Обігравши першу ракетку світу, Світоліна зберегла 4 позицію в рейтингу WTA

Зараз українські тенісистки посідають такі місця в топ-100 рейтингу WTA:4. Еліна Світоліна - 5505 очок;40. NewWest Media

Українка Еліна Світоліна обіграла першу ракетку світу - румунку Сімону Халеп.Подробности.ua

"Атлетіко" всуху обіграв "Олімпік" у фіналі Ліги Європи

Мадридський "Атлетіко" став триразовим переможцем Ліги Європи. Фінал Ліги чемпіонів УЄФА цього року відбудеться 26 травня у Києві. ]]> NewWest Media

Стрийська «Скала» обіграла ФК «Львів» у матчі 26 туру другої ліги групи А.Гал-info

The post На Міжнародному турнірі з волейболу франківські команди двічі обіграли суперників appeared first on "Репортер".Івано-франківський портал новин "Репортер"

Чоловіча збірна України з волейболу, здобула перемогу над командою Австрії в рамках міжнародного турніру в Івано-Франківську. Западная информационная корпорация

Коли на 88-й хвилині фанати закидали фаєрами поле і зупинили темп гри, стало ясно, що Кубок від «Шахтаря» не піде. Mukachevo today

Зінченко в складі "Манчестер Сіті" обіграв "Брайтон"

У цьому сезоні Олександр Зінченко провів у складі "Манчестер Сіті" 14 поєдинків. ]]> NewWest Media

Перший тайм матчу про львівського ФК "Радар Захід" завершився без забитих м'ячівThe post На чемпіонаті України героїв АТО прикарпатці обіграли львів'ян і вибороли першу перемогу appeared first on "Репортер".Івано-франківський портал новин "Репортер"

Київське Динамо обіграло Ворсклу, зберігши "золоту" інтригу

Динамо мінімально виграло у центральному матчі туру. Ta4ki.net

«Олександрія» у Львові обіграла «Карпати»...zaxid.net

«Реал» обіграв «Баварію» у першому матчі Ліги чемпіонів

Мадридський «Реал» обіграв «Баварію» у першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів. Гра завершилася з рахунком 2:1.Громадське телебачення

«Рух» на виїзді мінімально обіграв «Оболонь»...zaxid.net

У 28 турі УПЛ львівські Карпати виявилися сильнішими за донецький Олімпік (0:2). Гал-info

«Карпати» на виїзді обіграли «Олімпік»...zaxid.net

Винниківський «Рух» мінімально обіграв одного з аутсайдерів чемпіонату кременчуцький «Кремінь».Гал-info

У неділю, 15 квітня, у Львові відбувся черговий, 12 тур, ДЮФЛ України серед юнаків 2003 року народження Спорт Тернопільщини

Львівська гандбольна «Галичанка» обіграла основних суперників за чемпіонський титул +Відео...zaxid.net

Матч закінчився з рахунком 3:0 на користь харків'ян. Слободской край