небезпечні моменти

Ла Ліга.

Найбільш небезпечний момент у матчі створив "Депортіво". На початку другого тайму удар Андоне прийняла штанга воріт Асенхо.Ua-football

Челсі розгромив Лестер

Раньєрі також не принесли результату. Оказакі, Сімпсон і Грей майже ніяк атакуючу гру Лис не підсилили. Останні хвилини пройшли без небезпечних моментів і під диктовку Челсі. 0:3 — впевнена перемога Челсі, яка в разі невдачі Ліверпуля в завтрашньому матчі може...Новини футболу

Енріке: Вихід Барселони у чвертьфінал Кубка Іспанії - справедливий результат

У подібних поєдинках шанс зробити помилку великий, але ми контролювали хід гри впродовж усього матчу. Але ми зберігали спокій і створили достатньо небезпечних моментів. Ua-football

УПЛ. Підсумки 1-ї частини сезону.

у нього достатньо таланту, щоб стати в найближчому майбутньому форвардом Шахтаря номер один. У нього відмінне гольове чуття, чуття на небезпечний момент, він не боїться брати гру на себе, загострювати. Нехай з-за своєї активності іноді потрапляє в дурні ситуації. Зараз...Новини футболу

Пята поспіль перемога Манчестер Юнайтед повертає його до лідируючої групи. У другому таймі у Манчестер Юнайтед було ще більше небезпечних моментів. Spy-Football

П

Буде смішно спостерігати за тим, як він відважно скаже: "Так!" Герой сходить на ешафот, не менше!Ой, я забула випити таблетку!Обережно, небезпечний момент! Провертати цей трюк бажано з законним чоловіком, з яким діватися, власне, нікуди, і він про це знає, а...Країна Здоров'я

балами, й були більш стримані у своєму коментарі. "…Українцю довелося грати на незвичній позиції на вістрі атаки. Коноплянка створив перший небезпечний момент у грі, проте не влучив у ворота (це сталося на 5-й хвилині). В цілому до перерви був активним...Чемпион

"Кнучерплянка" - реакція німецьких ЗМІ на гру українця

на "двійку" (з інших гравців "Шальке" стільки ж отримав один Баба). "Нарешті українець подолав бар'єр! Ще до перерви майже всі небезпечні моменти біля воріт "Фрайбурга" були створені Коноплянкою, який абсолютно розривав Кюблера на лівому фланзі. Нарешті, у другому таймі зусилля...Football-ukraine.com

Прем

відрив у боротьбі за "срібло" чемпіонату. У першому таймі матчу обидві команди вели себе пасивно в атаці і в підсумку небезпечних моментів створити не змогли. Після перерви гра пожвавішала, але більше бажання перемогти було в "Зорі", яка вирішила результат зустрічі...Зеркало недели (газета)

Сіетл Саундерс - володар Кубка МЛС

у вирішальному матчі в серії пенальті "Торонто", став володарем Кубка МЛС - найпрестижнішої клубної нагороди США і Канади. За кількістю небезпечних моментів в основний і додатковий час канадський клуб значно перевершив "Сіетл", однак "Торонто" на чолі з Себастьяном Джовінко в...Ua-football

Фрайбург - Дарштадт 1:0.

Після перерви "Фрайбург" значно додав, створивши кілька небезпечних моментів. Ua-football

"Волинь" не подужала молодь "Ворскли"

18 туру УПЛ полтавська "Ворскла" омолодженим складом перемогла вже обстріляну молодь "Волині"(1:0)Перший тайм краще провели саме полтавці. Вони створили декілька небезпечних моментів і були близькими до взяття воріт. Особливо активним був Ребенок, який турбував Кичака ударами та навісами. Дії Павла...Sportgid

Прем

"Волинь" приймала "Ворсклу" і поступилася з рахунком 0:1. Поєдинок активніше почали полтавці, зумів створити кілька небезпечних моментів біля воріт Кічака.Зеркало недели (газета)

18 туру УПЛ полтавська "Ворскла" омолодженим складом перемогла вже обстріляну молодь "Волині"(1:0)>Перший тайм краще провели саме полтавці. Вони створили декілька небезпечних моментів і були близькими до взяття воріт. Особливо активним був Ребенок, який турбував Кичака ударами та навісами. Дії Павла...Football-ukraine.com

"Зоря" поступилася МЮ в Одесі

Першим небезпечним моментом у матчі відзначилися господарі. Відзначимо, що це перший гол для Мхітаряна у футболці МЮ.Галичина спортивная

Піолі: Хочемо в січні скоротити кількість гравців у команді

"Ми намагалися контролювати хід матчу, бути зосередженими, створювати гостроту і нам вдалося організувати кілька небезпечних моментів. Ми шукаємо оптимальну схему, яка буде максимально ефективною в нападі та захисті.Ua-football

Бенфіка - Наполі 1:2.

можна звинуватити команди в тому, що вони вийшли на поле відбувати номер. За першу половину суперники створили, мабуть, рівну кількість небезпечних моментів. У господарів запам'ятався шанс Сальвіо, якому дозволили прийняти м'яч перед воротами, однак обробити він вже не встиг, через...Ua-football

Коку: В грі з Ростовом хочемо показати на що здатні на своєму полі

УЄФА. Тренер нагадав, що в попередній зустрічі команд в Росії, яка закінчилась із рахунком 2:2, його колектив продемонстрував здатність створювати небезпечні моменти і перемагати. Поєдинок ПСВ...Ua-football

Філімонов: Нічия з Волинню - дуже неприємна втрата очок

в подібних умовах "верхового" футболу. Але дуже важливо, що в багатьох епізодах ми змогли покласти м'яч вниз і створити ряд небезпечних моментів. На жаль, Кічака нам дійсно не вдалося переграти - він зміг нейтралізувати всі небезпечні удари. Часом доводилося просто...Ua-football

Сімоне Індзагі: Це ганьба, що ми програли в дербі подібним чином

від своєї команди. Але суперник добре перекривав нам простір і захищався п'ятьма гравцями. Протягом години ми не дозволяли "Ромі" створювати небезпечних моментів, але потім ми зробили їм два подарунки, за що отримали два голи", - наводить слова Індзагі Sky Sport...Ua-football