наші команди

Кропивницький: матч «Зірка»-«Зоря» у фотографіях

Це перша перемога нашої команди у новому сезоні. Пропонуємо переглянути фоторепортаж із цього матчу.Fotoinform

Зірка - Зоря 2:1.

результату - перемоги. Але це футбол. Хтось виграє, а хтось програє. - Як вам дебют Артема Громова? - Це посилення нашої команди. У нас з'явилася гострота, агресія в атаці. Та й Андрієвський мені дуже сподобався.Ua-football

Збірна України перемогла в першому матчі Універсіади завдяки львів

Студентська збірна України перемогла в першому матчі на 29-й Всесвітній Універсіаді південноафриканців із рахунком 2:0. На 27-й хвилині атаку нашої команди точним ударом завершив крайній півзахисник Андрій Бузько. За хвилину до перерви півзахисник Тарас Завійський поставив переможну крапку. Обидва автори...Щоденний Львів

Андрій Тлумак: "Тішить, що на наших гравців звертають увагу тренери збірних"

по телефону фактично після кожного туру. Хочу наголосити, що виклики у збірну — це в першу чергу заслуга самих гравців нашої команди, які багато працюють на тренуваннях і хочуть увесь час прогресувати та розвиватися, як футболісти. Деякі з них, до...Галичина спортивная

рівненського клубу. Жодного разу дотепер у своїй футбольній історії рівняни не обігрували «Чорноморець» в Одесі. Шість із восьми попередніх візитів нашої команди до Південної Пальміри завершилися поразками із загальним рахунком – 2:15. Востаннє з берега Чорного моря «Верес» непереможеним «Верес»...Все

Тернопільска "Нива" зіграла внічию з "Агроном"

Забити у відповідь "Ниві" вдалося лише наприкінці поєдинку. До цього наша команда не використала безліч нагод щоб відзначитися.Галичина спортивная

Сімеоне: Команда зберегла бажання не здаватися до кінця

в собі сили відігратися і вирвати нічию. "Вони були набагато краще нас в першому таймі. У другому таймі, після замін, наша команда перехопила ініціативу в центрі поля, стала грати динамічніше і стала створювати моменти біля воріт суперника. У мене залишилися...Ua-football

Україна назвала фантастичний склад на Ізраїль

час виступатиме у Кубку Девіса в найсильнішому складі. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. У матчі плей-офф Першої Євро-Африканської групи в Ізраїлі за нашу команду зіграють Олександр Долгополов (№71 у світі), Сергій Стаховський (№99), Ілля Марченко (№160) та Денис Молчанов (№594). Про це...Sportanalytic

Михайло Чіканцев: "Готуватися до нового сезону будемо в Калуші"

підготовку до нового сезону? Ви щось змінили чи підготовка до сезону така ж як і в минулому сезоні? —Кожен рік наша команда на початку серпня виходить з канікул і розпочинає підготовку до сезону, в кінці серпня ми старались приймати участь...Галичина спортивная

У МОЗ України з

крім директорату стратегічного планування та євроінтеграції - директорат громадського здоров'я, медичних послуг, фармацевтичний директорат, директорат медичної освіти, кадрів і науки. "Наша команда дуже зацікавлена в посиленні міністерства для успіху медичної реформи і докладе максимальних зусиль для оперативної та максимально детальної...Интерфакс-Украина

За третє місце наша команда зіграє проти білоруської команди «ВРЗ» сьогодні о 12:15.В кулуарах

Емері: Зробимо з Неймара найкращого гравця світу

стати найкращим в світі і ми хочемо йому в цьому допомогти. Ми всі дуже раді, що такий гравець приєднався до нашої команди", - сказав ЕмеріНагадаємо, Неймар перейшов в ПСЖ з каталонської "Барселони" за 222 млн.євро.Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол...Футбол газета

серпня національна збірна України з боксу провела відкрите тренування на Олімпійській базі у Кончі-Заспі. З 25 серпня по 2 вересня наша команда виступатиме на чемпіонаті світу у Гамбургу. Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, який відвідав тренування, побажав нашим...1NEWS

Збірна України U-16 перемогла Угорщину на ЄвроБаскеті-2017

настрілявши за десятихвилинку 24 очка. Вирівнявши гру перед вирішальним ігровим відрізком, українські кадети довели справу до кінця в заключній десятихвилинці. Наша команда закрила для угорців трихсекундну і виклалися в захисті, зупинивши суперника в атаці. Як відомо, напад йде від захисту,...Спорт.ua

У Бізнес-асоціації МИ-ХЕРСОНЦІ це буде новинний портал з контентом в 360 градусів. Ідею цього проекту підприємці обговорили на традиційному бізнес-сніданку. Спільні зусилля в створенні будь-якого проекту приховують в собі синергетичний ефект цією фразою почав бізнес-сніданок член БА Олексій Мірошников. І...Херсон Daily

а також проведуть операцію з видалення рубцевого масиву в лівій частині тулуба. "Загальна вартість лікування становитиме близько 40 000$, але наша команда проведе лікування безкоштовно. Результат реконструктивних операцій можна буде оцінити вже за рік. Його історія це приклад для всіх...Бліц-інфо

"Сталь" U-19 - "Карпати" U-19: анонс матчу

індивідуальній майстерності Остапа Малашевського, який пройшов по центру і наважився на удар з дальньої дистанції. Саме цей влучний постріл приніс нашій команді перемогу, бо після перерви підопічні Андрія Тлумака продовжували атакувати і були ближчими до перемоги, ніж суперник до того,...Галичина спортивная

"Мені не здалося, что наша команда нервувала. Треба буде передивитися ці моменти, але мені так здалося.1NEWS

та наступних перемог на футбольних полях. 13 серпня розпочався чемпіонат області з футболу серед ветеранів (U-35), де взяла участь і наша команда. У чемпіонаті бере участь 10 команд, по 5 команд у кожній групі. У нашій групі такі команди: 1.Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

Олександрія створила сенсацію в Лізі Європи

воріт Паньківа.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ніцца-Кропивницький: француз став новим нападником ФК "Зірка"Швидкий гол надихнув господарів і вони продовжили нагнітати на половині поля нашої команди. Здавалося, що "Олександрія" зараз може пропустити другий і поплисти, однак підопічні Шарана здивували багатьох. Цуріков чудово навісив з...медиапортал "Акула"