наші команди

стартував з поула, фінішував в Альберт-парку позаду Себастьяна Феттеля. "Перш за все треба привітати Ferrari, сьогодні вони спрацювали відмінно. Для нашої команди вік-енд теж складався непогано, але по ходу гонки у мене почалися проблеми з шинами, довелося відправитися на піт-стоп...Чемпион

На думку експерта, Андрій Шевченко нічого не зробить з нашою командою. Експрес

"Олімпік" остерігається "Карпат"

чекати цікавого футболу на зустрічних курсах.Після нічиєї з "Шахтарем" у всіх бойовий настрій на матч з "Карпатами", хочемо набрати очки. Наша команда в непоганій формі. Зараз дуже важливо, щоб ніхто не випав через травми. Кадровий резерв у нас не такий...Sportgid

Вадим Євтушенко: Мені важко пояснити, що сталося

Головний тренер «Черкаського Дніпра» Вадим Євтушенко прокоментував гру проти «Гірника-Спорт» (2:5). «Цифри на табло відверто жахливі для нашої команди. Мені навіть важко пояснити, що сталося. Ми почали гру так, як і планували перед матчем. Більше того, ми повели 2:0...Sportgid

Український напівважковаговик Олександр Гвоздик (14-0, 12 КО) розповів про легендарного наставника Анатолія Миколайовича Ломаченка. "Наша команда - це заслуга Анатолія Миколайовича Ломаченка. Він створив її. Я знаю, він дуже скромний і сам цього ніколи не скаже...24boxing

Молодежная сборная Беларуси провела первый матч под руководством Людаса Румбутиса. Наша команда в товарищеской встрече в Вильнюсе обыграла сверстников из Литвы со счетом 2:1. Источник: www.pressball.by...FootballTop

Українська збірна показала відмінний футбол у матчі проти Хорватії. Але наша команда вийшла на поєдинок у відмінному настрої.Чемпион

Відбір Євро-2017.

"Синьо-жовті" поступились французам із рахунком 3:1. Єдиний гол у складі нашої команди забив Кащук.Sportgid

ФК "Тернопіль" у матчі 22 туру Чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги зазнав розгромної поразки. Неприємності для нашої команди розпочалися уже з перших хвилин зустрічі.Галас

U-17: Сборная Украины уступила Франции в элит-раунде чемпионата Европы

28-го марта наша команда сыграет поединок с Австрией Юнацька збірна України, складена з футболістів до 17 років, продовжує виступи у еліт-раунді ЧЄ-2017. Після перемоги...Спорт.ua

Україна поступилась французам

Юніорська збірна України продовжує виступи в Елітному раунді відбору на чемпіонат Європи. Із Фрнації нашій команді не вдалось вивезти жодного очка.Sportanalytic

А результат лівий

Хорвати володіли ініціативою, але першими могли забити українці. Андрій врятував нашу команду після удару Модріча в притул.Галичина спортивная

Матч "Колос" - ФК "Тернопіль" обслуговуватиме арбітр з Миколаєва

«Тернопіль» у гостях зустрічався з краматорським «Авангардом». Матч завершився з рахунком 2:0 на користь команди з Краматорська, а суддя показав нашій команді два попередження і одного гравця (Віталія Богданова) вилучив з поля. Востаннє Калита і ФК «Тернопіль» зустрілися 26 серпня...Галичина спортивная

Команда Андрія Шевченка на виїзді поступилася лідеру групи І збірній Хорватії. Поразку на «Максімірі» для нашої команди слід оцінити, як справедливу.Гал-info

День 1: вдалий старт "Візи-Вторми"

і франківці творять камбек! На жаль, радість довго не тривала - за кілька миттєвостей Царюк встановив остаточний рахунок 3:3.Сьогодні на нашу команду очікує заключний матч групового етапу проти столичної "Альтернативи" від якого і залежатиме вихід нашої команди до наступного раунду.За...Галичина спортивная

Шевченко задоволений діями українців у матчі проти Хорватії

претензій", - підсумував тренер. Збірна України поступилася у Загребі Хорватії з рахунком 0:1. Поразкою нашої збірної скористалася Туреччина, яка наздогнала нашу команду та Ісландія, яка випередила українців.Еспресо TV

у змаганнях взяли команди з Хоролу, Миргороду, Лубен, Кременчука, Черкас, Хмельницького та Києва. Спортивний Клуб "АТЛЕТІК" Кременчук представило 15 спортсменів. Наша команда змагалася у 5-ти вправах. Кременчуцькі богатирі у командній першості здобули друге місце. 1. СК "Вікінг" - смт. Чорнобай...Кременчугский Телеграф

на ЧС-2018, збірній України потрібно перемагати у кожному матчі. Про це заявив голкіпер збірної України Андрій П'ятов, який прокоментував поразку нашої команди від Хорватії з рахунком 0:1. "Якщо ми будемо грати так, як у другому таймі, то всі шанси є...Чемпион

матчі з Хорватією дещо невпевнено почувалися у першому таймі. Про це заявив півзахисник збірної України Віктор Коваленко, який прокоментував поразку нашої команди від Хорватії з рахунком 0:1. "У першому таймі відчували себе дещо невпевнено. Дали їм створити кілька моментів, а...Чемпион

Збірна України могла вирвати нічию у матчі з Хорватією. Про це заявив захисник збірної України Богдан Бутко, який прокоментував поразку нашої команди від Хорватії з рахунком 0:1. "Хорвати не здивували. Ми налаштувалися на цю гру серйозно. У другому таймі перелаштувалися.Чемпион