олімпійський чемпіон

Олімпійський чемпіон Андрій Хіміч передав музею унікальні експонати

Фонди Черкаського обласного краєзнавчого музею поповнилися двома унікальними речами. Олімпійський чемпіон Андрій Хіміч презентував музею для експозиції «Олімпійське сузір’я» «золоте» весло та «золоту» майку, з якими він здобув перемогу на Олімпіаді...Нова доба

Головною темою обговорення став зв'язок спорту та політики. Гостем став дворазовий олімпійський чемпіон, міністр спорту України в 1990-1997 рр. Валерій Борзов.Телеканал NewsONE

Українець здобув блискучу перемогу на етапі Кубка світу з гімнастики

Український гімнаст, Олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв переміг у багатоборстві на етапі Кубку світу.Високий замок

Старший солдат Олег Верняєв здобув перемогу на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики

Олімпійський чемпіон, представник Центрального спортивного клубу Збройних Сил України старший солдат Олег Верняєв здобув золоту нагороду у багатоборстві на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики, який проходив у Штутгарді (Німеччина). В шести видах змагань армієць показав результат 84.899 бала. Міністерство оборони УкраїниНародна Рада

Олег Верняев одержал победу на этапе Кубка мира в Штутгарте

Украинец опередил японца Казуму Кайю и китайца Вэй Суна Олімпійський чемпіон Олег Верняєв переміг у багатоборстві на етапі Кубку світу зі спортивної гімнастики в Штутгарті.Спорт.ua

Українці перемогли на етапах Кубка світу зі спортивної гімнастики

Національного олімпійського комітету України у Facebook. Діана Варинська перемогла у вправах на брусах на етапі Кубка світу серії FIG зі спортивної гімнастики, який проходив в Баку. Олімпійський чемпіона Олег Верняєв переміг у багатоборстві на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики EnBW DTB-Pokal World Сup 2017 у Штутгарті. Українець показав кращий...Ракурс

Фасоля з язиком, важкий рок та "Хрещений батько" - ексклюзивна анкета Дмитра Підручного

та відверто відповів на типові для анкет питання. Ваш кумир в спорті? В звичайному житті? Колись був Еміль Свендсен! (4-разовий олімпійський чемпіон, - авт.). Ніхто. Якій дистанції в біатлоні віддаєте перевагу? Масстарт. Люблю контактні гонки. Якій стрільбі: лежачи чи стоячи?...Галичина спортивная

Особистий тренер Олімпійського чемпіона зі спортивної гімнастики Олега Верняєва Геннадій Сартинський...Експрес

В украинском футболе царит коррупция

Олімпійський чемпіон Володимир Лютий заговорив про кепські справи в українському футболі. Ну і не забуваймо про дитячий футбол, з якого потрібно починати робити зміни. Ukrainefootball.net

Олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв буде продовжувати виступати під прапором України і не має наміру відмовлятися від громадянства нашої країни. Таку категоричну позицію спортсмен з Донецька висловив в ефірі програми "Політика чемпіонів" на каналі NewsOne. "Я не розглядаю...Znaj.ua

Легендарний спортсмен озвучив позицію щодо переїзду за кордон Експрес

Славетний спортсмен з Донецька зробив категоричну заяву щодо України

Олімпійський чемпіон Ріо-2016 Олег Верняєв буде продовжувати виступати під прапором України і не має... UkrMedia

Олімпійський чемпіон Ріо-2016 Олег Верняєв буде продовжувати виступати під прапором України і не має наміру відмовлятися від громадянства нашої країни. Таку категоричну позицію спортсмен із Донецька висловив в ефірі програми "Політика чемпіонів" на каналі NewsOne. "Я не розглядаю питання про...Високий замок

для перемоги одного з кандидатів необхідна проста більшість. Адер вступив на посаду в травні 2012 року, після того, як колишній олімпійський чемпіон з фехтування Пал Шмітт пішов у відставку після 20 місяців перебування на посаді через скандал з плагіатом.Європейська правда

Куди піти сьогодні в Дніпрі: афіша понеділка

Сьогодні в Дніпрі буде кілька цікавих подій: вистава, зустріч з Олімпійським чемпіоном і фільми. Зустріч з Олімпійським чемпіоном з вітрильного спорту 1996 року, володарем золотої і бронзової медалей чемпіонату світу Ігорем Матвієнко.Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Станіслав Горуна: "Моя ціль - пробитися на Олімпіаду"

ще одну путівку дадуть як "зелену карту". Моя ціль -- пробитися до числа восьми учасників. Якщо завоюю ліцензію, то стану Олімпійським чемпіоном, бо потрапити на Ігри значно складніше, аніж стати їхнім...Галичина спортивная

Владимир ЛЮТЫЙ: «В украинском футболе царит коррупция»

Владимир Лютый Олімпійський чемпіон Володимир Лютий заговорив про кепські справи в українському футболі. «У нашому футболі панує корупція. Тому-то нам треба пройти процес очищення...Sportgid

Иностранные инвесторы не будут вкладывать деньги в «грязный» футбол, считает специалист Олімпійський чемпіон Володимир Лютий заговорив про кепські справи в українському футболі. «У нашому футболі панує корупція, - сказав Володимир Лютий, - Заплямовані...Спорт.ua

Володимир Лютий: У нашому футболі панує корупція

Олімпійський чемпіон Володимир Лютий заговорив про кепські справи в українському футболі. Sportgid