Оболоння

Андрій Кікоть: "У другому таймі почали грати у свій футбол"

Наставник «Руху» Андрій Кікоть поділився своїми враженнями від переможного матчу з «Оболонню-Бровар». Галичина спортивная

Учора, 23 квітня, в Києві у матчі 29 туру Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги винниківський "Рух" здобув перемогу з рахунком 1:0 над ФК "Оболонь-Бровар". Гал-info

«Рух» на виїзді мінімально обіграв «Оболонь» zaxid.net

Перемога на класі

Гол: Грисьо, 52 (детальніше про матч - читайте пізніше) Галичина спортивная

«Рух» в Києві переміг «Оболонь-Бровар»

матчі 29 туру Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги винниківський "Рух" здобув перемогу з рахунком 1:0 над ФК "Оболонь-Бровар". Перший тайм для підопічних Андрія Кікотя, можна сказати, не зовсім вдався. За 45 хвилин винниківчани не спромоглися нічого гострого...Винники Plus

Київ. Стадіон: "Оболонь-Арена". "Оболонь-Бровар" (Київ) - Рух (Винники)...Ua-football

23 квітня в Першій лізі чемпіонату України з футболу відбудуться три матчі. Геліос прийматиме Колос, Миколаїв зустрінеться з Полтавою, а Оболонь позмагається з Рухом. Онлайн трансляції матчів ви можете подивитися на нашому сайті.Чемпион

Сьогодні «Рух» в Києві зустрічається з ФК «Оболонь-Бровар» (ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ)

Матч розпочнеться на стадіоні Оболонь Арена о 18.00. Пряму відеотрансляцію матчу можна буде переглянути тут.Винники Plus

Карпаты впервые с 2010 года выиграли 4 матча подряд в УПЛ

Последний раз «Карпаты» выигрывали 4 матча подряд в 2010 году, тогда они обыграли «Севастополь» (2:1), «Волынь» (1:0), «Ильичевец» (3:2) и «Оболонь» (3:0). Ukrainefootball.net

на платформах станцій Печерська та Кловська, а також в підземному переході станції Театральна. Світлодіодне освітлення вже зявилося на станціях метро Оболонь, Гідропарк, Позняки...Урядовий Кур'єр

Господарі могли відігратися ще до перерви, але не зуміли реалізувати 11-метровий. На початку другої половини "містяни" все ж відновили паритет: Дегтярьов відгукнувся Футбол Полтавщини

Напій «Оболонь» Живчик. Огляд цін у львівських супермаркетах за 19 квітня +Відео zaxid.net

Український тренер Максимов спровокував бійку в матчі Кубка Азербайджану

пройшла команда, яку тренує Максимов. 49-річний Юрій Максимов очолив "Кешли" у минулому році. В Україні тренер працював з київським ЦСКА, "Оболонню", "Кривбасом" і донецьким...Зеркало недели (газета)

команді постійно не вистачало зовсім трохи, що і вилилося в чергову поразку. Рух йде сьомим, у понеділок він зіграє з Оболонню. Кремінь продовжує йти в зоні вильоту. У неділю його чекає дербі з Гірником-Спортом. Рух (Винники) — Кремінь (Кременчук) 1:0...Кременчуг Тудей

Видео голов и обзор матча

«Полтава» - «Оболонь-Бровар» - 2:1 Голы: Дегтярев, 54, 76 - Коваленко, 24 Спорт.ua

ФК «Полтава» перемагає «Оболонь-Бровари» і продовжує переможну серію

До гри команди займали різні за висотою місця у турнірній таблиці. Оболонь-Бровари до початку гри займала 13 місце у таблиці.0532.ua

Автор єдиного забитого м'яча «Карпатами» у матчі зі «Сталлю» Хорхе Карраскаль (на фото) підсумував гру на «Оболонь-Арені» та розповів Інформаційному центру ФК «Карпати» про підвищену цікавість до себе з боку медіа. Западная информационная корпорация

Сьогодні, 15 квітня, львівські «Карпати» на полі київського стадіону «Оболонь-Арена» зіграють з кам'янською «Сталлю». Поєдинок розпочнеться о 19:30. Западная информационная корпорация

«Волинь» здобула першу виїзну перемогу у сезоні

Гол: 0:1 - Гордійчук (32). «Оболонь-Бровар»: 1. Федорівський, 6. Корнєв - к (69. Сартіна, 46), 90. Безуглий, 3. Тєрєхов, 4. Пінчук, 17. Коваленко, 83), 20. Гурмак, 9. Гуськов, 10. Вісник+К