останні хвилини

«Динамо» завдало першої поразки «Олександрії»

котрий проводив перший матч із новим наставником Юрієм Бакаловим. Незважаючи на велику перевагу, гості свій другий м’яч забили лише на останній хвилині основного часу.   ***   Через сенсаційний старт «Олександрії» в чемпіонаті її поєдинок із «Динамо» в Києві став...Голос Украины (газета)

Деякі моменти мене сильно здивували і навіть шокували. Не було таких ситуацій, як, наприклад, у детективних фільмах, де глядачам в останню хвилину показують вбивцю, і сюжет через це виглядає безглуздим. В даному випадку всі частини вписуються в єдину величезну головоломку,...ICTV

Ми могли сподіватися на перемогу, - Віктор Мглинець, головний тренер ФК Буковина

теж могли сподіватися на перемогу. Порадувало те, що команда витримала фізично. Були важкі погодні умови. Приємно бачити те, як на останніх хвилинах пять гравців побігли у контратаку. Сподіваюся, що усе попереду. Нам потрібен час для стабілізації молодих хлопців,- зазначив Віктор...Погляд

Артем Федецький: "На полі показали справжнього карпатівського лева"

два м’ячі та зрівняти рахунок. До того ж, саме гості були ближчими до того, аби у першому виїзному поєдинку на останніх хвилинах вирвати перемогу: м’яч після удару через себе від Федецького дивом не залетів у ворота чернігівців. Після завершення поєдинку...HP i B LIFE

поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції Дмитра Кірієнко, який загинув від рук злочинця під час виконання службових обов’язків. До останньої хвилини свого життя Дмитро Кірієнко залишався на бойовому посту, вірний українському народові та присязі. Головне управління Національної поліції в...Украина криминальная

два м’ячі та зрівняти рахунок. До того ж, саме гості були ближчими до того, аби у першому виїзному поєдинку на останніх хвилинах вирвати перемогу: м’яч після неймовірного удару через себе від Федецького дивом не залетів у ворота чернігівців.Западная информационная корпорация

себе метрів з 13-и. Перемогу ж полтавцям приніс автогол захисника маріупольців Павла Полегенька, які зрізав м’яч у власні ворота на останніх хвилинах – 1:2.Новини Полтавщини

Джеко забиває красень гол на останній хвилині (ВІДЕО)

В дебютному матчі Серії А проти "Торіно" Едін відзначився класним ударом і приніс перемогу римлянам. Відтак "Рома" починає сезон з важкої перемоги. Футбол газета

Амбітний Інтер мінімально програв Сассуоло. Єдиний гол у зустрічі забив Доменіко Берарді. А от Рома уникла втрати очок, дотиснувши на останній хвилині Торіно завдяки класній комбінації Клюйверт-Джеко.24 канал

Як суперник "Динамо" здобував три очки (ВІДЕО)

Нагадаємо, "Аякс" здобув важку перемогу завдяки пенальті на останніх хвилинах матчу Повідомляє Футбол газета. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

"Металіст 1925" на останніх хвилинах поступився "Оболонь-Бровар"

У черговому турі Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги, харківський "Металіст 1925" на домашньому стадіоні ОСК "Металіст" на останніх хвилинах несподівано поступився "Оболонь-Бровар" "Металіст 1925" - "Оболонь Бровар" - 0:1Гол: Ковбаса 88 "Мета...Новини Харкова

Артем ФЕДЕЦЬКИЙ: «Не сказав би, що Десна розслабилась»

м’ячі та зрівняти рахунок (2:2). До того ж, саме гості були ближчими до того, аби у першому виїзному поєдинку на останніх хвилинах вирвати перемогу: м’яч після неймовірного удару через себе від Федецького дивом не залетів у ворота чернігівців. «Знаєте, не...Спорт.ua

Та все вирішив гол на передостанніх хвилині основного часу. Однак команда Бабича дивилася на рівних у грі проти "Ворскли". 24 канал

складі, це далося взнаки наприкінці другої чверті, до того на майданчику йшла рівна гра із незначною перевагою українок. Втім, на останніх хвилинах ривок суперниць у 13 очок поспіль став неприємним сюрпризом для нашої команди. Оформивши комфортну перевагу росіянки досить впевнено...UkrBasket

А. Примітно, що увесь поєдинок на полі провів зірковий новачок "Ювентуса" Кріштіану Роналду, який взяв участь в неприємній ситуації на останніх хвилинах зустрічі. Про це повідомляє УНН з посиланням на сайти команд. Португалець вступив у верхову боротьбу за м’яч, зіткнувшись...24 канал

Роналду зламав ніс воротарю у дебютній грі за "Ювентус" в Серії А

виграш. Примітно, що увесь поєдинок на полі провів зірковий новачок "Ювентуса" Кріштіану Роналду, який взяв участь в неприємній ситуації на останніх хвилинах зустрічі. Португалець вступив в верхову боротьбу за м'яч, зіткнувшись з воротарем суперників Стефано Соррентіно. Гравець "К'єво" втратив свідомість,...Unn.com.ua

Дибала извинился за то, что праздновал забитый гол, когда был травмирован вратарь Кьево

"Ювентус" зміг вчора добути непросту перемогу в Вероні, перегравши на останніх хвилинах "К'єво" (3:2). Переможний гол за "Юве" забив Федеріко Бернардескі, а буквально кількома хвилинами раніше рефері відмінив гол Маріо Манджукича. Коли...Ua-football

Вербич: После выхода Цыганкова стало немного легче

відкрити рахунок в грі, інакше, могла повторитися історія, яка була у зустрічі зі "Львовом", коли ми зуміли забити лише на останній хвилині матчу. - Дуже вдало на заміну вийшов Циганков. - Абсолютно вірно. Хотів би відзначити, що Віктора, він дійсно...Ua-football

лізі чемпіонату Укарїни з футболу відбулися ігри 4 туру.У селищі Горностаївка Херсонської області зустрічалися місцевий Мир та запорізький Металург. На останній хвилині господарі вирвали вольову перемогу.Проте після забитого голу вболівальники із Запоріжжя, які приїхали підтримати свою команду влаштували бійку з...Чемпион

Видовищність, принесена в жертву прагматичності і раціональності

"помаранчево-чорні" ще додадуть. "Львів" ж можна було б похвалити за гідну гру якби не другий пропущений гол. Господарі протрималися до останніх хвилин, зберегли інтригу, створили у другому таймі два-три напівмоменти, але потім помітно підсіли. Цікаво буде подивитися на цю команду...Галичина спортивная