небезпечні моменти

Фонсека: Ми билися до останньої секунди і заслужили на перемогу

під свій контроль, почали домінувати і контратакувати. І все це продовжувалося до вилучення Ракицького. Але навіть після цього ми створювали небезпечні моменти. Рахунок міг стати нічийним, але ми билися до останньої секунди. "Фейєнорд" - дуже потужна команда, яка принесла нам...Football-ukraine.com

"Шахтар" здобув другу перемогу в Лізі чемпіонів

третього туру групового етапу Ліги Чемпіонів, повідомляє кореспондент УНН.  Гравці "Фейєнорда" активно розпочали матч і вже на першій хвилині створили небезпечний момент. Бергхаус закинув м’яч за спину донецьких захисників, де на передачу відгукнувся Боетьюс, втім П’ятов лише провів поглядом ігрову...Unn.com.ua

ФК «Бердичів» програв Коростеню, бо знову арбітри вирішили все.

Олексій Дейнега, Денис Сидорук, Сергій Зданевич та Ярослав Грабець. У першому таймі гри активніше діяли гості, вони створили декілька дуже небезпечних моментів біля воріт бердичівлян, але надійно у воротах діяв Юрій Мазяр. Після одного з ударів гравця СК «Коростень» бердичівлян...РІО Бердичів

Фіаско "Ниви" у Волочиську

сітку. Незабаром після подачі з кутового дальню стійку без проблем замкнув Віталій Груша, встановивши таким чином остаточний рахунок матчу. Єдиний небезпечний момент після перерви "Нива" створила зусиллями Головачука, який неточно пробив з-за меж штрафного майданчика. Друга ліга, тур 16 15...Галичина спортивная

ФК «Олександрія» вдруге в сезоні втрачає очки у матчі з донецьким «Олімпіком»

дві українські команди, що брали участь у цьогорічних єврокубках: донецький «Олімпік» приймав «Олександрію». Обидві команди розпочали матч досить обережно. Перший небезпечний момент створили футболісти «Олімпіка», але чудово зіграв Юрій Паньків. «Городяни» одразу ж відповіли гострим фланговим випадом, але Андрій Бацула...Новости Александрии

поєдинок у столиці, в якому впевнену перемогу святкували футболістки ФК «Єдність». Незважаючи на підсумковий результат, перший тайм подарував нульову нічию. Небезпечних моментів команди майже не створили, а основна боротьба була зосереджена у центрі поля. Всі ж головні події матчу відбулися...Жіночий футбол України

матчу розпочалася злива, яка перейшла в дощ лише до середини тайму. Відтак на полі було багато боротьби. Житомиряни створили декілька небезпечних моментів у воріт гостей, але на 27 хвилині отримали контратаку, яка завершилася голом у ворота Дмитра Міхєєва. Шанси відігратися...Спортивний Житомир

"Маріуполь" у меншості вирвав нічию у грі з "Вересом"

в якому рівненьский "Верес" приймав "Маріуполь", інформує УНН з посиланням на прес-службу команди з Рівного. У середині тайму маріупольці створили небезпечний момент. Після стандарту від Сергія Болбата Олександр Бандура лише на мить випередив набігаючого на м`яч Олександра Насонова. "Верес" відповів...Unn.com.ua

Днепр должен любой ценой выиграть у Металлиста 1925

м'яч в центрі поля не затримується. "Металіст" грає в плюс-мінус такої ж футбол, так що в матчі буде, думаю, більше небезпечних моментів. - Олександр Поклонський говорив, що не всі молоді гравці знають про принциповість протистояння "Дніпра" і "Металіста". Так все-таки,...Ua-football

аби врятувати гру. За 23 секунди до кінця Талес потужним ударом поцілив у поперечину воріт Ципуна, і це був останній небезпечний момент у цій зустрічі.Отже, «Продексім» програв другий поєдинок у рамках Основного раунду Кубку УЄФА. І тепер, аби все-таки пройти...Pravda.ks.ua

Відбувся передостанній тур чемпіонату міста з футболу 8х8

раз серйозно турбуючи захист суперника. І хоча до кінця зустрічі залишалося ще багато часу, і команди створили по декілька вкрай небезпечних моментів, але рахунок матчу так і залишився незмінним – 3-2 перемога команди «Локомотив».    У грі між ДП «ШРЗ»...Сайт міста Шепетівка

збірну Хорватії і поступилися з рахунком 2:0. Збірна України доволі непогано виглядала у першому таймі. Команда більше атакувала, створила кілька небезпечних моментів біля воріт хорватів, але не вдалося їх втілити у забиті м’ячі....Терноград

стадіоні "Дніпровець", де зустрічались лідери чемпіонату ФК "Гопри" і ФК "Чулаківка". Гра розпочалась з атак голопристанських футболістів, які створили декілька небезпечних моментів, але на завершальній стадії забракло майстерності. Друга половина першого тайму пройшла в рівній боротьбі і завершилась нічийним результатом...Новини Голої Пристані

Cпаринг: "Карпати" - "Верес" 0:2

карного майданчика вистрілив по цілі: центрфорвард намагався влучити у дальню «дев’ятку», але круглий оминув каркас воріт. «Верес» відповів ще більш небезпечним моментом. Атака правим флангом завершилася діагоналлю назад від лицьової лінії на Федорчука. Екс-карпатівець розрядив свою «гармату» з лінії штрафного...Галичина спортивная

Андрій Ременюк долучився до перемоги збірної U-19 над албанцями

Олег Веремієнко усю гру провів на лаві запасних. Початок зустрічі можна занести в актив наших суперників, саме вони створили більше небезпечних моментів біля воріт Владислава Кучерука. Особливу небезпеку носили стандарти у виконані балканців. Українці витримали тиск і змогли відкрити рахунок.Галичина спортивная

Львів

Олег Веремієнко всю гру провів на лаві запасних. Початок зустрічі можна занести в актив наших суперників, саме вони створили більше небезпечних моментів біля воріт Владислава Кучерука. Особливу небезпеку носили стандарти у виконані балканців. Українці витримали тиск і змогли відкрити рахунок.Щоденний Львів

Українці виграли у першій грі кваліфікації до ЧЄ-2019 серед 19-річних

Початок зустрічі більше вдався албанцям, які створили більше небезпечних моментів біля воріт Кучерука.1NEWS

U-19: Україна стартує з перемоги

– команду Албанії. Про це повідомляє офіційний сайт ФФУ.Початок зустрічі можна занести в актив наших суперників, саме вони створили більше небезпечних моментів біля воріт Кучерука. Особливу небезпеку носили стандарти у виконані балканців. Українці...Sportgid

ФК «Бердичів» програв на останніх секундах матчу.

вже на 19 хвилині відкрили рахунок у грі, відзначився Олександр Гончарук. Надалі і гості, і господарі у першому таймі свої небезпечні моменти не реалізували. У другому таймі команди обмінювалися небезпечними моментами, але знову ж таки бердичівським футболістам вдалося відзначитися у...Спортивний Житомир

Олександр Чижевський: "Хлопці виконали усе те, про що ми їх просили"

нічого не дали їм зробити. Та й загалом, коли аналізувати гру в цілому, то в суперника був лише один по-справжньому небезпечний момент у першому таймі, але реалізувати його вони не змогли. А по перерві я взагалі не можу пригадати, щоб...Галичина спортивная