олімпійська чемпіонка

кризи, яку поки не вирішено», — йдеться у статті. У шорт-лист увійшли також співачка Бейонсе Ноулз, голова Facebook Марк Цукерберг, гімнастка і олімпійська чемпіонка Симона Байлз, яка виграла чотири «золота» в Ріо, і вчені, які розробили метод редагування генома CRISPR. Переможця звання...Високий замок

Відтепер усі офіційні зв’язки екс-голови облради, народного депутата та колишнього чоловіка олімпійської чемпіонки з Тернополя Олексія Кайди з Тернопільщиною розірвані. Відомий політик залишив останню тернопільську посаду голови Тернопільської обласної федерації біатлону України. Рішення...Галас

Болт і Аяна визнані кращими легкоатлетами 2016 року

ван Нікерка (400 м). У дівчат кращою була визнана Алмаз Аяна (5000 м, 10000 м). Ефіопка випередила у голосуванні дворазову олімпійську чемпіонку Ріо-2016 Елані Томпсон (100 і 200 м), а також олімпійську чемпіонку і світову рекордсменку Аніту Влодарчик (метання молота).Зеркало недели (газета)

росіянку Марину Анісіну Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Championat.ru. На ОІ-2002 Марина Анісіна зі своїм партнером Гвендаль Пейзейра стала олімпійською чемпіонкою в танцях на льоду."З розмови в аудіозаписі випливає, що чутки про підкуп судді в танцях на льоду на...ДеПо

Мінус росіяни, допінг та конфлікти.

залишившись без нагород ЧС вперше з 2009 року. Цього сезону українкам також буде нелегко. Головне навантаження має лягти на плечі олімпійських чемпіонок у естафеті Олени Підгрушної та Юлії Джими, які непереконливо виглядали наприкінці минулого сезону і не вразили на старті...Еспресо TV

Олімпійська чемпіонка Марина Анісіна, яка в жовтні подала на розлучення, нарешті офіційно розлучилася зі скандальним шоуменом Микитою Джигурдою Про це на своїй сторінці в Twitter повідомив адвокат Анісіної Сергій Жорін. Він опублікував рішення суду, згідно з яким відтепер шлюб подружжя...ДеПо

яка два бої поспіль виграла спочатку у срібної призерки Олімпійських ігор у Ріо харків’янки Олени Вороніної, а у фіналі здолала олімпійську чемпіонку Ольгу Жовнір з Хмельницького. Ще одне третє місце посіла представниця Миколаєва Олександра Мамонтова. Наступного дня медалі розіграли у...Чемпион

Спорт Тернопільщини. Жінка перенесла легку хворобу. Стартувати у естафеті на першому етапі Кубка світу з біатлону вона не змогла. Проте Олімпійська чемпіонка повноцінно тренується та готова стартувати у індивідуальних гонках.Доба

Олімпійську чемпіонку з лижних гонок можуть дискваліфікувати на 14 місяців

Норвежка Тереза Йохауг приймала заборонений препарат клостебол. УНИАН (ИА)

Олімпійська чемпіонка українка Віта Семеренко, яка у вересні стала мамою, приступила до тренувань. Гал-info

Олімпійська чемпіонка сумчанка Віта СЕМЕРЕНКО відновила активні тренування після народження сина. У вересні у Віти Семеренко народився син Марк, нагадує xsport. Інформаційний портал міста Суми "Хронограф"

Олімпійська чемпіонка українка Віта Семеренко, яка у вересні стала мамою, приступила до тренувань. Передаю привіт усім уболівальникам, скоро побачимося"! - цитує Семеренко Xsport. Чемпион

тему Голокосту Про це повідомляє CBS News. Причиною негативної реакції людей по всьому світу став номер на ковзанах, який днями олімпійська чемпіонка з фігурного катання Тетяна Навка виконала в парі з Андрієм Бурковським на танцювальному реаліті-шоу. Артисти постали перед глядачами...Еспресо TV

Кубок України з фехтування на шаблях пройшов у Черкасах

яка два бої поспіль виграла спочатку у срібної призерки Олімпійських ігор у Ріо харків'янки Олени Вороніної, а у фіналі перемогла олімпійську чемпіонку Ольгу Жовнір. Ще одне третє місце посіла представниця Миколаєва Олександра Мамонтова. У командній першості серед чоловіків та жінок...Вчасно (Черкаси)

Олімпійська чемпіонка з фігурного катання, дружина речника Кремля Дмитра Пєскова Тетяна Навка опинилася під вогнем критики в соціальних мережах після того, як 26 листопада на телевізійному шоу «Льодовиковий період» виконала з партнером Андрієм Бурковським номер на тему Голокосту. Гал-info

України Олена Підгрушна перенесла легку хворобу. Стартувати у естафеті на першому етапі Кубка світу з біатлону вона не зможе. Проте Олімпійська чемпіонка повноцінно тренується та готова стартувати у індивідуальних гонках, передає Спорт Тернопільщини. Нагадаємо, що перший етап Кубка світу стартує...Доба

Новий біатлонний сезон Кубка світу тернополяни розпочнуть естафетою

пробіжать Юлія Джима та Артем Прима. А завершить гонку ще один тернопільський біатлоніст – Дмитро Підручний. Нагадаємо, що пропустить естафету Олімпійська чемпіонка Олена Підгрушна, яка перенесла незначну хворобу і готуватиметься до індивідуальних гонок на першому етапі Кубка...Галичина спортивная

Олімпійська чемпіонка тернополянка Олена Підгрушна пропустить першу гонку Кубка світу сезону 2016/2017. Галас

Олена Підгрушна захворіла і пропустить естафетну гонку

Проте Олімпійська чемпіонка повноцінно тренується та готова стартувати у індивідуальних гонках.Галичина спортивная