оборонець

Оборонець не хоче покидати "Барселону"

Захисник "Барселони" Хорді Альба не хоче змінювати клубну прописку. "Очевидно, що чим більше я граю, тим краще. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

"Мілан" підпише захисника прямого конкурента

"Мілан" цікавиться оборонцем "Наполі" Фаузі Гулямом. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!Футбольні трансфери

Без коментарів: ЛУФК-ДЮСШ №3 - Збірна Харківської області-2 - 23:1

довше, ніж дві хвилини. А далі двічі поспіль влучними кидками відзначився Костянтин Алєксєєв. Підсумок першого періоду — 4:1 — підвів оборонець нашої команди Юрій Сова. Упродовж другої чверті підопічні Юрія Сидоровича та Євгена Наумчика подвоїли свою перевагу в рахунку: на...Галичина спортивная

Оборонець ФК "Тернопіль" Степан Клекот розповів про підготовку тернопільської команди до недільного матчу проти "Інгульця" з Петрового. Спорт Тернопільщини

Анонс матчу

його втрата може серйозно датися взнаки, як і втрата двох захисників у центральній зоні. Курила та Музику найпевніше замінять фланговий оборонець Степан Клекот, а також хтось із двох гравців — Сергій Полянчук чи Дмитро Стриєшин. Для останнього це може бути...Галичина спортивная

Захисник "Динамо" відмовився від трансферу

Оборонець київського "Динамо" Віторіну Антунеш не бажає змінювати клубної прописки. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

"Шахтар" покидають лідери, "Динамо" підсилюється легіонерами

цьому переконує його агент, який вважає, що новий 5-річний контракт з "гірниками" не ставить хрест на майбутньому переході українця.***А от оборонець київського "Динамо" Віторіну Антунеш, навпаки, хоче залишитись в...Sportgid

Захисника "Реала" заманюють в Туреччину

Оборонець "Реала" Пепе може переїхати до Туреччини. Повідомляють Футбольні трансфери.За інформацією Fanatik, 34-річний португалець може влітку перебратися до "Галатасарая".Повідомляється, що представники турецького клубу вже встигли обговорити даний перехід із агентом гравця.Додамо, чинна угода Пепе із "Реалом" завершується влітку цього року.Сайт...Футбольні трансфери

"Інтер" поцупить захисника в МЮ

Міланський "Інтер" націлився на захисника "Бенфіки" Віктора Ліндельофа. Повідомляють Футбольні трансфери.За інформацією Gazzetta dello Sport, "нерадзуррі" готові виплати за оборонця повну суму відступних - 60 мільйонів євро.Представники "Інтера" вже встигли обговорити даний перехід із агентом шведського футболіста.Додамо, також в себе...Футбольні трансфери

Португальському гранду зірвали трансфер захисника "Динамо"

він поки що не думає.Звісно, розглядати пропозиції від інших клубів він готовий, але навряд чи хтось з них готовий запропонувати оборонцю щось краще, ніж зараз він має у команді Сергія Реброва.Нагадаємо...Sportgid

"Челсі": 43 млн за потужного оборонця

"Челсі" не залишає спроб придбати захисника "Наполі" Каліду Кулібалі. Лондонський гранд готовий викласти за 25-річного гравця 43 мільйони євро. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

"Баварії" потрібен захисник "Мілана"

"Баварія" включилась в боротьбу за оборонця "Мілана" Маттіа Де Шильо. Повідомляють Футбольні трансфери.За інформацією Sky Italia, мюнхенцям потрібно буде витримати конкуренцію "Ювентуса".Сам футболіст нещодавно заявив, що...Футбольні трансфери

Степан Клекот: "У такий важкий час команді потрібна підтримка рідного вболівальника!

Оборонець ФК «Тернопіль» Степан Клекот розповів про підготовку тернопільської команди до недільного матчу проти «Інгульця» з Петрового. — По приїзді після останнього матчу з Горішніх Плавнів, команда отримала один день відпочинку, а з вівторка готуємося до гри з «Інгульцем». Інтенсивно...Галичина спортивная

Захисник Я.Ракицький продовжив угоду із "Шахтарем"

донеччан провів 272 офіційні матчі, забив 12 голів. Цього сезону 26-річний захисник зіграв 27 поєдинків. Окрім того, разом із Шахтарем оборонець здобув 14 трофеїв серед яких 5 Суперкубків України та стільки ж титулів чемпіона України. Нагадаємо, що раніше інший захисник...Unn.com.ua

Сергій СІМІНІН: «Віримо, що можемо відібрати очки у Шахтаря»

© ПФК Александрия. Сергей Симинин Крайній оборонець «Олександрії» — про складні періоди, завдання на сезон і перспективи на тур. — Сергію, на минулих вихідних Ваша команда перервала...Sportgid

Футболіст «Олександрії» поділився очікуваннями від матчу з донецьким клубом Крайній оборонець «Олександрії» – про складні періоди, завдання на сезон і перспективи на тур. – Сергію, на минулих вихідних Ваша команда перервала...Спорт.ua

Сергій Сімінін: "«Розбираємо» донеччан і віримо, що можемо відібрати у них очки"

Крайній оборонець «Олександрії» Сергій Сімінін розповів прес-службі УПЛ про складні періоди, завдання на сезон і перспективи на тур. — Сергію, на минулих...Новости Александрии

Захисник С.Кривцов продовжив контракт із "Шахтарем"

прокоментував підписання угоди С.Кривцов. Довідка: 26-річний С.Кривцов перейшов до донецького клубу із запорізького Металурга в травні 2010 року. Цього сезону оборонець провів 10 ігор та забив 2 голи. Загалом на рахунку С.Кривцова 94 офіційні матчі й 8 мячів за Шахтар.1NEWS

Ще один топ-клуб претендує на захисника ПСЖ

Маркіньос зацікавив ще одного європейського гранда. Повідомляють Футбольні трансфери.Calciomercato пише, що має намір придбати бразильця міланський "Інтер". "Нерадзурі" планують підписати оборонця парижан вже цього літа.Відзначимо, що також претендує на Маркіньоса "Манчестер Юнайтед", який готовий віддати за нього 70 млн євро.Сайт...Футбольні трансфери

"Барселона" використає Альбу, щоб підсилитись новим захисником

Cero пише, що "синьо-гранатові" планують придбати цього літа захисника мадридського "Атлетіко" Тео Ернандеса та готові пожертвувати заради нього своїм лівим оборонцем Хорді Альбою. Відзначимо, що Ернандес зараз грає на правах оренди у "Алавесі".Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!Футбольні трансфери