нічийний рахунок

останні 20 хвилин поєдинку. Спершу Коваленко на 70 хвилині вивів гостей вперед, але практично одразу Філіппов з пенальті знову встановив нічийний рахунок. “Десна” побігла вперед забивати ще, однак пропустила контратаку...Футбол Полтавщини

ФК «Карпати» (Дубове) - абсолютний чемпіон серед юнацьких команд у першій лізі закарпатського футболу / ФОТО

За почесний титул чемпіона тут змагалися команди-переможці східної та західної зон першої футбольної ліги області. Два тайми запеклого поєдинку завершилися нічийним рахунком 4:4. Тож визначати переможця довелося за серією пенальті. Влучніше одинадцятиметрові удари пробили дубівчани, які вдруге поспіль завоювали чемпіонське...Голос Карпат

Бундесліга. Айнтрахт обіграв Вердер

допомогу команді прийшов стандарт: через кілька хвилин Вердер заробив кутовий, захисники Айнтрахта забарилися при винесенні м'яча, чим одразу скористався Мойсандер. Нічийний рахунок тримався досить довго. Але все ж в кінці зустрічі Вердер знову провалився в обороні при довгій передачі з...Ua-football

"Шахтар" пройшов в 1/4 Кубку України

останній хвилині основного часу Шахтар зрівняв рахунок після подачі кутового мяч головою забив Факундо Ферейра. Основний час гри закінчився з нічийним рахунком 2:2. У овертаймі гірники потужно атакували і на 99-й хвилині Віктор Коваленко забив у ворота господарів. А у...Unn.com.ua

Нічийний рахунок змушував обидві команди створювати ще більше моментів. Спортивний Житомир

видалася вкрай нервовою, збільшилася кількість фолів та штрафів, для обох команд. За десять хвилин до завершення зустрічі на табло був нічийний рахунок 25:25. Якщо у першому таймі та й на початку другого тренер "Карпат" Борис Петровський активно використовував заміни, то...Ужгород.net.ua

Закарпатські гандболістки "вирвали" перемогу у київських спортсменок, і завтра команди зустрінуться знову / ФОТО

видалася вкрай нервовою, збільшилася кількість фолів та штрафів, для обох команд. За десять хвилин до завершення зустрічі на табло був нічийний рахунок 25:25. Якщо у першому та на початку другого таймів тренер Карпат Борис Петровський активно використовував заміни, то практично...Голос Карпат

половини гри, господарки перемагали 47:20. Лише в третій чверті гості змогли скоротити відставання на чотирнадцять очок, але остання десятихвилинка завершилась нічийним рахунком, тож “Чайка” здобула перемогу 78:5. …...Телеканал Ритм

об'єднана житомирсько-київська команда ІнБев/НПУ поступилася "Соколу". Як і в попередньому матчі в Житомирі з "Титаном", на перерву суперники пішли за нічийного рахунку 2:2. Але вже на початку другого тайму підопічні Валерія Директоренка пропускають третій гол. Всі спроби відігратися надалі успіхом...Спортивний Житомир

а не є нормою. Як приклад можна навести не такий ще давній вчинок тодішнього гравця "Лаціо" Мірослава Клозе, котрий за нічийного рахунку в матчі з "Наполі" зізнався арбітру, що спрямував м'яч у ворота суперників рукою. Є й випадки, коли команда...НОВА Тернопільська газета

голу став Аль Сома, який виступає за Аль-Ахлі Сергія Реброва. Однак вже на 13-й хвилині легендарний Тім Кехілл встановив паритет. Нічийний рахунок протримався до кінця основного часу. У першому екстра-таймі Сирія залишилась в меншості. Аль Мавас отримав другу жовту картку...Чемпион

по ходу гри програвали один мяч. Та влучний постріл з пенальті Миколи Бужина вони рахунок зрівняли. У підсумку, 1:1 – нічийний рахунок зустрічі.   В 1/8 фіналу Кубку України з футболу серед аматорів зіграли команди Сумщини. «Вікторія» з Миколаївки переграла...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

майже впритул наблизитися до лідерів змагань. Та в цей день фортуна була на боці колективу «Родина-Ліцей», які, в підсумку, вибороли нічийний рахунок. ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018 30.09.2017 - м.Костопіль - стадіон Колос - 50 глядачів РОДИНА-ЛІЦЕЙ (Костопіль)...Жіночий футбол України

матчу проти рибалківського "Спартака", який відбувся 19 серпня у рамках районного чемпіонату з футболу. Матч між цими командами закінчився з нічийним рахунком - 3:3. Представники "Дрижини" стверджували, що їх суперники перевищили кількість легіонерів, які, згідно положення, можуть одночасно перебувати на...Тижневик «ЕХО

Зірка сенсаційно поступилася сімферопольський Таврії та на старті розіграшу Кубку України припинила участь у турнірі. Асистенти арбітра: Запороженко Дмитро (Запоріжжя), Рибченко Ігор (Запоріжжя). Масюткін Данііл, 6. Журавленко Владислав, 18. Голи: 1:0, Логвиненко Максим (7, з пенальті); Гречка

Побитий Альварес на вечірці після бою з Головкіним (ФОТО)

Нагадаємо, бій завершився з нічийним рахунком - 118:110 Альварес, 115:113 Головкін і 114:114.24boxing

Житомирський ФК «Полісся» продовжив переможну серію до трьох матчів поспіль

моментів біля воріт голкіпера «Полісся» Дмитра Міхєєва, які однак не завершились успіхом. Продемонструвавши рівну гру команди пішли на перерву із нічийним рахунком 0:0. Вже в другому таймі номінальні господарі поля пішли вперед великими силами і стало зрозуміло, що перший гол...Житомир.info

Каратист з Чернівців потрапив до півфіналу Karate Premier League 2017 в Німеччині

каратист дійшов до півфіналу на Karate1 Premier League 2017 у німецькому Лейпцигу. За путівку до фіналу Валерій Чоботар поступився, за нічийного рахунку (за перевагою першої результативної дії), азербайджанцю Mamayev Aykhan. А в матчі за «бронзу» суперник чернівчанина – один з...Погляд

перші відкрили рахунок у цій зустрічі. Але потім гра вирівнялась, глинищани відіграли пропущені голи і на перерву команди пішли з нічийним рахунком (3:3). Другий тайм розпочався рівноцінною боротьбою. У середині тайму глинищанам вдається відзначитись забитим мячем і повести в рахунку...Тижневик «ЕХО

U-21 зазнала молодіжна команда рівненського "Вереса". На стадіоні "Авангард" та за підтримки чималої армії власних уболівальників наші хлопці поступилися "Шахтарю". Нічийний рахунок у матчі протримався усього п`ять хвилин, поки Юрій Глущук, якого оборонці нашої команди забули у власному штрафному майданчику,...Все