нічия

Роман Яремчук вирвав нічию для "Гента"

На 2 хвилині рахунок відкрив французький півзахисник "Мехелена" Клеман Тенмон. Після перерви футболісти "Гента" активізувалися і зрівняли рахунок. NewWest Media

Огляд матчу.

Нічия в Барселоні. Чемпіонат Іспанії20 тур"Еспаньйол" - "Вільяреал" - 1:1Голи: Гранеро, 85 - Ернандес, 25 Sportanalytic

Гол Яремчука приніс подарував нічию "Генту" в матч проти "Мехелена"

Украхїнський нападник Роман Яремчук відзначився ще одним голом у чемпіонаті Бельгії. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Наш форвард приніс нічию своєму "Генту" в матчі проти "Мехелена", зрівнявши рахунок на 72 хвилині матч й встановивши тим самим кінцевий результат - 2:2.https://www.youtube.com/watch?v=2RWGdBYfhIgЦей...Sportanalytic

"У нас нічия думка не є остаточною…": Порошенко приголомшив своєю новою заявою щодо запуску антикорупційного суду

Порошенко. Він наголосив на важливості порад міжнародних партнерів, але зазначив, що Україна не буде безальтернативно прислухатися до них. "У нас нічия думка не є остаточною… Це підтверджують мої зустрічі і з керівництвом МВФ, і з міжнародними партнерами", – заявив президент.Корупція

Ця нічия не дозволила підопічним Сергія Реброва вийти на першу сходинку чемпіонату. Відтак, Аль-Ахлі відстає на один пункт від лідера Аль-Хіляля.Чемпион

Чому вболівальники мають радіти нічиїй "Динамо" у Греції

В цьому випадку динамівські контратаки були повністю роззброєні грецької обороною. NewWest Media

Як "Динамо" билось з греками в Лізі Європи (ФОТО)

Вчора київське "Динамо" в Греції зіграло в результативну нічию в 1/16 фіналу Ліги Європи проти АЕКа. Повідомляє сайт Футбол Україна. Пропонуємо вашій увазі найкращі світлини з того поєдинку.Ці та...Sportgid

«Динамо» почало рік з важливої нічиєї в Афінах

В Україні після зимової сплячки прокидається великий футбол. Вчора «Динамо» відкрило рік матчем 1/16 фіналу Ліги Європи з грецьким АЕКом. Вісник+К

Ліга Європи.

В другому таймі кияни підсіли, віддавши ініціативу АЕКу і пропустили неприємний мяч. NewWest Media

"Реал Сосьєдад" - "Зальцбург" - 2:2

"Зальцбург" вирвав нічию на останній хвилині матчу проти "Реал Сосьєдада".Sportanalytic

Видео голов матча Реал - ПСЖ

Сьогодні "Реал" приймає вдома ПСЖ в першому матчі 1/8 Ліги чемпіонів. Перший тайм закінчився нічиєю. На забитий м'яч Рабьо Мадрид відповів реалізованим пенальті Кріштіану Роналду. До вашої уваги відео голів. 0:1 Рабьо, 33 (ПСЖ) 1:1...Ua-football

Великогаївський "Агрон-ОТГ" зіграв унічию у стартовому матчі ХІХ-го традиційного турніру з футболу, пам'яті заслуженого тренера України Ернеста Юста Спорт Тернопільщини

Відбулися перші матчі плей-офф Ліги чемпіонів. Гал-info

АПЛ. "Сток Сіті" - "Брайтон" - 1:1

"Гончарі" зуміли лише втекти на нічию. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Чемпіонат Англії27 тур"Сток Сіті" - "Брайтон" - 1:1Голи: Шакірі, 68 - Іск'єрдо, 32Сайт Sportanalytic.com, читай новини про...Sportanalytic

В 24 турі Серії А Сассуло приймав Кальярі. Рівна та невиразна гра закінчилася сухою нічиєю - 0:0 Нагадаємо, що напередодні Мілан та Наполі розгромили свої суперників.Чемпион

Сент-Етьєн і Марсель розійшлися миром в стартовомоу матчі 25-го туру Ліги 1. Чемпион

Четвертий спаринг львів'ян закінчився нічиєю із сербською «Младостю». Підсумковий рахунок матчу - нічия 1:1.Гал-info

Товариський матч.

Туреччина. Контрольний матч "Карпати" - "Младост" (Сербія") 1:1 Голи: Ді Франко 21 - 71 "Карпати" (1 тайм): Мисак, Федецький, Нестеров, Лобай, Гуцуляк, Кльоц, Чачуа, Ді Франко, Мякушко, Швед, Кортес "Карпати" (2 тайм): Мисак, Мірошніченко, Нестеров, Лобай, Гуцуляк, Кльоц, Швед, Карраскаль,...Sportgid

"Севілья" стала першим фіналістом

"Севілья" дуже спокійно вийшла до фіналу Кубка Іспанії. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Після результативної виїзної нічиєї проти "Леганеса" "Біла Андалусія" вдома провела два "сухі" м'ячі.Кубок Іспанії1/2 фіналуМатч-відповідь"Севілья" - "Леганес" - 2:0 (перший матч - 1:1)Голи: Корреа...Sportanalytic