Олімпік

Де дивитися матчі 13-го туру УПЛ

по футболу сезона 2017/2018. Матчи тура разбиты на три игровых дня. Запланирован показ всех матчей по ТВ. 21.10.2017 (суббота) 14:00 Олімпік - Зірка - канал Футбол 2 17:00 Олександрія - Верес - канал Футбол 2 19:30 Ворскла - Карпати -...Ua-football

Раньєрі допускає можливість роботи в Ліоні

Головний тренер Нанта Клаудіо Раньєрі допускає можливість роботи в Олімпіку з Ліона. - Я знаю, що президент Ліона любить мене. Ua-football

Юніори стрийської "Скали" програли "Олімпіку"

Вилучення: Вадим Коноваленко (64-друге попередження) - Богдан Векляк (90-друге попередження). Після двотижневої перерви відновилися матчі юніорського чемпіонату країни. А на останній хвилині другої 45-хвилинки склади команд зрівнялися. Галичина спортивная

Новачок "Олімпіка": В останній момент зірвався трансфер в іноземний клуб

Форвард донецького "Олімпіка" Володимир Прийомов поділився деталями свого переходу. Розглядав багато варіантів, але вийшло з "Олімпіком". Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

Визначено кращий гол УПЛ вересня (ВІДЕО)

Хавбек "Динамо" Віталій Буяльський забив найкрасивіший гол вересня в чемпіонаті України. Football-ukraine.com

Олександрія програє Олімпіку в рамках 12 туру УПЛ.Про це повідомляє Златопіль.За результатами матчу, Олімпік перемагає Олександрію з рахунком 0:1 на стадіоні "Динамо" імені Лобановського. На даний момент вона займає 9 місце у турнірній таблиці.ЧИТАЙТЕ...Златопіль

Кропивницький ФК «Зірка» зіграв унічию з львівськими «Карпатами» у 12 турі чемпіонату УПЛ. Наступний матч «Зірка» проведе у гостях 21 жовтня. Кропивницьких футболістів у Києві прийматиме донецький «Олімпік». Україна-Центр

Головний тренер Олександрії Володимир Шаран не прийшов на спілкування з пресою. Замість нього поразку від Олімпіка (0:1) прокоментував помічник головного тренера Віталій Первак. "Поразка нелогічна, адже хлопці старалися, але просто не змогли забити. Чемпион

"Динамо" програло "Чорноморцю", перемога "Олімпіка"

У першому недільному матчі 12 туру УПЛ аутсайдери чемпіонату розійшлися миром. Ця нічия залишає обидві команди на дні турнірної таблиці. Гол Івана Брікнера приніс "Олімпіку" три очки і ще більше поглибив кризу "Олександрії". Sportgid

Олімпік - Олександрія 1:0.

"Олімпік" (Донецьк) - "Олександрія" 1:0 "Олімпік": Махарадзе, Богданов, Брікнер, Федорів, Біленький (Мігунов 65), Шестаков, Шабанов, Моха, Прийомов (Еммерсон 90+3), Сондей (Хомутов 75), Кравченко...Ua-football

"Олімпік" - "Олександрія" - 1:0 (ВІДЕО)

Шедевр від Івана Брікнера приніс підопічним Санжара три пункти. Повідомляє сайт Футбол Україна. Чемпіонат України 12 тур"Олімпік" — "Олександрія" — 1:0Гол: Брікнер, 88Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Sportgid

"Олімпік" переміг "Олександрію", нічия "Зірки" та "Карпат"

У першому недільному матчі 12 туру УПЛ аутсайдери чемпіонату розійшлися миром. Ця нічия залишає обидві команди на дні турнірної таблиці. Чемпіонат України 12 тур"Зірка" Sportgid

Автором вирішального голу наприкінці зустрічі став 24-й річний півзахисник "Олімпіка" Іван Брікнер, … 1NEWS

"Олімпік" - "Олександрія" - 1:0

Красивий гол Брікнера на останніх хвилинах гри приніс "олімпійцям" перемогу над "Олександрією". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Чемпіонат України8 тур"Олімпік" - "Олександрія" -1:0Гол: Брікнер, 88Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Донецький Олімпік мінімально обіграв Олександрію у матчі 12-го туру чемпіонат Прем'єр-ліги України. Попередження: Сітало 7, Шестаков 73, Пашаєв 83.Чемпион

Олимпик - Александрия 1:0.

"Олімпік" (Донецьк) - "Олександрія" 1:0 "Олімпік": Махарадзе, Богданов, Брикнер, Федорів, Біле...Ua-football

ізюмські команди.Знову як і в першому колі перемогу святкували футболісти ФК " Крем’янець" (Ізюм)рахунок матчу 2-0. В першому колі ФК "Олімпік" (Ізюмський р-н) поступився ФК " Крем’янець з рахунком 0-5.Футболісти Ізюма за підсумками чемпіонату набрали 23 очки і посіли 6...Обрії Ізюмщини

Сьогодні, 15 жовтня Кропивницька Зірка приймала в себе Львівські Карпати в рамках 12 туру УПЛ. Фото:goldtalant.com.ua Златопіль

ОНЛАЙН

Шановні вболівальники, запрошуємо вас на матч 12 туру УПЛ, в якому "Олександрія" зіграє з донецьким "Олімпіком". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic