нічия

Сандро віддає пас, Руні забиває.

Сьогодні "Евертон" провів товариський матч з бельгійським клубом "Генком". Команди забили по одному голу і поєдинок закінчився нічиєю. Саме ця парочка організувала перший гол у матчі.Ua-football

Підопічні Богдана Бандури, як і тиждень тому у Маріуполі, знову вели у рахунку. ОГО.ua

Мілевський ганебно вилетів з Ліги Європи зі своїм новим клубом

разом зі своїм "Динамо-Брест". Повідомляють Футбольні трансфери Вчора білоруси вилетіли з цього турніру, поступившись вдома австрійському "Альтаху" (0:3) після результативної нічиєї на виїзді (1:1).Артем Мілевський зіграв весь перший тайм, але нічим особливим не відзначився.https://www.youtube.com/watch?v=MHtsvojTvkIСайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!Футбольні трансфери

Московське Динамо у 1-му турі чемпіонату Росії зіграло внічию зі Спартаком. Підопічні українського фахівця Юрія Калитвинцева програвали 0:2, але вирвали нічию у компенсований час. Динамо — Спартак 2:2 (0:2) Голи: 0:1 — Промес (29), 0:2 — Луїс Адріано (32), 1:2...1NEWS

"Верес" повернувся до еліти українського футболу. Подію, на яку рівненські вболівальники чекали двадцять два роки, "червоно-чорні" відзначили виїзною нічиєю у стартовому матчі чемпіонату Прем'єр-ліги. При чому, очки з суперником у Маріуполі розділили і головна, і юнацька команди рівненського клубу.Online.ua

Тепер команда повертається в найвищий дивізіон українського футболу. Online.ua

Роман Монарьов: «Нічия - це не сенсація, у нас теж серйозні завдання»

Перші ігри зазвичай не прості, ми знали, що буде важко. "Карпати" провели хорошу селекцію, є у них зміни, є мотивація. У нас є проблеми з селекцією. Sportgid

Рівненський «Верес» у Прем

У Маріуполі команда із Рівного зіграла унічию із однойменним клубом. Press-Центр

Розпочався чемпіонат України Прем'єр-ліги серед молодіжних команд. Перші дві третини гри поєдинок складався на користь рівнян. Online.ua

ФК «Сокіл» зіграв з Аграрником в нічию 2:2, в 10-му турі Чемпіонату Миколаївської області з футболу.Вознесенск Онлайн

У першій грі зійшлися обидві столичні команди "Гріффін" і "Альтернатива" - нічия (2:2).Івано-франківський портал новин "Репортер"

відомий любителям боксу своїми поразками нокаутом від Володимира Кличка, Майка Тайсона, Евандера Холіфілда, Леннокса Льюїса і Майкла Мурера, а також нічиєю з Шенноном Бріггсом, повертається на ринг після 3,5-річної перерви. 29 вересня, на наступний день після свого 49-го дня народження,...1NEWS

Мамедьяров — Раджабов — нічия Аронян — Свидлер — нічия Ельянов — Грищук 0:1 Харікришна — Непомнящий нічия Адамс — Лі Чао нічия Яковенко — Гельфанд нічия Гірі — Рязанцев нічия Інаркієв — Салем Салех 1:0 Хоу Іфань...1NEWS

Відео голів та огляд матчу

матчу першого попереднього раунду Кубка України, в якому аматорська команда СКК Демня на своєму полі переграла Дніпро. Основний час завершився нічиєю 1:1, а в овертаймі сил більше виявилося у господарів поля, які здобули історичну для себе перемогу. Кубок України. Перший...Галичина спортивная

Запись «Нічия» охтирського «Нафтовика-укрнафти» та трансфер Зеленкевича впервые появилась Останні новини Сум. Новости Сумм

попереднього етапу Кубка України тернопільська Нива у суботу в гостях перемогла харківський Металіст 1925. Основний та додатковий час завершилися в нічию 2:2. А от у серії пенальті тернополяни виявилися влучнішими вони перемогли з рахунком 4:3 та вийшли в наступний раунд...Online.ua

Демня - Дніпро 2:1.

матчу першого попереднього раунду Кубка України, в якому аматорська команда СКК Демня на своєму полі переграла Дніпро. Основний час завершився нічиєю 1:1, а в овертаймі сил більше виявилося у господарів поля, які здобули історичну для себе перемогу. Кубок України. Перший...Ua-football

«Карпати» завершили збори в Польщі нічиєю з АЕКом

Львівські Карпати зіграли у товариському матчі з грецьким АЕКом внічию з рахунком 1:1. Це був останній товариський поєдинок Карпат на зборах у Польщі. Щоденний Львів