наш спортсмен

Баскетбольний клуб "Дніпро" вийшов у 1/4 Кубка України

Дніпровські баскетболісти проходять в чвертьфінал Кубка України. Так, у другому матчі дніпрян з баскетболістами із Запоріжжя, наші спортсмени знову здобули перемогу з рахунком 83:68. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на 34 канал.Суперниками в останньому матчі стали сусідні...Дніпроград

Український біатлоніст потрапив в квіткову церемонію гонки Кубку IBU

позиція Підручного в фінішному протоколі 6-та, яка дозволила спортсмену взяти участь в квітковій церемонії. Кубкові очки заробили і двоє інших наших спортсменів основи, які пройшли спринт з одним промахом у кожного: Артем Прима фінішував відразу за капітаном 7-м, а Сергій...Unn.com.ua

Іван Редкач (праворуч) та Джон Моліна-мол. Американець відправив нашого спортсмена в нокаут в кінці четвертого раунду.Чемпион

Наш спортсмен випередив світового рекордсмена Радіо Трек

Українець Романчук виграв ЧЄ на дистанції 1500 метрів

з плавання виборов звання чемпіона на дистанції 1500 метрів вільним стилем, передає УНН з посиланням на сайт змагань.У фінальному запливі наш спортсмен подолав дистанцію за 14 хвилин 14,59 секунди. Українець на 8,34 секунди випередив срібного призера італійця Грегоріо Палтіньєрі. Бронза...Unn.com.ua

Кропивницький: рятувальники вибороли «золото» на змаганнях з панкратіону

кг), Маржан Максим (77 кг), Носенко Максим (84 кг), Гунька Микола (92 кг), Вишницький Сергій (92+ кг). У запеклій боротьбі наші спортсмени вибороли перші місця в 5-ти вагових категоріях, крім категорії 77 кг, де наш спортсмен посів друге місце. У...Златопіль

Студент УДПУ став срібним призером чемпіонату Європи зі змішаних єдиноборств

Наш спортсмен також виконав норматив Майстра спорту України міжнародного класу зі змішаних єдиноборств. Нова доба

зимової Олімпіади - суто політичне рішення. "Ми спокійно будемо з ними працювати (з WADА - прим.ред.), Але домагаючись захисту інтересів наших спортсменів - в тому числі, і в цивільних судах. Знаю, що деяким спортивним чиновникам цього не хочеться, але ми...7 днів

Ужгородський самбіст - бронзовий призер чемпіонату країни

самбіст Олександр Іляш з Ужгорода у ваговій категорії до 68 кг завоював бронзову нагороду і виконав норматив майстра спорту України.Вітаємо нашого спортсменам з вагомим здобутком й бадаємо нових спортивних...Голос Карпат

році перейшов з групи юніорів, цей результат - особистий рекорд і перші в кар'єрі очки в Кубку IBU. Ще один наш спортсмен, Антон Мигда, проявити себе з найкращого боку в коронній індивідуалці не зміг: при трьох хвилинах штрафу він фінішував...Чемпион

Взяти участь у змаганнях планують 150 спортсменів з 9 обласних центрів. Запрошуємо всіх підтримати наших спортсменів. Спортивний Житомир

Змагання зберуть найкращих юних бійців з Житомирщини. Запрошуємо всіх шанувальників цього виду спорт підтримати наших спортсменів. Спортивний Житомир

мій учень – Владислав Бігун. Він завоював золоту медаль, ставши чемпіоном світу. В жорстких стилях на рингу в нього «бронза». Наші спортсмени, як і їх наставник, заслужений тренер України Олександр Панібудьласка, вперше взяли участь саме в Іграх бойових мистецтв. Крім...Днепродзержинский спорт

Ломаченку вручили нагороду найкращому боксеру року

Егіса Клімаса в Instagram.Трофей був вручений Ломаченко на спеціальному вечері, що відбулася в Нью-Йорку. Нагадаємо, що після звитяги над Рігондо наш спортсмен зайняв другий рядок у списку кращих боксерів світу. Як повідомляв УНН, у ніч з 9 на 10-е грудня...Unn.com.ua

на цих змаганнях представляли вихованці житомирських ДЮСШ №2 та Динамовець, а також КУ КДЮСШ м. Коростишів, ДЮСШ ЖОР. В активі наших спортсменів - дві срібні та три бронзові медалі. Результати виступів наших спотсменів Серед жінок До 60 кг ІІІ місце...Спортивний Житомир

Українка стала володаркою золота на етапі Кубку світу з велотреку

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дві медалі здобули українці на етапі Кубку світу з велотреку в Манчестері Варто відзначити, що у гонці медісон наші спортсмени Роман Гладиш та Віталій Гринів розмістились на 4 місці. Українки Оксана Клячина, Валерія Кононенко, Анна Нагірна та Ганна...Unn.com.ua

5 днів та зібрали найсильніших боксерів України. Кременчук представив вихованець СДЮШОР Олександр Тарасов, який тренується під керівництвом тренера Олександра Мальцева. Наш спортсмен виступав у ваговій категорії до 75 кг. У фінальному поєдинку суперником Олександра був Володимир Кушнір з Вінницької області.Кременчугский Телеграф

На Кубку світу з Таеквондо черкащани вибороли 20 медалей

якої: I місць – 27, II – місць- 23 і III місць – 55. Приємно відзначити, що у загальнокомандному успіху наших спортсменів є заслуга і черкаських таеквондистів. Черкащани вибороли 5 золотих нагород, дві срібні нагороди і 13 медалей бронзового гатунку.Про Все

У Кропивницькому рятувальники посіли третє місце у турнірі з міні-футболу

грі Дмитра Олійника та Олександра Трембича, які внесли вагомий вклад у перемогу команди. Колектив У ДСНС в області щиро вітає наших спортсменів та бажає подальших успіхів, адже попереду вирішальне змагання з панкратіону, яке визначить долю Кубка Чемпіонів Динаміади-2017. Прес-служба У...Fotoinform

Заснеженный Хохфильцен принимает 2-й этап, составы на пятничные спринты

світу з біатлону пройдуть дві спринтерські гонки. Австрійське місто завалило снігом, але це не завадило українським вболівальникам приїхати для підтримки наших спортсменів! Як повідомив Юрай Санітра, Артем Прима пропустить спринт і переслідування через хворобу. Замість нього виступить Володимир Семаков. Учасникам...Mig.com.ua