останні секунди

з рахунком 2:0 команди пішли на перерву. Після відпочинку «Альянс» забив у третє. На це «фізкультурники» відповіли голом престижу. На останніх секундах липоводолинці мали шанс довести кількість голів до чотирьох, але «СКІФа» виручив воротар. В підсумку 3:1 – перемога «Альянсу».UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Львівські каратисти привезли Україні 4 медалі з молодіжного Чемпіонату Європи

в мене був з француженкою, чинною чемпіонкою Європи і світу. Дуже переживала, якщо чесно. Напружений дуже поєдинок був, але на останніх секундах вдалось мені попасти ногою і я перемогла її з рахунком 3:0», згадує бронзова призерка. Досвідчений суперник дістався у...Галичина спортивная

"Черкаські Мавпи" у видовищному матчі обіграли чемпіона України

Справжній баскетбольний "бум" влаштували у місті "Черкаські Мавпи". Перемогу здобули на останніх секундах і за мінімальної переваги.ВIККА

Гурником з міста Ленчна. Один з лідерів дивізіону не залишив опоненту жодного шансу, продемонструвавши перевагу в майстерності від першої до останньої секунди матчу. Ягеллонія перемогла з рахунком 5:0, і залишилася командою, яка є головним переслідувачем Лехії з міста Гданськ. Наразі...Чемпион

Актив розібрався з Роял сіті з рахунком 4:2. Поразкою левів KROSCHU одразу ж скористалась Олесана, яка завдяки голу Поліщука на останніх секундах матчу вирвала надважливу перемогу у матчі з Олімпіком й з 18-ма набраними очками посідає третю сходинку в турнірній...Спортивний Житомир

С мыса Канаверал успешно запустили космический корабль Dragon

Маск на своїй сторінці у Twitter. Зазначається, що пуск корабля Dragon спершу був запланований на суботу, однак був скасований в останні секунди через підозри в неполадках рульового механізму другого ступеню. Проте старт був відкладений не через виявлені проблеми, а для...Gottstat.com

"Відкритий Кубок Львівщини": "Медик" - за крок до плей-офф

з Дрогобича далася дуже і дуже непросто. Більше того, її «медики» вибороли лише завдяки грі з п’ятим польовим гравцем на останніх секундах зустрічі — 3:2. Забігаючи наперед, варто зазначити, що «Медик» у цьому матчі робив усе можливе для того, щоб...Галичина спортивная

з Дрогобича далася дуже і дуже непросто. Більше того, її «медики» вибороли лише завдяки грі з п’ятим польовим гравцем на останніх секундах зустрічі – 3:2.Гал-info

"Відкритий Кубок Львівщини": успішний дебют "Здвига"

з воротарем в атаці «Гранд-Галичина» не тільки врятувалася від поразки у матчі з GTL, а й взагалі вирвала перемогу на останніх секундах зустрічі. Головний тренер «малинових» Ігор Піх дотримувався цієї тактики протягом значної частини матчу у грі зі «Здвигом». Інколи...Галичина спортивная

"Хімік-2" - "Говерла" - 89:80 та 93:90

4 підбирання) Перша гра двох лідерів не підвела очікування вболівальників: всі сорок хвилин матч проходив у безкомпромісній боротьбі, і до останніх секунд зберігалася інтрига. "Хімік-2" все ж зумів зберегти перевагу до кінця гри, і буквально вирвав перемогу у суперника. У...Галичина спортивная

Святослав Михайлюк допомагає Канзасу вирвати важливу перемогу

у непростому матчі проти Техаського університету. Лідируючи протягом матчу, 42:35, гравці Канзасу ледь не втратили перевагу. Доля зустрічі вирішувалася на останніх секундах, де команда черкасця все ж перемогла з рахунком — 80:79. Святослав Михайлюк провів на майданчику 30 хвилин. За...ВIККА

СПОРТ-ТАЙМ: Драматична поразка прикарпатських "ведмедів" в Южному

— «Хіміком-2» з Южного. Знову, як і в першій зустрічі, поєдинок пройшов у рівній боротьбі. За традицією, усе вирішилися на останніх секундах. За хвилину до завершення основного часу «ведмеді» буди попереду з різницею у одне очко (90:89). Втім, не зуміли...Галичина спортивная

НБА. "Маямі" виграло у 13-й раз поспіль, дискваліфікація Леня

а сам українець пропускав цю гру через участь у бійці. "Маямі" продовжило переможну серію, тоді як "Атланта" програло "Сакраменто" на останніх секундах. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

"Ураган" спробує відстояти путівку до чвертьфіналу

відпускають з миром. Підсумовуючи все сказане, можна припустити, що у цьому протистоянні боротьба за вихід у чвертьфінал буде йти до останньої секунди, і не виключено, що все закінчиться пробиттям післяматчевих 6-метрових. Іван Скіцко, головний тренер "Урагану":- Насамперед скажу, що настрій...Галичина спортивная

55 кілограмів найсильнішою була представниця ліцею Діана Демченко. У ваговій +55 боротьба виявилась досить цікавою та напруженою і перемогу на останніх секундах вирвала Аліна Кузема з Озір. У командному заліку третіми стали учні аграрного ліцею, другими представники Підгори, а очолили...Тижневик «ЕХО

Олексій Шведов: "Гравці і тренери не винні, що судді не знають правил"

закралася думка, що гру вже практично зроблено. А з такими командами, як «Слобожанець» необхідно бути максимально зібраним від першої до останньої секунди матчу, незалежно від рахунку. Як тільки Харків відчув, що ми трохи збавили оберти, він тут же цим скористався.Галичина спортивная

93 хвилина найважливішого матчу чемпіонату Португалії, рахунок 2: 1 на користь «Порту». Spy-Football

Національна збірна України на останніх секундах овертайму вирвала перемогу у представника елітного дивізіону світового хокею - команди Італії (4:3) у першій грі Єврочеленджу-2017 у польському місті...Newsru.ua

Втім, за сумою двох матчів саме команда Сергія Піддубного продовжила боротьбу за трофей. Завдяки голу Артема Фаренюка на останніх секундах першої гри 1/8 фіналу Кубку України...Телеканал Ритм

Александрия разгромила Олимпик из Кропивницкого

тайму після подачі кутового, Назарій Калинчук, опинившись першим на м'ячі, оформив «хет-трик». Після подачі з чергового кутового, Максим Єсип, на останніх секундах першої половини зустрічі, точним ударом встановлює рахунок 5:0. Малюнок гри в другому таймі не змінився: футболісти «Олександрії» при...Спорт.ua