оборонець

Аналітики визначили найкращого гравця матчу "Динамо"- АЕК

Повідомляє Футбол газета. На їх думку неперевершеним вчора був угорський захисник киян Тамаш Кадар.Його оцінка склала аж 8,05 бали.На рахунку оборонця киян 12 виносів м'яча, 3 блокування 3 перехоплення, а також 14 довгих передач 7 з яких стали точними. Хоча...Футбол газета

Центральний оборонець донецького клубу Сергій Кривцов пропустить три тижні через травму. Кривцов зазнав ушкодження наприкінці першого тайму у матчі Ліги чемпіонів з...Чемпион

В зоні АТО продовжуються обстріли із забороненого озброєння, знову є загиблі

Пісків. Загалом, минулої доби, ворог провів 19 прицільних обстрілів. Унаслідок ворожого вогню, на жаль, загинув один український військовослужбовець, ще один оборонець був поранений. Раніше начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко повідомив, що  формат антитерористичної операції на сході України...Зеркало недели (газета)

Окупанти активізувалися на Світлодарській дузі: один боєць АТО загинув, ще один - поранений

з мінометів різних калібрів по наших позиціях поблизу Новотроїцького і Пісків. Унаслідок ворожого вогню загинув один український військовослужбовець, ще один оборонець був поранений.Медиа-Центр «Вчасно UA»

?Доба в АТО: зафіксовано 19 обстрілів, один український воїн загинув, одного поранено

Пісків. Загалом, минулої доби, ворог провів 19 прицільних обстрілів. Унаслідок ворожого вогню, на жаль, загинув один український військовослужбовець, ще один оборонець був поранений. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким захисника, який віддав життя за мирне майбутнє України. Запись Доба в...Корабелов.инфо

За минулу добу зоні АТО загинув один військовослужбовець, один - отримав поранення

Пісків. Загалом, минулої доби, ворог провів 19 прицільних обстрілів. Унаслідок ворожого вогню, на жаль, загинув один український військовослужбовець, ще один оборонець був поранений. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким захисника, який віддав життя за мирне майбутнє України, повідомили у...Unn.com.ua

"Шахтар" втратив ключового гравця

Кривцов вибув з гри на декілька тижнів. Повідомляє сайт Футбол Україна. В матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з римською "Ромою" оборонець "гірників" після верхової боротьби з нападником "вовків" Едіном Джеко сильно підвернув гомілкостоп, що змусило тренерський штаб замінити його на...Sportgid

Шахтаря Сергій Кривцов зазнав травми в матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти Роми. Наприкінці першого тайму в боротьбі з Джеко оборонець гірників невдало приземлився на газон. Футболіста забрали з поля на ношах. а замість нього вийшов Іван Ордець. Зазначимо, що...Чемпион

Сабо розповів, кого слід купити "Шахтарю"

Колишній тренер київського "Динамо" і збірної України Йожеф Сабо вважає, що донецькому "Шахтарю" потрібний новий центральний оборонець. "Вважаю, що гірникам потрібен кваліфікований центральний захисник, який би мав швидкість, вміння почати атаку.Sportgid

Олімпіада-2018.

справді фатальними. Зрівняти рахунок, поступаючись у третьому періоді 1:3, Тре Крунор вдалося після того, як тренер кинув у бій талановитого оборонця Расмуса Даліна, котрий влітку вочевидь стане першим номером драфту НХЛ. Поки ж не запахло смаженим, Рікард Ґренборґ волів не...Ua-football

"Арсенал" хоче підписати захисника "Наполі"

Центральний оборонець італійського "Наполі" Каліду Кулібалі може продовжити кар'єру на Туманному Альбіоні. Повідомляють Футбольні трансфери.Calciomercato пише про те, що сенегальський захисник увійшов...Футбольні трансфери

"Краще ділянку продати, ніж віддати атовцям", - депутатка Жовківської міськради

сесії Жовківської міськради розглянули питання бійця-добровольця АТО, десантника Володимира Клепача щодо отримання ділянки для гаражу. Саме на цьому клаптику землі оборонець Донецького аеропорту разом із побратимами має намір організувати свій осередок. Натомість, член земельної комісії, депутатка Жовківської міськради Ореста Бродик...032.ua — сайт города Львова

бездоганно. Вирішальним у зустрічі виявився епізод на початку третього періоду. Ерік ОДелл виграв вкидання у зоні суперника, зробив скидку на оборонця Максима...Ua-football

3:2 Людміла Бєлякова (Марія Баталова більш.), 46:03 Збірна Фінляндії бронзовий призер Олімпіади-2018 Воротарі: Ноора Раті, Меері Райсанен, Евелііна Суонпаа Ua-football

Екс-гравець "Динамо" "наламав дров" в Лізі чемпіонів (ВІДЕО)

підвів свою команду в Лізі чемпіонів. Повідомляє Футбол газета. В грі 1\8 фіналу чемпіонської ліги між "Баварією" і "Бешікташем" хорватський оборонець вже на 16-ій хвилині залишив свою команду вдесятьох, отримавши пряму червону картку.Мюнхенці сповна скористались чисельною більшість і розгромно перемогли...Футбол газета

початку другої хвилини поєдинку швейцарський нападник Коді Алмонд. З якогось дива він на самому старті зустрічі вдарив ліктем у голову оборонця суперників Крістіана Ергоффа. Нокаут, отямитися після якого німець зміг лише на початку другого періоду (принаймні, тоді він повернувся на...Ua-football

Модрич и Марсело рискуют пропустить ответный матч с ПСЖ

Два гравці "Реала" - півзахисник Лука Модріч і оборонець Марсело отримали м'язові травми. Обидва гравці пропустили сьогоднішнєтренування команди, і за інформацією Marca, пропустять орієнтовно 7-10 днів. Втім, трохи пізніше...Ua-football

"Рух" завершив збір на переможній ноті

кут. Цей гол надихнув гостей іти вперед, і за декілька хвилин вони вдруге засмутили голкіпера господарів. Мороз, красивим фінтом прибравши оборонця, спрямував м’яч у дальню дев’ятку — 4-2. Свій міні-шедевр підопічні Андрія Кікотя організували наприкінці зустрічі. Григорій Баранець прийняв м’яч...Галичина спортивная