нищівна поразка

Динамо - Бешикташ - 6:0 відео голів і огляд матчу

До вашої уваги відеоогляд матчу шостого туру Ліги Чемпіонів між Динамо і Бешикташем, в якому київська команда завдала чемпіону Туреччини нищівної поразки. Біло-сині здобули рекордну перемогу в основних етапах єврокубків, заодно перешкодивши Чорним орлам вперше в своїй історії вийти в...Галичина спортивная

У другому матчі 2-го туру Східно-Європейської ліги київський Авангард зазнав нищівної поразки від господарок туру - польської команди АЗС-УМКС. Підопічні Володимира Холопова чинили гідний опір лише у другій чверті, яку зуміли навіть...Чемпион

Міністр економіки Італії скасував візит до Брюсселя після конституційного референдуму

вівторок, повідомляє Reuters з посиланням на інформоване джерело. Наголошується, що скасування візиту послідувало незабаром після того, як його уряд зазнав нищівної поразки на референдумі про конституційну реформу. Нагадаємо, в неділю, 4 грудня,  в Італії відбувся референдум щодо внесення змін до...Зеркало недели (газета)

на джерела в міністерстві повідомляє Reuters. "На такий крок глава економічного відомства Італії пішов після того, як його уряд зазнав нищівної поразки на референдумі", - відзначає агенція. Падоан повинен був взяти участь у заходах у Брюсселі цього тижня, зустрічі міністрів...Європейська правда

Анонс: "Олімпік" Донецьк - "Карпати" Львів

величини, але завдяки згуртованості колективу грають у хороший, за виконанням, футбол. Один збій у грі з динамівцями Києва обійшовся олімпійцям нищівною поразкою — 0:4. В багатьох матчах донецькі футболісти боролись на рівних із суперниками і у восьми поєдинках святкували перемоги.Галичина спортивная

то ми з вами сучасники тих зловісних подій щось подібне колись уже вивчали на уроках історії. Памятаєте? Ішлося також про нищівні поразки військових дружин Київської Русі на території Донеччини: похід новгород-сіверського князя Ігоря на половців 1185 року та битву з...Урядовий Кур'єр

написала і про перипетії матчу на українській землі. Схоже, у Туреччині не знайшлося ЗМІ, яке б побачило щось добре у нищівній поразці Коньяспора - жодної незгоди з кінцевим підсумком поєдинку. "...І знову невдача. Не можна сказати, що рахунок несправедливий, тому...Чемпион

Победа в Болгарии бывшего генерала создаст новую проблему для ЕС

партія ГЕРБ уходить до Європейської народної партії, 14 листопада оголосив про власну відставку, тому що ставлениця партії Цецка Цачева зазнала нищівної поразки на президентських виборах. Західні спостерігачі неодноразово попереджали, що Р.Радев вестиме проросійську політику. Проте це помилкова думка. Люди, котрі...Газета "Закон и Бизнес"

в мене повно грошей. А ти - виродок", - відрізав Роналду. Додамо, що мадридське дербі між "Реалом" і "Атлетіко" завершилося нищівною поразкою отсаннього - 0:3. Роналду забив всі три голи.Еспресо TV

"Шахтар" - "Карпати" у Харкові

чемпіонський трон. Проте львівську братію не це повинно турбувати, а справи рідної команди. До речі, карпатці нещодавно у Польщі завдали нищівної поразки 13-ти разовому чемпіони Річі Посполитої краківській «Віслі» - 4:0. Це свідчення, що в українській порохівниці — сухий порох.Галичина спортивная

місцеве населення віддає перевагу виключно проросійським кандидатам, і всі зусилля Брюсселя, спрямовані на зміцнення ЄС, в Болгарії та Молдові зазнали нищівної поразки. У результаті, Москва значно розширить свій вплив у Східній Європі. Багато болгар з подачі кандидата-переможця Румена Радєва висловилися...Газета "Наш ДЕНЬ"

Клінтон звинуватила директора ФБР у своїй поразці на президентських виборах - Reuters

Хілларі Клінтон в ході телефонної конференції з топ-спонсорами її передвиборної кампанії в суботу звинуватила директора ФБР Джеймса Комі в її нищівній поразці на президентських виборах.УНИАН (ИА)

Збірна Азербайджану сенсація стартового відрізку відбору до чемпіонату світу 2018. Втім, цього разу бажання і можливості азербайджанців не співпали. Ua-football

Гандболісти Львівського університету фізкультури зазнали другої нищівної поразки від ZTR +Відео...zaxid.net

Головний тренер НК "Верес" Володимир Мазяр прокоментував сьогоднішню гру в Рівному проти чернівецької "Буковини", в якій, нагадаємо, гості зазнали нищівної поразки - 5:1.ЧаРівне.info

Блогер: Росія - цвинтар забутих зірок (відео)

До речі, після отримання російського паспорта кожен із них зазнав нищівної поразки на рингу. Держава-вигнанець стала також цвинтарем для забутих зірок.Replyua

Гравці БК Золотой Век зазнали нищівної поразки на своєму паркеті

Перша половина матчу завершилася з неймовірними 47:71 на користь черкащан. Фінальний рахунок матчу становив - 91:124 на користь БК "Черкаські Мавпи". Вчасно (Черкаси)

Прем’єр Ісландії йде у відставку через поразку його партії на виборах

його залишатися на чолі уряду до формування нового кабінету. Як повідомлялося, Прогресивна партія Ісландії, яка входила до правлячої коаліції, зазнала нищівної поразки, втративши порівняно з минулими виборами понад 13 процентних пунктів підтримки, і набравши 11,3% - вона може розраховувати на...Ракурс

була представлена трьома депутатами. Прогресивна партія Ісландії, яку очолював заплямований офшорним скандалом екс-прем’єр і яка входила до правлячої коаліції, зазнала нищівної поразки, втративши порівняно з минулими виборами понад 13 процентних пунктів підтримки, і набравши 11,3% - вона може розраховувати на...Європейська правда

Мірча Луческу прокоментував нищівну поразку від "Анжи" в Кубку Росії Хтось виграє, хтось програє - але ти повинен поступатися гідно, тим більше на такому високому...ДеПо