нульова нічия

Серія А. "Засуха" "Ювентуса", "Інтера", "Роми" і "Наполі"

Всі лідери італійського чемпіонату обмежились нульовими нічиїми, а от "Лаціо" грозиться знятися з чемпіонату через суддівське свавілля у грі проти "Торіно". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сайт Sportanalytic.com, читай...Sportanalytic

Клаудіо Палкін та Джанлуїджі Соррентіно.

п'ятеро лідерів бомбардирських перегонів не забили у черговому турі. Вперше з сезону 1965/66 матчі "Ювентуса", "Наполі", "Роми" та "Інтера" закінчилися нульовими нічиїми. Не кажучи вже про те, що вся перша шістка лідерів втратила очки. Проте вдалося уникнути антирекорду сезону за...Ua-football

"Олександрія" завершила 2017-ий рік "сухою" нічиєю із "Динамо"

Попри напружену боротьбу та численні моменти біля воріт обох команд, гра завершилася нульовою нічиєю. Уже з перших хвилин матчу й господарі поля, і гості обмінялися кількома небезпечними атаками.Новости Александрии

"Динамо" не змогло обіграти "Олександрію"

Київське "Динамо" не змогло обіграти "Олександрію" у останньому своєму матчі в цьому році. Повідомляє сайт Футбол Україна. "Біло-сині" розписали нульову нічию проти команди Володимира Шарана та дали шанс донецькому "Шахтарю" ще далі відірватись у турнірній таблиці.Відзначимо, що догравали віце-чемпіони України...Football-ukraine.com

10 грудня - Всесвітній день футболу: усе про футбол у Кременчуці

Перший м'яч забив на 25-й хвилині першого тайму Арутюнян. На 28 хвилині другої половини гри Анатолій Матяш відкрив рахунок. Кременчугский Телеграф

Можливість в кожній проблемі.

Після нульової нічиєї в Дербі Італії "Наполі" отримав можливість повернутися на перше місце.Ua-football

Анонс

зустрічалися з «Олімпіком»: спочатку у березні в Черкасах, а потім в серпні — в Києві, і кожного разу арбітри фіксували нульові нічиї. Цього разу донецький клуб приїде на Галичину, утримуючи клубну рекордну серію, забиваючи у чемпіонаті впродовж 10 ігор поспіль...Спорт.ua

Вихованці Академії НФК "Ураган" на футзальних змаганнях

що обидві команди виглядали гідно, і мали чимало гольових моментів, але на заваді став брак майстерності. "В першому таймі розписали нульову нічию, а після перерви "Ураган" продемонстрував цікавий футбол, і був більш креативним. Але за кілька хвилин до завершення матчу...Галичина спортивная

Офіційно. "Мілан" тренуватиме легенда клубу

Дженнаро Гаттузо очолив основну команду "россо-нері". Повідомляють Футбольні трансфери Попереднім наставником "Мілану" був Вінченцо Монтелла, але останньою краплею стала домашня нульова нічия з "Торіно".Останнім місцем роботи Гаттузо була молодіжна команда "россо-нері". У якості гравця Дженнаро провів за "Мілан" 387 матчів...Футбольні трансфери

"Олександрія" здобула важливу перемогу над "Карпатами", порадувавши свого тренера

Футболісти "Олександрії" здобули ігрову перевагу, однак серйозної небезпеки у воріт гостей створити не вдалося, тож команди пішли на перерву за нульової нічиєї. Другий тайм розпочався взаємним обміном небезпечни...Новости Александрии

"Олександрія" - "Карпати": Цифри та факти

Матч першого кола між суперниками завершився нульовою нічиєю. В УПЛ в трьох останніх домашніх іграх підопічні Шарана розходилися миром зі своїми суперниками.Галичина спортивная

"Олександрія" - "Карпати": анонс матчу

зелено-білі виглядають доволі впевнено. Попередні три матчі за межами рідних стін принесли команді 5 очок перемога над Ворсклою (1:0) і нульові нічиї із Зіркою та Сталлю. Востаннє леви пропускали і програвали на виїзді у перший день жовтня донецькому Шахтарю. На...Щоденний Львів

25 листопада полтавська Ворскла у 17 турі чемпіонату України на виїзді перемогла ФК Маріуполь з рахунком 1:0. Перший тайм завершився нульовою нічиєю, а на початку другого червону картку за жорсткий підкат отримав Олександр Скляр. Граючи у меншості полтавці відійшли в...Футбол Полтавщини

"Олександрія" U-21 - "Карпати" U-21 - 0:0

17-й тур. 25.11.2017, 13:00. КСК «Ніка», Олександрія. Хмарно. -1°С Арбітр — Сергій Березка (Київ). Асистенти арбітра: Євген Данильченко (Луганськ) та Максим Чертоляс (Херсон).Четвертий арбітр — Денис Федан (Олександрія, Кіровоградська обл.). Спостерігач арбітражу — Ігор Покідько (Полтава). «ОЛЕКСАНДРІЯ» U-21: Рудик, Прокопчук,...Галичина спортивная

"Ворскла" у меншості вирвала перемогу в "Маріуполя"

Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Поєдинок вийшов доволі багатим на боротьбу, але не на забиті м'ячі. Першу половину гри обидві команди завершили нульовою нічиєю, всього лише декілька разів турбуючи своїми ударами ворота суперників.На початку ж другого тайму гості опинились у меншості через...Sportanalytic

Жіноча збірна України в кваліфікації до Чемпіонату світу вирвала перемогу в компенсований час

Наші дівчата проявили справжній чоловічий характер. Втратили основного голкіпера в наприкінці зустрічі, а коли здавалося, що матч так і закінчиться нульовою нічиєю - капітан збірної України Дарина Апанащенко зуміла забити. Сталося це на 90+4 хвилині гри. Наступний матч наша збірна...Ua-football

"Юве" не програє вдома в Лізі чемпіонів протягом 22 матчів поспіль

що зірка "синьо-гранатових" Ліонеля Мессі не з'явився в стартовому складі, вийшовши із заміни тільки на 56 хвилині."Для нас це перша нульова нічия в сезоні. "Барселона" добре діяла в захисті. У першому таймі ми створили мало небезпечних моментів, але потім "Барселона"...Unn.com.ua

Амьен без проблем разобрался с Лиллем

ніж цікавим. Обидві команди не хотіли поступатися і на полі точилася досить рівна боротьба. Цілком можливо, матч і закінчився б нульовою нічиєю, якби не жахлива, просто катастрофічна гра "догів" в обороні. Перші два м'ячі гості привезли собі самі. При цьому,...Ua-football

Защитник Реала: Сезон длинный и еще многое может измениться

не влаштував результат матчу з "Атлетіко", адже ми виглядали краще за суперника", - цитує француза Marca. Нагадаємо, що зігравши в нульову нічию в мадридському дербі з командою Дієго Сімеоне (0:0), "Реал" відпустив "Барселону", яка обіграла в 12-му турі "Леганес", на...Ua-football

Зідан вірить, що "Реал" наздожене "Барселону"

Головний тренер мадридського "Реала" Зінедін Зідан сподівається, що "Барселона" втрачатиме очки. Повідомляє Футбол газета. Після нульової нічиєї з "Атлетико" тренер "бланкос" не втратив надії на перемогу в іспанській Прімері."Попереду ще багато матчів. Десять очок - це великий...Футбол газета