останні секунди

Ліон - Бордо 3:3.

спершу на 88-й хвилині Лерагер якось примудрився в штрафний господарів пробити у ворота Лопеша, не зачепивши суперників, а вже на останніх секундах Малком блискучим ударом, знову з далекої відстані, зрівняв рахунок. 3:3 - "Ліон"...Ua-football

Чоловіча збірна України U16 зайняла 5 місце на Євробаскеті

на 2 пункти. Проте вже в останній десятихвилинці суперникам нашої збірної вдалося наблизитися по набраним очкам практично в притул. На останніх секундах матчу бельгійці спробували фолити, аби переграти наших хлопців таким чином, проте в українців нерви виявилися міцними. 76:71 —...Спорт.ua

12?го серпня на мототреці у Стовбиній Долині новосанжарська команда лише на останніх секундах пропустила вирішальний гол від Восходу з Вознесенська. Гра закінчилася з рахунком 4:5 на користь гостей. У цьому сезоні Колос не...Тижневик «ЕХО

«Ми з Фейбі Бежурою - як зефір у шоколаді»

чотирма уколами за тридцять секунд до завершення двобою, наздогнати суперницю і перемогти. З такими опонентками, навіть здобувши перевагу, нерозслабишся до останньої секунди... Ніколи не знаєш, чим завершиться суперечка з олімпійською чемпіонкою Ріо-де-Жанейро Емеше Сас. Усі представниці угорської школи вкрай незручні.Високий замок

Юний українець відзначився розкішним кидком через півполя на Євробаскеті-2017

матчі групового етапу чемпіонату Європи з баскетболу. На турнірі, який приймає Болгарія, наш спортсмен вразив точним кидком кільце датчан на останній секунді зустрічі. Наша команда розбила опонента з рахунком 96:64. За секунду до фінальної сирени Мельник перехопив невдалу передачу датчанина...Високий замок

Воїну, що пережив Іловайськ, потрібна допомога на операцію

узвишшях, даючи піхоті хоч який шанс порятуватись від смерті. Під прикриттям САУшкиного борту дав по газам і наш БТР, в останню секунду ми ще підхопити водія злощасного бензовозу. Хлопець, ані подряпинки, застиг на дорозі, не вірячи у реальність... Втім дуже...Всі Суми

Як "Лаціо" у "Ювентуса" Суперкубок виграв

Римський "Лаціо" доволі неочікувано завоював Суперкубок Італії, забравши його собі на останніх секундах. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Суперкубок Італії.Sportanalytic

Клуби Львівщини зіграли чергові матчі чемпіонату України

"Чорноморець". Свій наступний матч "леви" проведуть вдома проти одного з аутсайдерів турніру - "Олександрії". У Першій лізі винниківський "Рух" на останніх секундах матчу упустив домашню перемогу над одеською "Перлиною" 2:2. Втім, навіть одне очко дозволило команді піднятися із зони вильоту.Ваші новини

Даллку подарував "Ворсклі" 3 очки та боротьбу за чемпіонство

Полтавці на останніх секундах обіграли кам'янську "Сталь" завдяки виходу один-на-один центрбека Даллку.Офіційний портал ГО Останній Бастіон

"Арсенал" вирвав перемогу у "Лестера" в стартовій грі сезону АПЛ

взяттям воріт у виконанні Окадзакі. При завершенні 30-хвилинки перехоплення Олбрайтона завершилося замкненням прострільної передачі у виконанні Джеймі Варді. Однак на останніх секундах компенсованого часу першої половини Уелбек вирівняв становище на полі – 2:2. На 56 хвилині подача з кутового Мареза...Unn.com.ua

за що були покарані результативною контратакою 3:5. Та колосяни все ж не полишали надії врятувати матч, тиснучи на суперника до останніх секунд. Один із таких натисків вдало завершив колосянин Володимир Борсало 4:5. На жаль, на більше у кобелячан не вистачило...Тижневик «ЕХО

Ж.Моурінью розповів про поразку свого колективу у грі проти "Реалу"

момент. Потім при рахунку 1:2 у Маркуса Решфорда був прекрасний шанс, коли він вийшов один на один. Ми билися до останньої секунди, це здорово", - наголосив португальський спеціаліст. Зауважимо, що жодному англійському клубу не вдалося виграти Суперкубок УЄФА після перемоги...Unn.com.ua

господарів та контратаки гостей, падіння, сутички на полі, вигуки суддю на мило, а також злощасний гол у воротах полісян на останніх секундах першої 45-хвилинки. Під час перерви частина вболівальників йде випити освіжаючих напоїв та чимось підкріпитися. В кіоску на стадіоні...Спортивний Житомир

У Рівному відіграли 2-й тур стрітбольної ліги [+ФОТО]

Олексієм Лелюхом та Стасом Ткачуком не дали себе переграти і в підсумку 12:8 на користь "Нового Двору".В іншому півфіналі на останніх секундах завдяки влучним кидкам із-за двоочкової лінії, до фіналу пробрались "Піжони". А за 3-тє місце "Рівне Сіті" тестували "FCA".Все

Ломаченко відправив Маріагу в нокаут у сьомому раунді

поєдинку домінування Ломаченка стало беззаперечним, проте неймовірно гнучкий колумбієць вивертався, неначе в'юн. Сьомий період перетворився на побиття претендента, а на останніх секундах Мігель навіть опинився на канвасі. На восьмий раунд Маріага виходити відмовився. Перемога! Василь Ломаченко вкотре довів, що він...Спорт.ua

Молодь: "Карпати" U-21 - "Сталь" U-21: анонс матчу

Чижевського і Романа Толочка, так і підсумковий результат, нічия — 1:1. Причому могли «леви» здобути й вольову перемогу, але на останніх секундах вже компенсованого арбітром зустрічі ігрового часу до другого тайму Ігор Карпенко, пробиваючи штрафний, поцілив у поперечину. Тож зрозуміло,...Галичина спортивная

завдяки двом мячам вийшов уперед. За рахунку 2:1 на користь Колоса нападники команди не реалізували кілька вигідних нагод. А на останніх секундах гри, як це буває у футболі, спрацювало старе правило: не забиваєш ти забивають тобі. Нападник Маяка пробив зі...Тижневик «ЕХО

Дівчата із сусідніх сіл стали чемпіонками Європи

Тріфоновою складалася не на користь галичанки. Романа поступалася їй з рахунком 0:5, потім зменшила відставання по очках 2:5. А на останніх секундах ефектно застосувала прийом на туше притиснула свою візаві обома лопатками до килима і утримувала певний час. Арбітри визнали...Високий замок

"Карпати" шукають гравців на три позиції

Виконавчий директор Карпат Даріо Друді розповів про роботу клубу на трансферному ринку. - Ми будемо працювати до останньої секунди трансферного вікна. Шукаємо гравців на три позиції. Звичайно, не факт, що ми ще когось підпишемо зараз. У тому числі і...Галичина спортивная

Євробаскет U-18.

© ФБУ Хід гри Дебют поєдинку пройшов в рівній боротьбі. Наші хлопці, незважаючи на перевагу суперника в габаритах, агресивніше зіграли на чужому щиті. Sportgid