небезпечні моменти

серії наступів кобелячани таки змогли зрівняти рахунок. Голом за свою команду відзначився Артем Кваша. Після цього колосяни створили ще два небезпечні моменти біля воріт ФК Зіньків, але дотиснути суперника їм так і не вдалося. Отож, матч завершився бойовою нічиєю, 1:1.Тижневик «ЕХО

Прем

"Карпати" - "Олександрія" продовжився 6-й тур української Прем'єр-ліги. Матч у Львові пройшов у рівній боротьбі. Команди обидва тайми обмінювалися небезпечними моментами, але так і не зуміли розпечатати ворота один одного. "Карпати" – "Олександрія" – 0:0 "Карпати": Підківка, Лебеденко, Федецький...Зеркало недели (газета)

"Буковина" стала переможцем дитячого футбольного турніру імені Дебенка в Івано-Франківську

Команда із Чернівців у фіналі перемогла СДЮШОР "Прикарпаття" 2:1. У першому таймі обидві команди створили кілька небезпечних моментів, але голів не було. Натомість вже на початку другого буковинці двічі вразили ворота команди Ігоря Гогіля. Франківці спромоглися на один...Франківчани

Прем

замкнув головою подачу з кутового від Срни. В подальшому господарі ОСК "Металіст" повністю контролювали хід гри, хоч і не створювали небезпечних моментів, але нагнітали регулярно. Другий тайм розпочався з влучного удару Марлоса з пенальті, і вже стало зрозуміло, що "Олімпіку"...Зеркало недели (газета)

Автогіганти інвестують у новий проект

контролює водія та вважається важливою частиною автономного керування. Завдяки чому можна буде розпізнавати та оцінювати реакцію водія, а також, виявляти небезпечні моменти на дорозі.CARONIT.club

"Марітіму" - "Динамо".

Якоб Кехлет пробачив "Динамо". Від кого з киян йшла найбільша загроза Навіть пропри усі проблеми, "Динамо" створило у Португалії чимало небезпечних моментів. Андрій Ярмоленко господарював на правому фланзі, з якого воротам "Марітіму" постійно йшла загроза. Але після гострої передачі динамівського...Еспресо TV

"Динамо" не зуміло обіграти "Марітіму" в кваліфікації Ліги Європи

португальський "Марітіму" приймав вдома київське "Динамо". Поєдинок на Мадейрі видався для "Динамо" дуже важким. Кияни начебто і грали активніше, але небезпечних моментів практично не створювали. Варто відзначити, що поле було явно не дуже хорошої якості і більше було схоже на...Зеркало недели (газета)

Збірна Україна WU-17 - переможець Турніру розвитку УЄФА в Мінську

суперниками підопічних Сергія Сапронова була команда Литви.Матч розпочався доволі активно. Перші п’ять хвилин ініціативою володіли футболістки Литви, які створили два небезпечних моменти, і якщо у першому випадку ситуацію врятувала наш голкіпер Анна-Марія Крищишин, то у...Sportgid

"Олександрія" не втримала перевагу над "Шахтарем", але заслужила оплески глядачів

Із самого початку матчу обидві команди діяли доволі активно і створили кілька небезпечних моментів біля воріт одна одної.Новости Александрии

«Карпати» програли втретє в сезоні

з Кортеджано, але замість пенальті Бойко показав Руслану жовту за симуляцію. Розпочинаючи з хвилини тридцятої Карпати нарешті прокинулися, створивши кілька небезпечних моментів, однак надійно грав досвідчений Худжамов. Посеред другого тайму суперники обмінялися чудовими шансами для взяття воріт (Болбат Худобяк). У...Щоденний Львів

іспанець Едгар Капаррос. По-третє, суперником була луганська "Зоря" - доволі потужна команда в усіх вікових категоріях. Саме гості створили перший небезпечний момент у матчі.Сергій Майборода ударом з-за меж штрафного майданчика перевірив реакцію Богдана Когута. Голкіпер зіграв надійно. Господарі відповіли дуже...Все

Динамо - Зірка 3:0.

До вашої уваги відео голів та огляд небезпечних моментів матчу п'ятого туру української Прем'єр-ліги між київським "Динамо" та кропивницькою "Зіркою". Нагадаємо, що перший тайм завершився без голів, але у...Ua-football

Тернополяни у гостях протистояли футбольному клубу "Львів". Впродовж усього матчу львів'яни володіли незначною перевагою та створили ряд небезпечних моментів біля воріт суперника.Терноград

Футболісти з "Прикарпаття" розгромили гостей поля з Білої Церкви

туром франківці посідали 4 сходинку в турнірнійтаблиці з 9 очками, а їх опоненти знаходилися на 9, без жодного очка. Перший небезпечний момент виник вже на 2 хв гри, але Ігор Худоб`яксхибив, тому прикарпатці продовжували атакувати, а їх суперник оборонятись.На 34...Телерадіокомпанія РАІ

Реал - МЮ 2:1.

До вашої уваги відео голів та огляд небезпечних моментів матчу за Суперкубок УЄФА між чинними переможцями Ліги чемпіонів та Ліги Європи: мадридським "Реалом" і "Манчестер Юнайтед" відповідно. Цей матч...Ua-football

Олександрія - Астра 1:0.

До вашої уваги відео голу і огляд небезпечних моментів матчу третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи між "Олександрією" та румунською "Астрою" з Джурджу (1:0). Перша зустріч суперників завершилася внічию 0:0...Ua-football

"Олександрія" обіграла "Астру" і вийшла у наступний раунд Ліги Європи

в кінці першого тайму, коли Старенький заробив пенальті, а Запорожан його реалізував. У другому таймі обидві команди створили по декілька небезпечних моментів, але реалізувати їх не зуміли. Тепер "Олександрія" зіграє в четвертому раунді кваліфікації та побореться за вихід в груповий...Зеркало недели (газета)

Ярмоленко: "Динамо" не має права так грати.

проти "Янг Бойз". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Лідер "біло-синіх" зазначив, що йому соромно за гру команди, адже "Динамо" створило всього один небезпечний момент за весь матч.Ярмоленко додав, що не варто шукати виправдань у вигляді штучного поля, адже на ньому грали обидві...Sportanalytic

Янг Бойз - Динамо 2:0.

До вашої уваги відео голів та огляд небезпечних моментів матчу-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між швейцарським "Янг Бойз" і київським "Динамо". Нагадаємо, що перша зустріч суперників завершилася з...Ua-football