нічийний рахунок

Ними стали брегівська "Зірка" та великоберезький "Талісман". У другій півфінальній парі зустрічались ФК Кідьош та великоберезький Талісман. Голос Карпат

"Барселона" неочікувано поступилася "Депортіво"

Нічийний рахунок встановив на 46 хвилині матчу аргентинський нападаючий Луїс Суарес (1:1). Unn.com.ua

У Чернівцях відбувся україно-іспанський фінал на клубних змаганнях з карате

він поїхав на чемпіонат Європи 2017 до Болгарії. Ліпковський обрав вдалу тактику і знову використав свій "золотий" шанс, завдавши, за нічийного рахунку, результативного удару ногою в голову за 5 секунд до завершення двобою.Погляд

Тренерський штаб Дніпра задоволений нічийному рахунку матчу проти Олександрії. Для нас Олександрія була серйозним суперником і ми залишилися задоволені результатом".Чемпион

Рогатинці здобули баскетбольний кубок

вигуки. Особливо щиро та гучно підтримували своїх односельчан долинянці, що, безперечно, додавало натхнення гравцям. Зрештою основний час команди завершили з нічийним рахунком і лише додаткові хвилини дали змогу Рогатину закріпити переможний результат. Ділячись враженнями від гри, капітан тріумфаторів Любомир Котик...Телерадіокомпанія РАІ

Меморіал Юста-2017: Друге "зелено-біле" дербі

рахунком 1:0. Немає сумнівів, що гра в п’ятницю також буде не менш інтригуючою. Нагадаємо, що згідно з регламентом, в разі нічийного рахунку по завершенні 90 хвилин гри, додаткових 30 хвилин не передбачено — команди долю путівки у чвертьфінал розіграють в...Галичина спортивная

ХК "Кривбас" завдяки хет-трику І.Савченка переміг "Білий Барс"

Дмитро Даниленко. У дебюті заключного періоду підопічні Костянтина Буценка зуміли зрівняти рахунок. І знову завдяки чисельній більшості відзначився Руслан Ромащенко. Нічийний рахунок протримався майже до самого кінця, поки на авансцену не вийшов І.Савченко. Спершу форвард, завдяки індивідуальній майстерності, вивів Кривбас...Unn.com.ua

Львів

Згідно з регламентом змагань, фінальний матч чемпіонату світу зі шахів складається з чотирьох партій з класичним контролем часу. У разі нічийного рахунку за підсумками основних партій відбудеться тай-брейк, партії з укороченим контролем часу.Unn.com.ua

Анна Музичук програла другу партію на чемпіонаті світу з шахів

Напередодні Музичук зіграла внічию першу партію фіналу білими. У випадку нічийного рахунку після основних партій суперниці змагатимуться на тайбрейку.Ваші новини

Долгополов не зміг дограти чвертьфінальний матч в Ріо-де-Жанейро

Rio Open через травму. Суперником українця був четвертий номер посіву - іспанець Пабло Карреньо-Буста. Перші дві партії завершилися тайбрейками і нічийним рахунком, але на початку третього сету Долгополов через травму відмовився продовжувати боротьбу. Варто відзначити, що до цієї поразки переможна...Зеркало недели (газета)

Меморіал Юста-17: "Карпати" U-19 - СДЮШОР "Карпати" U-17 - 1:0

того, що путівку до 1/8 фіналу буде розіграно в післяматчевій серії пенальті. Адже Регламент турніру в поєдинках на вибування за нічийного рахунку додаткових півгодини ігрового часу не передбачає. І от коли думки, напевне, усіх були уже зайняті післяматчевою футбольною лотереєю,...Галичина спортивная

м'яч у верхній кут воріт. Втім вже за дві хвилини залузничнки відігруються після розіграшу кутового. На перерву команди пішли за нічийного рахунку - 1:1, хоча житомиряни мали не одну нагоду знову вийти вперед. В другому таймі Андрій Лисюк знову вивіви...Спортивний Житомир

Чернівецькі борчині здобули бронзу в Мінську

рахунком 4:0, в другому колі змагань наша спортсменка перемогла російську спортсменку (12:0). За вихід у фінал в напруженій боротьби за нічийного рахунку (4:4)  Марія поступилась ще одній представниці Росії. В боротьбі за третє місце отримала перемогу над спортсменкою з Білорусії...Погляд

"Миколаїв" на останніх секундах програв харківському "Політехніку" в баскетбольній Суперлізі

України. Про це повідомляє кореспондент УНН.На початку зустрічі обидві команди демонстрували абсолютно рівну гру. Так, перша чверть логічно завершилася із нічийним рахунком 23:23, а друга з невеликою перевагою гостей 18:22 (41:45). Велика перерва пішла користь господарям, які у третьому періоді...Unn.com.ua

в другій зіграла з суперницею внічию. Інші три представниці збірної України, які продовжують боротьбу на чемпіонаті світу, завершили цей раунд нічийними рахунками і розіграють путівку в 1/8 фіналу на тайбрейках. Зокрема, Інна Гапоненко зіграла внічию з росіянкою Алєксандрою Костенюк, Наталя...Мост

Не пропустіть!

змагань переможець визначається за результатом 2 перемог. Тож півфінальні пари проведуть по 2 поєдинки, а якщо у підсумку буде зафіксовано нічийний рахунок буде зіграно додаткову гру тривалістю 2 періоди по 10 хвилин, після чого на глядачів чекатиме серія булітів. У...Голос Карпат

Львів

в другій зіграла з суперницею внічию. Інші три представниці збірної України, які продовжують боротьбу на чемпіонаті світу, завершили цей раунд нічийними рахунками і розіграють путівку в 1/8 фіналу на тайбрейках. Зокрема, Інна Гапоненко зіграла внічию з росіянкою Алєксандрою Костенюк, Наталя...Галичина спортивная

"Сельта" - "Шахтар": букмекери віддають мінімальну перевагу "гірникам"

"Сельти" - 2,75. Нічия традиційно вважається найменш імовірною - 3,30. Тим не менш, самим реальним точним результатом аналітики вважають саме нічийний рахунок 1:1. Зустріч-відповідь команд відбудеться у Харкові 23-го лютого. Це буде перша єврокубкова гра на арені "Металіст" з 2014...Зеркало недели (газета)

шість хвилини до завершення поєдинку зумів вирівняти становище на табло. В останні миті матчу Минай зосередився на захисті і втримав нічийний рахунок. Група В Будівельник Епіцентр 3:8 Libyan Lions USB 6:1 Sportika Медея 4:8 Минай-2 Zinedine 3:3 У битві аутсайдерів...Голос Карпат

Одеська "Біпа" у баскетбольній Суперлізі впевнено переграла "Миколаїв"

в результаті виграли першу чверть із рахунком 24:28. Другий період в цілому пройшов у рівній боротьбі і логічно завершився з нічийним рахунком 19:19 (43:47). Після великої перерви одесити почали демонструвати більшу ігрову концентрацію, що дозволило їм захопити лідерство у поєдинку...Unn.com.ua