небезпечні моменти

"Ураган" переміг "Титан" і вийшов до чвертьфіналу Кубка України

обороні. Особливо це було видно у другому таймі, коли гравці "Титану" нічого не могли зробити з захисними побудовами прикарпатців, а небезпечних моментів біля воріт гостей у порівнянні з першою 20-хвилинкою стало менше. А от підопічні Максима Павленка намагались відшукати своє...Галичина спортивная

"Енергія" переконливо здолала "Сокіл"

гостей. Зі своєї половини поля спершу влучно пробив Андрій Федюк, згодом і Тарас Кузь – 7:0. У хмельничан теж були небезпечні моменти, але гості їх не реалізували – на останньому рубежі надійно діяв голкіпер «Енергії» Володимир Кардаш, згодом і Андрій...Галичина спортивная

"Боруссія" з Ярмоленком у складі не змогла обіграти "Вольфсбург"

по ходу всієї зустрічі, але забити так і не змогли. Ярмоленко вийшов у стартовому складі і не зміг реалізувати два небезпечних моменти, а в ряді епізодів невдало продовжував атаки "Боруссії". На 78-й хвилині екс-капітан київського "Динамо" був замінений. "Боруссія" Д...Зеркало недели (газета)

За класикою жанру розвязка матчу настала на заключній хвилині матчу. Голи: Пугаков 8, 19; Спортивний Житомир

19; Данюк 24; Попередження: немає Гаврилюк, Приймак, Кириченко Протягом першого тайму команди більше сперечалися за територіальну перевагу, а тому і небезпечних моментів на двох назбирали обмаль. Тим не менше один із них гравці Anserglob все ж зуміли перетворили у гол,...Спортивний Житомир

Власович, Волянюк Концеба, Мануйленко, Фаренюк, Горпинич Кравчук, Піддубний. Запасний:Дурбан. Головний тренер: Сергій Піддубний. Гра розпочалася на високих швидкостях, втім без небезпечних моментів. Хоча вже на перших хвилинах відкрити рахунок міг Чеберяк після передачі Литвиновського, але м'яч пройшов повз ворота. Ближче...Спортивний Житомир

Вольова перемога «Інгульця-2» над «Гірником»

Будується нова команда. Так, у стартовому складі вийшли лише три футболісти, що осінню грали за «Інгулець-2» у другій лізі. Перший небезпечний момент у матчі створили господарі. Вже на шостій хвилині після передачі Ігоря Буки Прялкін випередив голкіпера гостей і поцілив...Дзеркало Кіровоградщини

Манчестер Сіті - Борнмут 4:0.

Манчестер Сіті грався з м'ячем в своє задоволення, а футболісти Борнмута в міру своїх сил намагалися цьому протидіяти. Перший по-справжньому небезпечний момент біля воріт Беговіча виник в середині першого тайму: Отаменді передачею з центрального кола вивів на ударну позицію Агуеро,...Ua-football

ФК "Калуш" обіграв луцьку "Волинь"

пробив у дальній кут, 2:1.Практично весь другий тайм калушани провели у захисті, стримуючи натиск більш іменитого суперника. Волиняни нагнітали, створюючи небезпечні моменти біля наших воріт. Двічі від неминучого голу рятував голкіпер (гравець на перегляді), ще у декількох епізодах калуському колективу...Галичина спортивная

Ярмоленко забив гол у матчі Кубку Німеччини проти "Баварії"

Андрій Ярмоленко, повідомляє УНН з посиланням на сайт мюнхенців.Баварці потужно почали зустріч, з перших же хвилин кинувшись атакувати ворота джмелів. Небезпечні моменти не змусили себе довго чекати: вже на третій хвилині Артуро Відаль після навісу з правого флангу у виконанні...Unn.com.ua

успіх намагалася команда ДЮСШ Полісся 2010 р.н. В наступному поєдинку. Вони знову першими пропустили гол, змогли відігратися і створили чимало небезпечних моментів у воріт суперника. Але на висоті був воротар ДЮСШ Фенікс. В підсумку саме ця школа виграла другий матч.Спортивний Житомир

Аль-Джазіра - Пачука 1:4.

На UA-Футбол відео голів та огляд небезпечних моментів матчу за третє місце на Клубному чемпіонаті світу між арабською "Аль-Джазірою" і мексиканською "Пачукою". Нагадаємо, що поєдинок завершився на користь...Ua-football

"Шальке" Коноплянки піднявся на друге місце у Бундеслізі

Протягом короткого проміжку часу футболістам "Аугсбурга" вдалося створити серію небезпечних моментів. Unn.com.ua

Петряк: Мене посадили на жовту картку за перший же фол

Ми грали дуже добре, контролювали події і не давали супернику створити небезпечні моменти. Мене посадили на жовту картку за перший же фол на перших хвилинах поєдинку.Ua-football

Кельн - Фрайбург 3:4.

На UA-Футбол, відео голів та огляд небезпечних моментів матчу 15 туру німецької Бундесліги між "Кельном" і "Фрайбургом". Нагадаємо, що стартовий свисток поєдинку довелося затримати на 30 хвилин через...Ua-football

Мессі перевершив Роналду за статистикою в 2017 році

відповідно). Варто відзначити і перевагу лідера "Барселони" по ефективності обвідок (70 відсотків проти 57). Таким чином, Мессі значно частіше створював небезпечні моменти, як для себе, так і для партнерів. За рахунок цього Мессі з колосальним відривом випередив не тільки Роналду,...Unn.com.ua

Бундесліга. Шальке вдруге поспіль втратив очки

Зовсім недавно Боруссія завдала Баварії першої поразки в сезоні після повернення Юппа Хайнкеса. Після обміну командами шалено небезпечними моментами Боруссія отримала право виконати пенальті.Ua-football

"Чорноморець" і "Зірка" зіграли в результативну нічию

організовувати атаки. При цьому самі футболісти з Кропивницького не соромилися переходити в наступ, втім, без будь-якої гостроти. Одеситам же перший небезпечний момент біля воріт Паста вдалося спорудити на 26-й хвилині, проте все закінчилося жовтою карткою Ковальцю за симуляцію. Суперники обмінялися...Unn.com.ua

Маріуполь - Сталь 4:2.

На UA-Футбол відео голів та огляд небезпечних моментів матчу 19 туру української Прем'єр-ліги між "Маріуполем" і кам'янською "Сталлю". Нагадаємо, що зустріч завершилася переконливою перемогою приазовців - 4:2. У...Ua-football

2:0. Далі гра тривала відповідно до результату поєдинку. У другому таймі англійці перехопили ініціативу, більше часу проводили в атаці, але небезпечних моментів їм вдалося створити не так багато. Лише на 92-ій хвилині вони змогли відквитати один м’яч. Бутко у власному...Терноград