наші дівчата

Першу особисту гонку Кубку світу з біатлону дві тернопільські біатлоністки завершили без призів. В шведському Остерсунді наші дівчата змагалися в індивідуальній гонці з 4 вогневими рубежами. Олена Підгрушна, яка виступала після хвороби, 4 рази схибила і посіла 13...Галас

Олександрою Мохорт та Анастасією Долгіх (ІІ курс, ЖДУ) у виді програми трійки спортсменки здобули срібні нагороди. Бронзові медалі в скарбничку наших дівчат приніс виступ в категорії групи (5 спортсменів) разом із Крістіною Матвейчук (заочне відділення факультету фізичного виховання і спорту)...Спортивний Житомир

Як українські красуні тренувалися перед індивідуальною гонкою в Естерсунді

Сьогодні на Кубку світу з біатлону відбудеться індивідуальна гонка серед жінок Про це повідомляєDepo.Сектор. Стали відомі стартові номери українок на індивідальну гонку на етапі Кубка світу у шведському Естерсунді. Стартові номери українок:7. Ірина Варвинець35. Юлія Джима44. Олена Підгрушна57. Анастасія Меркушина59.ДеПо

Юлія Ткач та Оксана Гергель - переможці міжнародного турніру з вільної боротьби

5-ма медалями. В перший день «срібло» для України виборов представник вільної боротьби Ален Засєєв (125 кг). Три медалі на рахунку наших дівчат. Найвищу сходинку на п'єдесталі пошани посіли Оксана Гергель (60 кг) та Юлія Ткач (63 кг, на фото), «бронзу»...Закарпатський Кореспондент

5-ма медалями. В перший день "срібло" для України виборов представник вільної боротьби Ален Засєєв (125 кг). Три медалі на рахунку наших дівчат. Найвищу сходинку на п'єдесталі пошани посіли Оксана Гергель (60 кг) та Юлія Ткач (63 кг), "бронзу" здобула Тетяна...Ukrainianwall

категорії в Кенії. Про це повідомляє єдиний спортивний сайт Рівненщини "ВСЕ про СПОРТ". У вирішальному матчі, який проходив в Найробі, наші дівчата обіграли третіх ракеток турніру. Більше інформації і фото за цим посиланням на сайті "ВСЕ про СПОРТ".Все

Калушанка здобула "бронзу" на міжнародних змаганнях з боротьби

та греко-римської боротьби. В перший день срібло для України виборов Ален Засєєв у категорії 125 кг. Одразу три медалі завоювали наші дівчата другого дня в Баку на Голден Гран-Прі: Оксана Гергель (60 кг) стала чемпіонкою, Юлія Ткач (63 кг) також...Галичина спортивная

Владимир Холопов: Мы готовы выиграть чемпионат Европы

Українки струсонули баскетбольну Європу! Кілька годин тому наші дівчата упевнено по грі та авторитетно по розвитку ігрової ситуації обіграли діючих чемпіонок Європи та бронзових призерок Олімпіади – збірну Сербії...Sportgid

Сборная Украины обыграла действующих чемпионок Европы

Хід гри Наші дівчата впевнено почали поєдинок проти бронзових призерів останньої Олімпіади. Петрович відкрила рахунок, але Бережинська з лінії штрафних відіграла відставання. Два наступних...Спорт.ua

Украинки завоевали две медали на чемпионате Европы по боксу

© НОК україни На європейській першості з боксу серед жінок в болгарській Софії наші дівчата поповнили скарбничку збірної України 2-ма медалями. Звання віце-чемпіонки Європи здобула Тетяна Коб, яка виступає в ваговій категорії 51 кг. Бронзову...Sportgid

Без Харлан - і на п

двох дебютанток — вихованок миколаївської школи фехтування Олександру Мамонтову та Олену Прокуду. Збірна Тайваню в? фіналу не стала для наших дівчат перешкодою (45:30). А от наступну зустріч проти команди Японії українки розпочали не так оптимістично: стартовий поєдинок Ольга Жовнір...Високий замок

"Регіна" вихідними в рамках 4 туру суперліги приймала вдома луцьку "Волинь-Університет". Про це повідомляє "ВСЕ про СПОРТ" у першому матчі наші дівчата не змогли вчинити гідного супротиву географічним сусідкам і поступилися 0-3 (12-25, 17-25, 19-25). На другий матч наші дівчата...Все

Женская сборная Украины пробилась на Евробаскет!

м’яч. То ж спокійно продовжували свою гру. У підсумку це дало господарям ще 4 додаткових очки переваги. У останній 10-хвилинці наші дівчата грали в своє задоволення та задоволення вболівальників на трибунах. Кілька разів українки дозволили суперницям провести швидкі результативні атаки.Спорт.ua

Олег Музичук: Перемога дівчат у Сербії несподіванкою не стала

Стриянки Анна та Марія Музичук стали переможницями клубного чемпіонату Європи з шахів серед жінок. Наші дівчата, виступаючи у складі команди «Монте-Карло», виграли турнір, залишивши позаду 13 команд-суперниць. Враженнями від турніру у Сербії з кореспондентом Гал-інфо поділився...Галичина спортивная

Стриянки Анна та Марія Музичук стали переможницями клубного чемпіонату Європи з шахів серед жінок. Наші дівчата, виступаючи у складі команди «Монте-Карло», виграли турнір, залишивши позаду 13 команд-суперниць. Враженнями від турніру у Сербії з кореспондентом Гал-інфо поділився...Гал-info

Ми даємо їм стимул жити: як кризових жінок повертають до життя (фото)

ЛЖВ». – Але, звичайно, якщо обставини складаються так, що немає куди піти, то ми не виженемо. Але я завжди кажу нашим дівчатам, що якщо б тут було все ідеально, то у них би не було стимулу йти далі, змінювати щось у...Вчасно (Черкаси)

«Карпати» розпочинають боротьбу за європейський трофей!

Першим суперником наших дівчат стане швейцарський «Ротвайс Тюн»...Новини Закарпаття

тур клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед жіночих команд Суперліги. Сумська команда «СумДУ-Грація», вигравши всі матчі, залишається лідером турніру. Наші дівчата, які проводять другий сезон в еліті українського настільного тенісу, виграли всі 9 зустрічей: у «Екселент» (Кропивницький) 4:0, «Аделаїди-2»...SumyToday

того українська збірна залишила без нагороди господарів турніру, виборовши перемогу з рахунком 45:35. А вже у півфінальній зустрічі з росіянками наші дівчата підтвердили свою чітку мету отримати перемогу в турнірі. Вони відіграли свій пріоритет фактично на останній хвилині поєдинку, не...Високий замок