наш спортсмен

етап змагань на праву руку у грузинів, у фіналі він поступився Сергію Семеренку і посів друге місце. «Мали ще боротися наші спортсмени і на лівій руці, але організатори вирішили, напевно, що нам досить уже нагород і ті, хто зайняв перші,...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Кропивницький: команда рятувальників посіла 3 місце у турнірі з міні-футболу

що кращим воротарем визнаний Токар Руслан представник У ДСНС України у Кіровоградській області. Колектив У ДСНС в області щиро вітає наших спортсменів та бажає подальших успіхів. Прес-служба У ДСНС в...Гречка

Збаразькі борці повернулись із німецького Люккенвальде із цілим мішком подарунків

– спортивні костюми від клубу "Люккенвальде" у синьо-жовтих кольорах, які символізують прапор Бранденбурзької землі, де розміщується місто Люккенвальде. – Усі наші спортсмени, – відзначив президент клубу "Чемпіон" Петро Король, – виступили успішно. Навіть ті, хто побував на цих змаганнях вперше.Галичина спортивная

На головному старті чотириріччя в Ріо медалі виграли двоє наших спортсменів. Фехтувальниця Аліна Комащук із Нетішина стала другою в командній шаблі.Подільська.info

Не відставав і Артем Тищенко, перегравши на вогневому рубежі й на трасі досвідченого Олексія Волкова. Урядовий Кур'єр

«Нова хвиля» «набагато цікавіший». «"Євробачення" — це дрібниця порівняно з тим, що сталося на Олімпійських іграх, де дискредитували і дискваліфікували наших спортсменів. Ви хочете знайти справедливість? Ви її не знайдете, якщо вони власний народ поставили під удар і посварили братів...Art-news

У Тернополі взялися за міський стадіон

та ремонт бігових доріжок на міському стадіоні. Таким чином ми хочемо ще більше стимулювати тернополян до занять фізкультурою і допомагати нашим спортсменам для їхніх досягнень у спорті, — зазначив Сергій...Спорт.ua

та ремонт бігових доріжок на міському стадіоні. Таким чином ми хочемо ще більше стимулювати тернополян до занять фізкультурою і допомагати нашим спортсменам для їхніх досягнень у спорті », - зазначив Сергій...Газета "Наш ДЕНЬ"

У Броварах одночасно пройшли всеукраїнський чемпіонат серед чоловіків та Кубок України серед жінок з вільної боротьби, на яких виступали й наші спортсмени. Про це інформує «SportBuk». У категорії до 125 кг серед чоловіків виступав Павло Сидоренко. Буковинець поступився у півфіналі,...0372.ua

Іванофранківці здобули "золото" на Чемпіонаті світу з гирьового хортингу

світу з гирьового хортингу. У складі збірної України в змаганнях взяли участь п’ять студентів і викладач Івано-Франківського національного медичного університету. Наші спортсмени зробили на чемпіонаті фурор – усі шестеро вибороли золоті нагороди! Справжньою зіркою чемпіонату став тренер наших студентів, доцент...Галичина спортивная

Команда ЛДУФК чемпіони України з пауерліфтингу серед студентів

категорії до 59 кг майстер спорту Дорохін Ігор виборов беззаперечну перемогу з сумою триборства 427,5 кг. У першій змагальній вправі нашому спортсмену підкорилась вага 130 кг, а в жимі лежачи його результат склав 107,5 кг. Вирішальною у боротьбі за чемпіонство...Галичина спортивная

Два срібла і бронза - такого результату від наших спортсменів не чекали.Експрес

світу з гирьового хортингу. У складі збірної України в змаганнях взяли участь п"ять студентів і викладач Івано-Франківського національного медичного університету. Наші спортсмени зробили на чемпіонаті фурор - усі шестеро вибороли золоті нагороди! Гирьовий хортинг досить молодий вид спорту, і чемпіонат...Paralleli.if.ua

Паралімпійських ігор спортсмени-інваліди Херсонщини напружено готуються до відповідальних змагань. Проте у цей нелегкий час маємо проблеми щодо підготовки і участі наших спортсменів у змаганнях різного рівня. Причина – обмежене фінансування та відсутність власної бази. Але, не зважаючи на це, маємо...Голая Пристань

Чернівецька команда «Чорна Сотня» посіла третє командне місце. На першому місці опинилися представники Одеси, а на другому – Хмельницького. Підтримують наших спортсменів ГО «Золоті Леви Чорної...Буковинська правда

Наші спортсмени вибороди три золоті, дві срібні та шість бронзових нагород. Спортивний Житомир

Виталий Кильчицкий, закончивший гонку 34-ым. А вот Сергею Семенову не хватило хладнокровия в последнем выстреле, но и с кругом штрафа наш спортсмен завоевал первые кубковые очки в сезоне - 37-е место. Отметим скорострельность Сергея - пятый показатель в гонке. Ну...Mig.com.ua

Перший топ-результат сезону для української команди заробив Дмитро Підручний. У чоловічому спринті наш спортсмен фінішував на дев'ятому місці. Непогано провів гонку Віталій Кільчицький, який фінішував 34-м.Чемпион