непростий

На ринку праці Києва складається дуже непроста ситуація: вільні вакансії пропонують тільки робочим, а люди з вищою освітою не можуть працевлаштуватися. Про це інформує Київський центр зайнятості.Освітній портал

18 квітня - День памяток історії та культури Український народ має багату та непросту історію.Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

ФК "Вишнівець" 15 квітня, у першому чвертьфінальному поєдинку переміг чемпіона Гусятинщини - "Колос-Бровар" (Сидорів) - 2:0 Спорт Тернопільщини

Три періоди сімейного життя.

Сімейне життя - штука непроста. Все починається з періоду романтики, пристрасті і закоханості, а потім...Ta4ki.net

"Ахмат" мінімально здолав "Тосно"

Черговий тур чемпіонату Росії стартував з непростої домашньої перемоги. "Ахмат" вдома мінімально переміг "Тосно" завдяки голу Мітрішева.Sportanalytic

Британець Ештон Сілве провів шикарну спаринг-сесію, показавши свою майстерність проти непростого суперника.24boxing

Досить непростий день. На що звернути особливу увагу?ОГО.ua

Як "Маріуполь" програв "Динамо" під наглядом Порошенка (ФОТО)

Вчора багатостраждальний матч "Маріуполь" - "Динамо" таки відбувся, а гості здобули непросту перемогу. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Football-ukraine.com

Непростий, непередбачуваний день, тож будьте напоготові! ОГО.ua

"Світ проходить зараз дуже непрості часи, так само як і Україна проходить...Lviv1256

Досить непростий день. Як зробити його вдалим і продуктивним?ОГО.ua

Непростий день. На що звернути увагу й кого остерігатись? ОГО.ua

На сьогодні поширюється дуже багато інформації про те, як допомагати лелекам, що вже прилетіли і опинилися в непростих умовах.Гал-info

Гвоздик, переміг Амара і завоював титул тимчасового чемпіона світу

У непростому бою Олександр Гвоздик переміг Мехді Амара.Ta4ki.net

У подруги Селени Гомес, яка пожертвувала їй нирку, почалася депресія (ФОТО)

Нещодавно Селена Гомес наважилася розповісти про непростий період у своєму житті.UkrMedia

Рятувальники нагадують про непрості погодні умови...Радіо Трек

Ось тільки підтримання здоров'я - це непроста робота, особливо з віком. Адже з часом функції організму погіршуються, і Читати далі Корисні властивості буряка?Versal

Ліга Європи.

Київське "Динамо" вибороло непросту нічию в першому матчі проти "Лаціо". "Динамо" вибороло нічию в першій битві проти "Лаціо"Ці та інші події про український футбол...Sportgid