нічийний результат

Караваєв забив дебютний гол за "Фенербахче" в офіційних матчах

з лівого флангу. Цей поєдинок став для українця першим у стартовому складі турецького "Фенербахче" в офіційних матчах. Сама зустріч завершилася нічийним результатом 2:2, а Караваєв провів на полі всі 90 хвилин гри. Гол Караваєва Останнім клубом Караваєва була "Зоря". У...Зеркало недели (газета)

Монтелла: Це була найсуперечливіша гра Мілана

Головний тренер "Мілана" Вінченцо Монтелла прокоментував нічийний результат матчу чемпіонату Італії з "Торіно". Суперник впевненіше розпочав поєдинок і заслужено повів у рахунку.Ua-football

Кравець: Головне завдання - залишитися в Ла Лізі

Артем Кравець у матчі 18-го туру Ла Ліги "Гранада" "Осасуна" забив 5-й м'яч у чемпіонаті, який приніс команді нічийний результат. Таким чином український футболіст обійшов Неймара в списку бомбардирів, ставши на одну сходинку з Карімом Бензема. "Футбол 24" зателефонував Артему...Ua-football

вдарив суддю в об'єднавчому бою з володарем поясу IBF британцем Джеймсом Дігейлом. Поєдинок пройшов у неділю в Нью-Йорку і завершився нічийним результатом, боксери зберегли свої титули. Після закінчення одного з раундів рефері Артур Мерканте-молодший спробував розвести боксерів по кутках рингу,...ДеПо

Зідан: Рекорд?

Головний тренер "Реала" Зінедін Зідан дав коментар щодо нічийного результату матчу Кубка Іспанії з "Севільєю", який дозволив мадридському клубу встановити рекорд за кількістю поєдинків без поразок поспіль. "Рекорд? Можливо, "Севілья"...Ua-football

Одним з варіантів називається 20-хвилинний овертайм. Спочатку команди 10 хвилин проведуть у форматі "5 на 5", після чого, у разі нічийного результату, зіграють в форматі "3 на 3". На даний момент обговорення знаходиться на початковій стадії, пише СЭ. Нагадаємо, що...Чемпион

Кривбас влаштовувала лише перемога, а Гладіаторам було достатньо і нічийного результату. Чемпион

В турнірі на призи заслуженого тренера України Геннадія Фоміченка приймають участь спортсмени 2003-2005 р.н. Після двох днів без поразок та нічийних результатів йдуть команди СДЮШОР «ДНУ Дніпро»-2, «Персій»-1 та Я.Клочкової-1. Результати матчів 5 січня СДЮСШОР "ДНУ Дніпро"-2 - ДЮСШ №...Днепродзержинский спорт

Венгер: У Борнмута була велика перевага у відпочинку

Головний тренер "Арсенала" Арсен Венгер прокоментував нічийний результат матчу з "Борнмутом", у якому "Каноніри" відігралися з 0:3. "Початок поєдинку склався для нас дуже важко. На старті суперник діяв...Ua-football

Мойєс: Сандерленд заслужив нічию з Ліверпулем

Головний тренер "Сандерленда" Девід Мойєс дав коментар щодо нічийного результату матчу Прем'єр-ліги з "Ліверпулем". "Я хотів, щоб ми дали результат, оскільки останнім часом ми грали не найкращим чином. Ми показали...Ua-football

Юниорская сборная Украины одержала очередную победу в Венгрии

стартовий тиск суперників, а з середини другого періоду почали диктувати опонентам свої умови. На заключну перерву команди пішли вже за нічийного результату, а у третьому періоді, не зважаючи на кілька вилучень, українські хокеїсти діяли значно потужніше за суперника і зуміли...Спорт.ua

Італійська Серія А: "Наполі" та "Фіорентина" забили шість голів, "Рома" перемогла "К

Неаполітанці лише на останній хвилині змогли врятувати нічийний результат у грі з "Фіорентиною".УНИАН (ИА)

Тухель: Здійснили неймовірно багато помилок в матчі з Аугсбургом

Головний тренер дортмундської "Боруссії" Томас Тухель дав коментар щодо нічийного результату матчу Бундесліги з "Аугсбургом". "Ми добре розпочали матч, але потім втратили контроль над грою. Протягом цих тридцяти хвилин першого тайму...Ua-football

забито 18 голів. Шанувальники гри №1 стали свідками п’яти перемог різних клубів. В 18-му ігровому колі було зафіксовано лише один нічийний результат. Левову частку уваги вболівальників прикуло протистояння між київським Динамо та донецьким Шахтарем. Сенсації, казуси, скандали й емоції -...Чемпион

Фавр: У цілому ми задоволені результатом матчу з ПСЖ

Головний тренер "Ніцци" Люсьєн Фавр прокоментував нічийний результат матчу чемпіонату Франції з "Парі Сен-Жермен". Початок матчу вийшов важким, але, на щастя, усе склалося добре для нас.Ua-football

ФІФА хоче скасувати можливість нічийних результатів на групових стадіях чемпіонатів світу Днем раніше глава ФІФА Джанні Інфантіно запропонував розширити чемпіонати світу до 48 учасників.ДеПо

У ФІФА хочуть відмінити нічийні результати на чемпіонаті світу

Керівництво ФІФА, яке раніше виступило за те, щоб на чемпіонатах світу грали 48 команд, хоче ввести ще одну реформу. iPress

Президент ФІФА Джанні Інфантіно планує змінити регламент проведення матчів групового турніру фінальних частин Чемпіонатів світу. Інфантіно пропонує позбутися від нічийних результатів на груповій стадії.Чемпион

Марсело: Реалу не пощастило в матчі з Боруссією

Захисник "Реала" Марсело дав коментар щодо нічийного результату матчу Ліги Чемпіонів з дортмундською "Боруссією". У Лізі Чемпіонів виступають лише сильні команди.Ua-football

Каземіро: Ми засмучені через нічию з Боруссією

Півзахисник "Реала" Каземіро залишився незадоволений нічийним результатом матчу Ліги Чемпіонів з дортмундською "Боруссією".Ua-football