норвежець

Точніше, в одному пострілі від подіуму і в двох - від перемоги. Ще троє українців стріляли занадто неточно, щоб в індивідуальній гонці претендувати на високі місця. Спорт.ua

Представник тернопільського "Інваспорту" Тарас Радь завоював третє "срібло" на чемпіонаті світу з біатлону

результатом 48:01.3 з чотирма промахами. Першим тут знову був Мартін Фляйг із Німеччини — результат 44:39.4 з одним промахом, а норвежець Стеїнер Трігве став третім (49:07.9) з трьома...Галичина спортивная

він стартував у найскладнішій дисципліні супергіганті (super G) і фінішував на 48-?му місці. Переможцем став канадієць Ерік Гуй, срібло в норвежця Кейтеля Янсруда, бронза також у представника Канади Мануеля Осборна-Парадіса.Голос Карпат

Німець С.Шемпп став переможцем заключної гонки чемпіонату світу з біатлону

світу з біатлону, повідомляє УНН.Тріумфатором перегонів став німець Сімон Шемпп, котрий відстрілявся на "нуль" 35:38,3 хвилини. Срібна медаль в активі норвежця Йоханнеса Тінгеса Бьо (0+0+0+1) +9,0 с. Бронзовим призером став господар турніру Сімон Едер (0) +10,1 с. Від України виступили...Unn.com.ua

результатом 48:01.3 з чотирма промахами. Першим тут знову був Мартін Фляйг із Німеччини – результат 44:39.4 з одним промахом, а норвежець Стеїнер Трігве став третім (49:07.9) з трьома промахами. Тренує спортсмена заслужений працівник фізичної культури та спорту, заслужений тренер України...Газета "Наш ДЕНЬ"

Подруга Лукашенка та "король".

погрузлими у допінгових скандалах росіянами. Читайте також: Як найкращий біатлоніст світу примушує скаженіти Росію Цей чемпіонат "своїм" мають право називати норвежець Уле-Ейнар Бьорндален та білоруска Дар'я Домрачева. Він жива легенда та найтитулованіший біатлоніст у історії. Вона поки що не легенда...Еспресо TV

Представник тернопільського "Інваспорту" Тарас Радь - двічі срібний призер чемпіонату світу з біатлону та лижних гонок

результатом 48:01.3 з чотирма промахами. Першим тут знову був Мартін Фляйг із Німеччини — результат 44:39.4 з одним промахом, а норвежець Стеїнер Трігве став третім (49:07.9) з трьома промахами. Тренує спортсмена заслужений працівник фізичної культури та спорту, заслужений тренер України...Галичина спортивная

на чемпіонаті світу. У спринті, який відбувся 11 лютого, Мартен став володарем бронзової медалі, пропустивши вперед німця Беннедикта Долля і норвежця Йоханнеса Бе. Нагадаємо, що раніше на чемпіонаті світу стався скандал з участю Фуркада. Під час нагородження збірної Росії бронзовими...Znaj.ua

Двоє українців потрапили у першу 20-ку Чемпіонату світу з біатлону

третьому вогневому рубежі. Із 45-м результатом на фініш прийшов Олександр Жирний. Тріумфував у гонці француз Мартен Фуркад, срібло - у норвежця Йоганеса Бьо, бронзу отримав ветеран світового біатлону Уле-Айнар Бьорндален. У загальному заліку Кубку Світу Дмитро підручний та Сергій Семенов...Unn.com.ua

Свендсен і Хофер не візьмуть участь у гонці переслідування

Біатлоністи вирішили використати додатковий час для відновлення Норвежець Еміль-Егле Свендсен не візьме участь у сьогоднішній гонці переслідування. Як відомо вчора Свендсен знепритомнів після фінішу у спринтерській гонці, в...Спорт.ua

Рішення щодо участі у персьюті Свендсен прийме завтра

Поки невідомо чи візьме участь у сьогоднішній гонці переслідування норвежець Еміль-Егле Свендсен.Спорт.ua

Фуркад та Долль обливались шампанським

відповідь облив самого Фуркада. Мартен із задоволенням підставився під цей хмільний душ. Трохи пообливав колег «по зброї» і срібний призер норвежець Йоганнес Бьо, який, щоправда, був у цьому менш ясркавим. З усього видно, Бьо-молодший ще досі важко переживає свій програш...Спорт.ua

Це сталося сьогодні після спринтерської гонки на чемпіонаті світу в Хохфільцені. Друге місце посів норвежець Іоханес Бьо, третім прийшов Фуркад.Високий замок

Українці провалюють спринт

спринтерська гонка Чемпіонату світу. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "Золото" у ній несподівано здобув представник Німеччини Бенедікт Долль. Менше секунди йому програв норвежець Йоханнес Бо, а замкнув п'єдестал лідер сезону Мартен Фуркад. Зі збірної України ніхто не зміг потрапити навіть у ТОП-25.Сайт...Sportanalytic

Закарпатці виступають на чемпіонаті світу з гірських лиж

у найскладнішій дисципліні – супер-гіганті (super G).  Наш земляк фінішував на 48-му місті. Переможцем став канадієць Ерік Гуй, срібло в норвежця Кейтеля Янсруда, бронза також в представника Канади – Мануеля Осборна-Парадіса.  Роман СЕНИШИН   Rionews.com.ua...ClipNews.info

всього світу сповнені історій про людей, зупинених в аеропортах або вимушених скасовувати поїздку в США. Серед тих, хто отримав відмову, норвежець іранського походження Навід Резвану, проживає в Норвегії з 2000 року, яким відмовлено у в'їзді в США через його подвійного...7 днів

У оновленому світовому рейтингу Анна Музичук на третьому місці, Марія - на шостому

У чоловіків лідирує чинний чемпіон світу норвежець Магнус Карлсен (2838). У ТОП-20 входять лідери української збірної.Галичина спортивная

року увійшли відразу два електромобіля Nissan Leaf та BMW i3. Перший з них, як повідомляє видання focus2move, у 2016-му придбали 4 162 норвежця. Власниками BMW i3 сталі 3 953 людини. Моделі зайняли 7-е та 8-е місця відповідно в...Автомобильные новости

Українські біатлоністи виграли "бронзу" чемпіонату Європи у змішаній естафеті

коло і фінішувала третьою. Чоловіки до останнього боролися за срібло – Ткаленко пішов зі стрільбища другим, але на фініші поступився норвежцю. Змішана естафета 1. Росія (0+6) – 1.12.26,0 2. Норвегія (0+9) – 36,4 3. Україна (1+6) – 37,1 4. Болгарія...Зеркало недели (газета)