останні секунди

– не кіно. За законами жанру кінематографа справедливо було б і сценарій другого протистояння між Київ-Баскетом і Рівним розписати до останніх секунд овертайму. А потім у переможцях побачити господарів. Але у баскетболі поняття «справедливості» визначає сильніший, як правило. Рівненчани, які...UkrBasket

Матч півріччя: Олімпік - Зоря (Відео)

Хард-рок у виконанні Олімпіка та Зорі! Подписаться на новости FootballHub в соцсетях Sportgid

вийшло, що коли захотіли піднатиснути, це вже не вдалося зробити. А люди, потрібно віддати їм належне, з першої і до останньої секунди "гнули" свою лінію і грали достатньо щільно. Хочу сказати, що нас добре зіграв воротар Михайло Соколовський, який нас...Спортивний Житомир

Подвиг Ліверпуля, характер Барселони та невдалий день Ярмоленка.

подвиг ледь не вдався самій команді Гвардіоли, яка змогла відіграти два мячі за рахунку 4:1 на користь "Ліверпуля", а на останніх секундах Агуеро мав шанс, щоб вирвати нічию. Для "Манчестер Сіті" це перша поразка в поточному чемпіонаті Англії, натомість "Ліверпуль"...Ua-football

завершення четвертої чверті рахунок виявився нічийним 72:72. З лінії штрафних влучив двічі рівнянин Дмитро Тимощук. Гра перейшла в овертайм. На останніх секундах першого овертайму капітан киян Довідний реалізував два штрафні 80:80. Втім, переможну крапку таки вдалося нашому баскетболісту Сергій Маркову...Все

відзначився двома данками і видовищно заблокував Кушнірова Олександра, який просто зобов’язаний був забивати після тайм-ауту Поляха, щоб зберегти інтригу на останні секунди. Закономірною точкою у матчі, що обернулася для «Миколаєва» втратою ініціативи в боротьбі за третю сходинку турнірної таблиці, стала...UkrBasket

"Енергія" перемогла "Сокіл" у першому матчі 1/8 фіналу Кубка України

4:3 у першому матчі 1/8 фіналу Кубка України. Події у поєдинку розвивались доволі драматично і тримали вболівальників у напрузі до останніх секунд. На 14 хвилині “Сокіл” вже мав перевагу у два м'ячі завдяки голам Артура Подлюка та Дмитра Мартинюка. Але...Галичина спортивная

Смоленстка катастрофа: крило президентського літака було знищене внаслідок внутрішнього вибуху

крила. Як мовиться в комюніке, ці висновки прийняли члени Підкомісії, і вони є одним з ключових стверджень технічного рапорту. Нагадаємо, останні секунди польоту з даними про різкий стрибок тепла, які, ймовірно, свідчать про вибух на борту Ту-154, в якому в...Unn.com.ua

переможці не завжди потрапляють в трійку лідерів в загальному заліку. В деяких видах доля вирішувалася буквально в останніх матчах на останніх секундах! Найдраматичніший фінал, напевно, був у баскетболі – в останніх двох іграх останні м'ячі забивалися на останніх двох-трьох секундах.Днепродзержинский спорт

у 2017-му році проти Хорватії, Білорусії та Угорщини, в яких були і розпач від втраченої перемоги і радість успіху на останніх секундах, вселяють надію на позитивний результат команди у майбутньому. Від щирого серця я і весь тренерський штаб жіночої збірної...Жіночий футбол України

Неоднозачний період луганської "Зорі"

першу шістку. Особливим став матч останнього туру перед зимовою паузою проти "Шахтаря", котрий луганський клуб виграв у відмінному стилі на останніх секундах, а "гірники" догралися аж до трьох вилучень у власному складі. Юрій Вернидуб продовжує ставити перед командою завдання повторити...Sportanalytic

Леня програв Денвер Нагетс 111:134 у матчі першості НБА. Раніше чудова гра Леня дозволила Санз вирвати перемогу у Мемфіса на останніх секундах матчу.Чемпион

сходинку регулярного чемпіонату, додасть зайвої інтриги. Тому у Києві очікується дуже принциповий матч, у якому буде дуже багато боротьби до останньої секунди. І той, хто переможе в цій боротьбі, опиниться не тільки вище за прямого конкурента, а і, за сприятливих...Спортивний Житомир

відсвяткуєш Новий рік, тим кращим він буде. Тож цілу ніч вони стараються шуміти, співати та сміятись. А під час відбивання останніх секунд до 12 години, усі, від малечі до дідусів та бабусь, піднімаються якнайвище на стільці та крісла і з...Дзеркало Коломиї

Камбек «Кременя» та втрачена перемога на останніх секундах

вирвав перемогу у сумчан – 76:72 (10:23, 17:22, 26:13, 23:14). Поступавшись по ходу всього матчу «слони» зуміли вибороти перемогу на останніх секундах. «Кремінь» – «СумДУ» (Суми) 76:72 (10:23, 17:22, 26:13, 23:14) Як повідомляє прес-служба клубу, «Кремінь» привчив своїх вболівальників до...Кременчугский Телеграф

бере команда "Тиси-1", причому доволі впевнено - 3:1 футзалісти телеканалу перемагають одного з фаворитів - "Фенікс". З великими труднощами на останніх секундах перемогу вириває команда "Тімвір" від студентів-африканців "Африка Юнайтед" - 4:3 й забезпечує собі лідерство у групі. Особливих труднощів...Ужгород.net.ua

НБА. Лень приклав руку до успіху "Фінікса" (ВІДЕО)

Український центровий Олексій Лень допоміг "Фініксу" вдруге обіграти "Мемфіс" - 99:97. В результаті результати вирішився на останніх секундах, завдяки потужному слем-данку конкурента Леня Тайсона Чендлера.Sportanalytic

Олексій Лень В черговому матчі регулярного чемпіонату НБА Фінікс українця Олексія Леня вдома на останніх секундах вирвав перемогу у Мемфіса - 99:97. Український центровий сонячних провів на паркеті майже 30 хвилин, набравши при цьому 12 очок...Чемпион

у цьому матчі реалізовував штрафні з 67% ефективності, не впорується з нервами і двічі б’є мимо. А ось «Маяк» на останній секунді забиває триочковий! 80:80. Команди йдуть на овертайм. На майданчик повертається Солодовніков, щоправда, наскільки відсотків від своїх можливостей може...UkrBasket

Гол Романа допоміг зрівняти рахунок на останніх секундах основного часу.Кременчугский Телеграф