нічийний рахунок

«Олександрія» долю участі у Лізі Європи відклала на останній тур чемпіонату (ВІДЕО)

Лобановського, завдяки нічийному рахунку гарантував Олімпіку четверте місце та участь в Лізі Європи.Гречка

Виснажлива лотерея.

та "Істанбулом" командам, аби виявити переможця, знадобилося пробити 26 одинадцятиметрових У протистоянні між "Фенербахче" та "Істанбулом" обидва матчі завершилися з нічийним рахунком 2:2. Тож фіналіст визначався за допомогою післяматчевих пенальті. Серія одинадцятиметрових затяглася - команди пробили по 13 пенальті. Удари...Еспресо TV

штурм ісапцям не вдався а завершився вилученням Байї у МЮ і все того ж Ронкальї у Сельти. Юнайтед зумів утримати нічийний рахунок в кінцівці і з рахунком 2: 1 за сумою двох зустрічей пройшов далі. У фіналі команда Моуріньо зіграє...Spy-Football

В середині другого тайму Олексій Ковтун встановив нічийний рахунок, але тримався він не довго на...Футбол Полтавщини

переграв Наваса з 11-метрової позначки. Гості окрилені успіхом ще більше пішли вперед, але наткнулися на контратаку, яку голом завершив Роналду. Нічийний рахунок протримався менше 2-ох хвилин, коли Серхіо Рамос забив у власні ворота. 1:2 і команди починали з чистого аркуша!...Spy-Football

Футзал. Україна вийшла на Євро-2018

Європи 2018 року. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Проти хорватів, у яких теж було шість очок, ми першими пропустили, однак швидко відігрались. Нічийний рахунок тримався останніх хвилин, аж поки Володимир Разуванов не забив у контратаці. Це дало Україні пряму путівку на головний...Sportanalytic

поля, протягом гри організовували небезпечні атак біля воріт суперника, але до результативного завершення це не призвело. У результаті, арбітр зафіксував нічийний рахунок матчу, 0:0. Після 23-ьох турів «нафтовики» 5-ті, в їх активі 38 пунктів. Нагадаємо, в середу 5-го квітня о...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Користувач Video Art публікував відео, на якому видно, як спецпідрозділ поліції бє одеських ультрасів на стадіоні. Сам матч завершився з нічийним рахунком. СтрайкUA

Надія з Хоріва виграла Всеукраїнський фінал чемпіоната АФЛУ

це було пов’язано з тим, що їм доводилося здебільшого грати в обороні. Разом з тим, це дозволяло представникам Рівненщини утримувати нічийний рахунок на табло. Можливо, костопільці робили ставку на серію післяматчевий 6-метрових? Хоча іноді костопільці все-таки небезпечно контратакували. Так, в...Спорт.ua

"Відкритий кубок Львівщини": "Меркурій" створив сенсацію

«прикордонників» не була довгою. Вже за чотири хвилини Євген Москвін зрівняв рахунок, вдало пробивши з-за меж штрафного майданчика. Саме за нічийного рахунку 1:1 і завершився перший тайм цього протистояння. Після відпочинку ситуація на паркеті ПС «Галичина» не змінилася. «Княжий Ринок»...Галичина спортивная

Ними стали брегівська "Зірка" та великоберезький "Талісман". У другій півфінальній парі зустрічались ФК Кідьош та великоберезький Талісман. Голос Карпат

"Барселона" неочікувано поступилася "Депортіво"

Нічийний рахунок встановив на 46 хвилині матчу аргентинський нападаючий Луїс Суарес (1:1). Unn.com.ua

У Чернівцях відбувся україно-іспанський фінал на клубних змаганнях з карате

він поїхав на чемпіонат Європи 2017 до Болгарії. Ліпковський обрав вдалу тактику і знову використав свій "золотий" шанс, завдавши, за нічийного рахунку, результативного удару ногою в голову за 5 секунд до завершення двобою.Погляд

Тренерський штаб Дніпра задоволений нічийному рахунку матчу проти Олександрії. Для нас Олександрія була серйозним суперником і ми залишилися задоволені результатом".Чемпион

Рогатинці здобули баскетбольний кубок

вигуки. Особливо щиро та гучно підтримували своїх односельчан долинянці, що, безперечно, додавало натхнення гравцям. Зрештою основний час команди завершили з нічийним рахунком і лише додаткові хвилини дали змогу Рогатину закріпити переможний результат. Ділячись враженнями від гри, капітан тріумфаторів Любомир Котик...Телерадіокомпанія РАІ

Меморіал Юста-2017: Друге "зелено-біле" дербі

рахунком 1:0. Немає сумнівів, що гра в п’ятницю також буде не менш інтригуючою. Нагадаємо, що згідно з регламентом, в разі нічийного рахунку по завершенні 90 хвилин гри, додаткових 30 хвилин не передбачено — команди долю путівки у чвертьфінал розіграють в...Галичина спортивная

ХК "Кривбас" завдяки хет-трику І.Савченка переміг "Білий Барс"

Дмитро Даниленко. У дебюті заключного періоду підопічні Костянтина Буценка зуміли зрівняти рахунок. І знову завдяки чисельній більшості відзначився Руслан Ромащенко. Нічийний рахунок протримався майже до самого кінця, поки на авансцену не вийшов І.Савченко. Спершу форвард, завдяки індивідуальній майстерності, вивів Кривбас...Unn.com.ua

Г.Музичук програла другу партію у фіналі чемпіонату світу з шахів

Згідно з регламентом змагань, фінальний матч чемпіонату світу зі шахів складається з чотирьох партій з класичним контролем часу. У разі нічийного рахунку за підсумками основних партій відбудеться тай-брейк, партії з укороченим контролем часу.Unn.com.ua

Анна Музичук програла другу партію на чемпіонаті світу з шахів

Напередодні Музичук зіграла внічию першу партію фіналу білими. У випадку нічийного рахунку після основних партій суперниці змагатимуться на тайбрейку.Ваші новини