основний склад

Серб вийшов в основному складі "Сіднея" і на 63-й хвилині відкрив рахунок в матчі. У 7 матчах нового сезону Нінкович забив 5 голів.ДеПо

Хавбек вийшов на полі в основному складі, а на 26-ій хвилині зробив рахунок 2:0 на користь господарів.Чемпион

Головний тренер "Дніпра" Дмитро Михайленко розповів про героїв матчу із "Зорею" Нагадаємо, "Дніпро" здобув феєричну перемогу над "Зорею". ДеПо

Коноплянка знову "на банці" в Бундеслізі

Український легіонер німецького "Шальке" Євген Коноплянка не потрапив до основного складу команди на матч проти "РБ Лейпциг" Сектор з посиланням на твітер "Шальке". Матч розпочнеться о 19:30 за київським часом.ДеПо

позиціях захисника, півзахисника та нападника. Загалом на полі він провів 5238 хвилин, у 61- му матчі виходив на поле в основному складі, у 8-ми матчах виходив на заміну. Також він забив 7 мячів, отримав 10 жовтих карток. Нагадаємо, поєдинок Кубку...Чемпион

Анонс, суддя, трансляція

кризи. Принаймні стало зрозуміло, що керівництво вирішило зробити ставку на українських виконавців. На гру проти "Ворскли" Сергій Ребров 100% випустить основний склад, оскільки чемпіонат тепер більш пріоритетний, аніж єврокубки. Також у "Динамо" добре пам'ятають поразку під час минулої зустрічі, тому...Sportanalytic

Кубок Італії.

— Дроле, Б'янки, Буонаиуто (Ді Карміні, 104)Попередження: Лазович, Нінкович — Дель ПретеЛідер Серії В Верона не зміг нав'язати належну боротьбу основного складу Болоньї — Фелсинеи без особливих проблем розбили Мастиф 4:0. В першому таймі м'яч двічі побував у сітці воріт...Новини футболу

Зозуля може перейти в німецький "Дармштадт"

або повноцінний трансфер, за який німецький клуб повинен буде заплатити. 27-річний форвард поки так і не зумів завоювати місце в основному складі "Бетіса". Українець взяв участь лише в трьох матчах і провів на полі 70 хвилин ігрового часу, а в...Зеркало недели (газета)

Український півзахисник "Кальярі" Ілля Брюхов прокоментував свій дебют в основному складі команди. Я радий своєму дебюту, але засмучений результатом.ДеПо

Олімпік підписав Єгора Демченка

(1:1). Виступав у складі чернівецької "Буковини", за яку провів 8 матчів і забив 1 м'яч в чемпіонаті другої ліги. За основний склад запорізького "Металурга" зіграв одну гру в Кубку України і шість в рамках Ліги Парі-Матч. Раніше повідомлялося, що Демченко...Ua-football

Голкіпер "Малаги" українець Денис Бойко прокоментував свій дебютний матч у основному складі іспанської команди...ДеПо

ПСЖ може підписати Марсьяля

Сен-Жермен" розглядає можливість підписання нападаючого "Манчестер Юнайтед" Антоні Марсьяля, повідомляє The Sun. 20-річний французький форвард не має стабільного місця в основному складі "Манкуніанців", чим хоче скористатися паризький клуб і зробити пропозицію про придбання гравця. Нагадаємо, що в нинішньому сезоні Марсьяль...Ua-football

Українець провів свій перший офіційний матч за клуб Серії А

Український захисник Ілля Брюхов дебютував у офіційних матчах за італійський "Кальярі".> 18-річний футболіст вийшов у основному складі своєї нової команди у матчі Кубку Італії проти "Сампдорії" та провів на полі 77 хвилин.На жаль, успішною цю появу для...Sportgid

Бойка програла "Кордобі" в першому матчі 1/8 фіналу Кубку Іспанії Як повідомляє Depo.Сектор, цей матч став для Бойка дебютним за основний склад "Малаги", втім успішним його назвати важко. Українець пропустив два м'ячі у власні ворота, хоча його вини у обох...ДеПо

У матчі на Кубок Іспанії між "Реалом" та "Культурал Леонесою" за мадродців дебютував син головного тренера команди Енцо Зідан ДеПо

Картопля різко підскочить у ціні

Про це розповів експерт продовольчої і сільськогосподарської організації ООН Андрій Ярмак, повідомляє UBR.За його словами, на даний момент ціни на основні складові плодоовочевого кошика, нижче, ніж рік тому."Причина – збільшення обсягів виробництва та відсутність нових ринків збуту", - зазначив Ярмак.ЧИТАЙТЕ...Бизнес UA

"Нафтовик" - "Динамо": відео онлайн-трансляція матчу

суперник, який може піднести сенсацію. Сергій Ребров повинен провести ротацію і дати зіграти гравцям, які не так часто потрапляють в основний склад команди. Плюсом для охтирських футболістів є той факт, що матчі 1/4-ї фіналу складаються з однієї зустрічі, і якщо...Зеркало недели (газета)

Навіть за умови, якщо Сергій Ребров виставить в Охтирці експериментальний склад. Найперше - були травмовані лідери команди Євген Пасич та Олександр Вечтомов. SumyToday

Полтава - Шахтар.

на чемпіонство. Навряд чи кубок такий же принципово важливий турнір для Шахтаря, як чемпіонат і єврокубки, тому можна очікувати в основному складі великої кількості футболістів малоиграющих. Але навіть при такому підході Гірники зобов'язані проходити Полтави, яка навіть у першій лізі...Новини футболу

результат з української команди у другому спринті показала Яна Бондар - четверта позиція. Юлія Журавок після цього етапу увійшла до основного складу збірної.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини