одесити

Символічна збірна 12-го туру УПЛ за версією UA-Футбол

дуже незручним для себе суперником. ВОРОТАР Костянтин Махновський ("Олімпік" Донецьк). Перша перемога донеччан при новому наставнику є очевидною заслугою Махновського, одесити створили більше небезпечних моментів ніж "Олімпік", виникало кілька пожеж в штрафному господарів і саме голкіпер "гасив" їх. Три сейви...Ua-football

Курйозний гол допоміг "Олімпіку" вирвати перемогу у "Чорноморця", це треба бачити

Балашов. Півзахисник намагався поцілити у найближчий нижній кут воріт, проте не влучив. Попри те, що господарі поля були більш ініціативними, одесити опинялися у 4 вигідних позицях, щоб забити гол супернику. Два моменти були у Чорнія перший раз зі штрафного, а...Znaj.ua

«Олександрія - «Карпати» (Львів). Як і завжди, між цими командами було гостре протистояння. Змушений був залишити технічну зону і переміститися на трибуну наставник олександрійців Володимир Шаран. Голос Украины (газета)

"Олімпік" Балашов. Півзахисник цілий у ближній нижній кут воріт, але не влучив. Попри те, що господарі поля більше володіли ініціативою, одесити мали як мінімум чотири небезпечні моменти, щоб забити гол. Два моменти були у Чорнія – перший раз зі штрафного,...24 канал

Намалюй життя: одеситів запрошують взяти участь в акції боротьби з рекламою наркотиків

Всіх охочих одеситів запрошують приєднатися до акції із зафарбовування реклами наркотичних препаратів.Главком

Одеситам розповіли, чому зросла ціна на газ

Відповідне рішення було прийнято Кабінетом міністрів України 19 жовтня 2018 року. Це вимушений крок, щоб країна могла далі розвиватися. Волнорез

Серйозну заявку на перемогу одесити зробили вже в першій чверті, пішовши у відрив на 8 очок. Особливо Київ-Баскету докучав центровий Олександр Тищенко, який ще до...Ua-football

Одеської області офіційно прийняли рішення про початок опалювального сезону, а у восьми районах він фактично стартував. Сообщение Стало відомо, коли одесити отримають тепло у домівки появились сначала на 1NEWS.COM.UA.1NEWS

Дроздрв (0), Вінтоняк (0). Втім, немає сумнівів, що підопічні Павла Піскарьова докладуть максимум зусиль задля того, щоб взяти реванш у одеситів. Другий матч між «Хімік-2» та «Говерла-КФВ» розпочнеться 20 жовтня о 11:00: ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Вечірній Івано-Франківськ”: що цікавого відбудеться під час...Westnews

Місцеві жителі стверджують — на верхньому поверсі будівлі під виглядом медустанови побудували спортзал. Приватний підприємець нібито зніс стіни у приміщенні. Одесити наголошують — без дозволу обласного...Думская.net

Опалювальний сезон в Одесі розпочнеться з 22 жовтня

дитячі садочки, школи, лікарні. "Якщо протягом трьох діб середньодобова температура повітряскладатиме менше + 8 С – розпочнеться теплопостачання у житловібудинки одеситів", – зазначив Агуца. У загальному, як уточнив Агуца, тепловий комплекс Одеси готовийдо початку опалювального сезону. До початку опалювального сезонупроведено...Time-UA

Одесити візьмуть участь у баскетбольній Балтійській лізі

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації баскетболу України. Главком

Сумщини у турнірі – команда аграрного університету - у матчі третього туру групи «А» конференції «Центр» на своєму полі приймала одеситів з «Юнга-Морська академія». На перерву команди з рахунком 1:0 на користь сумської команди. Єдиний гол у першому таймі на...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Збірна Івано-Франківської області - срібний призер чемпіонату України з футболу серед спортсменів з вадами слуху

збірна Івано-Франківської області. 5-й тур 15 жовтня (понеділок) ОДЕСА — МИКОЛАЇВ — —:+ Поєдинок завершився з рахунком 2:1 на користь одеситів. У першому таймі Денис Дуган двічі — на 5-й та 45-й хвилинах — змушував воротаря миколаївців Миколу Кравченко діставати...Галичина спортивная

власна держава загалом – на ці питання намагаються знайти відповіді експерти проекту "Ціна держави". Одними з перших фінансової грамотності навчали одеситів. Адже Одещина – один з регіонів-лідерів за кількістю надходжень фінансових коштів до державного бюджету. За рік уся область разом...24 канал

Також у випуску: Організатори проекту "Ціна держави" навчали одеситів азів фінансової грамотності.24 канал

"Олександрію" та "Карпати" розсудить Катерина Монзуль

однолітками одеського «Чорноморця». Цю гру обслуговуватиме суддівська бригада, яку буде очолювати арбітр з Ужгорода Назарій Дьордь. Йому на лініях допомагатимуть одесити Максим Катющев та Олександра Даніленко. Четвертий арбітр — Олексій Гірс (Одеса). Спостерігач арбітражу — Сергій Возняк (Березанка, Миколаївська...Галичина спортивная

Одеситів попередили про відключення газу

Гагарінське плато, 5 Управління експлуатації газового господарства м.Одеси приносить свої вибачення жителям міста за тимчасово доставлені незручності. Главком

переграв Політехнік (Румунія) 2:0. У старшій групі чемпіонство здобула столична Зміна-Оболонь, що здолала в фіналі хмельничан 1:0. Третє місце посіли одесити, які переграли в серії пенальті у своєрідному морському дербі маріупольців. Урочисте нагородження проводили директор спорткомплексу Нива Олег Тарлецький та...Винницкий Бизнес Портал

У матчі з Хіміком наші вболівальники однозначно внесли свій вклад в підсумкову перемогу Одеси. Так що я хотів би попросити одеситів не зупинятися і продовжити нас підтримувати. Для команди це не просто важливо, а дуже важливо!»...UkrBasket