нічия

"Еспаньйол" втратив очки у Хіхоні

Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Хіхонський "Спортінг" взяв важливу нічию проти "Еспаньйола", але досі залишається у зоні вильоту.Sportanalytic

Гірники зрівнялися з киянами за кількістю перемог у дербі. Експрес

Колишній футболіст Тарас Павліш зробив прогноз на матч "Динамо" - "Шахтар" Експрес

Ліга Європи.

В матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги Європи "Генк" попри нічию в домашньому матчі, вилетів з Ліги Європи.Футбол газета

"Сельта" вибила "Генк" Малиновського

Першим півфіналістом цьогорічної Ліги Європи стала іспанська "Сельта". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Кривдник "Шахтаря" відстояв потрібну нічию на полі "Генка" і зумів наблизитися до трофею. Офіційний сайт УЄФА визнав українця Руслана Малиновського кращим у складі бельгійської команди.Ліга...Sportanalytic

Барселона після нічиєї з Ювентусом вилетіла з Ліги чемпіонів. Після фінального свистка нападник іспанського клубу Неймар не зміг стримати своїх емоцій.1NEWS

"Монако" вдруге перемагає "Боруссію", а "Барселона" попри нічию покидає турнір(ВІДЕО)

В матчах-відповідях чвертьфіналу Ліги чемпіонів "Монако" вдома переграв дортмундську "Боруссію", а "Барселона" не змогла нічого протиставити "Ювентусу". Футбол газета

Ліга Чемпіонів.

У матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів "Атлетіко" впорався з "Лестером" за сумою двох матчів. Футбол газета

АПЛ. "Сандерленд" - "Вест Хем" - 2:2

"Вест Хем" здобув стратегічну нічию в боротьбі за виживання. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.Sportanalytic

на власні очі переглянули близько 600 вболівальників.   До вашої уваги кращі авторські світлини фанатів.   Нагадаємо, матч завершився сухою нічиєю -  0:0.  ...Vpoltave.info

Карпати добротна команда, яка вже сім матчі не програє. Про це після нічиєї у матчі цих команд заявив головний тренер Ворскли Василь Сачко, інформує офіційний сайт клубу.1NEWS

Інтер відкрив рахунок убаталії на37хвилині. Завдяки довгому закиду Гальярдіні зісвоєї половини поля тавиграній боротьбі Антоніо Кандреви узахисника россонері відбувся гол, автором якого став півзахисник збірної Італії. 1NEWS

Євген Боровик: Нічия на виїзді теж хороший результат

Воротар «Карпат» поділився своїм баченням щодо зіграного матчу. І ми, і полтавчани мали свої можливості забити. Ще на 20 секунді матчу виходили один на один і могли забивати. Sportgid

у с. Товстолуг відбувся товариський матч між футбольним клубом "Нива" Тернопіль та "Агроном ОТГ" з Великих Гаїв. Гра завершилася безгольовою нічиєю 0:0.Спорт Тернопільщини

"Карпати" і "Ворскла" голів не забивали

Полтавська «Ворскла» та львівські «Карпати» не забивали голів у матчі 25 туру Прем'єр-ліги. Команди у Полтаві розписали не бойову нічию з рахунком 0:0.Гал-info

Мілан вирвав нічию у Інтера на останніх секундах

Звіт про матч читайте пізніше на нашому сайті. Новини футболу

"Уфа" та "Амкар" поділили очки

В Росії відкрився новий тур першості. У матчі "Амкара" та "Уфи" господарі змогли вирвати нічию на останніх хвилинах. Огляд матчів 23 туру (ВІДЕО)Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic