нульова нічия

Кварцяного дискваліфікували

Нагадаємо, що матч "Чорноморець" - "Волинь" завершився нульовою нічиєю. Sportgid

Матч за участю "Динамо" - найбільш видовищний в 6 турі ЛЧ

супернику. Враження, що у Боруссії навіть сил по ногах вдарити не знаходилося, не те, що грати. Глядачі, одне слово. Обидві нульові нічиї в цьому турі, хоч і потрапили в ТОП-5 найбільш нудних, але виглядали досить непогано. Господарі відверто "ганяли" гостей...ДеПо

Перед выездом в Киев Бешикташ сыграл вничью с Фенербахче

У результаті зустріч завершилася нульовою нічиєю, яка зберегла за...Sportgid

тайми у матчі проти "Роди" в чемпіонаті Нідерландів Як повідомляє Depo.Сектор, команда Зінченка втратила два очки, зігравши з суперником в нульову нічию, а сам українець не був дуже корисним і помітним на полі, потрапивши під пильну опіку опонентів.ДеПо

Принципове протистояння між "Фенербахче" та "Бешикташем" в чемпіонаті Туреччини завершилося нульовою нічиєю Матч проти стамбульської команди відбудеться вже у найближчий вівторок, 6 грудня.ДеПо

Чорноморець - Волинь 0:0.

Старший тренер "Чорноморця" Олександр Бабич підвів підсумки матчу з "Волинню", який завершився нульовою нічиєю. - Дуже хотіли сьогодні виграти. Розуміли, що це остання домашня гра в цьому році, мріяли порадувати наших уболівальників. Не вийшло...Ua-football

Ребров: Ми будемо грати за честь Динамо і України

розповів про значення заключного поєдинку, проаналізував результат чемпіонів України в турнірі і охарактеризував нову філософію клубу. - Поза турнірного контексту нульова нічия у минулому матчі з "Наполі" виглядає непоганим досягненням, але все ж багато порахували, що ви повинні були грати...Ua-football

Символічна збірна 13-го туру АПЛ за версією англійських ЗМІ

Черговий - 13-й - тур англійської Премьєр-ліги вийшов дуже результативним, 31 м'яч був забитий в десяти матчах і жодної нульової нічиєї зафіксовано не було. Кілька знакових подій відбулося в минулий уїк-енд на Туманному Альбіоні, на яких варто зупинитися докладніше, а...Ua-football

Господарі, програючи по ходу зустрічі, закинули сім шайб у третьому періоді та перемогли. Перший період завершився нульовою нічиєю, а от у середині другого "барси" вийшли вперед.Ukrainianwall

Господарі, програючи по ходу зустрічі, закинули сім шайб у третьому періоді та перемогли. Перший період завершився нульовою нічиєю, а от у середині другого "барси" вийшли вперед. Однак в останньому відрізку зустрічі чинний чемпіон просто розтрощив суперників. Українська хокейна...Чемпион

Наполі зіграв беззубу нульову нічию з київським Динамо.Чемпион

У підсумку гра переросла в нудне протистояння, яке закінчилося нульовою нічиєю. "Лудогорець" (Болгарія) - "Базель" (Швейцарія) 0:0...Ua-football

«Лудогорець» і «Базель» не виявили переможця, зігравши у 5-му турі Ліги чемпіонів у нульову нічию. Таким чином, тільки в останньому турі вирішиться, хто займе перше місце в групі «Арсенал» або «ПСЖ», які вже забезпечили собі...Телеканал Ритм

Як Шахов забив п

став частіше з’являтися на полі. Найбільш цінний свій гол він забив у півфіналі Ліги Європи проти "Брюге". Перший матч завершився нульовою нічиєю, а другому Шахов вийшов на заміну і подарував команді Мирона Маркевича вихід до півфіналу турніру.  23 квітня 2015...ДеПо

ЧС-2018.

Перу та Венесуела легко розібрались із Парагваєм та Болівією, в той час, як Чилі та Колумбія розписали нульову нічию. Огляд всіх цих поєдинків дивіться нижче. Колумбія - Чилі 0:0>Уругвай - Еквадор 2:1Голи: Коутс,12...Футбол газета

з’явилася й у охтирчан – розіграли атаку Пасіч та Арвеладзе. Тож грали позмінно віддаючи перевагу один-одному. Перший тайм закінчився з нульовою нічиєю. Другий тайм успіху охтирським футболістам не приніс. На 60-й хвилині гри «Колос» отримав можливість вільного удару. І скориставшись...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

"Суха" нічия у матчі між теребовлянською і тернопільською Нивою

останній момент молодий півзахисник Ниви Тернопіль замешкався, дозволивши таким чином наздогнати себе оборонцям теребовлянської Ниви. У підсумку – цілком справедлива нульова нічия, яка аж ніяк не йде на користь нашій команді. Після першого кола тернопільська Нива посідає 7-ме місце у...Галичина спортивная

Відео огляд матчу 11-го туру аматорського чемпіонату України у якому тернопільська і теребовлянська Ниви розійшлися нульовою нічиєю Спорт Тернопільщини