небезпечні моменти

«Черкаські Мавпи» в гостях здобули перемогу над одеситами

факт, що за перші 5 хвилин на двох команди набрали лише 8 балів. Проте далі підопічні Максима Міхельсона почали створювати небезпечні моменти біля кільця одеситів та реалізовувати їх, при цьому продовжуючи дуже вдало захищатися, що дозволило «білим» піти у відрив...Нова доба

Багатою на небезпечні моменти, голи, та попередження виявилася перша чвертьфінальна гра серії плей-офф чемпіонату Екстра-ліги між МФК "Кардинал-Рівне" та столичним "ХІТом". Про це пише інформаціна...Все

Хорватія переграла Україну в матчі до ЧС-2018

верхній кут без шансів для Пятова. Так званий гол у роздягальню десь у той момент, коли українці почали забувати про небезпечні моменти біля чужих воріт. По перерві Хорватія у своїх володіннях не давала гостям таких шансів, як у першому таймі.Погляд

"Відкритий Кубок Львівщини": "Меркурій" фартовіший за "Кордон"

побоюються один одного, а відтак чекати на відкритий футзал для вболівальників було марною справою. Що цікаво, навіть при закритій грі небезпечні моменти біля воріт обох команди виникали. Особливо потрібно відзначити небезпечний удар в поперечину від Приходька у самісінькому дебюті матчу.Галичина спортивная

Прем

"Волинь" на правах господарів поля активніше розпочала поєдинок. До середини тайму гра вирівнялася, і команди навіть зуміли обмінятися небезпечними моментами. Зеркало недели (газета)

київським «Динамо», всі вболівальники нашої команди очікували від підопічних Романа Монарьова позитивного результату й у грі з ворсклянами.   Потенційно небезпечні моменти стали виникати ближче до перерви. В надії на те, що Адерінсола Есеола, за рахунок швидкості, виграє забіг у...Новини Кіровоградщини

"Відкритий Кубок Львівщини": "Княжий Ринок" вирвав путівку у півфінал

непогано на фоні такого суперника, як «Княжий Ринок». Моментами Михальчук, Чернецький і компанія непогано комбінували, однак у першому таймі з небезпечними моментами біля воріт суперника у них не складалося. Не все було ідеально і у «Княжого Ринку». Команда Євгена Москвіна...Галичина спортивная

Дулуб: Карпати вдома та на виїзді - трохи різні команди

У матчі Дніпро - Карпати було нервове напруження, але мала кількість небезпечних моментів. "Це була гра двох рівних суперників, яким потрібні були очки.Чемпион

"Атлетіко" став останнім учасником чвертьфіналу Ліги чемпіонів

стадіоні Вісенте Кальдерон, визначив восьму команду наступного раунду змагань, передає УНН з посиланням на сайт УЄФА.Якщо в першому таймі більше небезпечних моментів створили господарі, то після перерви ближче до голу були леверкузенці. В одній з атак у них було відразу...Unn.com.ua

Перший тайм розпочався активними діями Барси, яка впродовж 10 хвилин штурмувала ворота Житомирської збірної виконала два кутові та створила декілька небезпечних моментів, але збірній Житомирщини вдалося вирівняти гру та зберегти ворота сухими. У середині другого тайму капітан збірної Житомирської області...Спортивний Житомир

кінця тайму "Генк" проводив "барселонські" контратаки, в яких українець грав одну з перших ролей. Та й "Гент" свої голи і небезпечні моменти створював з лівого флангу, тобто не з зони відповідальності екс-футболіста "Зорі". Малиновський до голу додав ще й асист,...Спортивний Житомир

Динамо Киев - зимний обладатель Кубка ДЮФЛУ 2017

та інтригуючому матчі за третє місце вийшли команди запорізького «Металурга» та донецького «Шахтаря» 2002 року народження. Команди по черзі створювали небезпечні моменти, але в першому таймі більше пощастило «гірникам» - на 18-й хвилині Денис Світюха відкрив рахунок у зустрічі. У...Спорт.ua

Прем

обіграв "Зорю". "Шахтар" з перших хвилин захопив територіальну ініціативу, контролюючи м'яч і нагнітаючи обстановку біля воріт суперника. Варто відзначити, що небезпечних моментів не виникало, але свій гол команда Фонсеки забила - це Бернард здорово замкнув головою передачу Марлоса з правого...Зеркало недели (газета)

Прем

Матч розпочався в спокійному темпі, а обидві команди не поспішали квапити події. Кияни взяли м'яч під свій контроль, але до небезпечних моментів справа не доходила. До честі "Зірки" варто відзначити, що господарі не відсиджувалися в обороні, а намагалися ловити "Динамо"...Зеркало недели (газета)

"Донбас" в овертаймі вирвав перемогу у грі півфінальної серії УХЛ

був зіграний перший в плей-офф овертайм, інформує УНН з посиланням на сайт Донбасу.У стартовому періоді команди раз по раз обмінювалися небезпечними моментами, але до голів справа так і не дійшла. Воротарі Богдан Дьяченко та Андрій Безхлібний демонстрували зразкову гру. Першими...Unn.com.ua

відігралися після перерви гол на рахугку Бухарова. До кінця матчу команди більше не забивали, по суті, більше і не створивши небезпечних моментів. Результат протистояння вирішиться вже в Манчестері рівно через тиждень, 16 березня. Ростов Манчестер Юнайтед 1:1 Голи: Бухаров, 54...Spy-Football

Женская сборная Украины U-19 победила Иран

Звітний матч команди розпочали обережно за невеликої переваги українок, проте майже без небезпечних моментів. Sportgid

Звітний матч команди розпочали обережно за невеликої переваги українок, проте майже без небезпечних моментів. Голи (Україна): Шевчук, 46, Рибалкіна, 80...Спорт.ua

Ми занадто глибоко оборонялися, тому у Барселони було багато небезпечних моментів. У другому таймі ПСЖ грав спокійніше і упевненіше.Чемпион

пальцях однієї руки три в Олімпіка та два у Динамо. Після перерви динамівці додали у швидкості, особливо всередині поля, й небезпечні моменти почали виникати набагато частіше. Повз ворота з лінії штрафного майданчика пробив Гонсалес, трохи не вистачило точності Ярмоленкові, з...Урядовий Кур'єр