наші хлопці

Сьогодні минає два роки з дня смерті мешканця Рівного В'ячеслава Мірошника Радіо Трек

Чемпіон і надалі не проходить повз виступи наших хлопців, і тримає руку на пульсі життя легіонерів, які представляють синьо-жовтий прапор – вашій увазі найпомітніші коментарі іноземних видань до гри...1NEWS

Україна - Польща - 1:2

Наші хлопці примудрилися програти найслабшій команді дивізіону. Хоча, тепер найслабшими стали ми. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic

Олег Ратій: Ми добре вивчили слабкі та сильні сторони суперника

боротьбу. Однак нам вдалося забити гол, який допоміг команді здобути перемогу. Гравці суперника вели жорстку боротьбу, однак це не завадило нашим хлопцям досягти переможного результату, - зазначив Олег Борисович. Нагадаємо, у матчі 26-го туру першості України чернівецька Буковина перемогла на...Погляд

Гармата прапорщика Роди прикривала наших бійців біля Савур-Могили

кажуть, не так страшна 120-міліметрова міна чи навіть «Град», як наші САУ. А тоді, за словами Руслана, коли крили «савурку», лише одна думка була: тільки б наші хлопці витримали, тільки б їх не зачепило. За два тижні потому в селі Петровському, де бердичівські артилеристи дозарядку робили, вони зустрілися з тими, хто вийшов із Савур-Могили,...Народна Рада

Україна з боями поступилася Угорщині

Збірна України з хокею з поразки стартувала у дивізіоні ІА. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Наші хлопці чинили гідний опір фавориту, навіть вели у третьому періоді з рахунком 3:2, але потім пропустили дві шайби.Остання шайба влетіла вже...Sportanalytic

радий вітати усіх учасників, гостей і шанувальників спорту, які зберуться 22 квітня, щоб вболівати за наших хокеїстів. Триматимемо кулаки за наших хлопців, і сподіваємося на їхню перемогу. Україні зараз дуже потрібні перемоги!» – сказав Віталій Кличко на відкритті хокейного містечка.Крещатик (газета)

отримав відзнаку від наших захисників.. Про це Руслан Марцінків повідомив на своїй сторінці у Фейсбук. "Приїхали в зону АТО до наших хлопців, які кожного дня бережуть мирне небо над нашими головами. Привезли їм допомогу, адже вже вкотре Великдень вони провели...Бліц-інфо

дня кожен охочий міг долучитися до акції і написати свої найсвітліші думки на прапорі нашого міста. «У 2014 році, коли наших хлопців вбивали батальйонами, коли були котли, коли зрозуміла, що йде жорстока, цинічна війна, йде геноцид української нації, 14 вересня...Radomyshl.com

Україна мінімально програла Австрії

Юнацька збірна України з хокею програла свій другий матч поспіль у дивізіоні ІВ. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Наші хлопці відкрили рахунок, але пропустили по шайбі у другому і третьому періодах, тому покинули лід переможеними.Україна U-18 - Австрія U-18 -...Sportanalytic

Священик з "Голосу країни" прокоментував скандал навколо нього

трьох наших загиблих воїнів. Крим, Донбас – це дуже болісна тематика для мене.Коли все почалося, ми зрозуміли, що повинні підтримати наших хлопців, чим можемо. Не зброєю, звісно, бо ми християни. Наша парафія робила все, що могла - ікони, молитовники, пояски...Глянец.com

Україна в овертаймі поступилась Японії

України з хокею прикро втратила перемогу над японцями на чемпіонаті світу у дивізіоні ІВ. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. По ходу матчу наші хлопці вели навіть із різницею у дві шайби, але допустили гру до овертайму, де азійська команда закинула вирішальну шайбу.Японія...Sportanalytic

Чемпіон і надалі не проходить повз виступи наших хлопців, і тримає руку на пульсі життя легіонерів, які представляють синьо-жовтий прапор Ми продовжуємо стежити за виступами українських футболістів, які грають...1NEWS

На Великдень військові в районі АТО приймали гостей та допомагали нужденним

неї, посповідатися та причаститися.Отець Юрій, незважаючи на те, що на теперішній час навчається та проживає у Римі, знайшов можливість підтримати наших хлопців на передовій, зокрема передати великодні подарунки від співвітчизників з Італії та Іспанії.Капелани відвідали військовослужбовців військових комендатур Станиці Луганської,...Народна Рада

Вона дуже пишається своїм сином-вбивцею: Історія, яка шокувала всю Україну!

"Оце чудовисько мешкає в Северодонецьку та виховує наших дітей. В той час як її син вбиває наших хлопців. Вона дуже пишається своїм сином-вбивцею. Питання до СБУ. Чому може навчити вчителька дітей України? А вона саме працює...Новости Чернигова

Сюрприз зі знаком "-": ЛУФК U-15 - СКП МД "Кошице" U-15 - 6:7

Але знову, як і на початку другого періоду, наші сподівання виявилися нездійсненними. Більше того, удруге в грі повести в рахунку нашим хлопцям так і не судилося. А на 28-й і 30-й хвилинах сталося найгірше: словаки знову почали забивати і їхня...Галичина спортивная

Збірна України U-16 програла Словаччині по пенальті

та Шулянський схибили свої нагоди. 17 квітня збірна 16-річних проведе останню гру на Турнірі Розвитку УЄФА, і у фінальній зустрічі нашим хлопцям протистоятимуть господарі змагань — команда Польщі. Словаччина U-16 — Україна U-16 — 1:1 Гол (Україна): Біловар (35) Україна:...Спорт.ua

Продовження гольової феєрії: ЛУФК U-15 - СЕЛ "Байєрн" U-15 - 18:7

взяли гору над німецьким СЕЛ «Байєрном» — 18:7 (7:3, 5:3, 2:0, 4:1). Коли порівнювати два сьогоднішні матчі львів’ян, в яких наші хлопці здобули звитяги з переконливими рахунками, то між ними є одна, але дуже вагома відмінність. У першій зустрічі наш...Галичина спортивная