нічийний рахунок

На перерву команди пішли з нічийним рахунком 0:0. 17 червня відбувся черговий тур з Чемпіонату району з футболу.Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

захисники, випередивши Наббута, на якого йшов навіс. Згодом Каспер виправдається, зреагувавши на декілька небезпечних ударів. Матч так і закінчився з нічийним рахунком. Данія набирає чотири очки в групі С. Австралія ж з одним балом. Попереду в них матч зі збірною...24 канал

Футболістки з усього світу зіграли історичний матч на висоті близько 5720 метрів photo guinnessworldrecords Жінки встановили світовий рекорд Гіннеса зігравши футбольний матч на одній з найвищих вершин світу - Кіліманджаро. Серед спортсменок зібралися представниці 20 національностей віком від 18 до...Жіночий футбол України

принципом вищої ліги. Починаючи з цих змагань, буде використано практику Турнірів розвитку УЄФА, за якою на стадії групового етапу за нічийного рахунку команди пробиватимуть пенальті, за підсумками яких переможець отримуватиме два очки, а колектив, що зазнав поразки в серії одинадцятиметрових,...Жіночий футбол України

ЧС-2018: Англія насилу обіграла Туніс

Африканці не втримали нічийний рахунок у другому таймі. Туніс - Англія: ключові моменти матчу, відео голів.Зеркало недели (газета)

одинадцятиметрової позначки його подвоїли. До перерви гості ударом з «точки» один м’яч відіграли, а після відпочинку рахунок зрівняли. Але втримати нічийний рахунок футболісти «LS GROUP» не змогли – липоводолинці змогли забити переможний гол -3:2 на користь «Альянсу». У турнірній таблиці...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Тепер для того щоб виграти групу аргентинцям бажано вигравати дві наступні зустрічі. Vamos Argentina, vamos nuestros muchachos, ahora más que nunca!!! 24 канал

матчу, у костариканців не можна було відкидати фактору воротаря Кейлора Наваса. Саме його реакція дозволила командам піти на перерву за нічийного рахунку 0:0. Та все ж свої ворота від пропущеного голу Навасу вберегти не вдалося. Фантастичним за виконанням удар відзначився...24 канал

Черкащани у складі збірної України поступилася в чвертьфіналі чемпіонату світу

Українців зупинила збірна Словенії – 15:21. Словенцям вдалося відкрити рахунок. Дальній Кольченка вирівняв гру 5:5. На перерву команди пішли за нічийного рахунку 11:11 В другій половині гри словенці відірвалися на три очки, черкащанин Липовцев скоротив відрив у рахунку. Проте суперник...Нова доба

місце. У матчі за третє місце зустрічались гравці «Кореспондент-2» та новачки турніру – учасники «Федерації тайського боксу».  Гра завершилась з нічийним рахунком 2:2, і бронзового призера змагань було визначено тільки після серії пенальті. Відтак, це звання здобули представники Федерації тайського...Тернопільська Липа

ФК Буковина виграла у матчі з Арсенал-Київ

в останній грі сезону став Ігор Бойчук.  Матч розпочався невдало для господарів поля. Але в результаті на перерву колективи пішли за нічийного рахунку. Про це інформує fcbukovyna.com. У другому таймі підопічні Віктора Мглинця втілили свою перевагу у забиті голи. На 52 хвилині...Погляд

"Буковина" завершила сезон перемогою над "Арсеналом-Київщина"

«Буковину». Ще до перерви вивести буковинську команду вперед могли Ладік Мелконян та Антон Батрак, однак на перерву колективи пішли за нічийного рахунку. У другому таймі підопічні Віктора Мглинця втілили свою перевагу у забиті голи. На 52 хвилині вдало виконав штрафний...Буковинська правда

Фінал НБА.

програвши лише з різницею в шість очок. В четвертій чверті "Клівленд" відіграв різницю, а коли за півхвилини до завершення встановився нічийний рахунок, команди відмовились ризикувати, зосередившись думками на овертаймі. Ось тільки в додаткові пять хвилин сил значно більше виявилось у...Ua-football

вирівняли гру. Активною в ці хвилини була Ірина Кушнір, яка і реалізувала один з моментів збірної у першому таймі. З нічийним рахунком 1:1 команди пішли на перерву. З запалом Україна вийшла і на тайм другий. Певні зміни в складі привнесли...Спортивний Житомир

Продовження легенди.

з шайби Міллера в більшості, однак гості відповіли точними кидками Конноллі та Бекстрьома. Втім, на першу перерву команди пішли за нічийного рахунку Вільям Карлссон закинув майже з-за воріт. В другому періоді команди продовжили обмінюватись уколами на шайбу Сміта відповів вже...Ua-football

Нічиєю з полтавчанами юніори "Зірки" завершили сезон

відчайдушно відбивалися всією командою. І героїчна оборона «Ворскли» в Долинській таки відстояла свої редути. Тож, після фінального свистка, який зафіксував нічийний рахунок – 0:0, без сумнівів, «ворскляни» мали бути дуже задоволеними. «Зірка» U-19 (Кропивницький) – «Ворскла» U-19 (Полтава) – 0:0...Дзеркало Кіровоградщини

Команди Сумщини зіграли 34-й тур у чемпіонаті України Першої ліги. ПФК «Суми» зустрівся з ФК «Черкаський Дніпро» у гостях. При нічийному рахунку 2:2, матч перервали вболівальники на 54-й хвилині гри. Поновити його вже не змогли. За сумчан забивали Ілля Коваленко...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

вирівняли гру. Активною в ці хвилини була Ірина Кушнір, яка і реалізувала один з моментів збірної у першому таймі. З нічийним рахунком 1:1 команди пішли на перерву. З запалом Україна вийшла і на тайм другий. Певні зміни в складі привнесли...Жіночий футбол України

Артем Федецький: "Готуємось з холодною головою і гарячим серцем"

Виїзний поєдинок проти «Зірки» завершився із нічийним рахунком 1:1, а це означало, що саме в останньому турі «леви» вирішуватимуть свої завдання. Суперником львів’ян буде кам’янська «Сталь» — команда...Галичина спортивная

Виїзний поєдинок у Кропивницькому проти тамтешньої «Зірки» завершився із нічийним рахунком 1:1, а це означало, що саме в останньому турі львівські «Карпати» вирішуватимуть свої завдання.Западная информационная корпорация