нічийний рахунок

"Миколаїв" на останніх секундах програв харківському "Політехніку" в баскетбольній Суперлізі

України. Про це повідомляє кореспондент УНН.На початку зустрічі обидві команди демонстрували абсолютно рівну гру. Так, перша чверть логічно завершилася із нічийним рахунком 23:23, а друга з невеликою перевагою гостей 18:22 (41:45). Велика перерва пішла користь господарям, які у третьому періоді...Unn.com.ua

в другій зіграла з суперницею внічию. Інші три представниці збірної України, які продовжують боротьбу на чемпіонаті світу, завершили цей раунд нічийними рахунками і розіграють путівку в 1/8 фіналу на тайбрейках. Зокрема, Інна Гапоненко зіграла внічию з росіянкою Алєксандрою Костенюк, Наталя...Мост

Не пропустіть!

змагань переможець визначається за результатом 2 перемог. Тож півфінальні пари проведуть по 2 поєдинки, а якщо у підсумку буде зафіксовано нічийний рахунок буде зіграно додаткову гру тривалістю 2 періоди по 10 хвилин, після чого на глядачів чекатиме серія булітів. У...Голос Карпат

Львів

в другій зіграла з суперницею внічию. Інші три представниці збірної України, які продовжують боротьбу на чемпіонаті світу, завершили цей раунд нічийними рахунками і розіграють путівку в 1/8 фіналу на тайбрейках. Зокрема, Інна Гапоненко зіграла внічию з росіянкою Алєксандрою Костенюк, Наталя...Галичина спортивная

"Сельта" - "Шахтар": букмекери віддають мінімальну перевагу "гірникам"

"Сельти" - 2,75. Нічия традиційно вважається найменш імовірною - 3,30. Тим не менш, самим реальним точним результатом аналітики вважають саме нічийний рахунок 1:1. Зустріч-відповідь команд відбудеться у Харкові 23-го лютого. Це буде перша єврокубкова гра на арені "Металіст" з 2014...Зеркало недели (газета)

шість хвилини до завершення поєдинку зумів вирівняти становище на табло. В останні миті матчу Минай зосередився на захисті і втримав нічийний рахунок. Група В Будівельник Епіцентр 3:8 Libyan Lions USB 6:1 Sportika Медея 4:8 Минай-2 Zinedine 3:3 У битві аутсайдерів...Голос Карпат

Одеська "Біпа" у баскетбольній Суперлізі впевнено переграла "Миколаїв"

в результаті виграли першу чверть із рахунком 24:28. Другий період в цілому пройшов у рівній боротьбі і логічно завершився з нічийним рахунком 19:19 (43:47). Після великої перерви одесити почали демонструвати більшу ігрову концентрацію, що дозволило їм захопити лідерство у поєдинку...Unn.com.ua

які приймав стадіон:   12 вересня 1926 року — відкриття стадіону, футбольний матч ХПЗ — збірна Дніпропетровська, який завершився з нічийним рахунком 2:2 23 вересня 1980 року — рекорд відвідуваності — 42 000 глядачів, під час матчу чемпіонату СРСР із...Vpoltave.info

Молодіжка "Карпат" поступилася македонцям

наприкінці тайму, коли їм вдалося розрізати оборону і вивести на ударну позицію свого гравця. Тож на перерву команди пішли за нічийного рахунку. У другому таймі обидві команди провели велику кількість замін. Але якщо в «Академії Пандєва» виходили 30-річні аксакали, то...Галичина спортивная

Матч закінчився з нічийним рахунком 2:2, інформує офіційний сайт Федерації футболу України. 31 січня відбудеться другий спаринг молодіжних збірних.Чемпион

Спаринг: "Верес" - "Карпати" U-21 - 2:1

обробив круглого, підлаштувавши його під удар, а другим влучно вистрілив у правий від Владислава Леонідова кут воріт — 1:1. Однак нічийний рахунок протримався не довго. Уже на 58-й хвилині провалився центр оборони «зелено-білих» і нападник «Вереса» Руслан Степанюк наочно продемонстрував...Галичина спортивная

Человечные поступки в мире спорта.

українцю, викликавши шквал оплесків серед глядачів. Цей гідний жест австрійця міг обійтися йому досить дорого. Він виявив справжню людяність за нічийного рахунку на своїй подачі у третій партії. Щоправда, у підсумку Тім таки переміг Долгополова — 6:3, 3:6, 6:4. А...Слободской край

Чемпіонат Івано-Франківської області: "Нафтовик" перемагає "Sandalino"

від більших неприємностей свої ворота все-таки вберегли. Відігралися вони після вдало розіграного стандарту, який точним ударом "замкнув" Олег Блонський. Та нічийний рахунок тримався не довго. Тепер вже долинські футзалісти "взялися" до активних дій і чітко розіграли кутовий. Відзначився Орест Януш.Галичина спортивная

Капітан "Порту" поцілив м

епізодом для вболівальниці флагмана португальського футболу закінчилося відвідування футбольного матчу "Порту" проти "Фейренсе" в рамках Кубка Португалії. Домашній матч завершився нічийним рахунком 1:1. Однак під час поєдинку трапився інцидент, який зараз активно обговорюють у ЗМІ. В певний момент гри, наймолодший...Ваші новини

Клубний ЧС. Касіма громить Атлетіко Насьональ

колумбійців. Поки південноамериканці відходили від такого удару, Дої без проблем реалізував пенальті. На перерву сторони все ж могли йти за нічийного рахунку, проте за японців грали і стійки, і поперечини. Зрозуміло, що в другому таймі футбол був односторонньої спрямованості: японці...Ua-football

Джанні Інфантіно хоче позбутися нічийних рахунків на чемпіонаті світу.Експрес

У матчі аутсайдерів сильніші івано-франківці: "Епіцентр К" - "Епіцентр К10" 4:5

гол відіграв Олексій Бакалярик, а на останній хвилині матчу Андрій Беженар реалізував дабл-пенальті. Так, що на перерву команди пішли за нічийного рахунку. Гойдалки продовжились і в другому таймі. Спершу Ярослав Галян вивів гостей вперед. Через чотири хвилини буковинці зрівняли рахунок,...Галичина спортивная

Владимир КНЫШ: «Сделали все, чтобы провести матч с Динамо»

нелогічними. Саме в цих матчах нам десь трішки не вистачило фарту, хоч логічно вони повинні були закінчитись як мінімум з нічийним рахунком. Якби ці ігри завершувались так як ми планували, то ми були б набагато вище в турнірній таблиці, як...Спорт.ua

"Ураган" розділив очки з "Локомотивом"

прострілив уздовж воріт, і Сімка, вискочивши з-за спин захисників, з метра переправив м'яч у сітку - 1:1. Парадоксально, але за нічийного рахунку гра не повернулася до того, що можна було спостерігати в першому таймі. Харків'яни не стали відсиджуватися в обороні,...Галичина спортивная

Сергія Калитки відзначились двома мячами в першому таймі. А в другій двадцятихвилинці навпаки забивали лише шенгуряни. Отож, нічия, 2:2. Із нічийним рахунком завершилась гра Маленьких Сов та Водника із Вільховатки. Вільховатці більш упевнено виглядали на полі у порівнянні з Совами.Тижневик «ЕХО