останні секунди

"Скала" здобула першу весняну перемогу

поєдинок на мажорній ноті і підстави для цього були. Згадаймо, як команда Романа Гнатіва проводила останні матчі, втрачаючи очки на останніх секундах. Так було у попередній домашній грі з «Інгульцем», так сталося й у попередній грі в Борисполі проти столичного...Галичина спортивная

уваги сам старт, фактично немає. Хіба що за рахунок швидкого піт-стопу. Тому можна уявити розчарування Льюіса Хемілтона напередодні, коли на останніх секундах другого сегменту розбив свій болід Стоффель Вандорн. Гонщики, які мали шанси покращити свої результати, змушені були гальмувати в...Чемпион

доля буде більш поблажливою до Стандарту. Адже у матчі юніорських складів новосанжарці таки святкують перемогу з рахунком 1:0. Хоча на останніх секундах матчу арбітр цілком міг би поставити пенальті у ворота господарів. Після такого почину глядачі очікують переможного продовження і...Тижневик «ЕХО

позначилася і кінцівка сезону, над командами вже майже нічого не тяжіло. У "Шахтаря" теж була висока мотивація, гірники атакували до останніх секунд, але для Динамо ця перемога була, мабуть, важливішою. Все-таки кияни давно не обігрували суперника. У них грали всі...Чемпион

"Скала" - "Полтава": анонс матчу

на останній п’ятій компенсованій хвилині і зазнала дванадцятої поспіль поразки. Це вже другий поспіль поєдинок, коли «Скала» втрачала очко на останніх секундах. Згадаймо вирішальний гол від «Інгульця» зі штрафного 17 травня у Стрию. У звітному матчі команди підійшли, маючи дискваліфікованих...Галичина спортивная

«Іра Мерлені захопилася музикою, співом і танцями»

пішло всупереч моїм планам, я пропустила кілька прийомів. Рахунок став 10:8 на мою користь. І все б нічого, якби на останніх секундах я не пропустила австрійку у ногу. Якби судді зарахували цей прийом, вартістю у два бали, Куенц наздогнала би...Високий замок

Івано-Франківська "Говерла" стала чемпіоном України (відео)

25:12 та 26:17. Останній відтинок гри видався доволі валідольним - "говерляни" розтринькали всю свою перевагу і лише невлучний кидок на останніх секундах Воробйова дозволив франківчанам здобути другу перемогу у фінальній серії та завоювати золото чемпінату. Вища лігаПлей-оф. Фінал 25 травняМатч...Франківчани

Івано-франківська «Гоаерла» - чемніон України!

наступних двох – 25:12 та 26:17. В останній чверті гри «говерляни» розтринькали всю свою перевагу і лише невлучний кидок на останніх секундах «політехів» зробив франківчан чемпіонами. Чи буде команда грати в наступному сезоні у Суперлізі – залежить від спонсорів...Стик

Українці виграють у першому товариському матчі в Кошице

матч, і той же Несторік міг забивати вдруге. Однак, цього разу щастя було на боці «синьо-жовтих». До того ж, на останніх секундах м’яч був у підопічних Віталія Одєгова, і це допомогло втримати нехай і мінімальний, але переможний результат — 2:1...Галичина спортивная

Євтушенко: Травми вже замучили

важку. Хотіли підтвердити це наступними іграми. Але, на жаль, у двох останніх матчах фарт від нас відвернувся. У Сумах на останніх секундах рикошет залетів, а в минулій грі з Геліосом, яку я вважаю найкращим нашим матчем. У всякому разі другий...Ua-football

"Скала" U-19 програла "Олександрії" U-19

таблиці, а «Скала» також розійшлася бойовою нічиєю з одним із фаворитів турніру — донецьким «Шахтарем», який врятував одне очко на останніх секундах вже у компенсований час. Уже з перших хвилин вималювалася картина, коли гості грали «першим номером», а стрийська команда,...Галичина спортивная

матч, і той же Несторік міг забивати вдруге. Однак, цього разу щастя було на боці синьо-жовтих. До того ж, на останніх секундах мяч був у підопічних Віталія Одєгова, і це допомогло втримати нехай і мінімальний, але переможний результат 2:1 на...Спортивний Житомир

Зu0027явилося відео, як боксер Сергій Радченко відправив суперника в нокаут

Перспективний кременчуцький боксер Сергій Радченко у квітні здобув шосту перемогу на профі-ринзі. Кременчуцький боксер Сергій Радченко нокаутував суперника на останніх секундах бою...Кременчугский Телеграф

Україна (U-21) в першому матчі переграла однолітків зі Словаччини

матч, і той же Несторік міг забивати вдруге. Однак, цього разу щастя було на боці «синьо-жовтих». До того ж, на останніх секундах м’яч був у підопічних Віталія Одегова, і це допомогло втримати нехай і мінімальний, але переможний результат — 2:1...Спорт.ua

Вільярреал і Сосьєдад зіграють у Лізі Європи, а Атлетику залишається сподіватися на Барселону

Парехо — Коста, БакамбуДругим щасливчиком став Реал Сосьєдад. Баски в неймовірному матчі проти Сельти вирвали таке бажане очко вже на останніх секундах поєдинку. Зважаючи на поразки Атлетика в матчі з Матрацниками Реалу вдалося обійти свого суперника і фінішувати на шостому...Новини футболу

ДЮФЛУ: Результати "Скали" у матчах 17-го туру

Ватаманюк, який продемонстрував як повинен діяти вподібній ситуації гравець, що грає на вістрі атаки. Третій гол глядачі побачили вже на останніх секундах зустрічі на третій компенсованій хвилині. І його автором знову став Владислав Ватаманюк. Цього разу центральний нападник скористався помилкою...Галичина спортивная

виводить у призери чемпіонату: 4:5! Та на останніх хвилинах матчу Андрій Агеєв із Ворскли приносить команді нічию: 5:5!!! Найдраматичнішими видаються останні секунди гри. Нападник Полузіря Олександр Дмитренко виходить сам на сам із воротарем, обігрує його, бє у порожні ворота, але...Тижневик «ЕХО

Андрій Ділай: "Моя мрія була потрапити в "Карпати"

гру, повністю віддавалися. Плюс зіграв свою роль фарт, футбольне щастя. - В тому матчі з «Торпедо» воротар Сергій Краковський на останніх секундах відбив пенальті і ви мали чималі проблеми. - Так, було таке. Тепер вже можна розказати. В нас із...Галичина спортивная

"Голден Стейт" обіграв "Сан-Антоніо" у першій грі фіналу конференції НБА

солідну перевагу в +25, але ривок баскетболістів із Золотого штату (19:0) дозволив повернутися в боротьбу та вже втримати перевагу на останніх секундах двобою 113:111. Зазначимо, що переможний спурт колективу з Окленда почався після травми у третій чверті головної зірки Сперс...Unn.com.ua

Третій тур Гранд-ліги Львова з міні-футболу: непереможна "Галицька Здоба"

іншу сторону, гравці обох команд помітно нервували, багато фолили, заробили на двох шість жовтих карток, а кульмінація гри настала на останній секунді зустрічі. Намагаючись врятувати гру, «Нові імена» випустили п’ятого польового гравця, довгий час ця тактика не допомагала, а гол...Галичина спортивная