небезпечні моменти

Карпати - Ворскла 1:3.

"Ми розпочали нашу гру, знаючи, що буде робити суперник. Були моменти коли ми створювали небезпечні моменти, але суперник не здавався і намагався відповідати.Ua-football

Кропивницька "Зірка" зіграла внічию з "Олімпіком" (ВІДЕО)

є Моха. Саме його партнери постійно шукали передачами під час підготовки своїх позиційних атак. І саме марокканець створив єдиний по-справжньому небезпечний момент "Олімпіка" в першому таймі. Після вкидання ауту Біленький виграв боротьбу у Полегенька та скинув мяч на Моху, а...Златопіль

є Моха. Саме його партнери постійно шукали передачами під час підготовки своїх позиційних атак. І саме марокканець створив єдиний по-справжньому небезпечний момент Олімпіка в першому таймі. Після вкидання ауту Біленький виграв боротьбу у Полегенька та скинув мяч на Моху, а...Online.ua

тому вчора для неї був дебютний поєдинок у другій лізі. Нива у Вишнівці приймала команду Арсенал-Київщина. Тернопільські футболісти створили ряд небезпечних моментів біля воріт суперника, але відзначитися змогли лише у доданий арбітром час. На 91-ій хвилині Олександр Апанчук відкрив рахунок,...Online.ua

Спаринг: "Карпати" U-19 - ГКС "Ястшембе" - 3:1

боротьбі з дорослими дядьками було зовсім не просто. На відміну від суперника, галичани зуміли до перерви не лише створити кілька небезпечних моментів, а й забити два голи. Рахунок було відкрито в середині першого тайму, коли розігравши багатоходову комбінацію, партнери вивели...Галичина спортивная

Кам’янського (Дніпровська область). Багато глядачі покинули стадіон задовго до фінального свистка. Залишилися свистом проводжали команду в роздягальні. Сумна гра, мінімум небезпечних моментів і прикра поразка – такий для «моряків» підсумок другого туру української Прем’єр-ліги. Боротьба пасивності з байдужістю У поточному...Новости Сумм

Стартові хвилини минули за рівної боротьби без особливо небезпечних моментів. Але незабаром обидві команди почали активно атакувати і створили...1NEWS

це повідомляє офіційний сайт ФК Десна. Звісно, рахунок не по грі сіверяни володіли ініціативою протягом всього матчу та створили більше небезпечних моментів, але дві помилки в захисті призвели до прикрої поразки. Також варто відразу відмітити, що на гру вплинули і...Online.ua

на дальній штанзі господарів відверто вибачив Анатолій Діденко, який головою не поцілив у створ воріт з вигідної позиції. Ще один небезпечний момент стався біля воріт господарів за участі Михайла Шестакова і Дениса Долінського Денис з передачі Михайла пробив поруч зі...Online.ua

повідомляє УНН з посиланням на ФТУ.   Після вчорашньої перемоги над Кареном Хачановим киянин зійшовся з Андрієм Кузнєцовим. Був відносно небезпечний момент наприкінці першого сету. Киянин вів...1NEWS

О.Долгополов вийшов у фінал тенісних змагань у Швеції

Після вчорашньої перемоги над Кареном Хачановим киянин зійшовся з Андрієм Кузнєцовим. Був відносно небезпечний момент наприкінці першого сету.Unn.com.ua

Косирін: Хацкевич підбирав футболістів під себе - вони повинні принести користь

проти "Динамо", й чекати свого моменту, щоб вискочити у контратаку. Кияни, звісно, будуть володіти перевагою, більше контролювати м'яч та створювати небезпечні моменти а, наскільки відомо, чим більше можливостей, тим більша ймовірність забити м'яч. - Наскільки сильно змінився "Чорноморець" під час...Ua-football

Подвоїла перевагу команда Романа Санжара після стрімкої контратаки лівим флангом. Гречка

обережно розпочали гру, приглядаючись одна до одної. Спроби загострити ситуацію закінчувалися блокуваннями захисників суперники діяли уважно насамперед в обороні. Перший небезпечний момент створили господарі. Оборонець Василь Білий підключився на розіграш кутового і пробивав головою, наче намагаючись повторити свій кубковий успіх,...Online.ua

Олімпіком. Матч розпочався без розвідки. Тільки-но пролунав стартовий свисток арбітра матчу, як обидві команди намагалися організувати швидку контратаку і створити небезпечний момент біля воріт суперника. І в першій своїй атаці наші земляки мали шанс відкрити рахунок, але після подачі кутового,...Online.ua

повертатися назад. У них дуже швидкі півзахисники, якщо вони відбирають м'яч, то висока вірогідність того, що біля наших воріт буде небезпечний момент", - цитує Ярмоленка Террикон. Також капітан Динамо прокоментував епізоди, коли уболівальники клубу навіть закидували фаєрами власну штрафну. "Просто...Чемпион

таймі не змінився, суперники намагалися якомога надійніше діяти в обороні, а городяни при найменшій нагоді йшли в атаку і створювали небезпечні моменти біля володінь Богдана Безкровного. Спочатку Вадим Гранчар обіграв захисника і пробив по воротах, але не досить сильно і...Online.ua

Перший небезпечний момент у матчі створили футболісти Інгульця. Перший тайм матчу завершився з рахунком 2:0 на користь Інгульця.Online.ua

Десна - Волинь 1:0.

У першому офіційному матчі Десна мінімально обіграла луцьку Волинь, неабияк подратувавши свої вболівальників. Перший небезпечний момент створив Картушов, але промахнувся, вдаривши з меж штрафного.Ua-football