нічийний рахунок

Кременчуцькі «слони» двічі перемогли швидких дніпрян. Детальніше про матч, коментарі тренерів та гравців читайте пізніше на сайті Телеграфу. Кременчугский Телеграф

Головний тренер "Кардинала-Рівне" Сергій Піддубний після нічийного рахунку у матчі чемпіонату Екстра-ліги проти одеського клубу "Епіцентр К Авангард" - не приховував свого розчарування. - Перший тайм нам зовсім...Все

«АРПІ» із Запоріжжя. До 14-й хвилини гостьового матчу підопічні Сергія Песоцького пропустили двічі. На 17-тій сумчани відігралися, але не втримали нічийний рахунок, пропустивши на останніх хвилинах зустрічі. У підсумку, 3:2 – поразка сумчан. Голи на рахунку Колесника та Зрибняка. У...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Але дівчата зібралися, показали свій характер і так зіграли. До цього були товариські гри з «Легендою», де ми теж домагалися нічийного рахунку. Далі буде краще. – Вам 15 років, ви вже граєте в елітному дивізіоні українського футболу, капітан збірної... Куди...Жіночий футбол України

що дуже сподобалось вболівальникам і батькам, які підтримували юних гравців. Футболісти віддались грі на всі сто відсотків. Гра завершилась нічийним рахунком 7-7. Джерело...Новини Голої Пристані

Коноплянка не хоче йти з "Шальке"

в останній німецької Бундесліги грі гільзенкірхенців проти менхндгладбахської "Боруссії" українець вийшов на поле на останні 7 хвилин гри, яка закінчилась нічийним рахунком 1:1.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коноплянка посприяв тренерській відставці в Бундеслізі.Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!Футбольні трансфери

наступним: Олександр Турянчик, Артем Пустовіт, Яромир Лобода, Ігор Ловска, Павло Вакула, Євген Юдик, Іван Фіцай.Гра була видовищною і закінчилась за нічийного рахунку 2:2. За старших відзначились М.Бобаль та М.Кополовець, за молодших А.Пустовіт та Є.Юдик.Михайло АРДАНИКНа ФОТО:Срібні призери змагань - юні...Ужгород.net.ua

ФК Аль-Ахлі Аль-Ахлі Сергія Рербова не зміг втримати перемогу в 13-му турі чемпіонату Саудівської Аравії проти Охода. Гра завершилася з нічийним рахунком - 2:2. Saudi Pro League | Week 13 MATCH END Al-Ahli 2:2 Ohod#AHLIFC #_ pic.twitter.com/7bwZZIJFfj - AlAhli Saudi...Чемпион

Кропивницька «Зірка» завершила виступи у 2017 році нічиєю з «Чорноморцем» (ФОТО)

компенсовані хвилині, призначений у ворота Євгена Паста і, приніс одеситам одне очко, а команди загалом завершили останній матч 2017 року нічийним рахунком.Обидва колективи перед зустріччю перебували в турнірній таблиці поряд: Зірка - 9, Чорноморець - 10. Командам були вкрай потрібні...Гречка

"Динамо" - "Партизан", "Зоря" - "Атлетік": анонс матчів Ліги Європи 7 грудня

і "Атлетіка" відповідно. Підопічні Олександра Хацкевича спробують забезпечити собі підсумкове перше місце в квартеті B. Для цього киянам буде достатньо нічийного рахунку. Варто відзначити, що серби також вже гарантували собі місце в плей-офф, але гості можуть спробувати взяти три очки...Зеркало недели (газета)

Підсумки міжнародного турніру: "Галичанка" - срібна, Анастасія Баранович - найкраща

польки знову відірвалися на один м’яч — 30:29, але Марині Коноваловій вдалося відновити паритет — 30:30. Ми думали, що залишиться нічийний рахунок матчу, однак сказали, що битимемо по п’ять семиметрових. У нас забили Наталія Воловник, Анастасія Баранович, а Наталка Стрюкова...Галичина спортивная

підсумку зазнали поразки з рахунком 8:2. Натомість у другій грі туру з Кварою юнаки Полісся до останньої хвилини гри тримали нічийний рахунок, але капітулювали після влучного пострілу Нікітенка. Напруженим вийшов і матч між ФзК Штурм та ФК ІнБев-2. У цьому...Спортивний Житомир

"Зірка" мінімально здолала "Сталь", "Карпати" не дограли матч з "Олімпіком"

матч між місцевими "Карпатами" і донецьким "Олімпіком" через сильний снігопад було перенесено після проведення першого тайму, в якому було зафіксовано нічийний рахунок 1:1 Чемпіонат України18 тур"Зірка" - "Сталь" - 1:0Гол: Цюпа, 78"Карпати" - "Олімпік" - 1:1. (Другий тайм гри не...Футбол газета

Олександр Чижевський: "Ми мали певну перевагу, але нічийний рахунок загалом справедливий"

Поєдинок молодіжних команд «Олександрії» та «Карпат», що відбувся напередодні на полі «чорно-жовто-зелених», завершився нічийним рахунком 0:0. Своїми враженнями від гри на штучному полі КСК «Ніка» з Інформаційним центром ФК «Карпати» поділився старший тренер «зелено-білих» Олександр...Галичина спортивная

Бесєдін: Ми заслужено програли

Нападник "Динамо" Артем Бєсєдін відповів на питання представників ЗМІ після виїзного матчу зі "Скендербеу" (3:2). - Нічийний рахунок був би більш справедливим? - Потрібно було просто реалізовувати свої моменти, які в нас були в достатній кількості як у...Ua-football

Вісьмома поєдинками завершиться програма п

Іспанці мають 10 пунктів і навіть при нічийному рахунку забронюють собі перше місце в групі. Натомість "стара синьйора" пройде до 1/8 фіналу у випадку перемоги. У стані римлян під...Unn.com.ua

останні 20 хвилин поєдинку. Спершу Коваленко на 70 хвилині вивів гостей вперед, але практично одразу Філіппов з пенальті знову встановив нічийний рахунок. “Десна” побігла вперед забивати ще, однак пропустила контратаку...Футбол Полтавщини

ФК «Карпати» (Дубове) – абсолютний чемпіон серед юнацьких команд у першій лізі закарпатського футболу / ФОТО

За почесний титул чемпіона тут змагалися команди-переможці східної та західної зон першої футбольної ліги області. Два тайми запеклого поєдинку завершилися нічийним рахунком 4:4. Тож визначати переможця довелося за серією пенальті. Влучніше одинадцятиметрові удари пробили дубівчани, які вдруге поспіль завоювали чемпіонське...Голос Карпат

Бундесліга. Айнтрахт обіграв Вердер

допомогу команді прийшов стандарт: через кілька хвилин Вердер заробив кутовий, захисники Айнтрахта забарилися при винесенні м'яча, чим одразу скористався Мойсандер. Нічийний рахунок тримався досить довго. Але все ж в кінці зустрічі Вердер знову провалився в обороні при довгій передачі з...Ua-football