійної поліції, прокуратури і судів. Останнім прикладом обструкції та навмисного заплутування стало внесення в останню хвилину депутатом з президентської фракції зі 135 членами поправок, які, по суті, надали амністію чиновниками, яких звинувачують у корупції,...Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

Іран - Іспанія: коли і де дивитись онлайн матч Чемпіонату світу

групі В після першого туру лідерство захопить збірна Ірану. Однак реальність саме така. Нічия головних фаворитів квартету та автогол на останніх хвилинах у виконанні марокканців дозволив персам захопити першу сходинку. Втім, саме зараз команда Карлуша Кейроша здаватиме головний іспит на...Ua-football

Геращенко однозначно відреагувала на "пропозиції Пескова" щодо звільнення бранців

нас кілька разів зривалося звільнення заручників. Коли все начебто обговорили і домовилися, визначилися зі списком і приблизною датою. Й в останню хвилину - ні, й без пояснень", - прокоментувала український дипломат. Нагадаємо, 15 червня Уповноваженого Верховної Ради з прав людини...5 канал