наш спортсмен

Наші спортсмени одержали перемоги над 9 командами та програли 2 зустрічі. Побажаємо успіхів нашим хлопцям та перемог, щоб вийти у вищу лігу командного чемпіонату України. Кременчугский Телеграф

лежачи та підняти найбільшу вагу штанги, при цьому враховується власна вага спортсмена. Кременчук представили 13 спортсменів зі спортивного клубу «Атлетік». Наші спортсмени показали справжній клас і дуже гарні результати: Роман Жемчужний виконав норматив Майстер спорту України, та здобув срібну медаль...Кременчугский Телеграф

У Кропивницькому спортсмени-рятувальники здобули «золото»

за перше місце розгорнулась між рятувальниками і представниками Національної поліції та йшла майже на рівних. Проте сьогодні абсолютну перемогу здобули наші спортсмени, з чим ми щиро їх вітаємо та бажаємо наступних перемог! Прес-служба У ДСНС в...Кировоградские новости

У Дніпрі пройдуть всеукраїнські змагання зі змішаних єдиноборств

обласного осередку змішаних єдиноборств Олександр Журавель. На минулорічних змаганнях перше місце посіла команда Дніпропетровської області. Цьогоріч фортуна може знов посміхнутися нашим спортсменам, сподівається Олександр Журавель. «Доволі сильні суперники – представники Київщини, Харківщини та Одещини. Доведеться дещо «попотіти», аби залишити їх...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Черкаські веслярі тріумфують на масштабній всеукраїнській екстремальній гонці

обійшовши низку титулованих команд. Черкаські "Дракони" вибороли срібло й бронзу всеукраїнської першості, обійшовши низку титулованих колективів. Ці змагання стали для наших спортсменів крайніми у цьому...ВIККА

Коломиянин став кращим боксером Європи

Коломиянин привіз золоту медаль з чемпіонату Європи серед юніорів, який днями проходив у Болгарії. Завдяки нашому спортсмену юніорська національна збірна України посіла третє загальнокомандне місце.Галичина спортивная

загальнокомандне місце на Чемпіонаті України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ та СДЮШОР, який 14-15 жовтня відбувся в Івано-Франківську. У здобутку наших спортсменів три золоті, срібна та бронзова медалі. Переможці та призери чемпіонату України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ та СДЮШОР:...Спортивний Житомир

на турнірі представляли вихованців міської ДЮСШ №2, ДЮСШ Динамовець, Довбиської ДЮСШ, Школи юних десантників, ДЮСШ "Авангард", Бердичевської районної ДЮСШ. Результати наших спортсменів Серед дівчат 2004-2005 р.н І місце Кумечко Віолетта (34 кг., ДЮСШ№2) Голуб Аліса (37 кг., ДЮСШ№2) Сичевська Анна...Спортивний Житомир

у якому при сприянні відділу молоді та спорту районної державної адміністрації взяли і галицькі боксери (тренер ДЮСШ "Колос" В. Данькевич). Наші спортсмени у важкій та наполегливій боротьбі зайняли призові місця: Олег Винник І місце (вагова категорія 91кг+), Андрій Штангрет –...Галич давній сучасний

У Кодні змагалися за Кубок Козацької слави.

з головою Наталією Бовсунівською, місцева футбольна команда «Кодня» та Житомирська районна федерація футболу, яку очолює Володимир Решотка. Варто зазначити, що наші спортсмени як ніколи виявили свій спортивний характер, наполегливість, жагу до перемоги, адже кожен матч Кубку Козацької слави був видовищним:...Сільске життя

Незважаючи на погодні умови, наші спортсмени показали непоганий результат.Херсон Daily

наступним поколінням дух змагання. Всі повинні знати, що Україна сьогодні є європейською, незалежною державою, яка буде найкращою в Європі завдяки нашим спортсменам і воїнам, які захищають нашу Батьківщину», - зазначив Геннадій Зубко. Віце-прем’єр-міністр окремо звернув увагу на розбудову і відновлення...Народна Рада

Наш спортсмен став жертвою жахливого суддівського свавілля Експрес

Колектив Школи вищої спортивної майстерності отримав новий автомобіль

користувалися стареньким УАЗом випуску 70-х років минулого століття. Дуже довго чекали на сучасний, потужний автомобіль, який би повністю відповідав потребам наших спортсменів. Тепер маємо потужну техніку, з високою прохідністю, а найголовніше - ця автівка здатна тягнути трейлер з човнами вагою...Миколаївська правда

Легкоатлет з Рівненщини став чемпіоном України

Костопільчанин Дмитро Сірук виборов перше місце на чемпіонаті України з легкої атлетики. Змагання з бігу на 10 км серед дорослих, молоді та юніорів пройшли 17 вересня у Львові. Наш спортсмен. Сайт міста Рівне

участь у Чемпіонаті столичної КДЮСШ №14 з дзюдо серед юнаків та дівчат 2006-2009 р.н., який відбувся в Києві минулими вихідними. Наші спортсмени здобули одну золоту, три срібних та дві бронзових медалі. Призерами змагань стали: І місце Проценко Софія-Марія (40 кг.,...Спортивний Житомир

Дніпро, Рівненщину представляли Олександр Томчук та Марія Ніколайчук. Змагання відбувались з комбінованих естафетах: настільного тенісу та силових вправ, у яких наші спортсмени з організації “Street Workout Ukraine” зайняли перші місця. Як повідомляють на сайті облдержадмініністрації Рівненщини, за загальними підсумками команда...В кулуарах

Про це повідомляє Левченко Олександр на своъй сторінці у Facebook. Зеркало Обухова