наш спортсмен

зібрали повний комплект нагород на Кубку Європи U-21. Про це повідомляє пре-служба НОК України. На змаганнях Кубку Іліадіса в Афінах наші спортсмени вибороли 5 медалей і посіли 4-те загальнокомандне місце. Золото -81 кг Сергій Кривчач Срібло -81 кг Олександр Черкай...1NEWS

Європи, Чемпіонату світу, Олімпійських іграх. А Кубки світу - це як підготовчій етап, це отримання квот, щоб можна було "обкатати" наших спортсменів. Ми не така держава зимова, щоб на такому серйозному рівні могли стабільно змагатись з Норвегією чи з Францією,...Чемпион

зібрали повний комплект нагород на Кубку Європи U-21. Про це повідомляє пре-служба НОК України. На змаганнях Кубку Іліадіса в Афінах наші спортсмени вибороли 5 медалей і посіли 4-те загальнокомандне місце.Чемпион

Троє закарпатських спортсменів вибороли путівки на Чемпіонат Європи з вільної боротьби

Чемпіонат Європи з боротьби серед школярів 2002-2004 р.н., який відбудеться 19-21 травня 2017 року в м.Белград Сербія. Таким чином троє наших спортсменів вибороли путівки в складі збірної України на Чемпіонат Європи.Голос Карпат

справжнє свято для юних борців. Команда МК ДЮСШ "Вінниця" прийняла участь в змаганнях кількісним складом 23 спортсмени. А результати виступів наших спортсменів наступні: 35 кг. - Король Андрій - 2 місце; 38 кг. - Качановецький Ігор - 2 місце; 42...Моя Вінниця

Фехтувальники львівського університету вибороли друге загальнокомандне місце на Універсіаді

на п’єдестал пошани й жіноча команда шаблісток (Олена Грабчук, Аліна Сікура, Ольга Демидась, Галина Чуприна), яка виборола третє місце.Отож, вітаємо наших спортсменів та їхніх тренерів із вдалим виступом на Універсіаді України з фехтування у...Галичина спортивная

Він у  ваговій категорії до 93 кг виборов бронзову нагороду Чемпіонату Європи  у вправі присідання зі штангою на плечах. Такж наш спортсмен взяв срібну медаль у тязі становій. Тренує спортсмена Якубишин Сергій. Загалом збірна України виборола перше командне місце серед...Все

Черкасець став кращим самбістом країни (відео)

Змагання проходили в Луцьку і зібрали близько двох сотень спортсменів з усієї країни. У фінальному поєдинку наш спортсмен здолав харківського самбіста.Вчасно (Черкаси)

Черкасець став кращим самбістом країни

Змагання проходили в Луцьку і зібрали близько двох сотень спортсменів з усієї країни. У фінальному поєдинку наш спортсмен здолав харківського самбіста.ВIККА

Віце-президент ФБУ Василь Карленко прояснив ситуацію з біатлоністом Віталієм Кільчицьким Експрес

Лужный - о Венгере и Лобановском, негативном отношении к Луческу

розкидатися своїми словами? Він повинен відповідати за кожну свою фразу. А що Порошенко робить, наприклад, для нашого спорту? Подивіться, як наші спортсмени виступили на Олімпіаді. На якому рівні наш футбол. Поки що бачу лише, як відкриваються нові магазини...Ukrainefootball.net

Універсіаді, тому потихеньку український біатлон своє реноме підтримує. Я сподіваюся, що наступний сезон буде ще кращий. Тренер ближче познайомився з нашими спортсменами, він знає, як проводити індивідуальну підготовку. Плюс, ми ще візьмемо молодих Ткаленка і Доценка, які себе добре проявили...Чемпион

«Їх потрібно перевірити на наявність мізків в голові» , - російські артисти коментують заборону про в

російських спортсменів. “ "Ну як не образливо, дівчинка суперталановита, - заявив Винокур. -. Це все одно, що весь світ боїться наших спортсменів-інвалідів. Те ж саме вони злякалися дівчинки на візку, яка дійсно могла викликати фурор і зайняти стовідсотково перше місце".Єдність

дві групи. Кобеляцьку ДЮСШ представляли Лідер-2007 (тренер Віктор Білорибець). У групу до лідерівців потрапили команди із Зінькова та Лубен. Спершу наші спортсмени виграли 4:2 в одноліток із Зінькова. У наступному матчі кобелячани 6:2 перемогли лубенських футзалістів. У фіналі лідерівці боролись...Тижневик «ЕХО

"Нам не вистачило фарту", - президент Федерації біатлону України

Європи, Чемпіонату світу, Олімпійських іграх. А Кубки світу — це як підготовчій етап, це отримання квот, щоб можна було «обкатати» наших спортсменів. Ми не така держава зимова, щоб на такому серйозному рівні могли стабільно змагатись з Норвегією чи з Францією,...Галичина спортивная

Рассохін Олександр (60 кг., права рука). Вітаємо наших спортсменів і бажаємо їм подальших успіхів та перемог!Спортивний Житомир

У результаті рятувальники посіли 2-ге загальнокомандне місце, поступившись десантникам.   Наступним етапом «Динаміади» заплановано проведення змагань з армреслінгу.   Наразі наші спортсмени-рятувальники готуються до серйозних випробувань в рамках «Спартакіади ДСНС України 2017», яка відбудеться у м. Суми 21-23 березня.Новини Кіровоградщини

Анонс подій на 18-19 березня

"Спортивний Житомир" зібрав всі анонси змагань. Обирайте те, що вам до вподоби і приходьте підтримати і повболівати за наших спортсменів! Житомир.info

Студент і викладач франківського медуніверситету стали чемпіонами України з гирьового спорту

категорії до 65 кг, де виконував вправу поштовх довгим циклом. Тут йому просто не було рівних. Протягом регламентованих 10 хвилин наш спортсмен зміг підняти дві 32-кілограмові гирі 46 разів! Такий результат дозволив виконати йому норматив майстра спорту України з гирьового...Галичина спортивная