небезпечні моменти

Фрайбург - Дарштадт 1:0.

Після перерви "Фрайбург" значно додав, створивши кілька небезпечних моментів. Ua-football

"Волинь" не подужала молодь "Ворскли"

18 туру УПЛ полтавська "Ворскла" омолодженим складом перемогла вже обстріляну молодь "Волині"(1:0)Перший тайм краще провели саме полтавці. Вони створили декілька небезпечних моментів і були близькими до взяття воріт. Особливо активним був Ребенок, який турбував Кичака ударами та навісами. Дії Павла...Sportgid

Прем

"Волинь" приймала "Ворсклу" і поступилася з рахунком 0:1. Поєдинок активніше почали полтавці, зумів створити кілька небезпечних моментів біля воріт Кічака.Зеркало недели (газета)

18 туру УПЛ полтавська "Ворскла" омолодженим складом перемогла вже обстріляну молодь "Волині"(1:0)>Перший тайм краще провели саме полтавці. Вони створили декілька небезпечних моментів і були близькими до взяття воріт. Особливо активним був Ребенок, який турбував Кичака ударами та навісами. Дії Павла...Football-ukraine.com

"Зоря" поступилася МЮ в Одесі

Першим небезпечним моментом у матчі відзначилися господарі. Відзначимо, що це перший гол для Мхітаряна у футболці МЮ.Галичина спортивная

Піолі: Хочемо в січні скоротити кількість гравців у команді

"Ми намагалися контролювати хід матчу, бути зосередженими, створювати гостроту і нам вдалося організувати кілька небезпечних моментів. Ми шукаємо оптимальну схему, яка буде максимально ефективною в нападі та захисті.Ua-football

Бенфіка - Наполі 1:2.

можна звинуватити команди в тому, що вони вийшли на поле відбувати номер. За першу половину суперники створили, мабуть, рівну кількість небезпечних моментів. У господарів запам'ятався шанс Сальвіо, якому дозволили прийняти м'яч перед воротами, однак обробити він вже не встиг, через...Ua-football

Коку: В грі з Ростовом хочемо показати на що здатні на своєму полі

УЄФА. Тренер нагадав, що в попередній зустрічі команд в Росії, яка закінчилась із рахунком 2:2, його колектив продемонстрував здатність створювати небезпечні моменти і перемагати. Поєдинок ПСВ...Ua-football

Філімонов: Нічия з Волинню - дуже неприємна втрата очок

в подібних умовах "верхового" футболу. Але дуже важливо, що в багатьох епізодах ми змогли покласти м'яч вниз і створити ряд небезпечних моментів. На жаль, Кічака нам дійсно не вдалося переграти - він зміг нейтралізувати всі небезпечні удари. Часом доводилося просто...Ua-football

Сімоне Індзагі: Це ганьба, що ми програли в дербі подібним чином

від своєї команди. Але суперник добре перекривав нам простір і захищався п'ятьма гравцями. Протягом години ми не дозволяли "Ромі" створювати небезпечних моментів, але потім ми зробили їм два подарунки, за що отримали два голи", - наводить слова Індзагі Sky Sport...Ua-football

"Епіцентр К10" не зумів пробитись в 1/8 фіналу Кубка України

другій половині першого тайму в гравців «Епіцентру» почали появлятись комбінації про які Роман Ярий говорив після першого матчу і кількість небезпечних моментів біля воріт «СумДУ» збільшилось, що заставило Сергія Песоцького взяти тайм-аут. Вже через 30 секунд після відновлення гри хороший...Галичина спортивная

"Реал" вирвав нічию у "Барселони" в Ель-Класіко

пропустили гол. З перших хвилин мадридці почали більш активно йти в атаку, але до перерви у обох команд було мінімум небезпечних моментів. Декілька разів в руки воротарю або в захисників пробивали гості, але головних зірок було практично не видно -...Зеркало недели (газета)

Ребров: На такому полі було складно щось вигадувати

Після перерви створювали якісь моменти, але не забили. Коли Кобахідзе постійно втікав від наших захисників, створював небезпечні моменти - це втілилося в голи.Чемпион

пробитися до півфіналу, пропустивши єдиний м’яч у другому таймі.     У першій частині матчу команди на двох створили два небезпечні моменти – кіпер «Ворскли» Непогодов у останній момент зумів нейтралізувати удар Лунева, а вже на останніх секундах Хльобас небезпечно...Vpoltave.info

Кубок України: "Дніпро" сильніше за "Ворсклу"

фіналу Кубка України, в якому "Дніпро" обіграв "Ворсклу" з рахунком 1:0. Поєдинок, як і очікувалося, пройшов у рівній боротьбі. Небезпечні моменти виникали як біля воріт "Дніпра", так і поблизу штрафного майданчика "Ворскли". Було видно, що гра йде до забитого...Зеркало недели (газета)

Саррі: Наполі - незріла команда з підлітковим менталітетом

не змогли її здобути. Команді не вистачає рішучості. Ми майже нічого не дозволили створити супернику, але вони реалізували свій перший небезпечний момент. До того ж нам не пощастило, коли на останній хвилині м'яч після удару Кальєхона потрапив у штангу та...Ua-football

Владимир КОСТЕВИЧ: «Штрафной удар на последних минутах все испортил»

контролювати хід поєдинку. Навіть, коли в другому таймі «сіли» глибоко біля своїх воріт, то вдало оборонялись, не даючи «Зорі» створювати небезпечні моменти. А штрафний удар на останніх хвилинах все нам зіпсував.— Як ти оціниш ситуацію з призначенням штрафного удару, чи...Галичина спортивная

Костевич: У психологічному плані хороші емоції нам просто необхідні

контролювати хід поєдинку. Навіть, коли в другому таймі "сіли" глибоко біля своїх воріт, то вдало оборонялись, не даючи "Зорі" створювати небезпечні моменти. А штрафний удар на останніх хвилинах все нам зіпсував. Як ти оціниш ситуацію з призначенням штрафного удару, чи...Ua-football

інциденти. Пояснити таке ставлення батьків можна, насамперед, моделлю їх виховання в системі чіткого поділу на «нормальних/ненормальних». В дійсності ж всі небезпечні моменти нівелюються уважністю та компетентністю педагогічного колективу та налагодженню комплексної роботи з батьками. Тому запровадження інклюзивної освіти є актуальним...Все

забитого голу ми "підсіли", і "Олександрії" треба було відіграватися. Напевно, ми завчасно почали утримувати рахунок, почали програвати боротьбу і пішли небезпечні моменти біля наших воріт після подач в штрафний майданчик. Напевно, результат закономірний. В цілому, діями своїх хлопців я задоволений,...Ua-football