олімпійський чемпіон

Українець Василь Ломаченко (8-1, 6 КО) закликає іншого двократного олімпійського чемпіона Гільєрмо Рігондо (17-0, 11 КО) організувати бій. "Будь вже мужиком. Не пиши в соцмережі, а нехай твій менеджер і промоутер...24boxing

Єдиний в історії 23-разовий олімпійський чемпіон з плавання, американець Майкл Фелпс, програв у запливі на 100 метрів білій акулі. Про це пише американське видання Hollywood reporter.Український Інтерес

отримав Бенджамін Проуд з Великобританії, друге місце у Ніколаса Сантоса з Бразилії. Як повідомляв “Український інтерес”, єдиний в історії 23-разовий олімпійський чемпіон з плавання, американець Майкл Фелпс, програв у запливі на 100 метрів білій...Український Інтерес

Легендарний плавець Фелпс не зміг обігнати білу акулу

Телеканал Discovery показав 23 липня шоу про спробу 23-разового олімпійського чемпіона з плавання Майкла Фелпса обігнати велику білу акулу, плавець виявився повільнішим на дві секунди Телеканал анонсував шоу як гонку «людина проти акули» і «боротьбу...Ракурс

Олімпійський чемпіон з плавання М.Фелпс програв у запливі білій акулі

КИЇВ. 24 липня. УНН. Американець Майкл Фелпс, єдиний в історії 23-разовий олімпійський чемпіон з плавання, програв у запливі на 100 метрів білій акулі, передає УНН з посиланням на Daily Mail. Майкл Фелпс змагався...Unn.com.ua

Спортсмен Фелпс таки проплив наввипередки з акулою-людожером

Найтитулованіший олімпійський чемпіон, американський плавець Майкл Фелпс проплив стометрівку наввипередки з великою білою акулою...Еспресо TV

Фелпс програв заплив на 100 метрів білій акулі

Єдиний в історії спорту 23-разовий олімпійський чемпіон американський плавець Майкл Фелпс програв білій акулі в запливі на 100 метрів. Фелпс був одягнений в...1NEWS

з 2009 року. Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав українських спортсменів та тренерський склад на чолі з дворазовим Олімпійським чемпіоном Юрієм Чебаном, відзначивши високу майстерність та професіоналізм наших веслувальників, та побажав подальших успіхів на міжнародній...Online.ua

Нічого святого!!!

Знаменитий російський біатлоніст, чотириразовий олімпійський чемпіон Олександр Тихонов оскандалився в стані алкогольного сп'яніння, передає Корупція.Інфо Популярне: Тут не до жартів. Молдовський перекладач не знав як реагувати на...Новости Чернигова

В Росії олімпійський чемпіон у нетверезому стані забрав ікону з храму

Чотириразовий російський олімпійський чемпіон з біатлону Олександр Тіхонов потрапив в курйозну ситуацію в Челябінській області.iPress

Легендарний російський біатлоніст Олександр Тихонов уклепався в грандіозний скандал. Чотириразовий олімпійський чемпіон влаштував п’яний армагеддон в одному з храмів в Челябінській області. Неординарний інцидент стався в селі Уйское. 70-річний Тихонов в нетверезому...Новости Сумм

Російський олімпійський чемпіон Тихонов у п

Чотириразовий російський олімпійський чемпіон з біатлону Олександр Тихонов в нетверезому стані увірвався в храм в селі у Челябінській області і забрав ікону, яку сам...Еспресо TV

Забудьте про все і послухайте геніальну і прекрасну музику.

1954 р. в місті Каламата, Греція. В 14 років він б'є національний рекорд країни з плавання вільним стилем, мріє стати олімпійським чемпіоном і про музику навіть не згадує. У 18 років виїжджає до США на навчання в університет Міннесоти. У...Infokava.com

Дует українців у стрибках у воду завоював медаль на ЧС з водних видів спорту

зі стрибків у воду.   На трампліні 3 м наші стрибуни фінішували з результатом 429,99 балів, випередивши у запеклій боротьбі Олімпійських чемпіонів Ріо-де-Жанейро 2016 — пару з Великобританії (418,20) та пару з Німеччини (415,35). Зазначено, що представники Луганщини та Миколаївщини...1NEWS

багато тріатлоністів, майстрів спорту. Який там буде розклад буде видно. Велика група спортсменів приїхала з Києва, з Борисполя. Привіз їх олімпійський чемпіон Сергій Фесенко, який теж присутній тут і буде плисти сьогодні 2 кілометри. Крім того, серед іменитих спортсменів сьогодні...Спортивний Житомир

Під час турніру «TETERIV OPEN 2017» у житомирському гідропарку учасникам вручали унікальні медалі

тріатлоністів, майстрів спорту. Який там буде розклад — буде видно. Велика група спортсменів приїхала з Києва, з Борисполя. Привіз їх олімпійський чемпіон Сергій Фесенко, який теж присутній тут і буде плисти сьогодні 2 кілометри. Крім того, серед іменитих спортсменів сьогодні...Житомир.info

бій Усика пройде на початку вересня в Україні.Хук - багаторазовий екс-чемпіон світу, Усик двічі захищав свій чемпіонський пояс, він - олімпійський чемпіон. Вони вже зустрілися, потисли руки. Інтрига буде тільки зростати. І це викличе достатній ажіотаж, щоб будь-який житель України...24boxing

Черкащанин встановив новий рекорд України зі стрільби

області виборола другу сходинку у вправі МГ-9 та першу у вправі МГ-5, в особистому заліку у вправі МГ-5 завоювала срібло. Олімпійський чемпіон Сергій Куліш на цих змаганнях, у вправі МГ-9 встановив новий рекорд України набравши 249,7...Online.ua

Перший лікар-академік Сумщини

фельдшерської школи та Харківського медичного інституту. Полюбляє він і згадувати спільні тренування в юнацькій школі по спортивній ходьбі з майбутнім олімпійським чемпіоном Володимиром Голубничим, стосунки з ним підтримує й донині. А ще Ігор Дужий шанує предків, й не тільки по...Всі Суми

області виборола другу сходинку у вправі МГ-9 та першу у вправі МГ-5, в особистому заліку у вправі МГ-5 завоювала срібло. Олімпійський чемпіон Сергій Куліш на цих змаганнях,  у вправі МГ-9 встановив новий рекорд України набравши 249,7...Про Все