одиночка

Зачем пить в одиночку: в США изобрели «вино» для котов

Кошачье вино представлено в двух вариантах - розовом и белом. КиевПравда

СДЮШОР ім. Юлії Рябчинської. Вінничани здобули низку нагород в особистому заліку. Золоту медаль серед дорослих на дистанції 32 км на байдарці-одиночці виграв Роман Копистиринський. Золоту медаль серед юніорів на 23 км здобув Сергій Кравчук (на байдарці-двійці). Відмітимо також бронзову нагороду...Винницкий Бизнес Портал

цих же змагання срібну медаль виграли Віталій Цуркан та Олег Кухарик (байдарка-двійка, 1000 м). Бронзову нагороду отримали – Людмила Лузан (каное-одиночка, 500 м), Ігор Трунов та Іван Семикін (байдарка-двійка, 500 м). Вітаємо...Кременчугский Телеграф

«Она мать-одиночка»: Как одесситы оправдывали свой приход на концерт Лободы

Во время пикета концерта Лободы, который в итоге отменили, люди, стоявшие в очередь в «Ибицу» постоянно общались с активистами «Правого сектора» и другими патриотами 048.ua — сайт города Одессы

40-я ракетка мира Екатерина Макарова, в первом круге Ролан Гаррос обыгравшая №1 Анжелик Кербер 6:2, 6:2, поделилась впечатлениями от матча. Мировые Новости Спорта

Українці вибороли три медалі на старті Кубку світу з веслування

посиланням на Федерацію каное України. Володарями срібної медалі стали Віталій Цуркан/Олег Кухарик (байдарка-двійка, 1000 м). Дві "бронзи" здобули: Людмила Лузан (каное-одиночка, 500 м) та дует Ігор Трунов/Іван Семикін (байдарка-двійка, 500 м). Зауважимо, що у денній сесії українські веслувальники поборються за...Unn.com.ua

дистанції вони поступилися перемогою дуету з Іспанії (3:05,624), але обійшли пару з Чехії (3:09,239). У свою чергу, Людмила Лузан в каное-одиночці повторила свій успіх першого етапу в португальському Монтемор-Велью, знову зайнявши 3-е місце на дистанції 500 метрів. Українка подолала дистанцію...Чемпион

Українці боротимуться за нагороди на етапі Кубка світу в Угорщині

в головних заїдах поборються Ігор ТРУНОВ/ Іван СЕМИКІН (байдарка-двійка, 500 м), Віталій ЦУРКАН/ Олег КУХАРИК (байдарка-двійка, 1000 м), Людмила ЛУЗАН (каное-одиночка, 500 м) та Марія КІЧАСОВА/ Анастасія ГОРЛОВА (байдарка-двійка, 200 м). Перші три фінали відбудуться вже в ранковій сесії суботи.Спорт.ua

Олег КУХАРУК: «Пробирає гордість, коли чуєш гімн України»

Монтемор-у-Велью, розповів прес-службі ФКУ про свої здобутки на португальській воді. Нагадаємо, що 20-річний веслувальник завоював золоті нагороди в «байдарці-двійці, 1000м», «байдарці-одиночці, 500 м» та «байдарці-четвірці, 500 м». З Олегом ми поспілкувалися «вайбером», коли він, як вже був в Сегеді, де...Спорт.ua

Салман Абеди, устроивший теракт в Манчестере, действовал не в одиночку. За ним стояла целая группировка, убеждена британская полиция.DW

Тибо Куртуа: в одиночку этого не достичь

АПЛ на ноль (из 36-ти), 10 из которых пришлись на серию из 13 побед подряд."Я должен поблагодарить все команду, в одиночку этого не достичь, - сказал Куртуа в комментарии клубной пресс-службе. - Конечно, были и ключевые сейвы, которые помогали проводить...Террикон

це повідомляє офіційний сайт Національного олімпійського комітету України. Одразу три золоті медалі на рахунку байдарочника Олега Кухарика, який переміг в одиночці на дистанції 500 метрів, у четвірці, також на "п'ятисотці", разом з Кирилом Черноморовим, Даніїлом Кузьміним та Ігорем Труновим, та...Чемпион

Которые проголосовали за выделение средств, это позволит принимать спортсменов со всей Украины и проводить на базе школы различные соревнования и тренировочные сборы. Ua-Tenders.com

Теракт в Манчестере совершил смертник-одиночка

Атаку на концерте в Манчестере устроил один человек, мужчина погиб на месте от взрыва. RUpor.info

Взрыв на стадионе совершил смертник-одиночка, который пронес с собой на арену взрывное устройство.1news.info

полиции Манчестера Ян Хопкинс, передает The Guardian. По его словам, предварительная версия полиции заключается в том, что нападавший действовал в одиночку. Однако следствие продолжает выяснять, не был ли нападающий частью более широкой террористической сети. Хопкинс сообщил, что у мужчины было...Європейська правда

Франківчанка Людмила Лузан виборола бронзу на Кубку світу з веслування

байдарках і каное українські спортсмени вибороли 4 нагороди Зокрема, Людмила Лузан з Івано-Франківська виборола "бронзу" на дистанції 500 метрів в каное-одиночці. Про це повідомляє НОК України та олімпійська команда. Також нагороди здобули: "золото" — Ігор Трунов/Іван Семикін, байдарка-двійка 500 м;...Галичина спортивная

Українці здобули 11 нагород на І етапі Кубка світу з веслування на байдарках і каное

Семикін-Ігор Трунов на дистанції 500 м та Віталій Цуркан-Олег Кухарик на дистанції 1000 м. Байдарочник Олег Кухарик фінішував першим в одиночці на дистанції 500 метрів і в четвірці, також на «п’ятисотці», разом з Кирилом Черноморовим, Даніїлом Кузьміним та Ігорем Труновим.Єдність

Львів

стали каноїсти Тарас Міщук та Дмитро Янчук, які поступилися 2 секунди кубинському дуету. «Бронзою» змагань задовольнялася Людмила Лузан, яка на каное-одиночці на дистанції 500 м поступилася майже 4 секунди угорці Віраг Балі, що стала...Галичина спортивная

дві секунди. Каноїсти Тарас Міщук і Дмитро Янчук взяли в своєму заїзді на 1000 метрів "срібло", а Людмила Лузан в каное-одиночці на дистанції 500 метрів посіла третє місце. Нагадаємо, це був перший етап Кубка світу для нового головного тренера збірної...Зеркало недели (газета)