нульова нічия

Усі клуби Львівщини, окрім "Карпат", програли

чемпіонату України. На жаль, "Карпати", ФК "Львів", стрийська "Скала" та Винниківський "Рух" не змогли порадувати своїх уболівальників. "Карпати" зіграли в нульову нічию з "Зіркою" з Кропивницького і не змогли покращити своє турнірне становище. "Леви" як і раніше залишаються на передостанній...Ваші новини

поле у якості капітана збірної Європи і був замінений за 30 хвилин до кінця через отриману травму. Сама зустріч завершилася нульовою нічиєю. Відзначимо, що у протистоянні приймали участь такі …...1NEWS

жовтня завершився поєдинок у столиці, в якому впевнену перемогу святкували футболістки ФК «Єдність». Незважаючи на підсумковий результат, перший тайм подарував нульову нічию. Небезпечних моментів команди майже не створили, а основна боротьба була зосереджена у центрі поля. Всі ж головні події...Жіночий футбол України

Донецький Олімпік мінімально обіграв Олександрію у матчі 12-го туру чемпіонат Прем'єр-ліги України. Переможний м'яч на 88 хвилині красивим дальнім ударом забив центральний півзахисник донеччан Іван Брикнер. Таким чином, підопічні Романа Санжара вийшли на 4-ту сходинку у турнірній таблиці УПЛ, тоді...Чемпион

У першому матчі суботи Ейбар розписав нульову нічию з Депортіво. Ейбар - Депортіво 0:0 (0:0, 0:0)...Чемпион

В рамках 8-го туру АПЛ Ліверпуль приймав Манчестер Юнайтед. Гра закінчилася нульовою нічиєю. Чемпіонат Англії 8 тур 14 жовтня Ліверпуль - Манчестер Юнайтед 0:0 (0:0) Ліверпуль: Міньоле - Матип, Морено, Гомес, Ловрен -...Чемпион

8-й тур чемпіонату Англії розпочався з нульової нічиї. Гості увесь поєдинок фактично провели у захисті і їм …...1NEWS

"Верес" - "Маріуполь".

Гра першого туру між цими командами завершилась нульовою нічиєю. Пряму трансляцію шукайте за цим посиланням. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Sportgid

Друга ліга.

бал, хоч і має в своєму активі на одну гру більше. Поєдинок першого кола також проходив на "Дніпро-Арені" і завершився нульовою нічиєю. Можлива нічия ще й сьогодні залишить суперників на другому і третьому місцях у таблиці, продовживши їх безпрограшні серії.Ua-football

одинадцятиметровий. До «позначки» підійшла капітан «Ковельчанки» Дарина Мякота, і у відповідальний момент влучила у стійку. Основний час так і завершився нульовою нічию, і переможця фінального двобою прийшлося визначати у серії післяматчевих пенальті. Де влучнішими виявились львів’янки 4:2. Таким чином золоті...Жіночий футбол України

"Геліос" і "Рух" розійшлися нулями

«рухівців» цього сезону, картина — з харківської «Геліос-Арени» винниківська команда сміливо могла вивозити і повноцінний комплект очок, проте задовольнилася лише нульовою нічиєю. Хоча заради справедливості варто сказати, що і в господарів, які у турнірній таблиці перебувають під трійкою лідерів, теж...Галичина спортивная

Винниківський "Рух" у Харкові розійшовся миром в матчі з "Геліосом"

сайт "ФК "Рух", команда із Винників відібрала очки в одного із лідерів першості, харківського "Геліоса", пишуть "Львівські".Поєдинок між командами завершився нульовою нічиєю.Зазначимо, що команда з Львівської області нині вважається однією із наймиролюбніших команд у Першій лізі. В п'яти останніх поєдинках...Львівські

Шість команд "Урагану" беруть участь у футбольних змаганнях

першого тайму юні "дракони" створили три стовідсоткові моменти, однак на заваді реалізації ставала майстерність, тож на перерву команди пішли з нульовою нічиєю. Другий тайм не поступався активністю, і "ураганівці" повели в рахунку - гол оформив Роман Петровський, а наприкінці поєдинку...Галичина спортивная

Тарас Качараба в символічних збірних туру

За підсумками 11-го туру чемпіонату УПЛ, в якому кропивницька Зірка в дербі Кіровоградщини зіграла в нульову нічию проти ФК Олександрія, захисник нашої команди Тарас Качараба потрапив до символічних збірних туру за версіями сайтів ua-football.com, football.ua, sportarena.com та...Fotoinform

Сьогодні «Буковина» приймає вінницьку «Ниву»

Сьогодні, 1 жовтня чернівецька"Буковина"приймає"Ниву"(Вінниця). Наразі ФК "Буковина" перебуває на 8 сходинці турнірної таблиці Другої ліги. Нагадаємо,"Буковина" на виїзді зіграла у нульову нічию з "Нивою"АСС...Весь город - Черновцы

Главный тренер Александрии прошелся по своей команде

- Нульова нічия є закономірним результатом матчу? - Після 70-ої хвилини матчу ваша команда активніше заграла. - Чи не варто було Сергія Старенького...Ua-football

Марлос в збірній, Феєрія Ярмоленка в Бундеслізі

Повідомляє сайт Футбол Україна. "Олімпік" здобув перемогу над "Маріуполем" в матчі 11 туру УПЛ, а "Олександрія" і "Зірка" зіграли в нульову нічию.Марлоса викликано до національної збірної України.Українець Андрій Ярмоленко отримав найвищий бал за гру проти "Аусбурга". Ярмоленко забив гол і...Sportgid

УПЛ 11 тур.

Переможний гол за "олімпійців" забив Андрій Богданов реалізувавши 11-метровий удар. В іншому матчі суботи "Олександрія" і "Зірка" зіграли в нульову нічию. Sportgid

"Нива" та "Буковина" знову обійшлись без голів

"Нива" в тринадцятому турі Другої ліги вдома зіграв у нічию 0:0 з чернівецькою "Буковиною". Менше місяця тому "Буковина" зуміла відстояти нульову нічию у матчі з "Нивою", хоча ближчими до перемоги були господарі. За схожим сценарієм відбувся і другий матч між...Галичина спортивная

Анонс, суддя, трансляція

Озкахья Халіс (Туреччина)ТБ: "Футбол 2"Текстову трансляцію цього поєдинку дивіться ТуТ"Атлетик"В минулому турі Ліги Європи підопічні Хосе Анхеля Сіганди зіграли в нульову нічию з берлінською "Гертою". Команда, яку сміливо можна охарактеризувати міцним середняком європейського футболу. Можливо, "атлети" не кожного року виступають...Sportanalytic