небезпечні моменти

Бездарный вратарь Динамо снова опозорился в Примере.

команди -і вдруге не зумів відстояти на нуль пропущених. "Валенсія" переважала суперника, хоча впродовж першого тайму не створила значної кількості небезпечних моментів. Були дві реальних нагоди. Один з ударів пройшовся повз ворота, а ось спроба Дзадзи принесла "кажанам" успіх. І...Ua-football

Згадав молодість.

За відведений йому час українець встиг створити кілька небезпечних моментів, але так і не зумів забити.Football-ukraine.com

"Челсі" обіграв "Манчестер Юнайтед" у фіналі Кубка Англії

Рахунок у матчі був відкритий у середині першого тайму. Після пропущеного мяча Манчестер Юнайтед створив кілька небезпечних моментів біля чужих воріт.Unn.com.ua

ЧС-2018 з хокею.

Після перерви програвши 7 хвилин збірна Швеції знову закинула і збільшила свою перевагу. Початок третього періоду був дуже активним гості підсилили тиск на суперника і створили кілька небезпечних моментів Ua-football

по фактору того, що ми відчуваємо відповідальність за кожного нашого гостя і не хочемо наражати Ваш відпочинок на неприємні та небезпечні моменти!!!! Змушені повідомити Вам, що побачити головного холостяка країни зможете завтра, у п’ятницю 18 травня 2018р, тільки по телевізору…...Leopolis

високих гравців, що призвело до повторного голу у ворота Колоса. По перерві гра дещо вирівнялася, колосяни пішли відіграватися і створювати небезпечні моменти, але мяч вперто не йшов у ворота суперника. У одній із атак Олег Галькович усе ж забив довгоочікуваний...Тижневик «ЕХО

«Атлетіко» утретє виграв європейський турнір

Жермена сам на сам із Облаком, а форвард з близької відстані не влучив у ворота. Невдовзі марсельці створили ще один небезпечний момент, коли Рамі мало не поцілив у дальній кут воріт ударом з лінії карного майданчика. А футболісти «Атлетіко» тривалий...Голос Украины (газета)

Збірна Львівської області з футболу - переможець відбірного етапу Кубка регіонів

час якої суперники швидше приглядалися один до одного. Згодом футболісти з Житомирської області намагалися провести декілька атак, та до особливо небезпечних моментів справа не дійшла. А далі за справу взялися представники Львівщини. Активність підопічних Віталія Пономарьова призвела до взяття воріт...Галичина спортивная

Сімеоне зіграла у Лізі чемпіонів. Матч активніше розпочав “Марсель”, пише “Еспресо TV“, однак рахунок відкрив “Атлетико”, який реалізував перший свій небезпечний момент. Після помилки французів та перехоплення, виходом сам на сам скористався Антуан Грізманн. Ще одна неприємність сталося з марсельцями...Новини Полтавщини

Жермена сам на сам із Облаком, а форвард з близької відстані не влучив у ворота. Невдовзі марсельці створили ще один небезпечний момент, коли Рамі ледве не поцілив у дальній кут воріт ударом з лінії карного майданчика. А футболісти «Атлетіко» тривалий...Голос Украины (газета)

Після цього господарі поля продовжували створювати небезпечні моменти у воріт одеситів. Хто буде суперником команди Юрія Зінченка та Олександра Сікуна - поки невідомо.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

"Атлетико" розтрощив "Марсель" у фіналі Ліги Європи

два команда Дієго Сімеоне зіграла у Лізі чемпіонів. Матч активніше розпочав "Марсель", однак рахунок відкрив "Атлетико", який реалізував перший свій небезпечний момент. Після помилки французів та перехоплення, виходом сам на сам скористався Антуан Грізманн. Ще одна неприємність сталося з марсельцями...Еспресо TV

час якої суперники швидше приглядалися один до одного. Згодом футболісти з Житомирської області намагалися провести декілька атак, та до особливо небезпечних моментів справа не дійшла.Гал-info

наша збірна з рахунком 3:0 перемогла команду Вінниччини. Вже на 12-й хвилині простріл Савчука замкнув Постолатьєв. Далі хлопці мали декілька небезпечних моментів, проте не змогли їх реалізувати. У другому таймі гравці Житомирщини зуміли дотиснути Вінницьку команду. Після розіграшу з кутового...Спортивний Житомир

Михайленко: Гра в атаці не задовольняє

діяв у захисті, і персонально проти наших гравців. Ми, у власну чергу, не могли обіграти один в один, щоб створити небезпечні моменти біля їх воріт. Тільки у другому таймі, коли підвищилися швидкості, команда почала створювати моменти, але вони ні до...Ua-football

діяв у захисті, і персонально проти наших гравців. Ми, у власну чергу, не могли обіграти один в один, щоб створити небезпечні моменти біля їх воріт. Тільки у другому таймі, коли підвищилися швидкості, команда почала створювати моменти, але вони ні до...Неофициальный сайт ФК Днепр

Сталь - Олександрія 1:2.

хвилин домінувала на "Оболонь-Арені". Спочатку перевага була лише територіальною, але ближче до середини першого тайму біля воріт Пенькова почали виникати небезпечні моменти. Першу реальну нагоду втратив Чеботаєв, який скористався необачним виходом воротаря, прокинув мяч повз нього, але удар з середньої...Ua-football

ЛНЗ-Лебедин вийшов у фінал Аматорського Кубку України

атаку, вітром у спину була мотивація від місцевих. За перші 45 хвилин Рочин і ЛНЗ майже нічого не створили – обмінялися по-одному небезпечному моменту. У складі господарів Вакуленко добре бив зльоту з 11 метрів, але не влучив у площину, а на іншому...Про Все

контроль над грою і вже на 9-ій хвилині Віталій Неживий відкрив лік своїм голам. Не збавляючи обертів, наші футболісти створювали небезпечні моменти, але для взяття воріт суперників або не вистачало впевненості, або заважав голкіпер. У середині першого тайму колосяни помилились...Тижневик «ЕХО

"Шахтар" обіграв "Динамо" і виграв трофей

Перший тайм пройшов за рівної боротьби з невеликою кількістю небезпечних моментів. Sportanalytic