норвежець

Тернополянин Тарас Радь - срібний призер Фіналу Кубок Світу з лижних гонок та біатлону

срібну нагороду з результатом (39:50.6,1 промах). Перше місце у цьому виді посів Мартін Фляйг із Німеччини (39:10.5, 2 промахи), а норвежець Ларсен Тригве Стейнар став третім з результатом (40:54.3, 3 промахи). А на дистанції спринт 7,5 км у біатлоні наш...Галичина спортивная

срібну нагороду з результатом (39:50.6,1 промах). Перше місце у цьому виді посів Мартін Фляйг із Німеччини (39:10.5, 2 промахи), а норвежець Ларсен Тригве Стейнар став третім з результатом (40:54.3, 3 промахи). На дистанції спринт 7,5 км у біатлоні наш земляк...Газета "Наш ДЕНЬ"

Біатлон. Сергію Семенову не вистачило трьох секунд до медалі

його боротьбу за десятку найсильніших. В результаті Семенов відіграв кілька секунд у лідера Йоханнеса Бьйо, але залишився п'ятим. Виграв гонку норвежець Йоханнес Тінгнес Бьйо. З одним промахом не зміг боротися за "золото" лідер сезону француз Мартен Фуркад. Росіянин Антон Шипулін,...Високий замок

Українець Сергій Семенов фінішував в п'ятірці найкращих на заключному етапі Кубка світу з біатлону. Переміг в гонці норвежець Йоханесс Бе з ідеальною стрільбою і часом в 24:53.3. Француз Мартен Фуркад прийшов другим, на третьому місці росіянин Антон Шипулін.Znaj.ua

першим в історії буковинським шахістом, який потрапив у світовий топ – 100. У трійку кращих рейтингу входять чинний чемпіон світу, норвежець Магнус Карлсен, чемпіон світу – 2016 зі швидких шахів, українець Василь Іванчук, а також азербайджанський міжнародний гросмейстер Шахріяр...Буковинська правда

у наближчі три роки. У поточному сезоні Ернандес провів 14 матчів у складі Атлетіко. Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв про пограбування норвежця Уле-Ейнара Бьорндалена, у якого поцупили спортивний...Znaj.ua

до Кореї 43-річний Уле-Ейнар Бьорндален із пригодами діставався до Кореї, де братиме участь у черговому етапі Кубку світу з біатлону. Норвежець здійснив переліт з Мюнхену до Гельсинків, а звідти вже вирушив до Пхеньяну. Однак, по прибутті до Кореї він був...Znaj.ua

У.Боьрндалена обікрали дорогою на етап Кубка світу з біатлону

Олімпійського чемпіона норвежця Уле-Ейнара Бьорндалена обікрали по дорозі на сьомий етап Кубка світу з біатлону, який відбудеться в південнокорейському Пхенчхані. Про це повідомив...Unn.com.ua

Федерація біатлону України. Зазначається, що українця випередив лише спортсмен з Франції, який наростив перевагу до 25 секунд. Третє місце посів норвежець Сіверт Гутторм Баккен, у якого, як і у переможця гонки, було два кола штрафу. Інші українські біатлоністи допустили по...Високий замок

Точніше, в одному пострілі від подіуму і в двох - від перемоги. Ще троє українців стріляли занадто неточно, щоб в індивідуальній гонці претендувати на високі місця. Спорт.ua

Представник тернопільського "Інваспорту" Тарас Радь завоював третє "срібло" на чемпіонаті світу з біатлону

результатом 48:01.3 з чотирма промахами. Першим тут знову був Мартін Фляйг із Німеччини — результат 44:39.4 з одним промахом, а норвежець Стеїнер Трігве став третім (49:07.9) з трьома...Галичина спортивная

він стартував у найскладнішій дисципліні супергіганті (super G) і фінішував на 48-?му місці. Переможцем став канадієць Ерік Гуй, срібло в норвежця Кейтеля Янсруда, бронза також у представника Канади Мануеля Осборна-Парадіса.Голос Карпат

Німець С.Шемпп став переможцем заключної гонки чемпіонату світу з біатлону

світу з біатлону, повідомляє УНН.Тріумфатором перегонів став німець Сімон Шемпп, котрий відстрілявся на "нуль" 35:38,3 хвилини. Срібна медаль в активі норвежця Йоханнеса Тінгеса Бьо (0+0+0+1) +9,0 с. Бронзовим призером став господар турніру Сімон Едер (0) +10,1 с. Від України виступили...Unn.com.ua

результатом 48:01.3 з чотирма промахами. Першим тут знову був Мартін Фляйг із Німеччини – результат 44:39.4 з одним промахом, а норвежець Стеїнер Трігве став третім (49:07.9) з трьома промахами. Тренує спортсмена заслужений працівник фізичної культури та спорту, заслужений тренер України...Газета "Наш ДЕНЬ"

Подруга Лукашенка та "король".

погрузлими у допінгових скандалах росіянами. Читайте також: Як найкращий біатлоніст світу примушує скаженіти Росію Цей чемпіонат "своїм" мають право називати норвежець Уле-Ейнар Бьорндален та білоруска Дар'я Домрачева. Він жива легенда та найтитулованіший біатлоніст у історії. Вона поки що не легенда...Еспресо TV

Представник тернопільського "Інваспорту" Тарас Радь - двічі срібний призер чемпіонату світу з біатлону та лижних гонок

результатом 48:01.3 з чотирма промахами. Першим тут знову був Мартін Фляйг із Німеччини — результат 44:39.4 з одним промахом, а норвежець Стеїнер Трігве став третім (49:07.9) з трьома промахами. Тренує спортсмена заслужений працівник фізичної культури та спорту, заслужений тренер України...Галичина спортивная

на чемпіонаті світу. У спринті, який відбувся 11 лютого, Мартен став володарем бронзової медалі, пропустивши вперед німця Беннедикта Долля і норвежця Йоханнеса Бе. Нагадаємо, що раніше на чемпіонаті світу стався скандал з участю Фуркада. Під час нагородження збірної Росії бронзовими...Znaj.ua

Двоє українців потрапили у першу 20-ку Чемпіонату світу з біатлону

третьому вогневому рубежі. Із 45-м результатом на фініш прийшов Олександр Жирний. Тріумфував у гонці француз Мартен Фуркад, срібло - у норвежця Йоганеса Бьо, бронзу отримав ветеран світового біатлону Уле-Айнар Бьорндален. У загальному заліку Кубку Світу Дмитро підручний та Сергій Семенов...Unn.com.ua