наш спортсмен

Черкаська федерація веслування на човнах «Дракон» лідер серед неолімпійських видів спорту

Тетяна Уфімцева, голова обласного осередку федерації спортивного орієнтування України. Цьогоріч уже відбулися перші старти, ще під час Різдвяних свят, та наші спортсмени брали участь. Цими ж вихідними ми повернулися з Чемпіонату України з лижного орієнтування, який проходив на Сумщині. Чемпіонат...Нова доба

естафети о 13:15 за київським часом. Зазначимо, що до початку Ігор-2018 українки вважалися одними з фаворитами естафети, але невдали виступ наших спортсменів у Пхенчхані сплутав уболівальникам усі карти. Пряму трансляцію гонки можна подивитися за цим посиланням. Додамо, що українські біатлоністи...Чемпион

Колишній чемпіон світу в суперважкій вазі Олександр Повєткін зізнався, що стежить за Олімпіадою в Пхенчхані та вболіває за наших спортсменів і поділився першими враженнями від виступу російської команди на Іграх-2018."Так, я дивлюся Олімпіаду, підтримую наших. На зборах завжди дивилися змагання...24boxing

Черкаські спортсмени здобувають міжнародні нагороди із неолімпійських видів спорту

- Сьогодні здобутки наших спортсменів із олімпійських та неолімпійських видів спорту дуже важливі.Про Все

Студент-спортсмен ХДУ посів І місце у міжнародному турнірі в Мінську

24 країни світу. До складу збірної команди України увійшов студент факультету фізичного виховання та спорту Херсонського державного університету Андрій Кучеренко. Наш спортсмен гідно представив свою країну та посів І місце", - йдеться у повідомлені.ПІК-Південна Інформаційна Компанія

але продовжував тренуватися і набирати форму. На щастя, йому все вдалося. Вже на першому старті — етапі Кубка Європи — наш спортсмен здобув дві золоті медалі. Потім були кілька вдалих виступів на етапах Кубка світу, які увінчало «срібло» в США.НОВА Тернопільська газета

фінішувати в Супергіганті. Владислав Гераскевич з найкращим результатом України на ОІ-2018 став сьомим у фінальному заїзді в скелетоні, у підсумку наш спортсмен - 12-й. Ольга Книш у слаломі продемонструвала не найкращий 45-й результат. У фігурному катанні в короткій програмі Ярослав...Газета "Наш ДЕНЬ"

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив Костянтин Омаргалієв, заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації. - Сьогодні здобутки наших спортсменів із олімпійських та неолімпійських видів спорту дуже важливі.Нова доба

Олена Стецків: "Потрапити у топ-10 у санному спорті, на жаль, завдавання з нереальних"

набралися безцінного досвіду. Найкраща спортсменка Львівщини у грудні Олена Стецків поділилися враженнями від участі в Олімпіаді, розповіла на чому їздять наші спортсмени і хто готує сани до головних змаганнях чотириріччя. Олена Стецків також в інтерв’ю розповіла наскільки її здивувала золота...Галичина спортивная

Результати українців 20 лютого

Сьогодні наші спортсмени змагалися у двох видах програми. Всі чемпіони і медалісти 20 лютогоСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Журналісти ТСН вирішили з’ясувати, чому наші спортсмени не показують великих результатів на Олімпійських іграх.  Як виявилося, в Україні залишилася лише одна санна траса. Знаходиться вона у місті...Газета "Наш ДЕНЬ"

Миколаївська спортсменка Олена Буряк - чемпіонка світу з веслування на ергометрі та володар чергового світового рекорду

І Всесвітніx іграх Олена встановила також світовий рекорд (6.22.1) Неперевершено! Вітаємо, Олено! На чемпіонаті Світу у США брав участь також наш спортсмен з ШВСМ - Бондаренко Антон (чемпіон І Всесвітніx ігор). Антон Бондаренко з результатом 5.56.8 посів 7-ме місце. Переміг...Миколаївська правда

нагороджено грамотами Управління молоді та спорту обласної державної адміністрації. У підсумку команда Галицької ДЮСШ «Колос» зайняла третє загальнокомандне місце. Вітаємо наших спортсменів! Джерело: Галицька РДА  ...Галич давній сучасний

Олімпіада-2018: серед снігів Кореї і вітрів усі почули гімну нашого мотив

і виграв золоту медаль! Першу для української команди в Пхьончхані!! Тим приємнішу після стількох прикрих невдач і розчарувань, які переслідують наших спортсменів на головному старті 4-річного циклу. В суперфіналі змагань з лижної акробатики, в надзвичайно гострому й драматичному протиборстві з...TeNews

В Україні залишилися лише одна санна траса - у Кременці

Журналісти вирішили з’ясувати, чому наші спортсмени не показують великих результатів на Олімпійських іграх. Як виявилося, в Україні залишилася лише одна санна траса. Знаходиться вона у місті...Галичина спортивная

кожної категорії виділяли 3 вікові групи. За результатами змагань в особистому заліку середньої вікової групи на дистанції II категорії складності наші спортсмени зайняли достойні місця: II місце (серед дівчат)- Курдулян Анна, III місце (серед хлопців)- Павлюк Олександр. Хотілося б відмітити...Степ Ньюз

6:48.49. Василь Коваль менше секунди поступився лідеру в бігу на 3000 метрів і виграв срібло. Його результат - 8:16.19. Вітаємо наших спортсменів Спортивний...Спортивний Житомир

Мукачівець Енвер Аблаєв показав золоту медаль, яку здобув його підопічний Олімпіаді в Кореї / ФОТО

У другому заїзді наш спортсмен показав четвертий результат (125,79 балів), повідомило PMG. А у суперфіналі він показав найкращий результат 128,51 балів.Голос Карпат

робота. Представляти країну на Олімпіаді — це ще й величезна відповідальність. З особливими емоціями разом з усією Україною вболіватиму за наших спортсменів, які, впевнений, зроблять все можливе, щоб якомога частіше лунав український гімн і було піднято український прапор у Пхьончхані.1NEWS

"Мукачево, як завжди рулить...!

медаль на Олімпіаді. Ця перемога має стосунок і безпосередньо до Мукачева і Закарпаття: головним тренером збірної України з фристайлу є наш спортсмен-олімпієць Енвер Аблаєв, який представляв Закарпаття на Зимових іграх в Солт-Лейк-Сіті, Турині і Ванкувері. Енвер Аблаев - головний тренер...Голос Карпат