останні секунди

"Коньяспор" - "Гент" - 0:1

"Гент" здобув путівку до плей-офф Ліги Європи буквально на останніх секундах. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.Sportanalytic

"Гент" на останніх секундах матчу переміг "Коньяспор"

Єдиний гол у матчі провів малієць Кулібалі. "Коньяспор" зустрічав бельгійців після важкого матчу з "Аланьяспором". Новости ФК "Металлист"

"Удінезе" наприкінці матчу вирвав перемогу над "Болоньєю" в 15 турі Серії А Про це повідомляє Depo. "Удінезе" - "Болонья" - 1:0 Гол: Даніло, 90+3 Вилучення: Пульгар, 68 ДеПо

Олександрія-Зірка видалося на славу, хоча і відбулося на запорізькій Славутич-арені. Гості відкрили рахунок у середині першого тайму, але пропустили на останніх секундах компенсованого до другого тайму часу. Зірка Олександрія 1:1 Голи: Бацула, 90+4 Шендрик, 26 Ще один матч 17-го туру...Spy-Football

Відрив Шахтаря і провал Ліверпуля.

області. "Олександрія" відкрила рахунок в середині першого тайму після розіграшу кутового - відзначився Антон Шендрик - і вела буквально до останніх секунд, але стандартне положення допомогло "Зірці" зрівняти рахунок...Ua-football

Скасований матч в Сумах, сенсація в Запоріжжі та інші цікавинки туру УПЛ

б принципові суперники жили навіть в одному готелі перед поєдинком. Таким мирним видався і сам матч. "Зірка" врятувала нічию на останніх секундах. Ще один матч не відбувся. "Олімпік" не зміг підготувати стадіон в Сумах до поєдинку з "Карпатами". Арбітр вирішив...ДеПо

В Серії А завершився поєдинок 15-го туру "Фіорентина" - "Палермо" 2:1Голи: Бернардескі, 33 (пен); Ель-Бабакар, 90. Попередження: Морганелла, 30; ДеПо

"Барселона" - "Реал": мадридці показали характер на "Камп Ноу" (Відео)

"Реалом". Гра завершилася нічиєю 1:1. Каталонці до 90-ї хвилини вели в рахунку, але Серхіо Рамос зумів відіграти один гол на останніх секундах матчу.Перший тайм завершився без голів. У другій 45-хвилинці характер показала "Барселона", Неймар зробила навіс, а Луїс Суарес замкнув...Епізод.ua

В матчі між "Барселоною" та "Реалом" захисник гостей Серхіо Рамос зрівняв рахунок на останніх секундах гри Про це повідомляє Depo.ДеПо

яке пройшло під акорди рясного снігопаду, вирішив другий тайм: на 67-й хвилині Сергій Мякушко реалізував призначений 11-метровий, а вже на останніх секундах зустрічі Олексій Щебетун поставив фінальну крапку – 2:0 на користь киян.   Слід відзначити, що через низьку температуру...Vpoltave.info

на двох створили два небезпечні моменти – кіпер «Ворскли» Непогодов у останній момент зумів нейтралізувати удар Лунева, а вже на останніх секундах Хльобас небезпечно пробивав по воротам «Дніпра» - господарів врятував Лунин.   Після перерви старання дніпрян перетворилися на гол,...Vpoltave.info

Несподівана розв'язка сталася в матчі чемпіонату ПАР між "Барокою" та "Орландо Пайретс" Як повідомляє Depo.Сектор, за рахунку 0:1 на останніх секундах компенсованого арбітром часу воротар "Бароки" Масулуке Оскаріне відправився в чужий штрафний майданчик на розіграш кутового і неймовірним ударом в...ДеПо

збірної України, крім 10 очок (5/9 двоочкових), 5 підбирань, 1 передачі й 1 блок-шота, записав в актив переможний кидок на останніх секундах матчу (76:74), передає сайт Федерації баскетболу України. Ще один представник збірної України В'ячеслав Кравцов, який захищає в Іспанії...Чемпион

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ :: пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ. "пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ" пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ, "ХіпїЅпїЅ" - пїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

В чемпіонаті України з баскетболу завершився 8-й тур."Хімік" та "Будівельник" здобули нові перемоги, а "Волиньбаскет" програла "Дніпру" на останніх секундах гри.Sportanalytic

БК "Львівська Політехніка" розгромила "Черкаські Мавпи-2"

очок та робить 4.9 підбирання. Незважаючи на суттєву перевагу «леви» продовжували використовувати високий пресинг, зустрічаючи «мавп» на їх половині до останніх секунд гри. Пресингували зразу 2-3 гравці, що заставляло господарі діяти швидко та призводило до великої кількості помилок — 29...Галичина спортивная

Иван СКИЦКО: «Второй пропущенный мяч - только наша вина»

так і «Ураган» заслужили. Звісно, що завжди прикро пропускати на останніх хвилинах, але футбол треба грати з першої і до останньої секунди. Тим більше, що розслаблятися з такою командою, як «Локомотив», не можна. Тішить, що нарешті в офіційній грі з...Спорт.ua

Чим "Зоря" запам

гол півзахисника Дмитра Гречишкіна в Одесі в матчі з "Фенербахче". Милуватися ним можна довго. Шкода лише, що турки змогли на останніх секундах врятуватися від поразки. Навряд чи коли-небудь забудуть футболісти візит в Манчестер на "Олд Траффорд" (1:0). Ох, і попсували...ДеПо

операції спецслужб тоталітарної держави, у яких брав участь Томаш Туровський. Як уже повідомлялося, у Польщі зняли фільм, у якому відтворили останні секунди літака Ту-154М, який розбився під Смоленськом у 2010 році. Комісія, яка розслідує причини Смоленської катастрофи, представила результати своєї...Еспресо TV

У Польщі реконструювали останні секунди польоту літака Леха Качиньського...zaxid.net