нічия

Прімера. "Атлетік" - "Хетафе" - 0:0

У Більбао "міщани" втримали нічию навіть удесятьох і без допомоги "динамівця" Віторіну Антунеша. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Серхіо Наварро: «Ми не заслуговували на нічию» (Відео)

Головний тренер "Карпат" Серхіо Наварро прокоментував нічию своєї команди у матчі проти "Олександрії" (0:0).Sportgid

6 тур УПЛ.

В неділю відбулися матчі 6 туру УПЛ. Sportgid

УПЛ 6 тур.

В неділю відбулися матчі 6 туру УПЛ. Повідомляє сайт Футбол Україна. Sportgid

УЕФА оновив клубний рейтинг.

УЕФА оновив європейський клубний рейтинг. Повідомляє сайт Футбол Україна. Так, Київське "Динамо" завдяки нічиїй з "Марітіму" зберегло свою 26-у сходинку, а "Олександрія" пропустила вперед донецький "Олімпік" — у них 162-е і 163-є місце, відповідно.Найвищу...Sportgid

Володимир Шаран прокоментував нічию з БАТЕ (1: 1)

Головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран прокоментував нічию з БАТЕ (1: 1) в першому матчі плей-офф Ліги Європи. - Гру можна розділити на періоди, тому що спочатку ми...Новости Александрии

Грицук: Тренер сказав, що результат хороший, але могли краще

пропустили, ми зрозуміли, що можна грати, і нав'язали свою гру. Потім забили, відігралися, могли забити і другий м'яч. Для нас нічия - це позитивний результат, тому що це протистояння складається з двох матчів. Я думаю, для нас все буде добре.Ua-football

Чернівецька "Буковина" у черговому матчі Другої ліги зіграла у Хмельницькому з місцевим клубом "Поділля". Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua Буковинська правда

Головний тренер футбольного клубу "Нива" Сергій Задорожний прокоментував нічию проти ФК Львів...Спорт Тернопільщини

Тернополяни у гостях протистояли футбольному клубу "Львів". Впродовж усього матчу львів'яни володіли незначною перевагою та створили ряд небезпечних моментів біля воріт суперника. Терноград

"Нива" Теребовля - "ОДЕК" Оржів 1:1 - відео голів та огляд матчу

Відео огляд матчу 1-го туру аматорського чемпіонату України у якому теребовлянська Нива на доданих хвилинах вирвала нічию з ОДЕКом.Галичина спортивная

У середу, 9 серпня, відбулися матчі 5 туру у першій та другій лігах. Команди, які представляють Львівщину, продемонстрували кардинально протилежні результати. Гал-info

тернопільська “Нива” провела свій черговий поєдинок у чемпіонаті другої ліги. Тернополяни в гостях протистояли футбольному клубу “Львів”. Матч завершився в нічию з рахунком 0:0, що досить непогано для тернополян. Таким чином після 5 турів “Нива” набрала 5 очок і наразі...Галас

Напружено і по-бойовому

Футболісти "Олександрії" вирвали вольову нічию в Одесі...Новости Александрии

Відео огляд матчу 1-го туру аматорського чемпіонату України у якому теребовлянська Нива на доданих хвилинах вирвала нічию з ОДЕКом...Спорт Тернопільщини

Теребовлянська "Нива" у аматорській лізі стартувала з нічиєї

Тереболвняці відігралися на третій компенсованій хвилині до основного часу матчу. Матч відбудеться у Чорткові 13 серпня (неділя). Галичина спортивная

"Динамо" розписало суху нічию в Полтаві (ФОТО)

"Динамо" зіграло унічию з полтавською "Ворсклою" (0:0). Пропонуємо вашій увазі найкращі фото з цього поєдинку. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна. Sportgid

6 серпня, теребовлянська "Нива" матчем проти "ОДЕКа" з Оржіва (Рівненська область) розпочала новий сезон у аматорській лізі України сезону-2017/18 Спорт Тернопільщини

Олександр Хацкевич: «Реалізація незадовільна, втратили два очки»

Прес-конференція головного тренера "Динамо" Олександра Хацкевича після виїзної нічиєї з полтавською "Ворсклою" (0:0): — Дякую хлопцям за ставлення до гри. А от реалізація незадовільна. Втратили два очки, маючи повну...Sportgid

У 4 турі чемпіонату України з футболу київське "Динамо" зіграло у гостях унічию з полтавською "Ворсклою" Після цієї нічиєї "Динамо" набрало 10 очок та зберегло одноосібне лідерство у турнірній таблиці. "Шахтар" у 4 турі чемпіонату України переміг на своєму...Еспресо TV