одеський Чорноморець

Останній домашній матч кропивницької «Зірки» - 3 грудня, а виїзний - 9 грудня

Гра відбудеться у неділю, 3 грудня. Початок зустрічі о 14:00. Після цього, в суботу, 9 грудня, жовто-червоні на виїзді протистоятимуть одеському Чорноморцю. Початок цього матчу о 14:00. Розклад решти протистоянь 18-го туру виглядає наступним чином: 2 грудня (субота) Чорноморець (Одеса)...Дзеркало Кіровоградщини

Одеський Чорноморець гру проти Олімпіка присвятив уболівальнику клубу, який помер від раку. Раніше була інформація, що Чорноморець вже знайшов заміну Дулубу. Чемпион

Півзахисник Олімпіку Андрій Богданов відновився після травми коліна і зможе зіграти у найближчому матчі УПЛ проти одеського Чорноморця 19 листопада. Про це повідомляє офіційний сайт донецького клубу. Відзначимо, що Богданов скаржився на проблеми з коліном ще після матчу...Чемпион

Про це заявив колишній гравець одеського Чорноморця Ігор Жабченко.Чемпион

Голкіпер одеського Чорноморця та збірної Білорусі Олександр Гутор у грі проти збірної Вірменії відбив пенальті.Чемпион

«Карпати» прийматимуть «Маріуполь» 17 листопада

чергою, в неділю, 19 листопада, о 14.00 розпочнеться матч між полтавською Ворскла й Сталлю з Кам'янського, а о 19.30 між одеським Чорноморцем та донецьким Олімпіком. 17-й тур стартує в суботу, 25 листопада о 14.00 матчем між Маріуполем і Ворсклою, а...Щоденний Львів

5 листопада ввечері у Києві побилися ультрас Динамо та одеського Чорноморця. До двох хвилин бійки, перемога Родичів", - написали ультрас.Чемпион

- Олександрія 4 листопада в матчі 15-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги Олександрія на своєму полі прийматиме одеський Чорноморець. Початок гри - о 17.00. Пряму трансляцію цього поєдинку проведе канал Футбол 2. Подивитися гру також можна за...Чемпион

Квитки у фан-сектори львівських «Карпат» подорожчають

воїнів АТО, школярів та академіків, які намагалися з'ясувати чому через групу людей, футбол закриють для всіх? Під час матчу проти одеського Чорноморця найактивніші сектори стадіону Україна обрали доволі специфічний спосіб підтримки команди навколишня територія ледь не щохвилини вибухала, а дим...Щоденний Львів

сплатити солідний штраф. Про це повідомляє офіційний сайт Карпат. Таке покарання зелено-білі отримали через поведінку вболівальників під час матчу проти одеського Чорноморця у 10 турі. Таким чином, на грі проти ФК Маріуполь, що відбудеться 18 листопада, карпатівці залишаться без підтримки.Чемпион

«Карпати» прийматимуть «Маріуполь» без глядачів

матч львівських Карпат на стадіоні Україна пройде без глядачів. Таке покарання зелено-білі отримали через поведінку уболівальників під час матчу проти одеського Чорноморця у 10-у турі. Таким чином, на грі проти ФК Маріуполь, що відбудеться 18 листопада, карпатівці залишаться без підтримки.Щоденний Львів

Одеський Чорноморець та ФК Маріуполь розійшлися миром 0:0 у матчі 14-го туру чемпіонату УПЛ. Чорноморець - Маріуполь - 0:0 Чемпион

Олег Дулуб Тренер одеського Чорноморця Олег Дулуб знову мав зустріч з власником клубу Леонідом Клімовим в надії знайти компроміси по нормалізації ситуації в команді. Але...Чемпион

Проваливши перший тайм, олександрійці взялися виправляти ситуацію по перерві. Гречка

Кравченко: Найголовніше - підтримка вболівальників

Капітан СК Дніпро-1 Сергій Кравченко поділився думками після переможного кубкового матчу проти одеського Чорноморця. Сергію, з перемогою. Які відчуття після виходу у чвертьфінал? Дякую за привітання. Було добре видно, як люди, котрі прийшли на...Неофициальный сайт ФК Днепр

Сергій КРАВЧЕНКО: «Якщо пройдемо Чорноморець, це станет сенсацією»

Кубку України Капітан СК Дніпро-1 Сергій Кравченко в інтерв’ю телеканалу Футбол поділився думками напередодні матчу 1/8 фіналу Кубка України проти одеського Чорноморця. «Ми пройшли три раунди, з них двічі вибили команди з Першої-ліги – це були добротні команди. Ми пройшли...Спорт.ua

Одеський Чорноморець добре грає в обороні. Чемпион

Головний тренер одеського Чорноморця Олег Дулуб провів заплановану зустріч з власником команди Леонідом Клімовим. Як повідомлялося раніше, Дулуб має намір розірвати контракт з Чорноморцем.Чемпион

Денис Васін Одеський Чорноморець гучно не святкував перемогу над київським Динамо в 12 турі УПЛ (1:2). Про це сказав півзахисник одеситів Денис Васін. "Ми...Чемпион

У межах 12-го туру УПЛ зіграють одеський Чорноморець і київське Динамо. Раніше повідомлялося, що Циганков і Віда не готуються до матчу з Чорноморцем. Нагадаємо, що до гри з...Чемпион