небезпечні моменти

Камерун і Австралія зіграли внічию в рамках Кубку Конфедерацій-2017

Конфедерацій між Камеруном і Австралією привела до нічиєї — 1:1, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань. Протистояння Камеруну і Австралії не було багатим великою кількістю небезпечних моментів біля воріт. Виникали вони як правило в результаті помилок однієї з команд. Так вже на єдиній доданій до основного часу першого тайму хвилині...1NEWS

Й.Льов похвалив збірну Німеччини за гру у першому таймі проти Австралії

3-4 голи, але замість цього самі пропустили. І це при тому, що у Австралії до удару Рогіча зовсім не було небезпечних моментів. Після перерви наша гра трохи засмутилася, не вистачило стабільності. Але що ви хочете від нової команди, яка працювала...Unn.com.ua

ДЮФЛ: "УФК-Карпати" U-14 - ДЮСШ-11 "Чорноморець" U-14 - 2:0

усе робили швидше за суперника, а головне, діяли гостро в передній лінії. Не забарилися підопічні Олега Родіна і зі створенням небезпечних моментів. Зрештою, чергова атака наших хлопців на 14-й хвилині завершилася тим, що захисники одеської команди негостинно зустріли у власному...Галичина спортивная

Вистраждана перемога в Тампере і прикра поразка хорватів

дуже мляво.Так, підопічні Шевченка контролювали м`яч весь перший тайм, але особливого просування вперед не було. На десятій хвилині виник один небезпечний момент біля воріт П`ятова - поруч зі стійкою. Українці відповіли гострим ударом Малиновського. Кілька моментів було у Селезньова. Збірна...Sportanalytic

Бєсєдін: У другому таймі опустили м

Потрібно було продовжувати створювати небезпечні моменти біля чужих воріт. Добре, що ми забили відразу після того, як пропустили. Я ж нападник і повинен забивати голи. Відчув...Ua-football

який відбувся у Тампере в межах відбору до ЧС-2018. «Моїм завданням було нав’язати боротьбу захисниками, челлятися за м’яч та створювати небезпечні моменти біля воріт суперника....1NEWS

Україна мінімально обіграла Фінляндії у відборі на ЧС-2018

головою замкнув навіс з лівого краю від Ракицького. Кінцівку гри збірна України провела впевнено, так і не дозволивши фінам створити небезпечних моментів. Фінляндія – Україна - 1:2 Голи: Пох'янпало, 71 - Коноплянка, 51, Бесєдін, 75 Фінляндія:  Градецьки, Аркивуо, Ояла, Мойсандер,...Зеркало недели (газета)

Збірна України обіграла Фінляндію у відборі до ЧС-2018

про себе після подачі Ярмоленка Євген пробивав головою по воротах фінів вище. Рахунок першого тайму став яскравим відображенням гри нуль небезпечних моментів нуль голів. У другому таймі українці заграли набагато активніше і це одразу ж принесло свої дивіденди у вигляді...Unn.com.ua

Збірна України U-18 перемогла Польшу

виході Кожухар, в іншому — форвард «Леха» схибив. По перерві після низки замін, перевага українців стала ще більш відчутнішою, а небезпечних моментів поблизу воріт гостей значно побільшало. Так, на 64-й хвилині Булеца якимось дивом не переправив м’яч у сітку після...Спорт.ua

Миколаївці Вікторія приймала дебютанта чемпіонату переможця першості області сезону 2016-ть Альянс із Липової Долини. Більш активно гру почати гості створювали небезпечні моменти біля воріт віце-чемпіона області. Але на перерву команди пішли з рахунком 1:0 на користь господарів поля. І хоча...Online.ua

Завершився 10 тур чемпіонату Шепетівки з футболу 8х8

події розгорталися більш цікавіше. Шанхай будь-що прагнув перемогти, тому з перших хвилин великими силами почав насідати на ворота суперника, створюючи небезпечні моменти. Цукровики впевнено захищалися, а з 15 хвилини самі стали серйозно загрожувати воротам шанхаївців. Але це призвело до того,...Сайт міста Шепетівка

Оборонець збірної України готовий програти і Фінляндії

Ми контролювали м'яч, але небезпечних моментів біля воріт суперника було мало. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Football-ukraine.com

Наші в збірній 32-го туру УПЛ

команді, самовіддано вступав в боротьбу і майже завжди виходив з неї переможцем. Як наслідок, у "Шахтаря" було зовсім не багато небезпечних моментів, як зазви...Новости Александрии

"Динамо" мінімально перемогло "Чорноморець" в заключному турі УПЛ

повязкою команду на поле вивів Микола Морозюк. Почали зустріч обидві команди неспішно, з оглядкою на свої ворота. І перший, по-суті, небезпечний момент став гольовим в ході контратаки Гонсалес уникнув офсайду і вийшовши сам на сам з Безруком відкрив рахунок у...Unn.com.ua

ФК «Бердичів» знову програв «Поліссю», а в суботу змагатиметься з командою «Фортуна»

складі, а Дмитро Вакула з’явився на полі у середині другого тайму, вийшовши на заміну. Бердичівляни у першому таймі створили декілька небезпечних моментів біля воріт суперника, але реалізувати їх не змогли, натомість футболісти «Полісся» у середині першого тайму завдали результативного удару...РІО Бердичів

Четвертий матч фіналу вже завтра

чином херсонці вийшли вперед у серії – 1:2. Обидві команди розпочали матч доволі обережно. Після стартової “розвідки” енергетики регулярно створювали небезпечні моменти біля воріт суперників. Але на останньому рубежі вдало діяв Ципун. А коли і він був безсилий, “Продексіму” на...Галичина спортивная

Виїзний синдром знову забрав очки у "Руху"

78 33 тур, 27.05.2017. Одеса, стадіон (Іван). Арбітр: О.Солов’ян (Київ) Значна ігрова територіальна та ігрова ініціатива, у рази більше створених небезпечних моментів, зрештою, стійка, поперечина — і все одно без перемоги, лише нічия 1:1 в гостьовому поєдинку з одеською «Реал...Галичина спортивная

матч  у цьому сезоні. Муніципали в рамках 33-го туру першої ліги вдома приймали охтирський “Нафтовик”. Господарі поля створили декілька по-справжньому небезпечних моментів біля воріт суперника, однак добитися успіху так і не змогли. Матч завершився з рахунком 0:0. У заключному турі...Терноград

Кропивницька «Зірка» програла заключний домашній матч чемпіонату (ФОТО)

підтримка уболівальників не дуже допомогли команді Романа Монарьова у першому таймі, в якому гості мало чим поступалися господарям. По декілька небезпечних моментів створили обидві команди, які, втім, реалізувати не зуміла жодна. Сталь міг виводити вперед вже на 12-й хвилині Кваме...Гречка

Карпати мінімально здолали Волинь та гарантували собі місце в УПЛ

листопаді 2015 року, коли «леви» розгромили «Олімпік». Як і передбачалось, «Карпати» на рідному стадіоні з перших хвилин заволоділи ініціативою і небезпечні моменти біля воріт Марчука не забарились, коли воротар «червоно-білих» парирував удар Вербного. В свою чергу, Боровик перевів м’яч на...Спорт.ua