Новости по метке:

нульова ставка

Шполянські депутати затвердили нульову ставку до податку на майно

відбулось 20 пленарне засідання сесії Шполянської міської ради. У ході засідання депутати підтримали ініціативу міського голови Сергія Кравченка і застосували нульову ставку до податку на майно (в частині податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки), а саме господарські будівлі-допоміжні...Нова доба

Отримали спадщину чи коштовний подарунок - маєте задекларувати

Відповідно до ст. 174 Податкового кодексу України при оподаткуванні спадщини чи подарунку застосовуються такі ставки податку на доходи фізичних осіб: нульова ставка, 5%, а також 18%: -? за нульовою ставкою оподатковується вартість власності, отриманої від члена сім'ї першого ступеня споріднення...RegioNews-Суми

доходу платника податку, одержаного у вигляді спадщини, залежно від ступеня споріднення спадкоємця із спадкодавцем та їх резидентського статусу. Так, за нульовою ставкою ПДФО оподатковується, зокрема, вартість власності, що успадковується членами сім'ї спадкодавця першого ступеня споріднення. Такими вважаються її батьки, чоловік...MediaStar

спадкоємців-нерезидентів, які зобов'язані сплатити податок до нотаріального оформлення об'єктів спадщини та спадкоємців, які отримали у спадщину об'єкти, що оподатковуються за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб, а також іншими спадкоємцями - резидентами, які сплатили податок до нотаріального оформлення об'єктів...MediaStar

спадкоємця із спадкодавцем та резидентського статусу. Згідно з пп. "а" пп. 174.2.1 п. 174.2 ст. 174 Податкового кодексу України за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб оподатковується вартість власності, що успадковується членами сім'ї спадкодавця першого ступеня споріднення. За визначенням...MediaStar

договорів за якими був сплачений податок відповідно до ІV розділу Податкового кодексу України; у вигляді об'єктів спадщини, які оподатковуються за нульовою ставкою податку та/або з яких сплачено податок відповідно до п. 174.3 ст. 174 Податкового кодексу...MediaStar

Відповідно до ст. 174 Податкового кодексу України при оподаткуванні спадщини чи подарунку застосовуються такі ставки податку на доходи фізичних осіб: нульова ставка, 5%, а також 18%. За нульовою ставкою оподатковується, зокрема, вартість власності, отриманої від члена сім'ї першого ступеня споріднення...MediaStar

Нерухомість: подарувати чи продати?

переселенців окупованих територій України Якщо одержувачем подарунку є член сімї першого ступеня спорідненості (діти, подружжя, батьки), то подарунок обкладається за нульовою ставкою. Такими особами, згідно з пп. 14.1.263 п. 14.1 ст. 14 ПК України, вважаються батьки, чоловік або дружина, діти...Протокол

сплатити до бюджету трохи більше 50 тис. грн податків та зборів. Зазначимо, що відповідно до норм Податкового кодексу України за нульовою ставкою оподатковуються будь-які подарунки, отримані херсонцями від членів сім'ї першого ступеня споріднення. До таких членів сім'ї відносяться: батьки, чоловік...Мост

спадкоємця із спадкодавцем та резидентського статусу. Згідно з пп. "а" пп. 174.2.1 п. 174.2 ст. 174 Податкового кодексу України за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб оподатковується вартість власності, що успадковується членами сім'ї спадкодавця першого ступеня споріднення. За визначенням...MediaStar

доходу платника податку, одержаного у вигляді спадщини, залежно від ступеня споріднення спадкоємця із спадкодавцем та їх резидентського статусу. Так, за нульовою ставкою ПДФО оподатковується, зокрема, вартість власності, що успадковується членами сім'ї спадкодавця першого ступеня споріднення. Такими вважаються її батьки, чоловік...MediaStar

Мешканці Херсона отримали подарунків на 1,28 млн грн

до норм Податкового кодексу України за нульовою ставкою оподатковуються Інші члени сім'ї громадянина вважаються такими...Херсонщина за день

за кордоном є об'єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб. Власність, успадкована від члена сім’ї І-го ступеня споріднення, оподатковується за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб. Громадянин, який отримує спадщину від члена сім'ї ІІ-го ступеня споріднення, сплачує податок на...Українська газета ЧАС

нотаріальному посвідченні договорів за якими був сплачений податок відповідно до ІV розділу ПКУ; у вигляді об’єктів спадщини, які оподатковуються за нульовою ставкою податку та/або з яких сплачено податок відповідно до п. 174.3 ст. 174 ПКУ. Про це повідомили у відділі...Газета "Наш ДЕНЬ"

Відповідно до ст. 174 Податкового кодексу України при оподаткуванні спадщини чи подарунку застосовуються такі ставки податку на доходи фізичних осіб: нульова ставка, 5%, а також 18%. За нульовою ставкою оподатковується, зокрема, вартість власності, отриманої від члена сім'ї першого ступеня споріднення...Українська газета ЧАС

посвідченні договорів за якими був сплачений податок відповідно до ІV розділу ПКУ; - у вигляді обєктів спадщини, які оподатковуються за нульовою ставкою податку та/або з яких сплачено податок відповідно до п. 174.3 ст. 174 ПКУ.Бізнес область

за кордоном є об'єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб. Власність, успадкована від члена сім’ї І-го ступеня споріднення, оподатковується за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб. Громадянин, який отримує спадщину від члена сім'ї ІІ-го ступеня споріднення, сплачує податок на...Голая Пристань

за кордоном є об'єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб. Власність, успадкована від члена сім#x2019;;ї І-го ступеня споріднення, оподатковується за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб. Громадянин, який отримує спадщину від члена сім'ї ІІ-го ступеня споріднення, сплачує податок на...Херсон Daily

фізичних осіб. Про це повідомляє відділ організації роботи Чернівецької ОДПІ. Власність, успадкована від члена сім’ї І-го ступеня споріднення, оподатковується за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб. Громадянин, який отримує спадщину від члена сім'ї ІІ-го ступеня споріднення, сплачує податок на...Українська газета ЧАС

нотаріальному посвідченні договорів за якими був сплачений податок відповідно до ІV розділу ПКУ; у вигляді об'єктів спадщини, які оподатковуються за нульовою ставкою податку та/або з яких сплачено податок відповідно до пункту 174.3 статті 174 Податкового кодексу...Українська газета ЧАС

07.02.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий