останні хвилини

на це, без забитого м’яча один із кращих бомбардирів першої ліги України в цьому матчі з поля не пішов. На останній хвилині матчу Єсип поставив фінальну крапку в ньому – 2:0 на користь команди з Сумського району. Наставник, тепер уже...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

розуміли, де вони знаходяться. Не розуміли, що  вже не в автобусі їдуть, а грають. Тому, як покарання – гол на останніх хвилинах першого тайму». Богдан Єсип, головний тренер ПФК «Суми» (м. Суми), говорить: «Перший тайм зіграли впевнено, було багато моментів...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

"Мей не говорила прямо та сміливо, вона благала про допомогу. - Martin Selmayr (@MartinSelmayr) 23 жовтня 2017 р. Європейська правда

Боротьба йшла до останнього, - черкаські гонщики фінішували в Чемпіонаті з автослалому (фото)

та черкаський співорганізатор Андрій Яроменко. – Тому завершальний етап вийшов досить яскравим із найсильнішими слаломістами, між якими боротьба йшла до останніх хвилин, та з великою кількістю глядачів. Фото: Руслан Ситарчук Фото: Про все Переможців всього Чемпіонату в Автомобільній федерацї України...Про Все

Коли поразка незаслужена

завершення поєдинку Антон Лясковський вийшов на майданчик п'ятим польовим. Однак створені львів'янами нагоди реалізувати не вдалось. А от “Титан” на останній хвилині матчу зумів скористатися тим, що ворота господарів були порожні – відзначився Олег Єрьомін. Часу, аби врятувати поєдинок, в...Галичина спортивная

Двобої в світлинах

1:1. В Олександрії господарями поля були вже кияни. Долю цієї зустрічі, вивівши олександрійців до півфіналу, вирішив гол Артема Чорнія на останній хвилині першого тайму. Цей м’яч він провів у ворота киян безпосередньо з кутового удару....Новости Александрии

і у них були дуже непогані епізоди біля воріт Андрія Мельника. У свою чергу, покровці намагались гідно відповідати. А на останніх хвилинах, за рахунку 1:1, наставник Енергії Валерій Легчанов ризикнув піти з п`ятим польовим. Це рішення виявилось фатальним, оскільки на...Спортивний Житомир

врятоване життя. Адже саме цей екіпаж, 5 липня, врятували життя чоловіку, який намагався повіситися на власному балконі. Тоді, патрульні в останню хвилину встигли вибити двері на балкон та втягнути чоловіка до квартири. «За таку роботу поліцейські отримають заслужену нагороду. А...ТВА

Халк спробував пробити з розвороту, але потрапив в спину Зайнчковського. Худоб'як отримав друге попередження і залишив гостей у меншості. Нервові останні хвилини рахунок не змінили, хоча той же Дячук після пасу Коровікова міг вириватися один на один, але Бойко бездоганно...Спортивний Житомир

Нагадаємо, доля матчу визначилася на останній хвилині. Після того, як Людмила Спірідонова з лінії штрафних встановила рахунок 62:60.Телеканал Ритм

Аспілікуета: В цьому сезоні у Челсі будуть злети і падіння

Для команди було важливо повернутися на шлях перемог. Але на останній хвилині першого тайму ми пропустили після вкидання.Ua-football

Хайнкес: Сподіваюся, у Мюллера просто судоми

"Гамбург" був гранично мотивований, блискуче діяв в єдиноборствах. Трибуни гнали команду вперед, і гравці діяли на максимумі з першої до останньої хвилини. Нам з самого початку було важко. Ми не змогли намацати свій темп, позиційна гра була не зовсім вдалою.Ua-football

Запоріжжя-ZOG обіграв Дніпро, оформивши головну сенсацію сезону

господарів вперед на 7 очок. Дніпро кілька разів наблизився до суперника, однак зібратися на камбек не зумів. Запоріжжя вистояло на останніх хвилинах і видобуло першу перемогу в чемпіонаті над досі непереможним, але виснаженим Дніпром. Гравець матчу Нарешті знайшов свою гру...Спорт.ua

"Челсі" у матчі з "Вотфордом" перервав серію поразок в АПЛ

та Перерйри. "Синім" вдалося відігратися лише на 71 хвилині. Гол в активі Батчуайя. Вирвати три очки господарям вдалося тільки на останніх хвилинах протистояння завдяки м'ячам Аспілікуети та Батчуайя – 4:2. Таким чином, чинний чемпіон Англії виправився за попередні поразки від...Unn.com.ua

Прем

отримав вже червону картку та був змушений покинути футбольне поле. Кропивницька команда вже у дев'ятьох продовжила цей матч. На останній хвилині матчу відбувся автогол від Тарас Качараби, від якого м`яч влетів у ворота "Зірки" Матч закінчився з рахунком 1:0...Fotoinform

Александрия - Верес.

у цьому чемпіонаті набрав в два рази більше очок, ніж "Олександрія" та продовжує виступати успішніше. У минулому турі "городяни" на останніх хвилинах втратили нічию в матчі з "Олімпіком", чудо-гол Брікнера в рівному матчі залишив підопічних Шарана ні з чим. І...Ua-football

Нереальний промах Коноплянки в Німеччині (ВІДЕО)

Хавбек "Шальке" Євген Коноплянка мав шанс перервати свою безгольову серію у матчі з "Майнцем". Повідомляє Футбол газета. На останніх хвилинах він опинився перед порожніми воротами, але не зумів реалізувати момент. Втім його команда все одно перемогла 2:0.Цікавишся футболом? заходь на...Футбол газета

Міська рада преміювала поліцейських за охорону порядку під час матчу «Карпати» - «Прикарпаття»

інші охоронці порядку намагались вгамувати «ультрасів», на що пішло майже півгодини матчу. Втім, потім його все-таки дограли - гол на останній хвилині не врятував «Карпати» від поразки. Далі на поле вибігли агресивні фани львівського клубу, яких одразу ж почали затримувати...Телерадіокомпанія РАІ

Тарас Степаненко розповів про "пожежу" на останніх хвилинах гри...Експрес

Степаненко: Шахтар повністю контролював гру

Нідерландці грали вдома і в перші хвилини побігли вперед, а ми помилялися. Тобто судді на останніх хвилинах вирішили над нами трохи...Ua-football