нульова нічия

22 лютого у товариському матчі футбольний клуб "Нива" Тернопіль зіграв внічию 0:0 з ФК "Львів" - суперником нашої команди у аматорському чемпіонаті України Спорт Тернопільщини

До загального рахунку увійшли результати матчів в усіх країнах. Цього року Україна вперше долучилася до цієї програми. Зазначається, що нульова нічия була зафіксована вперше в історії проведення цього заходу.Чемпион

Договорняки докатились до женского футзала

залу десь на половині першого тайму і, перевдягнені в ігрову форму, скромненько стояли біля дверей. Перший тайм так і закінчився нульовою нічиєю. Другий тайм почався у тому ж дусі, що і перший - лідери команди на лавці запасних, а на...Спорт.ua

половині дві можливості вразити ворота суперника мав Сергій Раца. На жаль, принести перемогу "Буковині" Сергієві не вдалося. Підсумок матчу – нульова нічия. "Буковина": Перший тайм: Філіпенко, Темерівський, Найко, Бугай+ гравці на перегляді. Другий тайм: Чернобай, Бойчук, Сніжко, Дорош, Раца, Геник+...Буковинська правда

не вийшло. Один лише Цапов міг кілька разів забивати у ворота покровців, але не зміг цього зробити. В результаті – нульова нічия, яка залишає «телефоністам» деякі шанси на «постсезонку». «Титан-Зоря» (Покровське) – «ЛТК/ІнБев/НПУ» (Луганськ/Житомир/Київ) – 0:0 Попередження: Кожемяка (8), Пічкуров...Spy-Football

Голякевича не вийшло. Один лише Цапов міг кілька разів забивати у ворота покровців, але не зміг цього зробити. В результаті нульова нічия, яка залишає телефоністам деякі шанси на постсезонку. Титан-Зоря (Покровське) ЛТК/ІнБев/НПУ (Луганськ/Житомир/Київ) 0:0Попередження: Кожемяка (8), Пічкуров (20) Войток (33)...Спортивний Житомир

у 22-х іграх 54 м'ячі. У сезоні 2014 року сарненці вчетверте в історії вийшли до фіналу Кубка області, де після нульової нічиєї в післяматчевих пенальті "Маяк" поступився оржівському ОДЕКУ" - 3:4. Президент команди: Василь Пістоль (1956 р.н); Тренер: Анатолій Леснік...Спортивний Житомир

Туреччині. Суперником "біло-зелених" була словенська Олімпія, яка представляє Любляну. У матчі було достатньо гольових моментів, але фінальний свисток арбітра зафіксував нульову нічию, передає прес-служба полтавського клубу. Контрольний матч з футболу 18 лютого Ворскла (Полтава, Україна) - Олімпія (Любляна, Словенія) 0:0...Чемпион

не збирала. Атлет теж показав хорошу, гідну гру. Із чотирьох таймів, які ми з ними зіграли цього сезону, три завершилися нульовою нічиєю - це багато про що говорить. Учора і сьогодні ще присутня якась доля ейфорії, але тут треба з...Спортивний Житомир

Кубок НФК "Ураган": у Франківську завершився третій тур змагань

зусиль, щоб не помилитися і не дати супернику можливість повести в рахунку. Не дивно, що у першому таймі команди розіграли нульову нічию, проте варто відзначити, що футболісти все-таки мали небезпечні моменти біля воріт одне одного. Після перерви Школа-гімназія №3 активніше...Галичина спортивная

розіграють чемпіонство у Вищій лізі. Наразі обидві команди поділяють першу сходинку з однаковою кількістю очок, а перше очне протистояння завершилося нульовою нічиєю, що додає ваги цій парі в неділю. Передбачити результат неможливо, але стверджувати можна одне таку битву титанів треба...Спортивний Житомир

у рамках відбірного циклу до чемпіонату світу 2010 відбувся футбольний матч між національними збірними командами України та Хорватії. Гра закінчилась нульовою нічиєю. 16 травня 2010 року — фінал Кубка України з футболу 2009/2010 (вдруге в Харкові, втретє поза...Vpoltave.info

мінімальним рахунком здолав "Сельту" у матчі-відповіді 1/2 фіналу Кубка Іспанії і пробився до вирішального раунду турніру. У першій зустрічі зафіксували нульову нічию. У фіналі турніру "Алавес" зустрінеться з "Барселоною", яка обіграла "Атлетико". Джерело...Високий замок

фіналі скромному Алавесу. У матчі-відповіді 1/2 фіналу Копа дель Рей Алавес на домашній арені мінімально обіграв Сельту, що в контексті нульовою нічиєю в Віго дозволило команді Маурісіо Пеллегріно вийти в фінал. Вирішальний мяч на свій рахунок записав Едгар Мендес, який...Spy-Football

Екс-захисник "Карпат" Неманья Тубіч розповів про свою кар

цікавий поєдинок зі щасливим кінцем, в якому мені доводилося брати участь. У Стамбулі була зафіксована нічия 2:2. Тобто нас влаштовувала нульова нічия. На 91-й хвилині «Галатасарай» забиває, але ми встигаємо відновити рівновагу і проходимо в груповий етап. І плювати, що...Галичина спортивная

Нападник "Динамо" зацікавив безліч команд із топ-чемпіонатів

за поляком.Тео, до слова, в тому поєдинку зіграв усі 90 хвилин, однак нічим особливим відзначитись таки не зумів. Гра закінчилась нульовою нічиєю.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Офіційно. Лучкевич перейшов у "Стандард"Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

КАН-2017.

ще не пропускали. Уганда та Малі до заключного туру ходили в антигероях, не забивши на груповому етапі жодного голу. Єгиптянам нульової нічиєї було достатньо, щоб зберегти за собою другий рядок за будь-яких обставин (ганці, нагадаємо, достроково виграли путівку до плей-офф).Ua-football

Віталій Бадло: "Дуже хочеться повернутися у гру"

що Віталій Бадло травмувався у першому матчі другого кола чемпіонату Тернопільської області 2016-го року (14 серпня), у якому "Нива" розписала нульову нічию із підволочиським...Галичина спортивная

Новачок Прімери став першим півфіналістом турніру

двох матчів здолав середняка Сегунди "Алькоркон".Перемігши своїх суперників у першому матчі на виїзді із рахунком 0:2, баскському клубу вистачило і нульової нічиєї у домашньому поєдинку для того, щоб вийти у 1/2 фіналу.Кубок Іспанії1/4 фіналуДругий матч"Алавес" - "Алькоркон"...Sportanalytic