небезпечні моменти

Четвертий матч фіналу вже завтра

чином херсонці вийшли вперед у серії – 1:2. Обидві команди розпочали матч доволі обережно. Після стартової “розвідки” енергетики регулярно створювали небезпечні моменти біля воріт суперників. Але на останньому рубежі вдало діяв Ципун. А коли і він був безсилий, “Продексіму” на...Галичина спортивная

Виїзний синдром знову забрав очки у "Руху"

78 33 тур, 27.05.2017. Одеса, стадіон (Іван). Арбітр: О.Солов’ян (Київ) Значна ігрова територіальна та ігрова ініціатива, у рази більше створених небезпечних моментів, зрештою, стійка, поперечина — і все одно без перемоги, лише нічия 1:1 в гостьовому поєдинку з одеською «Реал...Галичина спортивная

матч  у цьому сезоні. Муніципали в рамках 33-го туру першої ліги вдома приймали охтирський “Нафтовик”. Господарі поля створили декілька по-справжньому небезпечних моментів біля воріт суперника, однак добитися успіху так і не змогли. Матч завершився з рахунком 0:0. У заключному турі...Терноград

Кропивницька «Зірка» програла заключний домашній матч чемпіонату (ФОТО)

підтримка уболівальників не дуже допомогли команді Романа Монарьова у першому таймі, в якому гості мало чим поступалися господарям. По декілька небезпечних моментів створили обидві команди, які, втім, реалізувати не зуміла жодна. Сталь міг виводити вперед вже на 12-й хвилині Кваме...Гречка

Карпати мінімально здолали Волинь та гарантували собі місце в УПЛ

листопаді 2015 року, коли «леви» розгромили «Олімпік». Як і передбачалось, «Карпати» на рідному стадіоні з перших хвилин заволоділи ініціативою і небезпечні моменти біля воріт Марчука не забарились, коли воротар «червоно-білих» парирував удар Вербного. В свою чергу, Боровик перевів м’яч на...Спорт.ua

ФК «Бердичів» припиняє боротьбу за Кубок Житомирщини

«Прогрес». Бердичівські вболівальники по-особливому зустріли бердичівських футболістів «Полісся», підготувавши банер «Справжні бердичівляни грають за Бердичів». У першому таймі бердичівляни створили небезпечні моменти біля воріт «Полісся», але їм їх не вдалося реалізувати, а гості натомість двічі засмутили воротаря ФК «Бердичів» Дмитра...РІО Бердичів

Українці здобули другу перемогу поспіль

змусити господарів майданчику діяти жвавіше. Але і українці стали грати більш впевнено, і біля воріт Ганаковича вже частіше стали з’являтись небезпечні моменти. А на 15-й хвилині рахунок став 2:0 на користь «синьо-жовтих». Микитюк обікрав суперника, вийшов на побачення і холоднокровно...Галичина спортивная

Україна (U-21) і в другій грі була сильніша за збірну Словаччини

змусити господарів майданчику діяти жвавіше. Але і українці стали грати більш впевнено, і біля воріт Ганаковича вже частіше стали з’являтись небезпечні моменти. А на 15-й хвилині рахунок став 2:0 на користь «синьо-жовтих». Микитюк обікрав суперника, вийшов на побачення з голкіпером...Спорт.ua

Українці виграють у першому товариському матчі в Кошице

своїх опонентів у кількості створених моментів. Однак, реалізація підводила українців. До того ж, варто відзначити, що і словаки мали кілька небезпечних моментів. Так, міг нашу команду покарати за помилку при переході з оборони до атаки Югас, а Левандівський врятував нашу...Галичина спортивная

"Скала" U-19 програла "Олександрії" U-19

поталанило команді з Кіровоградщини, хоча сказати що вони не награла на перемогу, також не можна. Все таки «Олександрія» створила кілька небезпечних моментів, а у «Скали» запам’ятався лише один небезпечний удар Кондракова на 62-й хвилині, коли гості вже вели в рахунку.Галичина спортивная

своїх опонентів у кількості створених моментів. Однак, реалізація підводила українців. До того ж, варто відзначити, що і словаки мали кілька небезпечних моментів. Так, міг нашу команду покарати за помилку при переході з оборони до атаки Югас, а Левандівський врятував нашу...Спортивний Житомир

Україна (U-21) в першому матчі переграла однолітків зі Словаччини

своїх опонентів у кількості створених моментів. Однак, реалізація підводила українців. До того ж, варто відзначити, що і словаки мали кілька небезпечних моментів. Так, міг нашу команду покарати за помилку при переході з оборони до атаки Югас, а Левандівський врятував нашу...Спорт.ua

"Динамо" зазнало сьомої поразки в сезоні УПЛ

турнірної мотивації, на відміну від Зорі, яка продовжує боротися за збереження третього місця, розпочали матч активніше, але при цьому перший небезпечний момент створили гості Бонавентуре заробив штрафний в безпосередній близькості від воріт, і Петряк поцілив у стійку. Динамівці відповіли своїм...Unn.com.ua

Наполі здобув комфортну перемогу над Фіорентиною

Господарі не припиняли свого тиску, періодично створюючи небезпечні моменти. Новини футболу

Франков: Схема Реброва в "Динамо" безсила проти "Шахтаря"

слабких команд, але проти "Шахтаря" вона капітулювала.Франков нагадує, що за два останні матчі проти "Шахтаря" "Динамо" не створило практично жодного небезпечного моменту, абсолютно не напружуючи Пятова. І з цим потрібно щось робити.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франков: "Динамо" нічому не вчитьсяСайт Sportanalytic.com, читай...Sportanalytic

Шахтар - Динамо.

його команда поступилася донецькому Шахтарю з рахунком 1:0. - Вітаю Шахтар з перемогою. Сьогодні була рівна гра. Ми створили багато небезпечних моментів, але не реалізували їх, Шахтар же одну зі своїх можливостей реалізував і виграв заслужено. - Сергію Станіславовичу, після...Ua-football

Володимир Боришкевич рятує три очки для "Прикарпаття"

Сьогодні франківське "Прикарпаття" у рамках 31 туру Другої ліги на власному полі зуміло здолати опір "Поділля" з Хмельницького. Перший небезпечний момент у матчі створили господарі - кращий бомбардир ліги Ігор Худоб'як після розіграшу кутового пробив повз дальній кут воріт. Витримавши...Галичина спортивная

були. Точно також, як група підтримки Трампа в Сенаті, яка готова підтримати будь-яке його рішення, навіть відставку глави ФБР. Другим небезпечним моментом може бути те, що Ердоган використовує загрозу тероризму, як спосіб для усунення своїх політичних опонентів. Туреччина оголосила надзвичайний...Зеркало недели (газета)

Чорноморець - Шахтар 0:3.

вони багато працювали й сьогодні показали, на що справді здатні. Саме Шахтар володів ініціативою і домінував. Чорноморець також створював досить небезпечні моменти, проте ми змогли з цим впоратись. Вважаю сьогоднішню перемогу цілковито заслуженою і хочу повторити: я дуже пишаюся своїми...Ua-football

Євтушенко: В минулій грі нам пощастило, а в цей раз ні

вважаю, що результат по грі не зовсім справедливий. Особливо враховуючи, що у другому таймі ми володіли перевагою і створили кілька небезпечних моментів. На жаль, у нас є труднощі з реалізацією і знову на останніх хвилинах стандарт біля наших воріт. Виходить,...Ua-football