нічийний рахунок

Чемпіонат Івано-Франківської області: "Нафтовик" перемагає "Sandalino"

від більших неприємностей свої ворота все-таки вберегли. Відігралися вони після вдало розіграного стандарту, який точним ударом "замкнув" Олег Блонський. Та нічийний рахунок тримався не довго. Тепер вже долинські футзалісти "взялися" до активних дій і чітко розіграли кутовий. Відзначився Орест Януш.Галичина спортивная

Капітан "Порту" поцілив м

епізодом для вболівальниці флагмана португальського футболу закінчилося відвідування футбольного матчу "Порту" проти "Фейренсе" в рамках Кубка Португалії. Домашній матч завершився нічийним рахунком 1:1. Однак під час поєдинку трапився інцидент, який зараз активно обговорюють у ЗМІ. В певний момент гри, наймолодший...Ваші новини

Клубний ЧС.

колумбійців. Поки південноамериканці відходили від такого удару, Дої без проблем реалізував пенальті. На перерву сторони все ж могли йти за нічийного рахунку, проте за японців грали і стійки, і поперечини. Зрозуміло, що в другому таймі футбол був односторонньої спрямованості: японці...Ua-football

Джанні Інфантіно хоче позбутися нічийних рахунків на чемпіонаті світу.Експрес

У матчі аутсайдерів сильніші івано-франківці: "Епіцентр К" - "Епіцентр К10" 4:5

гол відіграв Олексій Бакалярик, а на останній хвилині матчу Андрій Беженар реалізував дабл-пенальті. Так, що на перерву команди пішли за нічийного рахунку. Гойдалки продовжились і в другому таймі. Спершу Ярослав Галян вивів гостей вперед. Через чотири хвилини буковинці зрівняли рахунок,...Галичина спортивная

Владимир КНЫШ: «Сделали все, чтобы провести матч с Динамо»

нелогічними. Саме в цих матчах нам десь трішки не вистачило фарту, хоч логічно вони повинні були закінчитись як мінімум з нічийним рахунком. Якби ці ігри завершувались так як ми планували, то ми були б набагато вище в турнірній таблиці, як...Спорт.ua

"Ураган" розділив очки з "Локомотивом"

прострілив уздовж воріт, і Сімка, вискочивши з-за спин захисників, з метра переправив м'яч у сітку - 1:1. Парадоксально, але за нічийного рахунку гра не повернулася до того, що можна було спостерігати в першому таймі. Харків'яни не стали відсиджуватися в обороні,...Галичина спортивная

Сергія Калитки відзначились двома мячами в першому таймі. А в другій двадцятихвилинці навпаки забивали лише шенгуряни. Отож, нічия, 2:2. Із нічийним рахунком завершилась гра Маленьких Сов та Водника із Вільховатки. Вільховатці більш упевнено виглядали на полі у порівнянні з Совами.Тижневик «ЕХО

один відсоток на перемогу, але ми спробуємо його використовувати. - Якщо за двадцять хвилин до закінчення зустрічі все ще буде нічийний рахунок, ви станете ризикувати для досягнення перемоги? - Матч може складатися по-різному, але при будь-яких розкладах ми...Ua-football

БК "Франківськ" програє і перемагає в Миколаєві

які першу чверть завершили з десятиочковою перевагою. Після того підопічні Юрія Процюка змогли відновити рівновагу, а основний час завершився за нічийного рахунку 59:59. В овертаймі сильнішими виявились гравчині СДЮШОР №4, що й дозволило їм святкувати перемогу в поєдинку. 20 листопада,...Галичина спортивная

"Говерла" знову перемогла "Тернопіль" і вийшла на перше місце у Вищій лізі

Результативні передачі: Співак (3) - Коровяков (7) Протягом матчу тричі був зафіксований нічийний рахунок і тільки двічі змінювався лідер. Найефективнішим гравцем матчу став «ведмідь» Євген Коровяков.Галичина спортивная

Кубок газети Новий День з футболу серед команд ветеранів

На перерву команди пішли за нічийним рахунком 1-1. Команди фіналісти були нагороджені медалями, грамотами та грошовою винагородою, а команда переможець й перехідним кубком.Голая Пристань

наприкінці матчу гравці Олімпіка мали декілька 100-відсоткових нагод забити гол, але завдяки неймовірним сейвам воротаря Олесани Бодовського на табло тримався нічийний рахунок. А от замість одного набраного пункту Олімпік залишився ні з чим, адже впродовж двох заключних хвилин господарі двічі...Спортивний Житомир

повівши в рахунку 3:1, 7:3, проте далі ісландці наздогнали українців і навіть вийшли уперед 8:9. На перерву команди пішли за нічийного рахунком 13:13. У другому таймі наша команда постійно виходила вперед, а гості наздоганяли, проте під кінець матчу постійно була...SumyToday

Матчеві зустрічі сусідів

матчевій зустрічі з футболу присвяченій 73-й річниці визволення Веселівського району від нацизму. Гра між веселівськими і сірогозькими футболістами завершилася за нічийного рахунку 4:4. 28 жовтня збірна команда Веселівського району завітала на матчеву зустріч у Нижні Сірогози. Гра проходила на стадіоні...Херсонщина за день

Гандбольні "Галичанка" та "БНТУ-Бєлаз" розійшлися миром на старті ІІ туру Балтійської ліги

— 4:7. Проте підопічні Тетяни Штефан вкотре продемонстрували бойовий характер і на 13-у хвилину гри поновили паритет — 7:7. З нічийним рахунком закінчився і перший тайм — 10:10. У другому таймі перші сім хвилин ігрова рівновага зберігалася — 13:13 (27-а...Галичина спортивная

Вадим Мельнійчук допоміг збірній U-16 обіграти угорців

треба відзначити вдалу гру Ярослава Надольського, який загалом забив три голи. Нагадаємо, перша гра, яка проходила 25 жовтня, завершилася з нічийним рахунком 1:1. Угорщина U-16 — Україна U-16 — 0:4Голи: Надольский (4, з пенальті, 21), Завгордній (20, 38).УКРАЇНА U-16 (стартовий...Галичина спортивная

Все ж команда українця не змогла втримати нічийний рахунок та у підсумку поступилась із рахунком 1:2.Футбол газета

Визначився чемпіон та володар Кубка Заліщицького району з футболу

району з футболу 2016 року. У матчі за третє місце зіграли ФК Дзвиняч та ФК Товсте. Основний час матчу зафіксував нічийний рахунок 2:2. У серії післяматчевих одинадцятиметрових перемогу здобули футболісти ФК Товсте 4:1. У матчі з визначення чемпіона Заліщицького району...Галичина спортивная

Після Берліну. Чому Путіну залишається тільки стріляти на Донбасі

і жалюгідно Довгі перемовини в Нормандському форматі, які провели Ангела Меркель, Франсуа Оланд, Петро Порошенко та Володимир Путін закінчилися з нічийним рахунком. Нірка виявилася порожньою. Якщо брати чистий результат, то його немає. Жодного підписаного документа, навіть на рівні Будапештського меморандуму,...Еспресо TV