наш спортсмен

Крім командної перемоги, наші спортсмени зайняли такі призові місця: 1 місце: клас Open Олександр Ученік; клас Ветеран Олег Ліпінський; клас Хобі Олександр Ліпінський; клас 50...Online.ua

Буковинець здобув перемогу на міжнародному турнірі з панкратіону

здобув перемогу на міжнародному турнірі з панкратіону М-1. Про це на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук повідомив Ігор Наконечний. - Приємно, що наші спортсмени з панкратіону досягають висот на Проф арені! Бажаю Олександру подальших перемог на Проф поєдинках!!! - йдеться в дописі.Погляд

Український боксер успішно дебютував на професійному рингу

повідомляє obozrevatel.com. 22-річний киянин, тренується під керівництвом Джеймса Алі Башира, в першому раунді нокаутував боксера з ПАР Петрус Кілліерса. Команда нашого спортсмена не змогла знайти промоутера в Україні та США, який зайнявся б розкручуванням кар'єри. Тому йому довелося проводити поєдинок...Високий замок

Важкоатлети-чоловіки ЛДУФК виборюють нагороди "Універсіади України-2017"

першому ж потоці змагань у ваговій категорії до 56 кг срібні нагороди завоював студент фізичної реабілітації ЛДУФК Павло Білаш. Результат нашого спортсмена 165 кг у двоборстві. Студент факультету спорту ЛДУФК Олег Николин виборов "срібло" у ваговій категорії до 69 кг.Галичина спортивная

Українці боротимуться за нагороди на етапі Кубка світу в Угорщині

першій позиції. Їх перевага не викликала сумнівів — 0,8 секунди від найближчого конкурента з результатом 36,422. В заїздах спринтерів-одиночників всі наші спортсмени, звісно, вийшли у півфінали (прямого виходу у фіналу не передбачалося). Відзначимо рекордний для України показник байдарочника Ігоря Трунова...Спорт.ua

Людмила Лузан та Тарас Міщук стартують на етапі Кубку світу в Сегеді

Сегеді, зокрема чемпіони світу та Олімпійських ігор. Серед учасників 27 українських веслувальників (в тому числі 5 представників параканое). Графік стартів наших спортсменів, які, до речі, в повному обсязі побачити у прямих трансляціях - всього 6 сесій (26-28 травня), пізніше. А...Галичина спортивная

У Зеленодольську відкрили міні-футбольне поле та скейт-парк - Валентин Резніченко

сказав він. Будівництво спортивних об’єктів – на часі, зазначив Зеленодольський міський голова Андрій Савченко. «Створенню міні-футбольного поля та скейт-парку зобов’язані нашим спортсменам – неодноразовим чемпіонам країни. Своїми досягненнями вони надихнули нас на це, – наголосив він. – Сподіваємось, що оновлені...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

27 українців стартує на етапі Кубку світу в Сегеді

Сегеді, зокрема чемпіони світу та Олімпійських ігор. Серед учасників 27 українських веслувальників (в тому числі 5 представників параканое). Графік стартів наших спортсменів, які, до речі, в повному обсязі побачити у прямих трансляціях - всього 6 сесій (26-28 травня), пізніше. А...Спорт.ua

Чемпіонат України з гирьового марафону знову пройшов у Херсоні

Балтії, Європи, Росії, Білорусі. Там проводяться масштабні змагання, навіть чемпіонати Європи та світу. В Україні чомусь так не сталося, хоча наші спортсмени приймають участь в таких змаганнях за кордоном. Але прихильники даного напряму в Україні є. Тому у вересні 2016...Херсонщина за день

Херсонський обласний благодійний фонд імені О. Береша потребує участі активних громадян і коштами, і справами. Херсонський фонд імені нашого спортсмена-олімпійця Олександра Береша оприлюднив зверення до містян: Шановні громадяни нашого міста! Обласний благодійний фонд імені О. Береша здійснює свою діяльність з...Новости Херсонщины

У Клітчині під Житомиром 28 травня відбудеться ІІІ етап Кубку України з мотокросу

який приїде дуже багато людей з усієї держави. Запрошуємо усіх на змагання з мотокросу 28 травня до села Клітчин підтримати наших спортсменів. Початок - о 10.00. Спортивний...Покоління ZET

Вінничани привезли додому 5 золотих медалей Чемпіонату Європи з надекстремального орієнтування

і вибороли 1 місце серед команд жіночої еліти, а також 1 місце серед жіночих молодіжних команд до 23 років. Решта наших спортсменів-вихованців відділення спортивного орієнтування МДЮСШ-2 виступили також дуже сильно, бо в загальному протоколі усіх команд були серед 25 найсильніших...Vin.vn.ua

Житомиряни виграли чемпіонат України з триатлону в естафеті-мікст

Марта Покотило виграла срібло в естафетах серед юніорів. На спринтерскій дистанції в особистому заліку Анастасія Черненко посіла 3 місце. Вітаємо наших спортсменів з перемогами та медалями! Спортивний...Покоління ZET

Вінничани привезли "золото" з чемпіонату Європи по надекстремальному орієнтуванню

і вибороли 1 місце серед команд жіночої еліти, а також 1 місце серед жіночих молодіжних команд до 23 років. Решта наших спортсменів-вихованців відділення спортивного орієнтування МДЮСШ-2 виступили також дуже сильно, бо в загальному протоколі усіх команд були серед 25 найсильніших...Інформаційна Вінниччина

фінішував Чемпіонат Європи з армреслінгу. Про це пише спортивний сайт Рівненщини "ВСЕ про СПОРТ".Дуже вдало на змаганнях виступив добре знаний наш спортсмен Олег Жох. За підсумком турніру він завоював перше місце то золоту медаль відповідно.Всього, цьогоріч на Чемпіонаті Європи змагалося...Все

Впродовж тижня кращі юні боксери усієї України на рингах нашого міста боролися за чемпіонство. Змагалися юнаки 1999-2000 років народження. Про це пише спортивний сайт Рівненщини "ВСЕ про СПОРТ".Головним акордом змагань стали фінальні поєдинки змагань 21 травня. 20 кращих боксерів у...Все

Волинянин переміг на Кубку Європи зі спортивної ходьбі

Змагання відбулися сьогодні у Чехії в місті Подберади. Час нашого спортсмена - 3 години 48 хвилин 14 секунд.Вісник+К

У Костопільському обласному ліцей-інтернаті ІІ – ІІІ ступеня зі спортивним профілем відбувалися збірні змагання Кадетської збірної України з греко-римської боротьби. Наші спортсмени готуються до чемпіонату Європи. Старший тренер Кадетської збірної команди України з греко-римської боротьби Дмитро Шевчук, пишається своїми вихованцями.Телеканал Ритм

Депутати конкурують не лише в сесійних залах

– депутат Курінської сільської ради. У загальному заліку команда депутатів від Бахмацького району виборола 17 місце серед 23-х команд. Дякуємо нашим спортсменам за активну участь у змаганнях. Адже головне в спортивних перегонах - не перемога, а безпосередня участь і дружнє...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

Чернівецькі тренери вдруге провели турнір на свої призи

попереду в нас ще чемпіонат України в липні, а далі ми йдемо на відпочинок. Плануємо провести збір в Миговому, оздоровити наших спортсменів. Повертаючись до теми турніру, скажу, що ми з Олександром дуже задоволені виступом чернівецьких боксерів. Рівень боксу росте. Спортсмени...Погляд